Yu Yu Hakusho

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Raisu írta:Aki egy kis plusszt akar, olvassa el a mangát!
...amiben egyébként sokkal több minden van szvsz, mint az animében. Bár nem olvastam az egészet, elég sok plusz dolog derül ki Koenmáról és az apjáról is. Ha jól tudom, a kedves apuka vmilyen módon megszegi a törvényeket, és kiderül, hogy elég sok mindenben ő mozgatta a szálakat, úgyhogy Koenma szépen legyőzi és ő lesz a szellemvilág új ura.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Kikyou
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.04.17. 12:28

Hozzászólás Szerző: Kikyou »

Akkor most én is nagy betűkkel: AZON AZ ÁLLÁSPONTON VAGYOK, HOGY MINDENT LEHET FOLYTATNI... De ezt baromira nem a YYH-ra értettem, csak szimplán kifejtettem a véleményemet a "ezt nem lehetne folytatni" témában, és nem mintha én folytatást, vagy moviet várnék, mert megvallva az őszintét, nem is fog az annyira hiányozni nekem, úgyis csak a végét láttam. ::jsmile::
Believe in yourself and create your own destiny. Don't fear fate!!!
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Kikyou írta:Akkor most én is nagy betűkkel: AZON AZ ÁLLÁSPONTON VAGYOK, HOGY MINDENT LEHET FOLYTATNI...
Persze, elméletileg lehet, de elég valószínűtlen, hogy ha 10 évig még csak fel sem merült a folytatás gondolata egy animénél, pont most kezdenének el új részekről gondolkodni :roll: De szvsz zárjuk le a témát, teljesen fölösleges folytatni. Nem lesz folytatás és kész.

EDIT: De jó érzés határozott mebernek lenni. Mindig erre vágytam xDDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raizen 2006.04.22. 19:16-kor.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Raizen
De szvsz zárjuk le a témát, teljesen fölösleges folytatni. Nem lesz folytatás és kész.
::kucc:: Egy határozott meber szolt hozzánk :!: :!:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Hmmm...van benne vmi h abba kéne hagyni, mert ha véletlenül(biztos nem)folytatódna akko' úgyis megtudnánk addig meg minek róla beszélni ::jthrill::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Nagyon jó anime, én egyedül azzal nem voltam megelégedve, hogy olyan sok rész játszódott a Sötét Harcművészetek Viadalán. És ahogy én észrevettem, a grafika az egész anime alatt fejlődött, mert a végére Yusukénak teljesen más lett a feje(mármint valahogy jobb)...Ez volt az első olyan anime, amit nagyon megszerettem...Kurama 4ever!!!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na latod valaszoltak itt is :-P
Amugy en is birom a Yuyu-t, de azt semelyik fightos animeban nem birom elviselni amikor 10% csata, 90% beszelgetes..a legjobb amikor az "erosebb" magyarazza meg, h miert is fog gyozni, mialatt az ellenfel, szamomra meg nem tisztazott okok miatt var, es nez maga ele..(de ez Dragonballban, is meg sajna a Bleachben, meg gondolom majdnem mindegyikben igy van..)
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Hát igen, az lenne a logikus, hogy míg az egyik magyaráz, a másik kihasználja az alkalmat, és nekiugrik...Dehát akkor szegény animenéző hogyan tudná meg, hogy mi miért történik? Szerintem ez a magyarázat.
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

De végül is a Sötét Viadal alatt szegény Kurama magyarázott a legtöbbet,majdnem átment narrátorba,már legszívesebben megkérdeztem volna tőle,hogy mi a kedvenc könyve,vagy valami,csak mondjon már VALAMIT!
Hanatarou desu.
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Hát igen, Kurama magyarázott 1000-rel. És persze őt is meghallgatták :lol:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

El tudom képzelni ahogy Yuri körbemássza a ringet egy nagy táblával:Kedves versenyzőink,kérjük függesszék fel öt percre egymás halomra gyilkolását,amíg a kedves nézők Kurama magyarázatát kísérik figyelemmel.Köszönjük! :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

