Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Lockon szerintem baromira nem akarta lelőni a srácot, csak egy kis senpai-fiatalabbarc beszélgetést akart vele folytatni
Kép
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Kicsit lemaradtam mostanában, úh nemrég pótoltam csak a 17-18 részeket (bejegyzés az egyikhez feltehetőleg ma este). A 17 semmi extra, elment az új arcok bemutatásával, akikhez képest Tieria egy kedves pacifista állatvédő.
A 18. viszont könnyedén a sorozat legjobb része. Végre valami újítás, ötlet, feszültség! Úgy értem, végre van miért izgulni, és nincs az összes meccs előre lezsírozva. Grahammel szétszedetni a Throne 1-et ha dramaturgiailag jól is jött ki, de azért picit erős volt, nem?

Ami a tápot illeti: Szerintem a Throne unitok nem sokkal dúrvábbak mint a meglévők (hahó, GN-pajzs, seven swords, böszme páncél, GN bazooka, Nadleeh, azért van itt tüdő, kéremszépen), csak a módszereik és a bennük lévő pilóták trigger-happysége teszi őket sokkal dúrvábbá szerintem.

És egy pont a készítőknél, hogy pszichó tömegmészárost mertek csinálni egy ennyire aranyos lányból, mint Nena. A női killerek általában a csendes pszichó kategóriába tartoznak, ilyet ritkán látni.

és VÉGRE csinál valamit Louise és Saji. Az akció félsiker egyelőre :)

Keep up the hopes, gentlemen, úgy érzem rátaláltak az ÚTRA a készítők :)
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

No végre kaptunk némi képet a Vedáról... nem sokat... de legalább látjuk, hogy nagy, gömbölyű és hasonlít egy Haróra. :dirr: .. jó az utóbbi nem d; )

Annak örültem hogy Thronék a mai részben is kaptak egy kicsit a pofájukba... annak viszont kevésbé, hogy WLM oldalt váltott, mint ahogy az már az előző részben is sejthető volt... mindenesetre legalább csinált végre valamit. XD

Vajon mi az a GN Arms, amiért elküldték a proffot? Not-another-next-gen-gundam?

Rozsomákunk öndefiniciója tetszetős volt... öö... Vörös, hegyesfogai és kecske szakálla van és nincs túlzottan odáig az Égi Lényekért, ellenben szereti a pusztítást... csak nekem jut eszembe erről valaki/valami? Szeretem a szimbolikát ^-^ ... apropo szimbolika... valaki észlelte, hogy az aláírásom egy link? d:
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

ep 20. Saji novere nem jarta ki a riporter-iskolat, az elso oran elmondjak, hogy ha allamtitkok utan kutatsz, NE uljel be ismeretlenek autojaba, es NE tegyel fel olyan kerdeseket, melyekkel kiterited a lapjaidat. Saji hamarosan becsavarodhat a nagy maganyaban, es talan lesz vegre szerepe.
Wang kisasszony ugylatszik nagyon elegedetlen a villajaval, a pink helikopter-hajo-maganrepulo parkjaval es a delutani teazasokkal, mert barmire hajlando, hogy megvaltoztassa a vilagot, barmelyik iranyba is. Varjal, kitalalom, az apja, esetleg a nagyapja kegyvesztett lett es kifosztatott valami politikai ugy soran, igy a Kinai nagyhatalom tonkretetelet tuzte ki celjaul. Gondolom.
Louise papaja rendelkezik nemi jeg alatti plottwisttel, ennek oromere a triumviratusnak unnepelyesen egy ezusttalcan nyujtjak at a sajat ulepuket a 10 uj MassproducedGundam alltal. Ahogy azt mondtam, mostantol Gundam vs. Gundam lesz. Nem baj, vegre vannak a foldi halandoknak is tulelesi eselyeik. Megiscsak csalas lenne, ha a CB az orokelet-cheattel jatszana vegig a jatekot...
Es vegul a Szurke Egerke es Alejandro betornek a Vedaba, ami a Hold tulfelen van. Kul. Akkor most jon majd, h Setsunaekat lenyomjak, a Vilag egyesul, es jon a fel eves kihagyas, ami utan a "3 evvel kesobb, vadi uj Gundamokkal, es Bishikkel" masodik fele a sorozatnak. Lassuk :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

