Yu Yu Hakusho

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Yu Yu Hakusho

Hozzászólás Szerző: Antras »

Remélem még nincs ilyen téma. Amúgy ez a kedvenc anime sorozatom. Aki szintén szereti ezt anime-ot írjon.
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Nekem nagyon teccik! :D Jó, hogy csináltál egy ilyen témát! Kuwabara a kirááály!Kemények a fightok!
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ezzzz azzzzz!!! végre egy YYH-s topic :D kedvenceim benne:
_Hiei ::daisuki::
_Kurama
_Koenma (a cumija egyszerűen csúcs xDDDDDDDD )
_Yosuke
_meg az Aqua nevezetű krapek :D
és naggyon jó az animmmmme!!!! YEAH :D én naggggggyon szeressem :D
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Jó kis sorozat.. és szép hosszú ^^
Abszolut favorit: Kurama igaziformában meg amúgy is :D És baxottul nem tetszik, hogy lányhangja van magyarul XD De ezt már egy másik fórumban eleget fikáztam :D
Eredeti nyelven kell megnézni és úgy egy echte kir dolog. Bár néha volt egy olyan Dragonball érzésem tőle, de ez sztem jobb.. a storyja bejön :)
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Köszi, hogy ilyen jó néven vettétek ezt az új topicot. Nekem Kuwabara és Koenma a csúcs karik. A másik nagy kedvencem YUSUKE. ::vic:: :lufi:
Ja majdnem kifelejtettem Hiei-t. ::jthrill::
A Dragon Ball-os hangulatból tényleg átjött valami, de azonnal el is felejtettem.

Üdv. Mindenkinek: Antras
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Re: Yu Yu Hakusho

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Antras írta:Remélem még nincs ilyen téma. Amúgy ez a kedvenc anime sorozatom. Aki szintén szereti ezt az animét írjon.
=)

Kurama; Botan *___*; Hiei; Koemma RULZZZ! =)
Nekem sem jön be, Kurama magyarhangja...
Kép Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Re: Yu Yu Hakusho

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nOOdle írta: =)

Kurama; Botan *___*; Hiei; Koemma RULZZZ! =)
Nekem sem jön be, Kurama magyarhangja...
*teljesen egyetért =D koenma cumija csúcs! az anime KÚÚÚÚL szal semmi baj vele :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Akumaryuuki:Kurama Japánhangja is lány.:)

Magyarúl még nem hallottam,de Zsigmond Tamara hangját szeretem.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Elhaym írta:Akumaryuuki:Kurama Japánhangja is lány.:)

Magyarúl még nem hallottam,de Zsigmond Tamara hangját szeretem.
Tisztában vagyok vele :D de ott sokkal jobb hangja van szvsz..
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Elhaym írta:Akumaryuuki:Kurama Japánhangja is lány.:)

Magyarúl még nem hallottam,de Zsigmond Tamara hangját szeretem.
Kurama magyarhangja nagyon jó. Amúgy Zsigmond Tamara meg az egyik kedvenc szikronszínészem.

Nekem Kuwabara hangja tetszik a legjobbán. ::jthrill:: Hiei szinkronja, pedig egy idő után idejesítő!
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Kurama jap hangja Megumi Ogata( aki Shinjinek is) És télleg jobb mint a Magyar!Az egyik haverom még mindíg hülyének néz, nem tudom neki bebizonyítani, hogy Kurama férfi..... :oops: Antras:Nekem is bejön Kuwabara hangja!Nagyon passzol! :D
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én először anno csak a Dark Tournament(Sötét Viadalok Harctornája? :weh: ) saga-t láttam és akkor csak 1 Dragon Ball klónnak tartottam.
Aztán végignéztem az elejétől és rájöttem,hogy bár van hasonlóság azért mégis más.(Bár a poén-akció mennyiség itt talán még jobb arányban keveredik.)

Tokubei: Azt hiszem a Dark Tournament saga-ban van egy olyan rész amikor Kurama felsőjét kiszakítják és kilátszik a meztelen felsőteste. Ha azt a részt megmutatod biztos el fogja hinni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Szabi: Van egy olyan Hentai kép (bár ez nem tartozik a topichoz), ahol látszik Kurama vitathatlanul férfias jegye. :? Ez szebben nem tudtam írni!
Hidd el, hogy Karama férfi! Én láttam azt a képet.
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Az alapján, amit Szabi írt, szvsz ő is tisztában van vele...
A YYH nekem is tetszik. A karakterek jól ki vannak dolgozva (Kurama rulz), de szvsz a történetet jobban megcsinálhatták volna. Bár lehet, h csak azért mondom ezt, mert hozzászoktam a rövid animékhez, ott meg azért vmilyen szinten pörgősebbnek kell lennie az eseménynek, h beleférjen abba a 13/26 részbe.

