Dragon Ball, Z,GT

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Egyet értesz-e a sorozat cenzúrázásával?

Igen
5
4%
Igen, de betiltani azért nem kellett volna
10
8%
Nem
105
88%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Setike írta:Anno emléxem 98-99-ben volt felénk is az RTL Klub mittudom én milyen show, és amit lehetett nyerni, mindent megnyertem...
Hmmm...ennyiszer hívogattad azt a drága vackot?Kedves tőled, hogy megváltál a cuccaidtól! :hee:
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Tokubei írta:Hmmm...ennyiszer hívogattad azt a drága vackot?Kedves tőled, hogy megváltál a cuccaidtól! :hee:
Nem nem hívogattam őket, hanem ők jöttek anno Turára, valamien Road Show vagy mi keretében, és este volt a Méri vagy nem Méri, Trüsszentős Mónika műsora, és akkor a Kölyök Klub-ról tettek fel kérdéseket, meg az RTL-ről, amit persze tudtam, és így nyertem azt a sok cuccost, többekközött a Dragon Ball-os figurákat.^^

Bevallom mostmár egy kicsit bánom azokat a figurákat, mert a kedvesem imádja ezt az anime-t, és ha neki adtam volna annak jobban örültem volna.
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Ki tud valamit az "élőszereplős "DB filmről?Készen van már?Vagy kacsa az egész?
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tokubei írta:Ki tud valamit az "élőszereplős "DB filmről?Készen van már?Vagy kacsa az egész?
kacsa.... :wchick:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tudtommal lett volna, de mégse lett... nézzetek szét animeforums.com-on, ott irogattak erről régebben. van pár hozzáértő ember ott, akik utána szoktak járni a dolgoknak. (És vannak rengetegen, akik nem. ^^")
Én arra emlékszem, hogy animések özt elterjedt az a tévhit,hogy pl. Leonardo DiCaprio játszotta volna Trunks-ot. NEM. Ezt én olvastam annó a pojo.com-on, egy felmérésben, hogy a rajongók kiket szeretnének látni, ha lenne élőszereplős. ^^" Arra emlékszem, hogy először ezt 3 héttel azután hallottam valakitől meet-en mint tény, hogy elmeséltem pár ismerősnek... és az illető, akitől hallottam ezen emberek egyikétől hallotta. ^^"
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Nagy kacsa, én csak a szereplők fejét láttam, de amúgy a filmnől egy képkocka sem lett leforgatva.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

A tervről én is olvastam, állítólag Ray Park játszotta volna Vegeta-t. De ez van.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

FayeValentine írta:Nagy kacsa, én csak a szereplők fejét láttam, de amúgy a filmnől egy képkocka sem lett leforgatva.
http://www.freeweb.hu/gohansan/t/film/index.html
1993-ban már készítettek egy ilyen filmet Dragon Ball The Magic Begins címmel.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Na jó, akkor én vagyok rosszul értesülve? ::japhaha::
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nem. Van egy 1993-as film, meg lett volna egy USA verzió. Ez utóbbi nem készült el.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Jujj megnéztem amovie leírását, és a képek...húúúúúúú fél órán kersztül röhögtem rajtuk :vigyor: Nagyon durvák. Most nem tudom eldönteni, hogy NAGYON meg akarom nézni a filmet, vagy NAGYON nem :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én nagyon megszeretném nézni ha lenne^^ De hát nincs =P Pedig tök érdekes lett volna az egyszer biztos. Majd remélem egyszer Peter Jackson ráismer a Japán animék fantasztikus mivoltára és készít egy megagiga nagy mozit a db-ből LOOOOL :lol:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