De még mindig jobb minta egy szótsem szólt volna... lehet ha nem beszél eleget akkór nem tud aludni. ::japhaha:: :hee: :hee:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Őt legalább meghallgatják...Kuwabarával ellentétben :D . De, ha már a kommentálásnál tartunk, szerintem nem volna (feltétlenül) muszáj mindent elmagyarázni, lévén az embernek van annyi esze, hogy előbb-utóbb magától rájöjjön. A Sötét Harcművészetek Viadala, pedig jó móka volt, Kuwabara dumáján eszméletlenre röhöghette magát az ember...és ahogy elnézem, most sem fogunk benne csalódni :D .
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Kuwabara elég érdekes karakter....én tulajdonképpen szimpatikusnak találom, és olykor viccesnek is. Bár nekem(még úgy is, hogy sokat magyaráz) Kurama a kedvencem. Visszatérve Kuwabarához...nekem legjobban azok a jelenetek tetszenek, mikor Hiei vitatkozik vele, már ha azokat az apró beszólásokat vitatkozásnak lehet mondani. A kedvenc női szereplőm Kuwabara nővére, mert szerintem hasonlít az öccsére, elég laza...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Arra gondolsz, hogy lazán értelmezi a testvéri szeretetet? :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kuwabara tényleg vicces. Bár én Itsukit és Senshuit kedvelem.:D
Meg azért Hieit és Kuramát is.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Lazán a testvéri szeretetet? Szerintem nem annyira...jó, igaz,hogy üti, de azért csak aggódik miatta, meg minden...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Sajátos módon mutatja ki a szeretetét, nem? :wink: Tényleg szereti, az látszik, de azért nem kéne ennyit ütni szegényt, ha így folytatja, csak még hülyébb lesz :wink: ... Mondjuk az már nem árthat neki, legfeljebb még súlyosabb lesz a szövege... :D
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Lehet:DD Bár nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy a hülyeséget Kuwabaránál lehet-e még fokozni...én azt a részt bírtam nagyon, mikor a "bátor" Kuwabara be volt rezelve, mert zsarolták a macskájával...na az csúcs volt:DD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akane-chan írta:Lehet:DD Bár nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy a hülyeséget Kuwabaránál lehet-e még fokozni...én azt a részt bírtam nagyon, mikor a "bátor" Kuwabara be volt rezelve, mert zsarolták a macskájával...na az csúcs volt:DD
Szerintem az az egyik legjobb rész volt, én onnantól kedveltem meg. Ki nem féltené a macskáját?
Amúgy Kuwabara szerintem a legreálisabb. :) Szóval többször volt már, hogy a harc elején félt, de aztán végül nem csak ki mert állni, de győzött is. :D Yusuke enyhén hülye, hogy minden harcba fejjel rohan bele, volt már ebből gond, a Kurama-Hiei páros pedig nem rossz, csak rengeteg animében van ilyen "két ütéssel kiütök bárkit, és még csak meg sem izzadok közben" szereplő, ehhez képest még Kuwa a legeredetibb. :D
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Akane, az emberi hülyeség határtalan :D ... Egyébként, szerintem azért különböznek ennyire, mert nem akarták, hogy túlságosan hasonlítsanak egymásra. Ebből adódóan kellett egy Terminátor-klón is :D . Sajnos nem láttam, amikor a macskájával zsarolták :( , de biztos nagyon jó rész volt...
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Igen az volt :wink: Egyébként most hogy átgondolom, Titkosnak tényleg igaza van abban, hogy Kuwabara a legreálisabb szereplő. Mert tényleg olyan furcsa, mégha egy animéről is van szó,hogy pl. Hiei úgy megy bele a harcba, hogy egyáltalán nem izgul, pedig lehet, hogy kinyírják. Mert hiába mondják, hogy ez azért van,mert bízik magában, még a legmagabiztosabb ember is félne egy ilyen harc előtt...Szerintem egyébként még Yusuke is elég reális, mert igaz,hogy fejjel rohan a falnak,de hogyha jól emléxem, a viadal döntője előtt mikor Toguro őt nézte, meg rámutatott, egy kicsit ő is begyulladt.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Csak akkor, ha van benne némi józan ész, illetve, nem túl öntelt. Hiei kicsit magabiztosabb a kelleténél. így történhetett meg, hogy Yusuke elrablásakor hagyta magát elkapni a házban... Kuwavbara inkább csak a "barátnőjének" adja a bankot, rá akar jó benyomást tenni, amit a nővére minden egyes alkalommal földbe döngöl :wink: ... Nélküle nem lenne teljes a móka, elvégre ki szórakoztatná a többieket :wink: ?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sztem mindegyik karakter kell ahhoz, h jol "forogjon a kerek"..a forrofeju, meggondolatlan, hűű de eros, mindenkit a vegen megiscsak legyozo Yusuke, az oreg es tapasztalt Genkai, a magabiztos, nagykepu Hiei, aki mindig mindent tud Kuramaval egyutt, es az idetlen Kuwabara, aki elobb-utobb mindenkinek belopja magat a szivebe + a lanoyk akik meg sokat dobnak a sztori vicces oldalan..ez igy jo :D
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igaz...főleg Kuwabara nővére :D . A nevelési módszerei elég érdekesek :wink: . A sorozat amúgy tényleg jól van kiegyensúlyozva. Bár most, hogy van pár új tag, kiváncsi vagyok, mennyiben fog változni. Az elmebeteg orvossal elég könnyen elbántak, de még vanna hatan a hétből(heten, mint a gonoszok :D )...
Válasz küldése