én igazából azt nem értem, hogy Alehandrónak mégis miért volt jó, puszta kiváncsiságon kívül megnézni a Vedát közelről is... ha távolról ugyanúgy tudta eddig is hekkelni... mit csinál pl. ha valaki meglátja, mert mondjuk valaki véletlenül figyeli a Hold hátsófelét CB részről? d:
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Talan meg akarja semmisiteni. Talan o a tegla. Talan benne van a Phase 2-ben...
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Hmm ... Mass produced Gundamok "true" meg "halftrue" Gundamok ellen ?! Hát eddig mindig szívtak, kíváncsi vagyok itt mennyire fognak ...

Vagy esetleg a Gundam Wingben is volt hasonló ?
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Amennyire én emlékszem ott végülis két (egy kék meg egy piros) ms készült Oz gyárában a Gundamokat fejlesztő, ám őket elfogott tudósok keze által... de valami olyasmi miatt lett igen hamar végük, hogy egyrészt elfogott gundam pilótákat raktak bele tesztpilótaként (azok ugye b@sztak használni őket társaik ellen), másrészt a tudósok vészlekapcsolásra lehetőséget helyeztek el bennük. Amint elfogott tudósok megmemenkültek, a mechák működésképtelenné váltak. ... mass produced gundamok szerintem nem voltak a wingben.
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

