Mai-Otome

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Juuujj, nem tudtam hova omlengeni h vegre Mai..nagyon tetszett ez a resz..
es kezd osszeallni a kep a fejemben..marmint a porcelancicak, meg tobb cica, meg mindenfele ilyesmi..
ill van meg egy resz ami nem vilagos..most akkor a Nina a hercegno ugye?Azert tudta megszolaltatni a Harmoniomut?
es Miyu nagyon gizda!!
Szerintem is sok fog mulni Sergeyen..vegulis mindket lany odaig van erte..neki kell majd vmi bolcs dontest meghozni..olyan furcsa h mar a vegerol beszelgetunk a sorozatnak, hianyozni fog.. :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát... kitudja, lehet hogy hoznak még egy quadracsavart, és kiderül h a MikotoMacska a királynő :D

Most éppen Nina a "királynőjelölt". De szerintem Mashiro végül mégis megkapja a trónt. Szóval az is lehet hogy egy csavarral végül kiderül h Ő a királynő.

Ez elég kiszámíthatatlan.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat szvsz Mashiro marad a kiralyno..Arika enyhen szolva alkalmatlan, en meg nem igazan birnam elviselni ha Nina lenne (nekem eleg unszimpi lett, amiota "gonosz", elotte sem voltam idaig erte, de most meg nagyon negativ lett a szememben..)
Hat izgi nagyon, mostmar alig varom a veget, h mit hoznak ki belole..
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Végre van Mai meg Mikoto is yay! ^^
Mayer írta:Most éppen Nina a "királynőjelölt". De szerintem Mashiro végül mégis megkapja a trónt. Szóval az is lehet hogy egy csavarral végül kiderül h Ő a királynő.

Ez elég kiszámíthatatlan.
Szerintem elég kiszámítható, Mashiro biztos, hogy királynő marad. Nina tuti nem lesz az, merthogy (ugyebár hepiendet feltételezhetünk ^^) Nagiék mellé állt, Arika meg totál alkalmatlan szerintem is. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz ezzel az "elveszett/elzárt" technológiával.

Mai és Mikoto remélem sokat fognak zúzni ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

abban biztosak lehetünk h Mashiro lesz a királynő, a kiszámíthatatlanságot, úgy értettem h kiderül Ő a vérszerinti Királynő is egyben. Ki gondolta volna h Nina-aból egyszercsak királynőjelölt lesz? Nemvoltak erre utaló jelek, egészen addig amíg Nagi meg nem tekintette a korábbi fotókat. Meg hát, minden ellentmondás ellenére, egy ideig Arika-t lehetett királynőjelöltnek tekinteni (Persze, ő nemcsak hogy alkalmatlan, de vérvonal szerint sincs köze a királynőséghez)

Ha megint StarWarssal kellene példázni, akkor Nina, végül, feltámad DarthNina voltából, s újra Ninakin SKywalker lesz belőle, majd egy parasztlengővel elintézi Nagit... csak ne halálozzon el végül vastüdő (harmonium :D) hiányában.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Mayer írta:egy ideig Arika-t lehetett királynőjelöltnek tekinteni (Persze, ő nemcsak hogy alkalmatlan, de vérvonal szerint sincs köze a királynőséghez.
o.O Nincs?! Eddig végig arról volt szó, hogy ő az igazi trónörökös, és Mashiro csak véletlenül került oda ( vagy már megint félreértettem a postodat ^^) Ha Nina is királyi vér, akkor sztem nem Windbloom-ból származik (hanem mondjuk Nagi országából).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát, elvileg szerintem most éppen úgy áll hogy nincs. Mert ahogy azt Miyu is mondta, ő a Windbloom királyi család Otome-jenek a lánya. Ezt bizonyítják a nála lévő ékkövek.

Nina királyi vére meg azért valószínősíthető, mert ugye mikor Nagi nézte a képeket, arról a helyről, ahol Sergay megtalálta Ninát, akkor látta rajta (szépen elrejtve a képen, szóval nem meglepő h nem találták meg :)) a Bölcsőt amiben a királyi trónörököst kimenekítették.

