Samurai Champloo

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik samurai a szimpatikusabb ?

Jin
37
63%
Mugen
22
37%
 
Szavazatok száma: 59

Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Nekem legjobban az a jelenet tetszett ahogy a végén Jin megjelent ott szakadt ruhában és a végén lenyomta azt(még mindig nem ugrik be a neve csak a Hand of God titulus) a fazont.Igaz eléggé sablonos volt de nekem valahogy nagyon bejött.
Kép
DLX

Hozzászólás Szerző: DLX »

Mintha régebben lettek volna OVA-val kapcsolatos híresztelések. Kicsit le vagyok maradva mostanság a témával, nem is nagyon jártam egyenlőre utána a dolognak, de amint megnéztem a Far Beyond The Cloudsot elkezdek kutakodni, addig viszont elmondhatná valaki hogy mióta utoljára láttam változott e valami azon kívül a 2(6-7?) részen kívül?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nem bírtam ki és ezt is elkezdtem nézni. Ez már a hetedik, párhuzamosan futó sorozatom :roll: , de nagyon megéri. Igaz, hogy negyon nem bírom a rap zenét, de itt valahogy egyáltalán nem zavar, sőt még cool-os is. :cool:

Még csak az első részt néztem meg, de már rögtön akarom nézni a többit is. Más kérdés, hogy ezzel hasonlóképp vagyok a többi sorozattal is :D

Nagyon megfog a dinamizmus, az egyedi rajzolási technika. Igazi üde színfolt.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én eleinte a hip-hop zene miatt vonakodtam nekikezdeni, de amikor elkezdődött az opening, leszögezett a székbe. Nem vagyok rajongója a stílusnak, de a Samurai Champloo-ban nagyon tetszett és már el sem tudnám nélküle képzelni az egészet :)

A grafika pedig rögtön megtetszett. Mondhatni beleszerettem.

A karakterek is jól eltaláltak, Mugen, Jin, Fuu...Mindegyiküket nagyon megkedveltem.

Külön tetszett, hogy minden részbe belevittek egy kis történelmi hátteret.

Szóval nagyon hangulatos anime, kellemes kikapcsolódás, előkelő helyet kapott a képzeletbeli toplistámon ^^
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Misu írta:úgyhogy kellőképpen végig lehet izgulni az egészet... szóval naon bejött.... :D
Tehat igazam volt? :-P
Egyebkent nekem a Mai Himen kivul ez volt az egyetlen olyan anime, amit nem birtam abbahagyni..es nalam talan ez az elso..valahogy nem igazan tudtam benne hibat talalni, es a vege sem gennyes (sztem jobb h 3an 3 fele, nem lett volna jo, h ha 2en egyuttmaradnak, persze kicsit szomoru voltam, de igy volt ez jo..)
Nekem a legnagyobb poen amikor halasznak, es a Jin-nek nem megy, es a Mugen elkezdi utanozni, en azon leestem a szekrol a rohogestol...
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hehe, azon a részen annyit röhögtem XD

De úgy általában a karakterek reakcióin is:
Mugen: °@&#@!!!
Fuu: He? Vávávááá!
Jin: Hmm.
:D

Az a rész is jó volt, amelyikben a holland volt:
az az evőverseny az elején XD Mugentől azért többet vártam volna, nem hittem, hogy pár tányér rizs képes kifogni rajta XD Jin meg hogy sürgette már. "Egyél, egyél!!" XD
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Volna egy kérdésem: Gondolom az emberkék nagyobb részének feltűnt, hogy a képek pixelesek, mintha hibás lenne az egész fájl. Pedig nem az, hanem valami codek, vagy egy különleges lejátszó kellene hozzá. A kérdés pedig az, hogy milyen lejátszóval lehet tisztességesen lejátszani, vagy milyen codeket kell telepíteni?

Köcce a választ. :)

U.i.: Egyébként X-Box meg PS2 lejátsza hibátlanul...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

hát ez azér függ attól is, hogy melyik fansub-ot nézed, de pl. a CCCP nálam idáig mindent vitt ami lejátszható.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

UT-ről töltöttem le, fogalmam sincs...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tegnap eljutottam a 4. részig. (Mondhatni nem kapkodom el :dirr: )
Csak apránként fogyasztom, igazi csemege a számomra, bár lehet, ha a Bleach fillerek végére érek, felgyorsulok vele.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bevégeztetett! :cry:
Rögtön bekerült a kedvencek közé, köszönhetően egyedi ritmusának és legfőképp a karaktereknek. Jin a favoritom, bár néha ellentmondásosnak tűnt a személyisége. Pl. a korábban tapasztaltakkal nem fért össze számomra, ahogy Mugennel leléptek a piroslámpás negyedbe.

Kedvenc részek/jelenetek:

Mugen betépve
Fuu kövér állapotban
A baseballos rész egészében.

A zombis résszel viszont tényleg nem tudtam mit kezdeni. :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Úgy érzem, hogy ebből is örök kedvenc lett. Én azért kezdtem el nézni mert a Cowboy Bebop alkotói csinálták. Hát az biztos, hogy nem döntöttem rosszul. Érdekesnek találtam azt ahogyan a hip-hop-ot beleépítik a történetbe, már egy alap humor hangulatot sugallt az egész. Itt is keveredik a humor a drámával és szinte észre vehetetlenül csap át egyikből a másikba.
Én is imádom a szereplőket, nagy kedvencem Mugen de a többieket is birom. :)
Válasz küldése