Tsubasa RC

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Yuki írta:Tsubasa... öhm... bocsánat de ez a New Captain Tsubasa, ami most megy az A+on?
nem ez a Tsubasa Reservoir Chroncle és egy fantasy sorozat, a New Captain Tsubasa az egy igen gáz focis sorozat...
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

WOooooo wahlaki help! :)

16-17 kezd megint jó lenni a sorozat...

De a 17 részben kell egy kis help, mert nem vágom...

Mi van SÓRAN szemével, meg a vágással a kezén?? nem vágom... És azok ott a tetőn, a kutyával, nem megint X-es szereplők voltak? Yuzuriha és a kutyája Inuki... meg a SD-s emberke a Dragon of the Heaven... hmmm..
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

passsz... sztem az van h egyik szemére vak, és azért nem vette észre a jobb oldalról jövő támadást (ezért kapta oda a sebet)... de lehet h tévedek ^^'
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Shaoran félig vak ^^ (...és végre jön Seishirou *o*).
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Cruel Angel írta:
Yuki írta:Tsubasa... öhm... bocsánat de ez a New Captain Tsubasa, ami most megy az A+on?
nem ez a Tsubasa Reservoir Chroncle és egy fantasy sorozat, a New Captain Tsubasa az egy igen gáz focis sorozat...
heh! Köszi az infót. ^ ^
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

akkora baromság ez az anime véleményem szerint-.-
ne mondd hogy a fõhõs úszik a nagy tóban egyre mélyebbre és mélyebbre búvárfelszerelés nélkül úgy, hogy még lát is a vízben -.-
meg Syaoran is mást nem csinál végig, mint hogy dühösen néz az ellenségre (Star Ocean EX-re emlékeztet)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Kb. 100 másik animében ennél jóval nagyobb baromságok vannak. Sőt, van amelyikben még beszélni is tudnak a víz alatt. De hogy ezért baromság lenne ^^"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Raisunak adnék igazat... eccerűen csak szép a dolog, és kiváncsi vagyok a végére... most h baromság? miért? ilyen alapon a varázslás, és a 10 m magasra felugrás és dimenziók közötti utazás is még nagyobb baromságnak tűnhet :-P
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

nem, de szerintem a fõhõsök bénák, a chibi egy idióta^^' (a varázsló és a swordsman valamennyire jóarcok)
jó, az elsõ rész aranyos, azt elismerem, de aztán jön az az Inuyasha stílusú izé, hogy egy csapással szanaszét repül a sok toll, és szedhetik össze -.-
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hehe... De érdekes, nekem csak most esett le, hogy ez volt az IY-ben is ^^" Amúgy a fekete Mokona (nem emlékszem, hogy mi a nevük) mikor fog felbukkanni?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Raisu írta:Amúgy a fekete Mokona (nem emlékszem, hogy mi a nevük) mikor fog felbukkanni?
sztem nem nagyon... ő csak amolyan cameo volt mint Chii. a fekete mokona az XXXholicban szerepel (amiben Yuuko az egyik főszereplő) így nyílván ő mellé tették be. De persze majd meglátjuk, én ugyanis csak az első pár chaptert olvastam mangából... meg egyébként is az az érzésem hogy már kezdenek eltérni tőle (de ezt majd megmondja olyan aki olvasta)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Cruel Angel írta:meg egyébként is az az érzésem hogy már kezdenek eltérni tőle (de ezt majd megmondja olyan aki olvasta)
Hmm... én a 10-es kötetig olvastam, és egyelőre azért követik a mangát, leszámítva egy-két totálisan önálló részt (pl. a vikingeset). Amúgy láttam a 17-es részig, és azért voltak egészen aranyosan eltalált viccek (VÉGRE!!), a seiyuuk kezdenek belejönni (főleg Fye és Shaoran). Amit még mindig hiányolok, azok az sd-k, a manga tényleg teli van vicces jelenettel, és hulla kawaii képecskével, az animéből ezt elég rendesen lespórolták (oké hogy shounen és durrbele, de hogy ennyire csak eksönre koncentrálnak...? Ez nekem kicsit sok).

Egyébként meg 10-es kötet környéke no comment... Ashura az RG Veda-ban is istenien nézett ki, de itt... *szétfolyt* Csak Seishirouért aggódom az animében... vajon ki lesz a seiyuuja istenkém... ráadásul a mimika eddig is rendesen ki lett spórolva az animéből, szóval :roll: *para*

OST meg isteni, leszámítva a gaggyenc angol nyelvű számokat (ide lehet lőni, de akkor is ultra bénák imho). Csak a jelenetválasztás az, amihez BAROMIRA nem illenek szegény Kajiura számok... de ezen már oldalakkal ezelőtt is keseregtem, szóval oly mindegy -_-" *zenei rendező seggberúgva*

Az meg hogy tud úszni búvárfelszerelés nélkül is... hát istenem (mellesleg az legalább olyan fura lett volna, ha fogják magukat és búvárruhát húznak magukra xD). Ilyeneken nem hiszem, hogy fenn kéne akadni, a Tsubasa célközönsége erősen a 12-14 éves korosztály (ÉS az évek során felgyülemlett Clamp-fanok, akik imádják a crossovert, és megnézik). Szal sztem ezért nem zavaró (legalábbis a két kategóriába tartozó nézőknek ^^).

Tényleg, movie-ról tud vki vmi infót?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Hát...igazából semmi konkrétat, csak hogy mostanában jön ki vhogy.
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Állítólag a movie augusztusban jön ki... De már nem találom azt az oldalt se ahol eddig fennvolt h mizu vele...
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Movie(k): augusztus 20.