ep21. A riporternok nem golyoalloak. Shouji olyan egyedul van, hogy ideje csinalni vele valamit. Ugytunik a Throne-trio Harley papa befolyasa alatt allt. Nem tudom, mire szamitottak azutan, hogy kiirottak a csaladjat, de Mr. Laguna azert beinditotta az Operation KickTehGundamzAss-t, megha ez az eletebe kerult is. A csata kimenetele nem tisztazott, de az epizod masodik felenek fenyeben valoszinuleg kisoportek a bazisukat. Kiderult Alejandro celja is a Vedaban: kizarni belole a Gundamokat, igy kiejtve oket a jatszmabol, es a mindennapi politikaban szerzett befolyasaval a Foldet, a Vedaval pedig a CB-t az uralma ala hajtani. Majd a timegap utan o lesz a fogonosz. Vegulis olyan feje van. Mindekozben a ruszkik es az amcsik osszevont 19 egysege nekiall pontot tenni a Plotemaios "i"-jere, mivel Miss Sumeragi leitatja a szemelyzetet gyakorlatilag a kapuknal veszik oket csak eszre, eppen csak nem dokkolnak. Ezt a strategiai hibat Miss Sumeraginak rovom fel. Alejandronak sikerul olyan szerencsesen megvalasztani a Gundamok lekapcsolasanak pillanatat, hogy a csata kellos kozepen fagy le mindenki. Miss sumeragi szerencsere rendelkezett a pendriejan backuppal a vedarol, uh offline modon mehettek tovabb rovidesen a suitok. Sorannak Amuro-fele newtype elmenye van, zold Gundamszemekkel. Tieria, aki nyilvanvaloan egy Veda alltal iranyitott Haro - emberborben - nem tud megbirkozni a Halozatbol valo kizarassal (netfuggoseg...), igy Lockon kenytelen odatartani a pofijat a Tierianak szolo pofon ele. Valszeg tulelte, tobbet nem tudok. Hell yeah, igy kell ezt csinalni.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nekem az a tippem hogy Lockon nem élte túl >.< pedig a négy pilóta közül az ő fejét bírtam a legjobban. Még van három rész hátra a szünetig...
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Hat, ha abbol indulok ki, hogy halott csak az, akinek az arcat latjuk, es hullazsakban van, akkor szerintem Lockon el, max harckeptelen, esetleg elhagyott par vegtagot. Ha abbol indulok ki, hogy valami nagyon fontosat es titkosat tudott Tieriarol a resz elejen, raadasul pont ot mentette meg, lattuk a gyerekkorat, es megvolt az ezt feloldo osszezordulese Sorannal, akkor igen, halott.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ep 22: Mr. Táp akcióban... Mr. Script megint fantáziatlan napra ébredt és ismét fellapozta kedvenc Asimov könyveit... De azért szeretjük a sorozatot. :3 (jah és... valaki szomorú? Michael miatt... én nem különösebben d: )
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Mint azt mondtam volt, ha nincs holttest, nincs prolema. Lockon el es virul, meg a vegtagjai is megvannak, csak az egyik szemet vesztette el, well, ahol karokat lehet visszanoveszteni, egy VGA csati mar csak nem akadaly a szemre. A Throne trio is eletben van, de a bazisuk elvesztese utan a kisteljesitmenyu akksijaikkal olyanok, mint az egyszeri cowboy a vadnyugat kozepen egyetlen toltennyel. Eselyelen. Sergei csapata nem is erolteti az uldozesuket, miutan par parades formaciot bemutattak nekik (siman indulhatnanak a teli olimpian korival), ugyis lemerulnek, es terero sem lesz sokaig, miutan a Veda ellenseges kezekbe kerult. Saji most haragszik (jogosan), es drukkol az ruszkiknak. Sorannak kicsit kulonosek az ideai. Szerinte a Throne es a U.N. GNX-ei csak megnoveltek a haborus konfliktusok szamat, pedig valojaban lekorlatoztak 30 vs 7 egyseg csatajara, ez baratok kozt is kevesebb, mint amennyi egyseget a beke neveben o egy-egy bevetes alatt elpusztitott. Mindenesetre megkapja a kuldetest, es elviheti a GN Arms-t is (ez valami mobile armor lesz). Ekozben Ali torbe csalja a Thronet, Wang kisasszony megbizottjanak adva ki magat (ami akar igaz is lehet), ellopja Michael Gundamjat, lemeszarolja a Throne ferfitagjait, es Neenat is csak az Exia menti meg. Ali persze nem ulhetne Gumdam-alike systembe, ha nem lenne a Veda meghekkelve. Alejandroek eppen most ertek el az ucso reteghez, ami maganak Seldon bacsinak a hibernalt testet orzi. Alejandro ugy veli, nincs szuksege a ven csontra, a ven csont meg ugy veli, nincs szukseg a CB-re, ha azt belulrol ilyen fereg ragja, igy valami biztonsagi program bekapcsolasa utan a Veda atall Seldon bacsi utolso uzenetenek sugarzasara: "A terv lefujva, CB szelnekeresztve, megkapjatok a cheat-kodot a max-speedhez, es fightoljatok, ahogy akartok". Elsonek azt nezhetjuk vegig, ahogy az Exia vorosre vallt, es nemikepp athagva a jatekszabalyokat Mach8-al felapritja Ali suitjat, ami azert persze elmenekul.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Loran írta:... es elviheti a GN Arms-t is (ez valami mobile armor lesz).
Itt van róla kép használat közben:
http://www.mahq.net/mecha/gundam/00/gnarms.htm
Illetve én kiszúrtam a 22. rész utáni "következő rész tartalmából"-ban, hogy ott meg a Dynameshez van kapcsolódva. Szóval multi-functuonal support armor unit?
Kép
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Nem tudom ki nézte meg a főoldalon a hírt a Seiyuu díjakról...lehet hogy csak mi nem értékeljük a 2 hangsúlyból álló monoton darálást, de sztem aki Setsunáért (is, tegyük hozzá) odaitélte a díjat, sikeres ember nem lehet :)

A menclave valamiért baromira ráült az utsó 3 részre, úh a blog is csúszik most emiatt, mert nem szívesen néznék más subot....
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

