Azumanga Daioh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Oosaka nem lassú... csak megfontolt... ^^
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én még mindig csak a feléig jutottam el a dologban, mert aztán picit ráuntam. De haverom már az első rész után feladta... Neki az is sok volt. XD
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Én eddig a 6-7részig láttam!!! :D de még bírom!!!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én úgy emlékszem akkor néztem meg, mikor betegen feküdtem otthon, szal senki sem zavart és végig tudtam nézni elejétöl a végéig... néhány részt már láttam elötte, de jó volt megint látni azokat is... szórakoztató egy sorozat, az bizos... Oosaka rulez...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

ÉÉÉS IGEEEEEN!
Teljes lett az Azumanga gyüjteményem!
Azumanga Daioh manga és anime teljes és Azumanga Recycle :DDD

Tralllalalaalala *Yukaridansu fizetesnapkor* ^_^
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Eeeeee... sugoi sugoi... urayamashii naa... ^^ de jó neked...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Yeah... Ma délután leültem Azumangát nézni, de 3 rész után annyira lefáradtam rajta, hogy a délutánom másik felét átaludtam. XD
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

lol Narumi... pedig olyan erdekes... hahaha... hat nem eppen ez a legmegelelobb jelzo ra, azt hiszem... de ketsegkivul van benne vmi, amitol en spec alig birtam felallni a monitor elol... olyan magavalragado... ^^
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Ma csak úgy miért ne átolvastam a topicot, és kiderült, hogy ezt ide nem írtam be. Úgyhogy most pótolom :D
NewtypeUSA 2009 september írta: One day, scholars will canonize Azumanga Daioh. Professors will hail it as a revolutionary show, and cultural critics will marvel at the way the anime mimics the manga while moving in unexpected yet appropriate directions.
...
an enchanting mix of youthful optimism and nostalgic melancholy. The laugh-out-loud moments are rare, but equally rare are the times when I'm not grinning like a madman from the utterly charming humor.
- Gary Steinman
Kevés ennél igazabb reviewet olvastam :D
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Nekem az a rész tetszett mikor másodszor mennek a tengerpartra nyaralni. Végig fetrengtem magam. Vezetési stílust tanítani lehetne. :)
Először a mangát olvastam el. És már ott bejött. Akkor határoztam el hogy ezt mindenképpen megszerzem. Nem is hiába...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem tudná valaki megmondani hol találom meg az azumanga mangáját angolul/németül???? :osnani: /magyarul már nem birom olvasni.../oh és még valami valaki elmagyarázná hogy mi történt a hetes részben??? mert nem igen értettem...^^""""
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

szerintem ez egy...akkor jóóó anime! :D ez az árnyalt,helyenként nagyon egyszerű rajolási stílus is tökéletesen illik az agyament poénokhoz! :D Sakaki-san a legnagyobb kedvencem,de Yukari-senseinél is, aki nem tud rajta nevetni,azzal már van vmi probléma. ^^ halálos!
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Igen, halálos... És inkább agysejtpusztító. XD Sakakit én is bírom, szegénykém annyit összeszenved a macskákkal. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

főleg Osaka az agysejtpusztító... She's on crack maaaan! :D
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

igen,nagyon az. :D bár néha kicsit túlhúzzák a "megdöbbenési időt".mikor mondanak vmit,fél óráig álla a kép,síri csend... :D mindig azt hiszem,hogy leállt a lejátszó. :D mikor Osaka bevágja a "hűdegonosz" fejet,elsötélülő háttérrel,minden. :D majdnem lefordultama székről. :) vagy mikor késsel indult felébreszteni Yukari-senseit. :D
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

AZ a késes jelenet az egyik legjobb azumangában :) Legalábbis a könnyeimmel küszködtem a röhögéstől :lol:

Egyébként Yukari-sensei sem akármi... ritka hibbant elme, de pont ezért bírom naon :)
Kép
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Hm, ez az anime nagyon mulatságos. XDDD Sokat tudok nevetni rajta, biztos ezt fogom mindig nézni, ha nevetni akarok. Chiyo-chan olyan ariiiiiii!!!!!!!!!
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

t-motion írta:Nekem az a rész tetszett mikor másodszor mennek a tengerpartra nyaralni. Végig fetrengtem magam. Vezetési stílust tanítani lehetne. :)
[...]
Nekem is ez a kedvencem, azt hiszem akkor is a második alkalommal mennek, amikor Chiyo mondja, hogy csak egy kulcs van a bejárathoz, ha elveszik, akkor nem tudnak bemenni, persze ebből Tomo-nak egyből az esik le, hogy ez egy játékötlet, és elhajítja a fenébe a kulcsot. De a legjobb, amikor végül megtalálják, és Sakaki hadvezérként írányítva lefogatja Tomo-t, meg Chiyo rohan nyitni az ajtót... ::jhihi::
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Nagyon kemény anime, én is imádtam eléggé ^^
Osaka a kedvencem (maradok a nick-énél :D) már csak azért is mert ha nem tudtam volna aludni, elég volt hallgatni a lefárasztó szövegeit XD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én mindenkit nagyon bírok belőle, de Tomo-chan az abszolút No.1 favorit. A kedvenc részem meg a dolgozatos, asszem a 13. ep. Yukari meg nem normális ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

jah! :D mikor azért késett el,mert egy új játék került a boltokba,de angy volt a sor...szemét egyetemisták!mert annyi szabadidejük van! :D
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Nagyon ott van a szeren az anime, de a manga se rossz ::jhihi::
Kedvenc? hmmm...
Tanizaki Yukari forever :gurul:
Kép
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Caballero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.22. 00:33
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Caballero »

Az Azumangát nagy dózisokban jó megnézni, mert így nagyobb a hatása! :) Ez az anime tökéletes példa arra, hogy egy egyszerű, szimpla befejezés is mennyire szomorú lehet. :cry:
Don Rosa - the master of storytelling
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Izé... Valaki tud egy épeszű magyarázatot adni arra, hogy mi az a sárga macskaszerű nyüfi, ami szinte minden részben feltűnik, mondjuk ellebegve, meg Sakaki álmában Chiyo apjának adta ki magát? xD Ezt jól körülírtam. xD Megint elővettem a sorozatot, érettségire való készülődés közben kis kikapcsolódás. xD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Válasz küldése