De VAN. Csak nem a Z-ből, hanem a sima DB-ből. Vhol megvan CD-n.
Z-ből meg mint mondtam, állítólag terveztek, aztán belőle semmi. Én örülök neki. Nem szeretném viszontlátni mondjuk nagy amerikai szupersztárokkal... de igazából kínaiakkal se. ^^" Nálam a Z befejezésével vége van az egésznek, és sztem így jó, ahogy van. ^^"
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Na jó, szuper. Akkor ma okosabb lettem. Nem tudtam pl. hogy a sima DB-ből készült film, ciki, de nem tudtam. Nem baj, minden nap tanul valami újat az ember. :lol:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Szerintem nem lesz semmi a filmből.
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Szerintem tele lenne csomó számítógépes effeketel... :cool: De én örülnék egy Dragon Ball filmnek. Mondjuk lehetne több animeből is élőszereplős filmet csinálni.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én is hallottam rémhíreket DBZ filmről, Jackie Chan főszereppel meg ilyenek. XD De szerintem közel se lenne olyan jó, mint a rajzfilm. Nem adná vissza a rajzfilmet...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

FayeValentine írta:Mondjuk lehetne több animeből is élőszereplős filmet csinálni.
Hát én kételkednék abban hogy egy több részes sorozatból egy jó élőszereplős filmet lehetne-e csinálni... inkább azért lenne jó, hogyha ezt nem japánok csinálnák hanem mondjuk teszem azt amerika... vagy még jobb lenne ha mondjuk francia filmgyártás, akkor talán itt Európában is többet felkapnák a fejüket és valamennyire növekedne az animekúltúra... és ez pláne működne hogy ha egy picit mélyebb animéből csinálnák
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Húúúú!Nagyon durva lehet az a film!Egyébként hogyhogy mindenki azt várja el egy filmtől, hogy az olyan legyen, mint az azt megelőző anime, vagy könyv?Teljesen eltérő műfajokról van szó.
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Az a fim amit itt emlegettek, annak nincs sok köze a db-hez. Csupán néhány dolog hasonló de amúgy egy ultragagyi =P filmel van dolgunk..semmi köze az igazi db-hez.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Te láttad? Hú, mert ha tényleg semmi köze a DB-hez, akkor minek strapálom magam. Mondjuk így is megnézném, hiszen egy igaz rajongó azért kíváncsi is rá, ami szerintem érthető. Ha megszerzem, majd mondok róla véleményt én is. De azért jó, ha mondjátok, hogy nem nagy szám, mert akkor legalább nem fogok akkorát csalódni.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ez az én saját véleményem. Ami mellesleg igaz is :wink: Csak rontja az öszképet. Én a helyedben meg sem nézném De sajna már láttam...
Mégegyszer mondom. Szinte semmi köze a db-hez.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hozzájutottam magyar Dragon Ball DVD-hez. Hogy én mit össze nem pörögtem rajta... Vegita Big Bang Attack támadásából Bing Bang lett... És hasonlók. XD
Amúgy tök jó volt így felidézni a dolgokat, csak kicsit olyan gyökérnek tűnik így a szinkron és a fordítás jópár év távlatából...
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

Narumi írta:Hozzájutottam magyar Dragon Ball DVD-hez. Hogy én mit össze nem pörögtem rajta... Vegita Big Bang Attack támadásából Bing Bang lett... És hasonlók. XD
Amúgy tök jó volt így felidézni a dolgokat, csak kicsit olyan gyökérnek tűnik így a szinkron és a fordítás jópár év távlatából...
Én is mostanában nézem a DBt... már Freeza halála után vok.... nmetom... hát, lehetne jobb a szinkron, de nekem így is bejön. Bár én ha tudom, az animeket japán szinkronnal szerzem meg. Mondjuk úgy Goku hangja "enyhén" irritáló :lol:

Számomra a Dragon Ball mindig is nagyon frankó anime volt/lesz. :lol:
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én is bírom az animét, mindentől függetlenül. Mondjuk az is tök gáz, hogy kis Gokounak is a felnőtt hangja volt.
De rájöttem, hogy nem lenne erőm leülni, és elejétől a végéig megnézni. Annyiszor láttam már, hogy hamar beleunnék... Vagy inkább onnan kéne folytatnom, ahonnan leszedték a TV-ről.
Válasz küldése