Tokyo Mew Mew (Vadmacska kommandó)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenced?

Ichigo
23
45%
Minto
5
10%
Retasu
5
10%
Purin
3
6%
Zakuro
9
18%
Shirogane
4
8%
Akasaka
0
0 szavazat
Aoyama
2
4%
 
Szavazatok száma: 51

Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Akkor se tetszik. :D Ti tudjátok hogy ki a Kék LovaG?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én nem, mert még nem láttam végig...
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Én se láttam sokat de nekem az a kevés teccett :roll:
Nemtom de sztem sokkal jobb mint a vadmacska :-P :-P :-P
Én meg a vadmacskát nem bírom :wviolent:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

S Xelloss érdekel hogy ki az ? :D
Chiigirl izlések és pofonok, engem nem zavar ha neked az tetszik ez meg nem, mindenkinek nem tetszhet ugyanaz,az már unalmas lenne.Ha neked tetszik a Sailor Moon akkor nézd meg. :) De ahogy az ávátárból meg aláírásból látom egy animét se szeretsz jobban Chobits-nél. :D Azonbelûl egy szereplõt se jobban Chii nél. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Jolvan sztem se kell mindig 1-etérteni...amugy a látszat néha csal:igaz h naon birom a chobitsot de nem láttam ezt se végig de majd a SM-nal együtt meglesz :cool: a TMM meg naon nemérdekel..és ezt nem 2 rész alapján mondom mielőtt vki ebbe kötne bele,mert láttam belőle minimum 10 részt mert nem volt jobb dolgom és nemteccik :!: naon nem :!:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nem baj, sõt ez se tetszhett mindenkinek.Én viszont szeretem és nagyon tetszik.Xelloss na érdekel ki a Kék Lovag?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ehh, igen, de majd kifundálom magam, hogy ki az :-P ... Majd, ha lesz rá időm...
Avatar
Anzu93
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.04.12. 18:22
Tartózkodási hely: Álomvilág

Hozzászólás Szerző: Anzu93 »

Ryou írta: Ti tudjátok hogy ki a Kék LovaG?
Kék Lovag=Mark
Hehe... lelövöm a poént... :cool:... bocsi, Xell...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

:D Õ biza, de nem értem miért mondtad el. :D El lehetett volna mondani PÛben is de hát mostmár m1.Csak igy már nem izgi. :-P Egyébként akit érdekel hogy változik át az írjon PÛben.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

szerintem aranyos anime. nem váltja meg a világot de mindenképpen szerethető és élvezhető. kár hogy nálunk a darabolt 4Kids-es verzió ment, eléggé elszúrták... nem is csoda hogy itt nem lesz folytatás.A kék lovag szinkronját is szépen eltolták, így persze h evidensnek tűnt hogy Shirogane az. ha valaki még nem látta és meg akarja nézni akkor az eredetit nézze. Kikapcsolódni nagyon jó
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:nem is csoda hogy itt nem lesz folytatás.
Igazság szerint ha akarnánk sem tudnánk többet venni, mivel az amcsik is csak eddig vették meg, és rájuk vagyunk utalva. ^^"
miyume írta:A kék lovag szinkronját is szépen eltolták, így persze h evidensnek tűnt hogy Shirogane az.
Aki látta az amerikai Tokyo Mew Mew-t, az légyszi mondja már meg, hogy abban is megegyezik Shirogane és Blue Knight hangja? Mert ez érdekelne, hogy mi szúrtuk -e el ennyire, vagy már így kaptuk kézhez?
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