ep 23. Szoval van ez az uj Trans-arm (tovabbiakban T/A) system, ami pirosra festi a suitot, es char custom modra 3x gyorsabb, cserebe leszivja az akkut. Azert kicsit elszalltak mar a suitok power-ugyileg, Tieria egy egy lovese feler a Satelite Canonnal. A Hallelujah/Allelujah vonalrol el is feledkeztunk hosszu ideig, most a gonosz bal-agyfelteke ismet besegit kicsit. Alinak nagyon erik a pofon. Lockon komoly serulesei ellenere elegge virgonc, es vegleg elveszti a hidegveret, amikor lehetoseget kap csaladja es hazaja elpusztitojanak megolesere - Ali tart a Plotemy fele, meglehetosen nagykepuen a lopott suitjaval serthetetlennek erezve magat. Lockon kivetelevel mindenkinek sikerul hasznalni a T/A-t (Soran lathatoan elegge rutinosan), sajnos ez most az eletebe kerul. Csak sejtjuk, hogy a robbanas elpusztitotta Alit, a Throne Gundamot mindenkeppen, de holttest ugye nincs. Nos, osszegezhetjuk a karakteret, tobbet nem tudunk meg mar rola, halott.
Szoval ir kisfiu, akinek a varosat lebombazzak Ali zsoldosai (mint azt emlitette az AEU urprogramjanak egyengetese erdekeben), a csaladjat is kiirtva. Az arva gyerek valami uton-modon a CB-hez kerult, celja a terroristacsoport felszamolasa. Felesege, gyereke, baratnoje nincs (bar a Plotemyn talalhatott volna), higgadt es logikus ember, elsosorban sniper feladatokat lat el. Megvan a maga velemenye a CB akcioirol, es bar aktivan tamogatja az ugyet, elsosorban a sajat meggyozodese, celjai eleresere teszi, gyakorlatilag semleges kivulallokent mozog. Valamilyen szinten Char alteregojanak is tekinthetjuk. Az, hogy az elete teljes volt e meg nem tudni, hiszen nem lattuk Ali hullajat. RIP.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

(Ezek szerint Lockon evil twinje a huga? ^^')
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

ep 24. Noss, egy resszel a szunet elott kezdem ugy erezni, h Mr. Script kulonorakat vett "Minagoroshi" Tomino-tol. A CB gyakorlatilag kipipalva, a Kyrios, a Nadleeh, es a GNArms oda, Christy halott, Lichty, akirol kiderul, hogy kiborg szinten, a Plotemy rosszabbul fest, mint nagyapam evszazados Moszkvicsa. A Kirk-Picard-tetel, miszerint a serult kezelopanelek robbannak itt is alkalmazva van, hiaba no, a fizika es a dramaturgia torvenyei... A masik oldalon csak a Patricknak kerekedik el a szeme. Alejandro uj Mobile Armorban virit, a Hyaku-Shiki szineiben, es eppen keszul szetkapni az Exiat. A kovetkezo resz cime Setsuna, bar en szivesen latnek valamit vegre Tieriarol is. Wang Liu Ming van, Saji&Louise nincs. Hellyeah!
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ep25: Alejandro aranyló mobile armorától viszonylag gyorsan szabadultunk meg... még csodáltam is. De hát Mr. Táp hathatós közreműködésével előmászik belőle egy aranyló ms. Nem baj, ő sem tart sokáig. Közben láthatjuk milyen az ha Alelúja és Halelúja összefog és felhagy az ímós frizurával. Btw. plusz kötelék Piris és (H)Alelúja között. ... Piris meg erőssen romantikus jellegű megmozdulást követett el felettese felé. Legalábbis én olyannak észleltem. ^^' Tierriát látjuk amint feladja a solar furnacét. Győztes Setsuna meg egy végső csatát vív a belé szerelmes Flag pilótánkkal. WTF? ... Graham furcsán viselkedett. Jah igen, visszatérve áruló Alejandrónkra. Elárulták. Hű. De legalább fancy aranyozott ablakban lehetett látni az áruló eláruló fejét. Egy kiss könycsorgatás Marina királynőnél és utána képsor a jövőből. Állítólag két év múlva. Remélem nem kell két évet várnunk rá. (Sőt merem remélni, hogy egyet sem, csak egy felet. *-* )