Legalábbis, nekem így jöttek le az események.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez amugy nalam is kavar volt (mi nem?) h ha Arika a lanya a Windbloom csaladnak akkor o a kiralnyo, nem?Es megis vmit kavarnak Nina-val vmit..
amugy meg kozben csoppet elgondolkodtam a dolgon, es tuti h Mashiro lesz majd a legvegen a kiralyno, mert kulonben nem lett volna az az egesz resz h ot elfogadjak, meg o majd hűű de felelosseget vallal..szal tuti h o marad, meg ha nem is o a ver szerinti..
es Nina Nagi orszagabol szarmazik?? :shock:
es megint a Star Wars peldak :lol:
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Szerintem ha Nina hercegnő, akkor Artai-ból származik. De nálam is kicsit kavar van ^^ Végülis mindegy, előbb-utóbb kiderül. (Ezért nem szeretem heti 1esével nézni a részeket. Totál elvesztem a fonalat...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Surci 2006.03.23. 15:51-kor.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Akkor jo, nem csak en vagyok elveszve..telleg rossz h heteket kell varni, es addig csomo mindent elfelejt az ember..(vagy legalabbis en. :wink: )
De akkor is fog hianyozni a sorozat..(ez volt az elso sorozat amit az elejetol fogva hetenkent vartam... :( )
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

IloveRenji írta:ha Arika a lanya a Windbloom csaladnak akkor o a kiralnyo, nem?
Olvass figyelmesebben:
Mayer írta:ő a Windbloom királyi család Otome-jenek a lánya
Jelen állás szerint Arika Rena Sayers (windbloom királyi otome) lánya. Azért hitte róla Serges, hogy ő a királynő mert az a vén banya azt mondta akineka nyakában a ... De közben meg kisült hogy Miyu megfújta a köveket és visszadta Arikának. Jelenleg Nina tűnik valódi utódnak, melyet Nagi a fotóval, és a Harmoniummal magyaráz. De ezektől függetlenül én is Mashiro győzelmére fogadnék, mármint a trónért folytatott csatában. Mert hát úgy tuti a heppiend, ha jó királynő lesz belőle.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Uristen, telleg..de ez a sorozatban sem esett le.. :whaaa:
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A 24. rész legdurvább poénja ami már screenshotok alapján is teljesen érthető (spoiler):
http://img102.imageshack.us/my.php?image=956076ql.jpg

-----

24 rész. **SPOILER**

SERGAY IS DA MAN!

Komolyan mondom, otaku-showkban ritkán látni olyan férfi főszereplőt aki megfűz bármilyen nőt, jól bánik a fegyverrel és nem fél cselekedni amikor kell. Más kérdés, hogy a szerencséje ezúttal elhagyta...
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: Vááá jövő héten vége az egésznek. Pont most amikor kezdett jó lenni. Ezt a poént nem is vágtam le a rész közben csak most :lol: Miyu mit halászott ott a zavarosban?
Haruka überhadihajója is betett :lol: Sergay tényleg naon odatette magát. De akkor most Ninával mi van? Najó abhagytam... Lerágom a körmeimet jövő hét vasárnapig (remélem a duplarész fordítása nem tart sokkal tovább)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Elkezdődött...

És akkor végre megkapjuk a megérdemelt Háborúnkat :D Alig várom a jövőhetet... Azután azt hiszem egyben emgnézem az egészet :)

**SPOILER**

Viszont, bár nem láttuk h ténylegesen mitörtént Sergay és Nina Között... azért ezt igazán nem kellett volna. Ez pedofília :D

**Spoiler END**
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En sem igazan tudom h elvette Nina Otomo-seget, v nem..de sztem igen..es akkor az eleg furcsa (ha mar vkivel ossze kellett jonnie a Sergey-el akkor inkabb Arikanak szurkoltam volna..)
Haruka belehuz a dolgokba :D
Mai nem fog harcolni ugy tunik..kar, kivancsi lettem volna ra, meg Mikotora.. :(
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

IloveRenji írta:En sem igazan tudom h elvette Nina Otomo-seget, v nem..de sztem igen..es akkor az eleg furcsa (ha mar vkivel ossze kellett jonnie a Sergey-el akkor inkabb Arikanak szurkoltam volna..)
Mindkét eset erős pedofília, úgyhogy lényegében teljesen mindegy. :dirr:
Magam is meglepődtem viszont azon, hogy pár 4channer "tippje" ilyen durván bevált (pont arra gondoltak, hogy Sergay meg-- ööö, lefekszik Ninával, hogy ezzel elvegye az Otome erejét, és ne tudjon több pusztítást véghezvinni).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ugyan-ugyan.

