Dragon Ball, Z,GT

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Egyet értesz-e a sorozat cenzúrázásával?

Igen
5
4%
Igen, de betiltani azért nem kellett volna
10
8%
Nem
105
88%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Tyutyesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyutyesz »

Hi mindenki! lehet hogy hülyeséget kérek tőletek, de tudnátok nekem olyan DBZ részeket mondani ahol Son Goku Kamehameha támadása közben azt ordibálja japánul hogy (na vajon mit? ;) ) Ka-me-ha-me-ha! csak azért kérem ezt mert oda vagyok azért a sorozatban amikor ezt ordibálja goku! :D Hja amúgy nem azért mondom, hogy reklámozzak más oldalakat, de van egy oldal ahonan egy 800ft-os sms-ért cserében 6 napig korlátlanul leszedhetsz minden db,dbz,dbgt részt! ezen az oldalon az egész sorozat megvan! a címe: dbzgt.hu
Neon Genesis Evangelion!!! :D
Avatar
infectedmann
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.02.21. 19:32
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: infectedmann »

tetszik is a sorozat meg nemis...
amiért tetszik: a harcok és a karakterek
amiért nem: időhúzás :( ahogy valaki mondta: 3 perc múlva a namek felrobban és 20 rész múlva már a 3 perc 2 óra lesz meg 5 óra stb...
ha egy csomó felesleges részt és eseményt kivennének a részek közül és magukból a részekből is akkor tökéletes lenne :) dehát semmi sem tökéletes :)
Amúgy én is ezzel kezdtem az anime fanatizmust :) csak először még nemtudtam, hogy ez anime de aztán egy keves barátom felvilágosított mindenről :)
Kép
Avatar
Tyutyesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyutyesz »

Nem tudjátok melyik Dragon Ball gt részben éri el Son Goku az SSJ 4-es fogozatot? Csak mert nagyon kíváncsi vagyok, mert láttam képeket és akkor már állítólag nincs is szőke haja hanem megint fekete és kinő a farka!
Neon Genesis Evangelion!!! :D
Avatar
Tyutyesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyutyesz »

Hja és meg tudná nekem valaki mondani hogy honnan tudnám leszedni a DB, DBZ, DBGT intróját amikor a főcímdalok mennek? mert nagyon kéne!!!!!
Neon Genesis Evangelion!!! :D
Avatar
infectedmann
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.02.21. 19:32
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: infectedmann »

Tyutyesz írta:Nem tudjátok melyik Dragon Ball gt részben éri el Son Goku az SSJ 4-es fogozatot? Csak mert nagyon kíváncsi vagyok, mert láttam képeket és akkor már állítólag nincs is szőke haja hanem megint fekete és kinő a farka!
először nézd végig a Z sorozatot aztán a GT -t...
nem tom mi értelme van pont azt megnézni...
Goku SSJ4 -ről rengeteg kép van a neten...

részek letöltése: dbzgt.hu
Kép
Avatar
Ensi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.03.06. 13:02
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ensi »

jaja, de az fizetős, nemtom nem sok, szerintem a 10en valahányadik rész- mert az Bebi-nél van, én nagy szakértő vok ám :D

http://gohansan.fw.hu ezen nézz körül, fenn van minden rész, de csak torrent... dbdreamworld.hu-n van pár magyar szinkronos is... esetleg fuzion.uw.hu

amugy nem olyan nagy szám sztem az SSJ 4, inkább az Oozaru emberi formája... meg amugy a GT-t el is kapkodták eléggé, van ott Manga is, elég sok, fasza oldal az is...
"Az Úr nevében, azok, akiket önhibájukon kívül magához ragadott a sötétség, ítéltessenek végsõ pusztulásra. Ámen."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Neerson írta:Este ugyanúgy adhatnák a DB további részeit, (egy időbe adták is)...csak nem veszik tovább a részeket, mert az esti főműsoridőbe ugyebár nem mehet
Én úgy tudom, nemcsak hogy megvették előre az egész sorozatot, de le is lett szinkronizálva ( ezt támasztja alá a 200akárhányakid rész környékéről kiszivárgott pár epizód is) Most pedig már vetíthetnék, csak oda kellene tenni egy 16-os karikát...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Én úgy tudom, nemcsak hogy megvették előre az egész sorozatot, de le is lett szinkronizálva ( ezt támasztja alá a 200akárhányakid rész környékéről kiszivárgott pár epizód is) Most pedig már vetíthetnék, csak oda kellene tenni egy 16-os karikát...
Csak közben lejárt a vetítési jog, meg azt mondják a kópiák is elkeveredtek.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az elsőt még el tudom képzelni, de, hogy elkeveredjenek a kópiák... ez azért nevetséges.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:Az elsőt még el tudom képzelni, de, hogy elkeveredjenek a kópiák... ez azért nevetséges.
Az első az igaz, a másikat szintén ők mondták, de ez utóbbi szerintem is ürügy, azt mégsem akarták mondani, hogy "egy ekkora botrányt kavart sorozatot hülyék lennénk újra leadni". ::reliev::
Kép
Émi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.12. 12:30

Hozzászólás Szerző: Émi »