Itt az xxxholic feliratos új trailere és egy pici Tsubasa:
http://www.arienai.com/bt/torrents/[Ari ... vi.torrent

A TV-sorozat 3 évados lesz, egészen 2007-ig fog futni, ami kb. 78 részt jelent - többet mint az eddigi leghosszabb CLAMP anime, a CCS - úgyhogy ezért megy ilyen lassan, és ezért ilyen sok a filler. Valószínűleg végig fogja követni a mangát, ami 22 kötetes lesz, tehát hosszabb mint az X.

Egy ilyen nagy lélegzetű sorozathoz egy sokkal-sokkal jobb animációs stúdió illene (dehát valószínűleg annak csillagászati lenne az ára). Én személy szerint jobban örültem volna annak, ha rövidebb (akár csak egy évados) a sorozat, de igényesebb az animációja. Most már ott tartok, hogy maximum a kulcsrészeket fogom letölteni (Seishirou, Ashuráék, stb.), mert már az agyamra megy, hogy nem tudnak egy rendes arckifejezést animálni.

Amcsinak totál igaza van, GÁZ, hogy Shaolan nem lesz vizes, amikor úszik (ha már itt tartunk, nem is ég meg, és nem is vérzik, WTF ::hoo::) , GÁZ, hogy egy arckifejezésnél nem tud többet produkálni, GÁZ, hogy Sakurával úgy beszélnek, mintha a másnapi ebédet vitatnák meg, és GÁZ, hogy olyan lassan pereg le egy rész, hogy az ember belealszik.
Én nem tudom mit gondoltak ezek, amikor készítették.

To amcsi: nézz bele a mangába. Az, hogy fényévekkel jobb, enyhe kifejezés.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

igen, Shippou is mondta nekem, hogy jobb a manga
de amúgy miért? abban már búvárruhában megy a vízbe? XD
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kijött a movie nyitó dala és a főtémája! :D
Nipponsei Tracker

Elvileg a XXXholic OST is ma jött ki, de azt még nem láttam a trackeren.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

amcsi írta:igen, Shippou is mondta nekem, hogy jobb a manga
de amúgy miért? abban már búvárruhában megy a vízbe? XD
Egyszerűen színvonalasabb (mint általában minden Clamp manga), a karakterek élőbbek és sokkal jobban ábrázoltak, a cselekmény - egyelőre - nem elhúzott annyira, és sokkal eredetibb. Pl. engem baromira zavart, hogy mikor Sakura először magához tért, nem Shaolant látta meg, hanem csak úgy elmászkált és a (megjegyzem totál béna) gonoszkákkal mászkált. A mangához képest (ahol egy tök szép jelenet van) ez totál gáz volt imho.

Amúgy meg teljesen egyetértek Arashival...
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

amcsi írta:igen, Shippou is mondta nekem, hogy jobb a manga
de amúgy miért? abban már búvárruhában megy a vízbe? XD
Látom sikerült kihámozni a lényeget a hozzászólásomból... kérdésedre válaszolva: nem, de a búvárruha legyen a legkevesebb.

Egyébként lsd. MaKo kommentje. :)
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Arashi írta: Látom sikerült kihámozni a lényeget a hozzászólásomból... kérdésedre válaszolva: nem, de a búvárruha legyen a legkevesebb.

Egyébként lsd. MaKo kommentje. :)
tudom, hogy sikerült :D
de miért kell animében ezt megcsinálni, ha hülyén csinálják? -.-
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Egy kis beszámoló a Tsubasa movieról:

http://www.cafeanime.com.au/2005/08/tsu ... eview.html

Ah, nagyon jól hangzik! Alig várom! ::daisuki:: ::daisuki::


Az OST második része pedig szeptember 22-én jön ki. ^^
http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=VIZL-145
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Tsubasa Chronicle - Future Soundscope II letölthető^^
Még nem hallottam ugyan, de kíváncsi vok rá, de nagyon =) Torrentért katt ide!
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

meghallgattam és annyira jó hogy nem bírom abbahagyni :D
és végre megnéztem a 16-17-es részeket... mi a baj Syaorannal??? (vagy hogy írják???)
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Ah, nagyon jó a Future Soundscape II! (Már szinte feledteti az anime által okozott csalódásokat... :-P ) Kíváncsi vagyok, vajon a 2.-3. szezonhoz is lesz-e még OST. A FS II szinte csak az Outo-beli BGM-ől áll, ott pedig már vége van az első szezonnak. Mindenesetre jó lenne még több Kajiura-féle Tsubasa zene... ^^
K@e-chan írta:mi a baj Syaorannal??? (vagy hogy írják???)
spoiler:

Syaoran fél szemére vak (hogy pontosan miért meg hogyan, azt még nem tudjuk), ezért reagál lassabban a rossz szeme irányából jövő támadásokra. Kurogane persze rögtön kiszúrja ezt, és később majd meg is tanítja Syaorant, hogy hogyan harcoljon anélkül, hogy a látására hagyatkozna.

/spoiler
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

:oops:
Én imádom a mangát is, az aimét is, a zenét is (ami valami hihetetlen... na jó a sok "Tsubasa" lejátszása kicsit zavart a vége felé, azt gondoltam, ez most valami karaoke vagy... hú nem is tudom, na mindegy a zene naaaagyon szép!) nagyon-nagyon!!!
FYE!!! <3 FYE!!! <3 FYE!!! <3 :oops:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Válasz küldése