Tsubasa RC

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Tsubasa RC

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, itt válaszolok...
Ayumi-chan írta: Hát....sztem nem annyira jó. Szegény Syaoran olyan nyüzüge (hogy Ynah szavát használjam) A karketerek meg sztem nem a legjobbak,sőt nekem nagyon nem tetszenek (szegény Yukito meg Toya). Ellenben a zene *_* Na a zene az nagyon ott van. Igen sztem is Yuki Kajiura ^^
Öö, miért nem jó Tooya v. Yukito? O_o Oké, teljesen mások mint a CCS-ből jól ismert szereplők, de ennek sztem pont az a lényege, hogy másmilyenek ^^. Ezért is vagyok hajlandó szemet húnyni a fölött, hogy nem Ogata Megumi lett a szinkronja Yukitonak... Shaolan meg persze hogy vékonyka, ha egyszer a mangában is olyan volt (és sztem tök jól áll neki, amennyit rohangászott a CCS-ben is, nem volt hova izmosodnia ^^' Majd a sztori végére, mikor már szétkapta a fél univerzumot a Rayearth-el, meg összecsap Seishirouval XDDD... na akkor már lesz némi izma is talán ^_~.) Persze ettől még nem kell, hogy tetszedjen.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem szoktam rajzolat miatt elítélni dolgokat... de a TRC mangát azért nem olvastam el, mert nem bírtam Shao Lan-ra nézni. Az anime grafika sztem szebb. Még nem láttam az első részt, de mindenkép megnézem. ^^" Mondom, biztos jó a történet a mangában, de csak akkor fogom elolvasni, ha tetszik az anime (bár, ha nagy eltérések lesznek, akkor pech nekem ^^"").
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta:Mondom, biztos jó a történet a mangában, de csak akkor fogom elolvasni, ha tetszik az anime (bár, ha nagy eltérések lesznek, akkor pech nekem ^^"").
Huh, nem tudom, nekem nagyon bejött a mangája ezzel az új stílussal (sőt, el se tudnám képzelni ezt a történetet az X-ből vagy Sakurából jól ismert kidolgozottsággal... O_o, egyszerűen nem illene bele). De ugye ízlésekről nem érdemes vitatkozni ^^. (Viszont most komolyan, egy szélesvállú -ld. Fuuma vagy Tooya- fiatal pasinak én képtelen lennék elképzelni Shaorant, szerintem így vékonykán teljesen jó... na mind1).

Viszont már az első részben lett új jelenet az animében (és mekkora jelenet XD), ráadásul mondom, ha ilyen eszméletlen gyors tempóban haladnak, akkor szerintem két hónap és már Seishirou lesz XD... Na de majd meglátjuk...
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Az op-ed klipp alapján tetszik ::japsmil:: És azt lehet már tudni, hogy melyik csapat fogja majd subolni?
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Mako: Ooooh érzem, hogy mi rokonlelkek leszünk :DDDD Nekem naaaaaaaaaaaaaaaaaaon teccik az 1. rész :D És az a plusz jelenet :D Az naon kész volt :D

Maron: Sztem a [kancho], ugyanis a 2 trailerért is ő subbolta...
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Mimi-chan írta: Mako: Touya hangja nem ugyanaz =(
Kár =/ Nekem úgy tűnt, de nem manapság láttam a CCS-t, szóval az könnyen lehet, hogy azóta elfelejtettem, mindenesetre sztem Tooyánál ez nem volt zavaró. Meg mivel nem ugyanazok a karakterek (csak a poén kedvéért mégis hasonlóak =D), ezért sztem ez még bőven benne van. Yukitonál is csak azért zavart, mert lévén nagy Em:OU-fan, nagyon megszoktam már Yukitonak Ogata Megumit ^^. De végülis ez az új sem rossz... Sakuráé tényleg kicsit bátortalan, ez szerintem Shaoranéra is vonatkozik, de sztem azért, mert elég pályakezdőket választhattak nekik... mondjuk tényleg nem néztem utána, szóval csak gondolom ^^" Majd még meglátjuk mi lesz =)
Mindenesetre az tényleg meglepő ahogy rohannak... O_o''' (2 rész és kész is az első kötet O_o''')
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Sakura hangját azt tudom, hogy még csak most fedezték fel...