Nekem semmi bajom Zsigmond Tamarával, csak talán jobb lett volna Kuramának férfi hangot adni. Szegény így is lányosan néz ki, hát még női hanggal... Japán szinkronban oké, mert 1. ott kicsit fiúsabb a hangja, 2. egyáltalán nem ritka, h férfi karaktert nő szinkronizál, Mo.-n ez meg annyira nem gyakori. Innen jönnek a különféle értetlenkedések, h Kurama lány, meg hogy Hiei csaja, stb... :?
Amúgy nagyon örülök, h megy az A+on. Igaz, elente nem tetszett (az első résznél, amit láttam belőle, Yusuke épp egy nagyon ronda szörnnyel harcolt :lol: ), de tesóm nézte, és aztán észrevettem, h én is nézem vele. ^^" Konkrétan a Dark Tournamentes részeknél kezdtem megszeretni.
Kép
Avatar
Llew
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.06.29. 12:35
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Llew »

Én csak most kezdtem nézni, mikor az Átjáró kinyílása elkezdődött. Ami elsőre eszembe jutott, hogy olyan, mint a Dragonball. Ez azóta is többször felmerült bennem. Szerintem sok a párhuzam, de ezt úgy mondom, hogy a sztori nagy részét nem ismerem. Ja és mindezt pozitívan értve. Kuramát én is nőként kezeltem/kezelem, pedig utána olvasva kiderült, hogy nem az. Szerintem nőként jobb lenne. Eleve az öltözködése is olyan, meg ez a virágokkal, növényekkel kapcsolatos harc stílus is oda passzolna. Na mindegy, a japánok biztos nem szertik a harcias önáló nőket. Bár az Inuyashaban rögtön van két harcias csaj is. Viszont bánatomra az iskolakezdés miatt eljöttem otthonról, és az albiban nincs A+. Letöltöttem az éppen aktuális részeket, de sajnos nem találok hozzájuk feliratot. Valaki tud segíteni esetleg?
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Llew írta:Letöltöttem az éppen aktuális részeket, de sajnos nem találok hozzájuk feliratot. Valaki tud segíteni esetleg?
Ez nagyon érdekes, mert én úgy tudom nem lehet letölteni részeket. Ha esetleg tudnál adni egy címet hol lehet letölteni a további részeket megköszönném.

Üdv: Antras
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Én is szeretem ezt az animét. ^^ Igazán jó. :))

Eleinte Kubawara volt a kedvencem... de mostmár nemtom.. kissé néha idegesített hogy folyton hősködött aztán meg nem csinált semmit, mert gyenge volt... járt a szája de tehetség semmi... No, jó ez most "kemény" volt.... Amúgy jófej Kubawara és a barátaiért szintén mindent megtesz. :) Szal semmi bajom vele.

Az zavar még mindig, hogy Hiey /bocs, hogy rosszul írtam le, de nemtom hogy kell/ hangja már rég nem Inué... az sokkal jobban illett hozzá.. ezt már elpanaszoltam jópárszor.... Tudom, hogy már nem fog megváltozni, és már ideje lett volna hogy hozzászokjam a hangváltáshoz.... XDDD Amúgy ő is a kedvencek között van.

Kurama eredeti róka szellem alakját nagyon bírom. :wink: Igazán tetszik. :D

Koenmát meg a kék George csatlósát utáltam... végig a verseny alatt... de mostmár kezdek enyhülni Koenmával szemben, már nem utálom. :) Jól mondta Yusuke a mai részben: Tetszik az új Koenma. Tégy egy szívességet és maradj ilyen. :D Vagy valami ilyesmi.... :roll: Tök jó, hogy Puu átalakult..^^ Igazán jól néz ki...
És kissé meglepődtem, hogy kihozták, hogy Yusuke mazoku...de nem volt semmi, ahogy Yusuke beijeszetette a SZ.E.M.eket.. XDDDD Nagyon nagy volt... XDD Előbb nagyon meglepődtem, aztán már tudtam, hogy csak hülyül.. ^^Természetesen őt is bírom. :wink: Kissé olykor öntelt... dehát... még belefér...^^


Üdv.

XTea
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

XTea írta:És kissé meglepődtem, hogy kihozták, hogy Yusuke mazoku
Ezen én is meglepődtem. Főleg, amikor serc perc alatt magától feltámadt. Na majd most elkezdődik az igazi durvulás. (Csak kár, hogy vissza kell mennem koliba és kezdődik a fősuli.)

