Yu Yu Hakusho

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Wagner jó van majd letötöltöm a honlapról.Egyébként szerintem Koenma csöppet erõsebb Sakyo nál. :-P És engem nagyon meglepett hogy Yama Enma kirakta Koenmát.Mondjuk igaz hogy igaza van de hát akkor is Koenma jól végezte a dolgát.Jr. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Most ennek a "mi lenne ha ez eltt volna" ebszélgetésnem semmi értelme sincs szvsz. Olyan lett, amilyen, szerintem fölösleges bolygatni ezt a témát.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Load igazad van.Hagyjuk abba ezt a témát.Beszélgessûk magáról az animérõl vagy mangáról.De én nem értem hogyha Kurama régebb a vezére volt a rabló bandának és Yomi szolgája volt.Akkor miért szolgálja most Kurama Yomi-t? :-P Szerintem most is letudná gyõzni.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Sztem Kurama nem tudná leverni a Yomit
Yusuke is ott bukott, azt azért ne felejtsük el :D
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

De Yomi legyengült utánna. :-P S szinte Yusuke nyert.Hogyha a fia nem ordítsa el a nevét akkor Yusuke gyõz. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Kurama már csak azért sem tudná jelenleg legyőzni Yomit, mert az újjászületése előtti erejének csak egy részével rendelkezik. és valszeg Yomi is gyengébb volt akkor...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mondjuk ez igaz.De jó volna ha mindig vissza tudna változni Youko Kuramává. :-P Ugy lehet ki tudná nyírni Yomit.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

vissza tud változni -ha nem is bármikor- de nem akar... emlékezz, a Shigure elleni küzdelemre: Kuramaként is harcolhatott volna, de mégis Suichi (jól írtam :?: :oops: ) testét és képességeit választotta, és elhatározta h a továbbiakban ebben a formában próbál harcolni... asszem :roll:
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát ja.De nem értem miért csinálta hiszen Kuramaként szebb és erõsebb. :D :D :D Ami azt illeti Shuuichi Minamino. :-P És Youko Kurama. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ryou írta:De Yomi legyengült utánna. :-P S szinte Yusuke nyert.Hogyha a fia nem ordítsa el a nevét akkor Yusuke győz. :-P
Szerintem akkor lett volna az, hogy mindketten a földre zuhannak, döntetlen, és kiesnek. Egyszerre húztak be egymásnak, csak Yomi fia beordított, az öreg pedig megemberelte magát és talpon maradt. :D
Ryou írta:Hát ja.De nem értem miért csinálta hiszen Kuramaként szebb és erősebb. :D :D :D
Viszont a személyisége már nagyon nem olyan, mint régen volt. Szerintem ezzel jelezte, hogy eldobta magától a régi életét, mert Youko Kurama nem csak arról szól, hogy erősebb, hanem, hogy hidegvérű gyilkos is, és a saját embereit sem kíméli. (Ugyebár anno Yomiékra is ő küldte rá a bérgyilkosokat.)
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:...eldobta magától a régi életét...
ezt kicsit erősnek érzem, hiszen ha jól emlékszem valami olyasmit mondott Yominak, h a múltja hozzá tartozik...
de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás... :cool:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