Amúgy télleg naon rohannak o__O
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kijött egy feliratos verzió! :bounce: http://www.animesuki.com/series.php/581.html

Edit: végre, pár óra után le is jött, és meg is néztem ^___^ Most már biztos, hogy nézni fogom :cool:
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Na én persze nem szeretem a Tsubasa Reservoir Chronicle-t :D

Shaoran <-- klikk
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

vov. Nagyon szép lett Mimi ^__^

Amúgy nekem nem az a bajom,hogy nem úgy néznek ki mint a CCS_ben,hanem hogy nem is tudom....talán olyan nagyon nyúltak. (Mármint Toya és Yukito,meg úgy mindenki) Bár sztem nekem van hülye,ízlésem ^^'
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayumi-chan írta: (Mármint Toya és Yukito,meg úgy mindenki) Bár sztem nekem van hülye,ízlésem ^^'
Ez egész egyszerűen azért van, mert ha beleolvasol az első kötetbe, láthatod hogy az egész ilyen stílusú lett ^^. Mármint grafikailag. Jóval erősebbek a kontúrok, kevesebb részletesség, több harc (bár ez mondjuk annyira nem támasztja alá hogy shounen stílus lett). Tény, hogy sokat változott a stílus, de ez azért is van, mert ahogy hallottam, nem Apapa rajzolta :-P Ettől függetlenül sokak nem szeretik a mangáját, meg ezt az új stílust... ez van. Nekem spec nagyon bejött =).
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Nekem is =) Naon szeressssem mind az animéjét mind a mangáját =)))))))
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Valaki meg tudja mondani, hogy összesen hány kötetes a manga?

Én is megnéztem időközben az első részt, a zene tényleg csodálatos (tiszta "arabian nights" :D), úgy am blokk nekem tetszik. Az utóbbi időben annyi "földközelibb" animét néztem, egészen furcsa volt hirtelen egy ilyen high shoujo fantasy, most teljesen elkapott a hangulata. Ah, CLAMP daisukiii. ::jeye::

Problémáim különösképpen nincsenek, valószínűleg azért, mert a CCS anime nálam kimaradt, így nem társítok hangokat a szereplőkhöz. ::reliev:: Mondjuk a seiyuuk közül első hallásra nincs olyan túlzottan kimelkedő - kivéve Miki Shinichirou meg Sakamoto Maaya, de hát ők alapjáraton rulzanak - a többiek sztem elég újak lehetnek.

A látvány picit lehetne kontrasztosabb, az atmoszféra kicsit "CLAMP-esebb" (bár az új stílusukat még szoknom kell :?), de összeségében lehet belőle egy nagyon jó kis sorozat.

(Alig várom Seishirou~~t! ::taka::)

-----

Ep. 02 torrent! ^^

Egyelőre a [Dattebayo] subja, most jó sok csapat rávetette magát, meg kell várni, h. melyik viszi végig... ^^'' (Én spec. az Anime-Fansubs félét várom, az 1. résszel sztem jó munkát végeztek.)
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Húúú megnéztem a 2. részt is ^________^ Még mindig naon teccik ::daisuki:: És az EDt naon szeressem ^_____________^

EP2val kapcs: teljesen kihagyták Sorata-t meg Arashi-t, nem? ^^"""""

Arashi: Nemtom mennyi... Eddig nekem 54 fejezet van meg fordítva...
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Egyetértek, eddig nagyon tetszik nekem is, teljesen elégedett vagyok az animével. ^^
Syaoran olyan édes és lassan rámondható a cool jelző is! ^^
És Fye rulz továbbra is!!!! :cool:
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Nono! Syao az enyimé >______< És ő mindig is kakkoi volt *_______*

Jah és Ep 3 raw :D here
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mimi-chan írta: Jah és Ep 3 raw :D here
az semmi... sub meg here
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hííí köcce ^_______^ Amúgy mind2t töltöm :D Akarok sok-sok TRC AMVt csinni *_______________*
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Jaj, Mimi, ne értsd már félre, nekem nem kell Syaoran...^^;; Tied lehet.
Csak megjegyeztem, hogy ari.

Köszi a linket Cruel Angel! =))
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

szívesen

Tietek lehet Syaoran... nekem csak Sakurát hagyjátok meg :P
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Lol. Nekem egyáltalán nem kell Syaoran. ^^;

És, hogy hagyjuk az off-ot......Rayearth-öt sztem nagyon szépen megcsinálták...*_* Viszont Arashiékat nem kellett volna kihagyni...O.o;;
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

A 3 ben benne vannak Arashiék... Csak egyáltalán nem úgy toppanak be mint a mangában ^_____^ És a cuki bábjelenet is kimaradt =(((( Amúgy Sakura nem csak a 2. toll visszadása után kel fel...?
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

most néztem meg a 3. részt ... Kurogane kúlos *-*

*kard fétises*
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Bijony kúlos! ^________^ És amúgy hiába láccik olyan izének, amúgy tök figyel a többiekre ^________^ Most is ahogy rászólt h aludjon ^^ Tudta h előző este is virrasztott ^^
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

3.rész: Kurogane tényleg jól meg lett csinálva, a kard meg jó hogy nem Umis (MKR), az annyira nem illett volna Kugoranéhoz, ez a szélesebb kard jobban passzol hozzá... ami nagyon nem tetszik, hogy folyamatosan vágják ki a poénjeleneteket... eléggé rányomultak az eksönre, ami mondjuk nem baj, de amennyi jó poén volt... kár értük (főleg Soratáékért... de én a Fye/Kurogane, meg a Touya/Yukito poénokat is sajnálom >_>).

Viszont az a jelenet, ahogy Shaoran nézte Sakurát, na az nagyon aranyos volt =)
Válasz küldése