Neon Genesis Evangelion

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Pala írta:1 kérdésem lenne az End of Eva-val kapcsolatba:
Amikor Asuka az utolso 2 Eva-t öli, a semmiböl felérepül az a fegyver amiböl a lándzsa lesz. Ki dobta a fegyvert? Az egyik Eva szériás már ujraktiválodott?
Kissé hülye a kérdés, de ah valaki tudja a választ elöre is köszönöm :P
Igen, a kérdés eléggé hülye. :D Valószínűleg meg is válaszoltad már. De ha biztosra akarsz menni, fogd kézen Kyo-sama-t és keressétek meg Hideakit. :lol:
Kép
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

emperor írta:De ha biztosra akarsz menni, fogd kézen Kyo-sama-t és keressétek meg Hideakit.

Hát kénytelen leszek :DDDD

Egyébként még az Akirával kapcsolatba akartam 1 topicot nyitni mert ottse tiszta 1-2 dolog, de sztem inkább hanyagolom :wink:
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Pala írta:Hát kénytelen leszek :DDDD
Ha már úgyis megkeresed ( :lol: ), akkor ne felejtsd el megkérdezni a "fülecskéket" se, amiről már volt itt szó.. mert ugye az még mindíg nem tiszta..
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

Pala írta:Egyébként még az Akirával kapcsolatba akartam 1 topicot nyitni mert ottse tiszta 1-2 dolog, de sztem inkább hanyagolom :wink:
johet az akiras topic, nekem nagy kedvencem az a sztori! mondjuk, semmire nem emlekszem mar, de szeretem a fejtoroket :wink:. (es nem gyozom elegszer leirni, hogy mindenki olvassa el az akira mangat! nem szegenysegi bizonyitvany, de a film, hat, az semmi a teljes tortenethez kepest. akira rocks.)
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Stoker írta:akkor ne felejtsd el megkérdezni a "fülecskéket" se, amiről már volt itt szó.. mert ugye az még mindíg nem tiszta..
Azok a "fülcskék" gyanúsan hasonlítanak a Nadia hajában levő csatokra, úgyhogy szerintem leginkább utalás az előző sorozatra. Amúgy én eddig azt gondoltam, hogy az EVA-k vezérléséhez szükséges összeköttetés jeladói, vagy ilyesmi... mit sütöttek ki korábban (lusta vagyok visszaolvasni :oops: )
Hikari írta:de nagyon érdekelne a teóriád bővebben is
elnézést, le fogom írni, csak kicsit össze kellene szedni a gondolataimat (ez általánosságban is nehezen megy :) ), és kicsit sűrű a programom mostanában
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

sodd írta:mit sütöttek ki korábban (lusta vagyok visszaolvasni :oops: )
Mi is oda jutottunk, hogy valszeg a vezérlésben van szerepe, csak az nem volt tiszta, hogy Asukán miért van rajta mindíg, vagy akkor neki az csak egy hajcsat mert neki nincs szüksége ilyenre, mert EVA-02 ujabb modell, de akkor Kaworunak miért kell mégis "fülecske", hisz ő is EVA-02-t irányítja.. De akkor Toujinak miért nicns egyáltalában (vagy esetleg neki is van?) ... :osdumb: kb. ennyire ha jól emléxem.. Szóval nemsokra, de arra nagyon! :ossmil2:
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Egy apró pontatlanság : a rész címe nem barátságtalan(unfriendly) hanem ismeretlen(unfamiliar) menyezet

De lehet hogy rosszul emlékszem...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Én még csak most kezdtem el nézni(16 résznél tartok ::jsmile:: )és unfamiliar,még emléxem :wink:
ja és úgy emléxem hogy Tojinak is van "fülecskéje" :wink:
(időközben befejeztem a sorozatot a2 két filmmel együtt csak nem volt kedvem dupla üzenetet írni :)
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sziasztok!
Kérdésem: nincs meg valakinek a 8. mangában látható artbook kép, amin Misato és Kaji látható, Kaji épp pezsgőt tölt magának, Misato kezében már van pezsgőspohár...Imádom ezt a képet!!! Ha valakinek megvan, akkor értesítsen! Wallpaperként akarom látni gépen :P
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ayanami, vannak még ilyen gifjeid, mint az avatarod? Ha igen, küldj már néhányat emailben, légy szíves. ::jbow::
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Wishmaster írta:Én még csak most kezdtem el nézni(16 résznél tartok ::jsmile:: )és unfamiliar,még emléxem :wink:
ja és úgy emléxem hogy Tojinak is van "fülecskéje" :wink:
Hát akkor ezek után a "fülecske" témában arra jutottunk, hogy senki se tud semmit és azt se biztosan ::reliev::
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

