Mai-Otome

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Most néztem a 10. részt. Midori rulz! :cool: Meg Shizuru is. Natsuki meg harcolhatna már végre... -_- Kezd beindulni a történet is. Tartottam tőle, hogy nagyon el fogják húzni a "hivatalos politikai" szálakat, de egyenlőre leálltak vele, nem is baj.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Szerintem Mai nem fog feltűnni a rosszak oldalán, kicsit durva túlzás lenne :D
Szerintem (bár lehet elég egyértelmű) Mai Arika valamilyen rokona lesz (lehet anyu, lehet elveszet nővér, tudja a fene).

Meg akire én már nagyon kiváncsi vagyok, az Mikoto, mivel eddig csak ilyen szellemkép formájában láthattuk. Nagyon kiváncsi vagyok, h milyen szerepet adtak neki. :)

Meg kiváncsi leszek, h Natsuki (ha fog valaha harcolni, akkor mi lesz a fegyvere) Mert eddig az íj volt a legdurvább. Mindenki valamiféle botot használt vagy kardféleséget. Natsuki elé érdekesen festen ilyen otome cuccban két kispisztolyal. :/
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Mert vajon Midori rosszoldalt feltünése teljesen normális? :-P
Na mindegy ezt bízzuk a készítőkre...

Mellesleg hány részes lessz az Otome? 26, vagy több? Én nem elleneznék egy 52-részest se. :)

Csak már a 11-rész lessz lassan és míg mindig jönnek be új szereplők. :) 52-részben valami igazán monumentálisan jót lehetne alkotni...
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

midorni erősen nem a főhősök között volt, így a rossz oldalra való átállítása nálam nem volt akkora meglepetés.
mai viszont tényleg nagy meglepetés lenne. :)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Nos a 11. rész hozta eddig a legkevesebb újdonságot. Lényegében nem tudtunk meg többet Nináról, mint amennyit eddig is tudtunk, igaz most minden össze volt szedve róla egy részbe. A legjobb viszont Mikoto volt, bemutatta milyen is az amikor egy dagadt macska vadászik és próbál dacolni a gravitációval. :D

A két régi-új szereplőnek a neve semmit se változott:
尾久崎 晶 - Okuzaki Akira
鴇羽 巧海 - Tokiha Takumi
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Ráadásul Okuzaki Akira -nak valszeg megint ugyanaz a nagy titka... :-P

Hány részesre tervezik a sorozatot? Nem tudjátok? Ha jól végig akarják vezetni a dolgokat akkor minimum 52...
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Csak hozzák az új szereplőket, de semmi történet. Eddig mindenbe belekaptak egy epizód erejéig, de utána nem is folytatták.
:?:
Mi van az orgonával?
Mit is jelent valójában Otoménak lenni?
Mit akar igazából az Aswad?
Ki a Shibaratsu?
Mi a bolygó és a Garderobe nagy titka?

Én 26-ra saccolom. Bár túl sok dolgot akarnak belesűríteni. Így lassan már a felénél tartunk és még mindig egyhelyben jár az egész történet. :neutral:
War... War never changes.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ja...sajna az elozo porgosebb utemu reszek utan ez most kicsit unalmas volt, es nem vitte elobbre a sztorit..sztem 26 reszes lesz amugy, nem fogjak huzni 52ig (bar h h lesz ebbol osszeallt sztori, meg vegkifejlet..az rejtely egyenlore szamomra) :?:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Még van 15 rész, az több, mint amennyit összesen most tudunk. Lesz rá idő, vagy a végén még királyabb epizódok lesznek, mint a HIME-ben. :)
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

én bízok az 26+ részben.

és ja, sajna most nem tudtunk meg semmi újat. ez a rész egyedül arra volt jó, h előrevetítette a következő részek eseményit (takumi és akira)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kijött az OST, éppen most hallgatom.
A két kedvencem róla az Otome Kourin és a MATERIALISE. Sajnos az üldözési jelenetek alatt használt zene nem került fel erre az OST-re azzal meg kell várnom a másodikat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paTKany 2005.12.21. 19:23-kor.
Kép
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Hehe, épp most hallgatom! :) És már kapásból lossless.

Mondjuk van benne olyan, amit még nem hallottam a sorozatba, de lehet, hogy csak én nem figyeltem oda. :)
A legjobb számok meg sajnos elég rövidek.