Spoilerek a jövőből: Saji az űrben dolgozik, és úgy tűnik vészesen elhanyagolt Lüizt. ENSz összefogás még mindig áll, újabban Föld Szövetségnek/Earth Federationnek hívják magukat. Ismerős ez valahonnét? XD Mindegy, közös GN driveokkal felszerelt giga hadsereg, amik leginkább engem a Code Geass mecháira emlékeztetnek. Livonz, az árulónak vannak ugyanolyan testhezsimuló ruhába öltöztetett haverjai, és egy Innovator nevű muksóval társalog, Graham maszkos harcos lett, Ali meg szereti a jeget dupla viszkivel. Ezenkívül Tierriának új frizurája van (vagy az nem Tierria d: ) és mögötte látunk egy kis szöszit, kit eddig nem láttunk. Új májsztá? ... omfg.. most nézem... az ... nee... az Louise? lol desu. WLM most megint CB pártinak látszik, de Nena meg mintha az ő hajójukról stalkolná őket, újra beüzemelik a O Gundamot, és - hű, most kell meglepődni - Gundam OO is elkészült, nyílván Setsunának. Mission incomplete.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kíváncsiságból a Macross után megnéztem, mekkora a kiterjedtsége a Gundam univerzumnak. Az AniDB 57 animét tart nyilván.
:shock:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

raadasul van, aki ennek a nagyobbik reszet latta is...
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

aki talán még nem látta volna, íme a 00 Gundam:
http://www.mahq.net/mecha/gundam/00/00.htm

(needs more wings)
Kép
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Re: Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Azért esélyes lenne egy "Fedezd fel a 10 apró különbséget a 2 Exia fotón" képrejtvényhez :D
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Felhívás minden Gundam fannak! Eltökélt szándékom összegyűjteni a lehető legtöbb fanficet, ami a Mobile Suit Gundam 00 világában játszódik, és ehhez keresek lelkes írókat. A dolog egészen egyszerű: csak írni kell valami jót és elküldeni határidőre a lent megadott email címre. A legjobb irományokat aztán szeretném egy kötetbe gyűjteni és kinyomtatni Gundam 00: Fanfiction Collection címmel.
A végén minden résztvevő megkapja ezen gyűjtemény egészét kinyomtatott formában.

Mindenké.pp érdemes beszállni a játékba. Ha másnem csak azért, hogy megmutathasd másnak is, te mit írnál még hozzá az eredeti sztorihoz, mit változtatnál rajta, szerinted hogy működhetnének a dolgok máské.pp. És gondolj bele, te mindenké.pp nyersz :) Hisz sok remek fanfic mellett láthatod kinyomtatva a sajátodat, amit ingyen kapsz meg!

Amit fontosnak tartok közölni: sajnos nincs nyomdász ismerősöm, így a gyűjtemény végleges összeállítása sima nyomtatóval A/4-es lapra tördelve, formázva, illusztrációkkal díszítve lesz kinyomtatva fekete-fehérben. Azért igyekszem kihozni belőle a legjobbat ;)

A következő feltételeket tartsd szem előtt:

- Magyar nyelvű írásokat várok
- Terjedelemre megszabás nincs (azért ne három mondat legyen :P).
- Kéretik a yaoi és yuri témát kerülni
- A side sztorikat (Gundam 00P, Gundam 00V és Gundam 00F) ha nem muszáj, ne vonjuk bele, mert azokat kevesen ismerik
- Angol fanfic magyar fordítása is jöhet, de feltétlen meg kell jelölni, ki az eredeti író, és honnan való az iromány.
- A minőségre kéretik odafigyelni, összecsapott műveket nem fogadok el.

Kész írásokat a következő email címre várom: saigo.no.mahou@gmail.com
Fontos, hogy ne maga a levél legyen a fanfic, hanem az szöveges dokumentumként csatolva legyen az e-mailhez. Valamint legyen megadva egy név (igazi vagy nick) és egy olyan email cím, amin könnyen utol tudlak érni, ha szükséges (ez akár msn cím is lehet).

Úgy gondoltam, hogy mindenkinek legyen elég ideje, a határidő legyen 2008. szeptember 7. Utána csak attól fogadom el, aki előre jelzi, hogy már elkezdte írni de valami fontos dolog miatt nem fogja időben befejezni. Ilyen esetben a türelmi idő maximum két hét lesz.

Aki szeretne beszállni a játékba, valamilyen módon plíz jelezze nekem, hogy tudjam, hány emberre számíthatok! :) Aki nem tud, nem szeretne ezen részt venni, de ismer olyat, aki igen, továbbítsa neki, legyen szíves ^^
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Gundam 00 második szezon teaser
http://cruelangelic.extra.hu/?q=node/432
Kép
Válasz küldése