Nina elmúlt 15 éves. Heteroszexuális kapcsolatot létesíteni vele amennyiben beleegyezik akárhogy is nézzük teljesen legális.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Legális, vagy nem legális (hál' istennek nem vok jogász :-P ) Azért az akkorsem egyszerű h egy érett, felnőttkorú férfi lefekszik a nála sokkalta idősebb, még bőven fiatalkorú hölgyeménnyel, akit ráadásul fogadott lányaként kezelt hosszú éveken át...

Azért remélem hogy Mai és Mikoto végül mégiscsak beszállnak a nagy harcba, amolyan felmentőseregként :)
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem hiszem,hogy ezzel a veszéllyel az életben is találkoznál, egyébként meg ha vonzódnak egymáshoz teljesen mindegy hogy Te mit gondolsz, a lényeg az hogy ők mit gondolnak és mit tesznek. Amúgy kiderül még történt-e bármi is...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Rage írta: Mindkét eset erős pedofília, úgyhogy lényegében teljesen mindegy. :dirr:
Pedofilia szempontjabol valoban :drop:
De en nem szeretem annyira Ninat, ugyh csak ilyen szempontbol nem lett volna mindegy..
es Nina nemh csak beleegyezett, hanem meg talcara is pakolta magat, Sergey-nek csak bele kellett kostolni a "menube".. :-P
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

- Jónapot, Miben segíthetek? (HIVATALOS default mekdonálc duma)
- Egy McNina-t kérek!
- Helyben fogyasztja?
- Igen, de csomagolás nélkül ha lehet :D

A Viccet félretéve:

Lehet h az életben nem találkozunk ilyen esetekkel (pedig... de! :D ), ettől fügetlenül elég abszurd egy szituáció. És nemhinném h Nina feltétlenül szerelemből tette, vagy h Sergay is annyira szerelmes volna Ninába... szóval szerintem nagyon abszurd az egész.

Bármennyire is "frappáns" megoldása annak hogy Nina-t megszabadítsa az Otomeségtől, azért igazán kitalálhattak volna egy másik megoldást erre...
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Mondjuk behívja 20 markos katonatársát. :)

Amúgy én is várom a köv részt. Tomoe reméllem meghal és nem intézik el holmi sima. "Jajj megbántam bocsánatot kérek!" -el.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Leírom még1x, aztán többet nem. Feleslegesen nem akarom az amerikai típusú nemes erkölcseiteket kikezdeni.

De próbáljátok egy pillanatra félretenni őket.
Ez az anime NEM A FÖLDÖN játszódik. Egy olyan bolygón van a helyszíne, ahol 15 éves nők a hadsereg kiképzett tagjai lehetnek és mindenki felnőttként tekint rájuk. Ugyanezeknek a leányzóknak atomfegyver szintű pusztító erő van a birtokukban., ráadásul használják is. Hibás kettős erkölcsi mércétek van ha elfogadjátok azt, hogy ezek a személyek lerombolhatják a világot, de azt nem fogadjátok el, hogy közben szexuális vágyaik is lehetnek. Borzasztó felszínes 4chantrollretard színvonalú megnyílvánulásnak tartom a Sergay lepedozását egyszerűen azért, mert aki ezt mondja nem értett meg semmi összefüggést a történetből csak képek tolultak a szeme elé, mintha valami imageboardot nézne...

Sergay az elérhető legoptimálisabb megoldást választotta abban a helyzetben. Abban nem vagyok biztos, hogy a sorozatot túléli, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy lesznek kis Wang-chanok az epilógusban.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

paTKany írta:Borzasztó felszínes 4chantrollretard színvonalú megnyílvánulásnak tartom a Sergay lepedozását egyszerűen azért, mert aki ezt mondja nem értett meg semmi összefüggést a történetből csak képek tolultak a szeme elé, mintha valami imageboardot nézne...
Öö, elnézést, de én tényleg imageboardról tudom, mi történt a sorozatban. :dirr: (Az pedig, hogy 4channer - troll - retard vagyok, közismert.) ;]
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése