Gantz

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Létezik Gantz OST? Ha valaki tudna adni torrentet pü-ben, azt megköszönném :dirr:

Szerk.: Olvasgattam és nézelődtem, vegyük úgy hogy költői kérdés volt :dirr:
amcsi írta:Hát, kiderül, hogy mi történik, ha lejár az idő :P
Egy idő után kiderül, hogy nem csak egy Gantz csapat van
Asszem sokminden még nem derül ki, de valszeg fokozatosan ki fog derülni
De a karakterek összetartása miatt már érdemes lesz megnézni^^
Derűs idő várható :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

csak van ilyen topik! :D

láv gantsu..opening! :dirr:

Egy éjjel meg egy kicsi alatt végignéztem. Történetileg nagyon jó ötlet, szereplők egytől egyig furcsák. De pláne a kiscsaj (akinek persze nemjut eszembe a neve).

Néhány embertől a falra másztam, pl síró lídertől meg rimánkodó kissráctól a nemtomhanyas részben.

Gantz humora profi, már ezért megérte.

teccett CG. =)

az összes harc közül, naná hogy engemis az utsó előtti fogott meg. Mondjuk az utolsó sem volt rossz, amikor kiderült, hogy a szereplők fele jelen van a legelső epizódban... =)

Úgytudom manga is van. De nemhinném, hogy rászánom az időt.
Opening viszont felejthetetlen és naponta meghallgatandó :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Szerintem meg éppen hogy a mangára szánd rá az idődet, mert az jobban vissza tudja adni a hangulatot. Pláne hogy tovább halad mint az animé.
Real World Espada
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

egyre többen mondják ezt nekem...bár ha kiderül belőle hogy mi vagy ki ez a Gantz akkor lehetséges.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Bombasztikus thread necro...

Megnéztem ezt a full!CG Gantz:O című filmet és bár mikroszkopikus elvárásom sem volt az irányába, végül azt kell mondjam, nem is volt ez olyan rossz. Mondjuk nagyon látszott, hogy elsősorban a mangát ismerők részére készült (nélküle csak tapogatózás a sötétben) és bár a Nurarihyon arc távolról sem a kedvencem, de még így is ezerszer inkább ez, mint az a fospermet utolsó felvonás, ami számomra teljesen, TOTÁLISAN kiherélte az egész mangát.

A rövid játékidő miatt mondjuk kellett némi kompromisszumot kötni, ezért kicsit máshogy alakultak helyenként a dolgok (Anzu ennyire nem volt pölö rámenős), karaktereket hagytak ki egészben (Cherry vagy Muscle Rider, amiért ARGH; az Ousaka csapat egy-két kreténje, meg az a panda, amiért viszont pacsi) vagy csak rövidítettek dolgokon. A végső ellenfél viszont érdekes, itt teljesen bejött, míg a mangában nem (ott eléggé utáltam, hogy 20-30 fejezet csak azzal ment el, hogy megölték, széttrancsírozták, kilapították, etc., de mindig egy erősebb alakban tért vissza). Végig azon pörgött az agyam, hogy ez az ellenfél egyszerűen annyira nem fair, annyira kilátástalan a vele való harc, hogy csodálom, így felvették vele a kesztyűt.

Igazság szerint a film maga szórakoztató, látványos (egész tetszetős volt ez a CG), az ész nélküli brutalitásból is visszavettek kicsit és nekem egészben sokkal kellemesebb élmény volt, mint a manga idevágó arc-ja. Ettől azonban még nem több, mint egy "only for fans" cucc, aminek úgy igazán se eleje, se vége, úgyhogy egy 5/10-et szavazok meg neki.
Válasz küldése