de mer megnéztem egy képet és ott van ::jthrill::
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Böngészek.. böngészek és egyszercsak találtam egy képet... erről tud nekem valaki valamit mondani??
http://www.eva-armageddon.com/Galerie/A ... ere033.jpg
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Stoker írta:Böngészek.. böngészek és egyszercsak találtam egy képet... erről tud nekem valaki valamit mondani??
http://www.eva-armageddon.com/Galerie/A ... ere033.jpg
Ez egy alternatíva Kirishima Manára (a Girlfriend Of Steelből). Elvileg.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Kissé csodálom h. ahhoz képest h. mennyire elvagytok ezzel a Girlfriend of Steel dologgal,még senki nem említette h. folytatása is van(PS2-re).Csak gondoltam hozzátartozik az összképhez.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

phr0zen írta:Kissé csodálom h. ahhoz képest h. mennyire elvagytok ezzel a Girlfriend of Steel dologgal,még senki nem említette h. folytatása is van(PS2-re).Csak gondoltam hozzátartozik az összképhez.
Talán azért nem említettük, mert Hikari Evangelion oldalán fent van az ismertetője. Ergo publikus információ. 8)
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Őrnagy írta:
phr0zen írta:Kissé csodálom h. ahhoz képest h. mennyire elvagytok ezzel a Girlfriend of Steel dologgal,még senki nem említette h. folytatása is van(PS2-re).Csak gondoltam hozzátartozik az összképhez.
Talán azért nem említettük, mert Hikari Evangelion oldalán fent van az ismertetője. Ergo publikus információ. 8)
Az más.Annyira In-depth én nem mentem az Eva-aloldalon,csak gondoltam megemlítem már,ha már ennyt írkáltatok a fórumon az első részről(gondolom azért csak arról volt szó,mert a magyar animések túlnyomó részénél csak PC verzió jöhet szóba,ami a másodikból nem készült. :roll: Max. két kézen megszámolom hány embernek van itt konzolja rajtam kívül... :cry: )
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Őrnagy írta:
Stoker írta:Böngészek.. böngészek és egyszercsak találtam egy képet... erről tud nekem valaki valamit mondani??
http://www.eva-armageddon.com/Galerie/A ... ere033.jpg
Ez egy alternatíva Kirishima Manára (a Girlfriend Of Steelből). Elvileg.
Köszi.. mert nem volt világos nekem.. se a hajszín miatt, se az EVA miatt, de ha te mondod :D
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Ez a kép nekem is megvan...:) Teli van a net Girlfriend of Steeles dolgokkal. De idegesítő, hogy én meg semmit nem tudok erről...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

[quote="Max. két kézen megszámolom hány embernek van itt konzolja rajtam kívül... :cry: )[/quote]
nekem van egy PS1em... :oops:
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Wishmaster írta:[quote="Max. két kézen megszámolom hány embernek van itt konzolja rajtam kívül... :cry: )
nekem van egy PS1em... :oops:[/quote]

Jó konzol a PSX.Van rá rengeteg jó jap RPG,meg elhiheted h. nincs vele annyi gond mint egy PS2-vel.Gratula hozzá. 8)

*phr0zen barátilag hátbeveregeti újdonsült konzolos haverját,majd megismétli a műveletet balta nélkül is.*
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

phr0zen írta:
*phr0zen barátilag hátbeveregeti újdonsült konzolos haverját,majd megismétli a műveletet balta nélkül is.*
Uhhhhhhh ez valhonnan ismerős, csak nem a rég eltemetett 576Kbyte Hónap Dumája cimű hasábján volt látható, Bagó Peti tollából...Netán tévednék és te találtad volna ki?! :D
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

embeer írta:
phr0zen írta:
*phr0zen barátilag hátbeveregeti újdonsült konzolos haverját,majd megismétli a műveletet balta nélkül is.*
Uhhhhhhh ez valhonnan ismerős, csak nem a rég eltemetett 576Kbyte Hónap Dumája cimű hasábján volt látható, Bagó Peti tollából...Netán tévednék és te találtad volna ki?! :D
Nem nem,ez GYZ koma szövege,tudod mikor van a Bagó Petinek ekkora dumája! :lol:
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

phr0zen írta:
embeer írta:
phr0zen írta:
*phr0zen barátilag hátbeveregeti újdonsült konzolos haverját,majd megismétli a műveletet balta nélkül is.*
Uhhhhhhh ez valhonnan ismerős, csak nem a rég eltemetett 576Kbyte Hónap Dumája cimű hasábján volt látható, Bagó Peti tollából...Netán tévednék és te találtad volna ki?! :D
Nem nem,ez GYZ koma szövege,tudod mikor van a Bagó Petinek ekkora dumája! :lol:
Najó tévedtem, de én úgy emlékeztem, hogy Bp az...De legalább az újság meg a rovat az stimmelt... :lol:
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Nebassz, hogy ti is 576fanok vagytok De kééész. Még itt is összeakadunk :) Ez nem a híres chatelős storyból volt?
The last Angel...
Válasz küldése