Én is egyet értek azzal ,hogy ezek csak ürügyek. Ha jól tudom az egyik haveromtól van egy oldal ahol szavazatokat gyűjtenek azért ,hogy sugározák megint az RTL-en. Bár nem sok esélyt adok neki ,mert nagy botrányt kavart, de a remény hal meg útóljára! :)
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szép temetése volt... :cry:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát a Z,Vegita miatt kicsit lekõtt de a GT és a simma már nem.GT-nek jó a grafikája mivel az a legujabb, legrõvidebb.Kedvenc szereplõm:Vegita, néha Gohan. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekiálltam végignézni mindhárom sorozatot ::jcrazy::
Most éppen Z 37-nél tartok. megvan a mód, hogy eljussanak a Namecra, erre Bulma véletlenül megsemmisíti az űrhajót :LOL:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én belenéztem véletlenül a GT-be és... ::jcrazy::
Régen szerettem a dragonballt,de így felnőtt fejjel nem tudtam értékelni... és sokan mondják hogy a grafika színvonalas meg egyebek,de valahogy nekem a puttó dizájn jobban bejött :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lehet nem pont a GT-be kellett volna belenézned? :D Szóval én anno a DB/DBZ-t végignéztem az RTL II-n, de azt valahogy nem sajnáltam, hogy a GT-t nem adják le, a fanok beszámolói, a képek, és a történet elolvasása után valahogy nem volt kedvem megnézni. ^^" SSJ 4, immár az egész univerzumban szétszóródó sárkánygömbök (amiket persze 52 rész alatt begyüjtenek, naná...), arany óriásmajom, és még sorolhatnám... (Meg ahogy a szereplők kinéztek. O_o Szóval Vegita bajusszal? :shock: Mennyit ittak a Toeinél, mire elkerülte a figyelmüket, hogy ez iszonyúan röhejes? Sosem kedveltem Vegitát, de azért megszégyeníteni nem kéne...)
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

egy címet ahonnan le lehet lodolníííí a dbz moviekat....please nincs erőm keresgélni..
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

torrentz.com-on találtam egy ilyet:
Dragon Ball Z All Movies English Special
majdnem 10 giga, de tényleg az összes benne van, mindegyik egész cd-s minőségben. Más kérdés, hogy a 0 ember seed-eli :?
Health-re viszont maximumot mutat. Majd 100 ember leech-eli, szóval van esály, hogy egy jódarabig lejöjjön. Legfeljebb majd külön rá kell keresni arra, amelyik kimarad...
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

ÁÁÁ multkor elszált a vinyóm, formáznom kellet. Oda lett a DB, DBZ, DBGT, plusz kb 30 DBmovie. Volt az egész vagy 50 giga ÁÁÁ.
Kezdhetek mindent elölről.
Kép
Kép
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Talán tudok segíteni; ha jössz holnap meetre, akkor magammal tudom hozni DVD-ken a teljes sorozatot :wink:
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

nem ez volt ugyan az első anime amit láttam, de nekem azóta is az első helyen szerepel :D
a GT az valóban igen tragikus volt mind külsőleg mind történetileg... bár a Bebi-s részek egész jók voltak... de a vége egyáltalán nem tetszett főleg a sárkányosak...

:cool:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

A Gt-vel valóban vannak gondok de összeségében szerintem egész jó ha ugy tekintjük mint a Z sorozat utáni kis levezető epizódokat, amikben azért sok megható rész volt a régebbi időkre emlékezve velük. Hát az utolsó rész az nagyon fílinges főleg a Kamehause-nál.
De a Pan és Goku kapcsolatának bemutatása nagyon tetszett benne.A Babi-s részeknél nagyon szép.
Ami rossz főleg az a szereplők szinte teljes hanyagolása, csak Goku-ról szól szinte ami nem lenne gond de azé többieket nagyon visszagyengítették, főleg a Gohant egy sima Ssj-re és kevés időt kaptak a többiek. De az utólsó rész megható jeleneti miatt már érdemes megnézni

De összeségében azért jó volt.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Vissza a téma elejére: (bocs, csak most jöttem ^^) Én arra szavaztam, hogy nem értek egyet a cenzúrával, és azt akartam írni, hogy ha már egyszer ilyenre csinálták, akkor adják le így vagy sehogy, de az azóta eltelt 43 másodpercben elgondolkoztam, és az az igazság, hogy talán jobb, hogy cenzúrázták és leadták a tévében, mert ha nem tették volna, akkor most nem ismerné és imádná Mo 3/4-e e valószínűleg nagyon is imádható animét. Mégiscsak jó, ha leadják cenzúrázva, aztán akinek eredetiben kell, az meg majd megszerzi úgy is, ne? -_^
(egyébként én nem ismerem ám, csak néhány Vegitás részt néztem még anno magyaron... ^^; )
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Helyzetjelentés: 96. résznél tartok. Kicsit kezd zavaróvá válni, hogy lassan 20 része gyepálják szerencsétlen Freeza-t. :!:
Avatar
angelvictory
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.27. 12:45
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: angelvictory »

Pfűű, hogy én milyen DBZ őrült voltam midig is :D kár, hogy betiltották anno, viszont hála az égnek van net, ahol le lehetett szedni a részeket :)
www.angelvictory.try.hu --- Ezotéria, Videók, Háttérképek, és még sok minden. A Fórumban letöltések, és egyéb dolgok :)
Válasz küldése