A Hoshi ga.... kicsit jobban énekli itt, mint a sorozatban :P

A legjobb számok: Otome Wlaz, Materialise, O.to.me Kourin, Mai, meg a hoshi...
War... War never changes.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

paTKany írta:A két kedvencem róla az Otome Kourin és a MATERIALISE.
Szintén, ezek mellett még az Otome no Komoriuta is tetszik. Amúgy, ha szabad ilyet mondani, akkor némi párhuzamot lehet vonni Otome no Komoriuta/Materialise és Ensei/Mezame között.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Lehet h ezt ki fogjak torolni mert egy picit off, de a Mai Otome-nek a reszei milyen napokon jelennek meg?
(mert pl a Bleach reszek szerdan, es fogalmam sincs h ezeket a reszeket mikorra varjam :cry: )
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

IloveRenji írta:Lehet h ezt ki fogjak torolni mert egy picit off, de a Mai Otome-nek a reszei milyen napokon jelennek meg?
(mert pl a Bleach reszek szerdan, es fogalmam sincs h ezeket a reszeket mikorra varjam :cry: )
Feliratmentes részek pénteken. Angol feliratosak vasárnap a Doremi gondozásában.

Na erről lecsúsztam. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yuri 2005.12.23. 11:43-kor.
War... War never changes.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A Mai-Otome részeit csütörtökről péntekre virradó hajnalban sugározzák Japánban. Az időeltolódás miatt ebből BT-n elérhető RAW általában magyar idő szerint csütörtök 23:00-24:00 óra tájban szokott felbukkani. A speedsubot hozzá a Doremi szokta csinálni, ez úgy szombat éjszaka-vasárnap reggel között jön ki (bár most a karácsony miatt lehet, hogy nem lesz speedsub). A jó minőségű static-subs az meg kijön amikor kijön.

BTW jövő héten nem lesz Mai-Otome, a 13. részre (amire pedig nagyon kiváncsi mindenki aki már látta Shizuru sokkolt arckifejezését a next ep previewben) január 5-ig kell várnunk.
Kép
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Hogy a témánál maradjunk:
A 12. rész sem lett annyira oltári. Egy kis karavodás a szereplőkkel, ki-kit személyesít meg, egy rövidke akció. Ennyi.
Ami nagyon erőltetett volt az Akira és Takumi "gyógyszeres jelenete". Annyira nem illett oda.

A ruhák meg egyre hihetetlenebbek lesznek. :)
War... War never changes.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

A 13 ep ben már lessz valami...

Ti nem tartjátok elképzelhetőnek, hogy most Akane fog bedilizni? Ez a "szerelem" Kazo kunnal... nem vezet jóra...

Sizuru arca csúcs a prew-ben... Akkor szokás ilyen felyet vágni, ha valaki olyasvalaki támad meg, amire nem számítasz.... :)

Várom a 13-at... talán most már elindul a durvulás... :)
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Na érdekesa rész volt. Nem volt olyan drámai mint vártam, de jó volt. Gáz hogy valami nagyon zajlik a háttérben az otomeknak meg lövése sincs mi. :)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Botrány az Otome suliban, szerintem is jó rész volt. :)

Kérdés: Amikor Akane átöleli az epizód végén Kazu-kunt, ott másnál is van kis problem, vagy nincs, esetleg ez rendezői ötlet? (azért kérdezem, mert a zene is furán vált)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Én viszont a tegnapi nap folyamán elhatároztam, hogy nem nézem tovább ezt a sorozatot az idegállapotom megkímélése érdekében. :dirr: Az okot nem írom ide, mert esetleg spoiler lenne.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

LOL, ilyen hamar föladod? Pedig most lesz cask érdekes az egész. Bár ezt már az előző részben is ugyanígy el lehetne mondani és mégsem lett igaz. :P

Nekem viszont annyira nem tetszett. Megint a fele hülyeségekkel volt tele és cask úgy elhintik a főszál morzsáit, de soha nem áll össze a kép. A készítők se tudják, hogy mit akarnak ezzel.
Akane szenvedése, pff. Inkább koncolta volna föl a mecha és már most elindult volna a történet, de nem! :?
War... War never changes.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Yuri írta:Akane szenvedése, pff. Inkább koncolta volna föl a mecha és már most elindult volna a történet, de nem! :?
Ez nekem is megfordult a fejemben. :) A részek pedig szerintem már az elejétől elég döcögősek, de ez van.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Yuri írta:LOL, ilyen hamar föladod?
Mondjuk úgy, hogy nem szeretném még egyszer végignézni a Mai & Tate-féle kínlódós-engsztelős szerelmi szál kibontakozását. :p
(Meg aztán ebből lesznek még igen durva kavarások...)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Spoilerek.
Spoiler-chan írta:A Slave csak egy teszt volt. Látható volt hogy filmezték... De vajon miért?
Kielmezni az otomek technikáját? Sizurut is Simán lelehetettvolan lőni és hogy nemezt tették, az azt jeleni hogy jobb terveik vannak velük...
Egyáltalán hány részes lessz a sorozat? olyan lassan jönnek az infók, hogy lazán lehene 52-részes is. Vagy lessz secon season? (Durva lenne hogy végre igazán beindul asztori aztán jn hogy folytatás a köv. szezonban.)
Válasz küldése