Dragon Ball, Z,GT

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Egyet értesz-e a sorozat cenzúrázásával?

Igen
5
4%
Igen, de betiltani azért nem kellett volna
10
8%
Nem
104
87%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

Catrin írta: 2021.02.17. 11:01
Ohh, erre akkor akartam reagálni, mikor írtad, csak elfelejtettem.XD Nem zavar a gondolat és a ship sem, Vegeta előtti érában pláne nem.XD Bár szerintem Bulmához Goku annyira buta, hogy örültem, hogy ők inkább barátok maradtak.
Na igen, Goku kissé egyszerű lélek, de Bulmának lenne annyi esze, hogy ne próbáljon meg ráerőltetni teljesen reménytelen dolgokat (munka, normális élet, stb.), és azért Bulma se egy könnyű eset (az újranézéskor rá kellett jönnöm, hogy már el is felejtettem, milyen gyakran felhúzta magát mindenféle apróságokon), de szerintem Goku beleszarós stílusa ezeknek a szituációknak a kezelésére még elég lett volna (de Chichihez már ő is kevés volt néha :) ).
Catrin írta: 2021.02.17. 11:01 Ami Chichit illeti, sem őt, sem Gokut nem tudom elképzelni normálisabb partneri kapcsolatban.XDD Ilyen szempontból szerintem mindkettő rémes, és talán épp ezért gondolom úgy, hogy megérdemlik egymást.
Ebben mondjuk van igazság. XD
Catrin írta: 2020.03.19. 12:41 10. Dragon Ball Kai (2014)
Érdekes, hogy amíg meg nem említetted, addig eszembe se jutott, hogy ez is volt a 2010-es években (lehet, hogy a Super elmosta az emlékét is :drop: ). Akármennyire is élveztem a Kait, végül aztán nem tettem bele a listámba, mert egyrészt valójában egy régi sorozat újravágása, másrészt pedig számomra a DB/Z/Kai egy régebbi kor terméke.
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

A conon páran említettétek, hogy a Toei bejelentett egy új DB animét, itt a hozzá tartozó trailer:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... me/.203355
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

SaiyaGin írta: 2023.10.14. 20:48 A conon páran említettétek, hogy a Toei bejelentett egy új DB animét, itt a hozzá tartozó trailer:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... me/.203355
Igen, ez az, amiben mindenki gyerekké változik. Nekem már a Super sem jött be, ott én abbahagytam. Számomra a GT-vel van vége a Dragon Ball-nak. Hiába vagyok nagyon nagy DB-fan már majdnem 30 éve, de ezek az új szériák már csak a pénzért készülnek, meg csupa bőrlehúzások. Már nem tudják, mit találjanak ki. És egyre romlik a színvonal. ::bawl:: :sobsob: ::pirate::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

GentleRain írta: 2023.10.15. 08:02
SaiyaGin írta: 2023.10.14. 20:48 A conon páran említettétek, hogy a Toei bejelentett egy új DB animét, itt a hozzá tartozó trailer:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... me/.203355
Igen, ez az, amiben mindenki gyerekké változik. Nekem már a Super sem jött be, ott én abbahagytam. Számomra a GT-vel van vége a Dragon Ball-nak. Hiába vagyok nagyon nagy DB-fan már majdnem 30 éve, de ezek az új szériák már csak a pénzért készülnek, meg csupa bőrlehúzások. Már nem tudják, mit találjanak ki. És egyre romlik a színvonal. ::bawl:: :sobsob: ::pirate::
Szerintem is teljesen felesleges, csak akkor fogok belenézni, ha már több rész kjiött, és pozitívak a vélemények róla.
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

SaiyaGin írta: 2023.10.15. 18:56
GentleRain írta: 2023.10.15. 08:02
SaiyaGin írta: 2023.10.14. 20:48 A conon páran említettétek, hogy a Toei bejelentett egy új DB animét, itt a hozzá tartozó trailer:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... me/.203355
Igen, ez az, amiben mindenki gyerekké változik. Nekem már a Super sem jött be, ott én abbahagytam. Számomra a GT-vel van vége a Dragon Ball-nak. Hiába vagyok nagyon nagy DB-fan már majdnem 30 éve, de ezek az új szériák már csak a pénzért készülnek, meg csupa bőrlehúzások. Már nem tudják, mit találjanak ki. És egyre romlik a színvonal. ::bawl:: :sobsob: ::pirate::
Szerintem is teljesen felesleges, csak akkor fogok belenézni, ha már több rész kjiött, és pozitívak a vélemények róla.
Én meg valszeg semmikor. Inkább újra előveszem a jó öreg régi szériát.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

SaiyaGin írta: 2024.03.08. 12:31 Meghalt Toriyama!

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... 68/.208430
Reggel engem is ez a hír fogadott. Nem bírom elhinni. Egy legenda távozott közülünk. Most már ő is Odafenn van Satoshi Konnal, Tezukával és a többi nagy öreggel. A Dragon Ball volt az az anime a Sailor Moon mellett, ami meghatározta a kamaszkorom. Ha nem ismerem meg, szerintem ma nem lennék animés.
A halálát egyébként agyi vérömleny okozta, ami erős ütéstől alakul ki és azonnal orvosi beavatkozást igényel.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

GentleRain írta: 2024.03.08. 13:10
SaiyaGin írta: 2024.03.08. 12:31 Meghalt Toriyama!

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... 68/.208430
Reggel engem is ez a hír fogadott. Nem bírom elhinni. Egy legenda távozott közülünk. Most már ő is Odafenn van Satoshi Konnal, Tezukával és a többi nagy öreggel. A Dragon Ball volt az az anime a Sailor Moon mellett, ami meghatározta a kamaszkorom. Ha nem ismerem meg, szerintem ma nem lennék animés.
A halálát egyébként agyi vérömleny okozta, ami erős ütéstől alakul ki és azonnal orvosi beavatkozást igényel.
A DB nélkül én se váltam volna animéssé.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nyugodjék Békében! :( Nekem is a DB/SM duó voltak az első "anime-animék". (Értsd: amikről már tudtam, hogy azok.)
Kép
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Dragon Ball, Z,GT

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Titkos írta: 2024.03.09. 01:56 Nyugodjék Békében! :( Nekem is a DB/SM duó voltak az első "anime-animék". (Értsd: amikről már tudtam, hogy azok.)
Én pl. ezeket még franciának hittem, mivel így volt benn a műsorújságban. De a rajzolásuk azért gyanús volt. Az anime kifejezést csak olyan 2001-ben ismertem meg.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Válasz küldése