Nekem most már Koenma a favorit. Nem tudom miért nekem is tetszik az új Koenma. Meg a mafukan vagyis a cumi az a legjobb. ::vic::

Üdv: Antras
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én két részt láttam idáig.Még csak Itsuki és Kurama a szimpatikus,Meg talán Koenma.A többiek nem .Nem tudok olyan karaktert megkedvelni,akik nem néznek ki jól.

Főle Kubawara-t nem.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Antras: Ja el is kezdődött... Uramesi hamar átváltozott démonná, kívámcsi leszek mi lesz ebből... Senshuit meg nagyon nem bírom, szal végre jól elláthatná már a baját XDDD -Igen sajna most sokaknak hasonló problémája lesz a fősulival... valszeg nekem is... bár ha így van, akkor én felvetetem és majd megnézem őket... XDDD De akkoris érdekel!!! :D - Ja, csak kár, hogy megsemmisült a cumija.... így még a kinézete is jobb Koenmának. ^^


Elhaym: Pedig a külső nem minden. :wink: :D Ien Kubawara nem épp egy szépség... de ha már itt tartunk sztem a YYH grafikája nem tartozik a legszebb animék közé...^^


Ja igen, csak én vagyok vele így, vagy másnak is nha eszébe jut a YYH ról a Dragon Ball, főleg a Z?...
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

XTea írta: Pedig a külső nem minden. :wink: :D Ien Kubawara nem épp egy szépség... de ha már itt tartunk sztem a YYH grafikája nem tartozik a legszebb animék közé...^^
A grafikája annyira nem zavar.De én fiúk közül mindig a bishouneneket tudom megkedvelni.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Ankaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.09.09. 12:55
Tartózkodási hely: Buadpest

Zenét sürgősen!

Hozzászólás Szerző: Ankaa »

Helló Mindenki!

Sürgős segítségre lenne szükségem. Imádom az anime zenéket, és van rengeteg, csakhogy pont az nincs meg, ami igazán kellene. Nem tud valaki olyan ftp oldalt, ahonnan zenéket lehet letölteni ipari mennyiségben? Vagy nincs meg valakinek az összes Yu Yu Hakusho zene (most ez az új kedvenc, van is pár számom már, de az még mindig nem az összes)?
Előre is köszi a segítéget.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

XTea írta:

Ja igen, csak én vagyok vele így, vagy másnak is nha eszébe jut a YYH ról a Dragon Ball, főleg a Z?...
Nem, nekem is tiszta DBZ hangulat jött elő a harci tornánál főleg.Meg a Rei Gun is eléggé hasonlít a Kame-ha-me-ra. :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Megint visszarázódtam a YYH-ba, ennek örülök! Nyár végén kicsit elhanyagoltam, mindenféle más dolgom volt... Sajnos egyre jobban közeledünk a vége felé, de annak már előre örülök, h - mivel egy csomó részt nem láttam belőle - ha majd elkezdem nézni előről, egy csomó újdonsággal találkozom majd. ^^
A mangájára kiváncsi vagyok, h hol egyezik a sztori, és hol nem... :wink:
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Elhaym: Jah, hát igen^^ Azokat a legkönnyebb megkedvelni, mint pl. Sephiroth! ^^ ::daisuki:: XDDD
Én amúgy először a YYH-t a grafikája alapján idősebbnek tippeltem a DBnél vagy akár a DBZnél... mikor kiderült, hogy fiatalabb sorozat nála, nagyot néztem, Morigan láthatta, ő közölte velem... XDDD


Szabi: Oh, akkor megnyugodtam, hogy nemcsak én.. XDD Nekem egyedül a harci jelenetek emlékeztetnek rá. A rei gunja-ról nem jut eszembe a Kamehameha, legalábbis mostmár, eleinte lehet, hogy eszembe jutott... :roll: már nemtom... XDD



Ishi: Az biztos, hogy csomó újdonsággal fog szolgálni, bár nemtom mely részeket nem láttad, de mostanság esemény dús részek voltak, legalábbis sztem... :roll:




Érdekesnek tartom, hogy a főellenségeik mindig egykor jófiúk voltak, akik valamiért átálltak a gonoszhoz, amiben hittek, aztán mire Uramesi elintézi őket /vagy épp a rokona az alvilágból XD/ újra jóvá válnak.

Bár most ez a Senshui társaira is elmondható volt, már akik megmaradtak... még doki is pedig ő elég őrült volt... :roll: XD
Kép
Válasz küldése