outsyder írta:
Titkos írta:...eldobta magától a régi életét...
ezt kicsit erősnek érzem, hiszen ha jól emlékszem valami olyasmit mondott Yominak, h a múltja hozzá tartozik...
de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás... :cool:
Igen, nem fogalmaztam a legpontosabban, szóval akkor olyasmire gondolt, hogy igyekszik nem olyan lenni, mint régen. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Előző életében( :D) még csak saját magára gondolt, nem érdekelte semmi, csak a hatalom(meg ami vele jár :wink:), amikor viszont új életet kezdett( :wink:), rájött, hogy néha nem is olyan rossz, ha valakinek vannak barátai, akikre számíthat. Ezért is döntött úgy, hogy inkább nem él korábbi képességeivel, mert félt, hogy megint olyanná válik, mint amilyen egykor volt. Úgyhogy ez az "eldobta magától a régi életét" félig igaz, mert már nem akar úgy élni, mint régen, viszont azt is tudja, hogy sosem feledkezhet meg róla teljesen. Hiszen, ha a szükség úgy hozná, át tudna változni, de jobban oda is figyel majd magára. És a többiekre is.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Szoval akkor Hiei-el mikor ismerkedett meg? :-P Amiután átváltozott vagy azelött.Mert mint tudjuk azért változott át mert meghalt.Na szoval mint tudjuk Kurama utálja Yomi-t, mert kinyirta az egész bandáját.Mondjuk nekem jobban tetszik Youko Kurama stílusa mint Shuuichi Minamino-é.De hát õ választotta ezt.Akkor most azt nem értem hogyha annyira utálja Yomi-t, akkor Yusukéék segítségével miért nem öli meg.Még amikor mennek el Shurával.De Yomi is jópofizik Kuramaval pedig miatta veszítette el a látását.Akkor most mi van? :roll:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Azóta változtak a dolgok, ők maguk sem ugyanazok már, mint akik voltak. Ha egymásnak estek volna, azzal csak azt bizonyították vona egymásnak, hogy még mindig ugyanazok a vérszomjas banditák, mint akik voltak. Yomi egyébként örömmel elintézte volna Kuramát, de végül elállt a szándékától. Azért is "jópofizott" vele, mert szüksége volt egy tehetséges helyettesre, hiszen két ellenlábasának is volt(Yusuke, és Hiei, ugye). Szóval gyakorlati okokból, illetve az egymás iránti tiszteletből nem bántották egymást. Hiszen Kurama emberként született újjá, ennek ellenére(vagy éppen ezért), mégis olyan erővel rendelkezett, amit még Yomi is tisztelt, nem beszélve arról, hogy a személyisége(talán a kegyetlensége kivételével) mit sem változtak. Yomi pedig vaksága ellenére olyan hatalomra tett szert, ami a három leghatalmasabb hadúr egyikévé tette az alvilágban. Ezzel pedig elnyer(het)te Kurama tiszteletét.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mondjuk én Kurama hejébe nem áltam volna melléje de hát õ tudja na.Az õ problémája.Azután hogy az összes barátját megõlte Yomi még ott van iránta tisztelet?Nevetséges. :roll:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Kölcsönös tiszteletről beszéltem, nem egyoldalúról... nem beszélve arról, hogy ez csak egy része a történetnek...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Csak egy része, ez igaz.De akkor se tisztelném Kurama hejébe Yomi-t.Meg hát ha nem vesszûk azt amit Yomi mûvelt akkor Yomi hejében sem tisztelném Kuramat.Szomiszó Kurama jobban megérdemelné hogy õ legyen a tronon.Egyébként Yusukének mostmár nincs másodtisztje mivel Raizen meghalt és Yusuke lett a király.Szerintem felvehetné Kazuma-t azt a szerencsétlen bambaképût. (bocs a csunya szóhasználatért, de hát nem az?)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Először is nem Yomi ölte meg a társait. Forrófejű volt, magán akciókba kezdett a saját követőivel, meg is szívták, és ezzel veszélybe sodorta az egész klánt. Youko meg khemény vezetőként inkább félreállította, úgy, ahogy. Szóval Yomi nem ölte meg Kurama semmilyen barátját. Utólag józanabbul már elismerte, hogy Kurama helyébe neki is ezt kellett volna tennie. De legvégül azért megbékéltek egymással.
Hiei már Minaminoként találkozott vele, harcoltak is. :cool:
Miután elmenekült az alvilágból, Youko és Shuichi lelke eggyé vált, de az eltérő személyiségek tovább vívódtak benne. Főleg miután megtudta, hogy vissza tud változni, egyre inkább előtört belőle a vérszomjas régi énje, és a végén Shiguréval szemben sokkal inkább saját magával harcolt. Az hogy visszaváltozott, azt jelentette, hogy az emberi énjét választotta, amilyennek a családja szerette, és a barátai megismerték.
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Rage írta:Én meg ki merem jelenteni, hogy a YYH manga készítője, Yoshihiro Togashi egyrészt ugyanannál a stúdiónál dolgozott, mint a DB-s Toriyama Akira, másrészt nagyon jó barátok, és bizony olvasták egymás CUCCait.
Azt pedig csak érdekességként említem meg, hogy a YYH manga kezdetekor csupán a sima DB manga ment, a Z még nem volt sehol. Szóval akkor hogy is volt az a "koppintás"? ;]
YYH manga - 1990-94
DB manga - 1984-95
DB sor. 86-89
DBZ sor. 89-96
tehát már a DBZ is elkezdődött mikor a YYH manga elindult
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Rage:Veled nem szeretek veszekedni, de a DBZ manga hamarabb befutott mint a YYH, bár giaz, hogy egyidõben volt a fénykoruk.De ezt a témát zárjuk le, hogy koppintás, nem koppintás.Bár igaz, hogy én kezdtem. ^^'
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Szerintem meg tök mindegy. Szórakoztató ez is, az is. ennyi a lényeg :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát ja, mind a kettõ szorakoztató, bár nekem a YYH valamivel jobban tetszik.A sztori, a rajzolás, a karakterek szempontjából, fõleg a karakterek szempontjából. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

A Hakusho szerintem könnyebben nézhető, mert nem olyan bazihosszú, és köbö négy főszereplő van benne, akiket nem is lehet összekeverni egymással. (a Goku-féléket feketén sem tudom megkülönböztetni, pedig ott még különböznek valahogy, na de szőkén...... persze nem is ismerem a Dragon Ballokat ^^) Nem tudok arról sem, hogy a DB-ban volna olyan szép lányos-erős szereplő, mint Kurama. Igaz, két kedvencem, Hiei és Vegita viszont eléggé hasonlítanak egymásra. XXDD
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Nem sok részt láttam belőle, de nagyon jónak tartom ezt az animét. :thumb:
Válasz küldése