tudom hogy ők is csak addig vették meg, amúgy az engem is érdekelne hogy ők hogy szinkronizálták, még az is lehet hogy direkt csinálták ilyen félrevezetősre mert tudták h nem fogják folytatni, és igy kreátak egy teljesen új sztorit. Titkos, azt nem tudod véletlenül h ami az A+ on ment "első rész" az tényleg az e? mert az egy dolog h amit letöltöttem a között annak a résznek nyoma sincs, de abszolút nem is illik a történetbe úgy ahogy van. az USA majmocskák csináltak volna egy teljesen új epizódot? ez még az ő átiratukba sem illik
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A 4K!ds-es első rész valójában a 12. rész, amit amolyan bemutató epizódként adtak le az amcsik annó, aztán az maradt az első rész.
Legjobb tudomásom szerint Blue Knight hangja a japán változatban Ogata Megumi, szóval a nagyon "trükkös" hangcserét valószínűleg az amcsik taklálták ki és nem a japánok.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nagyon köszi az infót. akkor az a bizonyos első rész nem az eredeti sorozat része igaz?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Eredetileg a 12. rész, amit az amcsik a sorozat igazi első része előtt vetítettek le, viszont a 11. rész után nem adták le. Az első rész az, amikor Ichigo és Aoyama elmennek a kiállításra, aztán Ichigo először változik át.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

aha. valahogy fura volt az egész mert voltak benne olyan dolgok amik sehogy sem illettek a képbe. köszi még1*
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sister Tenshi írta:Legjobb tudomásom szerint Blue Knight hangja a japán változatban Ogata Megumi, szóval a nagyon "trükkös" hangcserét valószínűleg az amcsik taklálták ki és nem a japánok.
Eredetiben valóban ugyanaz Blue King és "Mark" hangja, az én kérdésem úgy szólt, hogy az amcsik, vagy mi magyarok találtuk ki, hogy legyen "Eliot" a Kék Lovag?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

amcsik.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi. :) (Amcsiknak megint gratula... -__-)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Titkos írta:Igazság szerint ha akarnánk sem tudnánk többet venni, mivel az amcsik is csak eddig vették meg, és rájuk vagyunk utalva. ^^"
Elvileg meg lehetne venni a folytatást a japánoktól. Mivel a sorozat második felét nem vette meg a 4K!ds, még a japánoknál van a terjesztési jog. Csak ugye ahhoz nem kapnánk angol szövegkönyvet...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

akkor viszont előről kellene kezdeni az egészet, de jó is lenne.... :) vágatlanul végig,újraszinkronizálva a lovagot (egy harmadik személlyel hogy ne lőjék le a poént)...álmodjak csak mi?csoffadt kis hazánknak be kell érnie a morzsákkal amit az amcsik dobnak ::bawl::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Elvileg meg lehetne venni a folytatást a japánoktól. Mivel a sorozat második felét nem vette meg a 4K!ds, még a japánoknál van a terjesztési jog. Csak ugye ahhoz nem kapnánk angol szövegkönyvet...
Na igen. ^^" Mondjuk nem tudom hogy megy a terjesztés, azt hittem, hogy ha egy adott címet licenszelnek, akkor onnantól kezdve övék a jog, akkor is, ha 10 részt adnak le belőle. (Mangáknál is szokott ilyen lenni, hogy licenszelnek egy címet, aztán 5 évig egy kötet nem jön ki belőle, de a netről le kell szedni, és hasonlók. Bár animéknél ez lehet másképp van.)
miyume írta:akkor viszont előről kellene kezdeni az egészet, de jó is lenne.... :)
Az a gond, hogy előlről meg azért nem tudnánk megvenni, mert az első 26 rész az amcsik kezében van. ^^" Szóval max egy felemás fél amerikai/fél japán TMM mehetne. :(
miyume írta:csoffadt kis hazánknak be kell érnie a morzsákkal amit az amcsik dobnak ::bawl::
És nem csak nekünk, Japánon kívül az egész világon csak a 4 Kidstől vehetik meg a cuccot, kivéve talán Kínában és Kóreában. (De ezt Raisu jobban tudja. ^^") Nekem mondjuk hányingerem van ettől az üzletpolitikától, nem is értem, hogy a Japánok ilyen feltételek mellett hogy adtak el nekik bármit is. :? Bár itt megint előjön a japán mentalitás, hogy őket csak az otthoni nézettség érdekli, és hogy a japán verzióval minden rendben legyen, a külföldi változatokkal már mindenki azt csinál, amit akar. :(
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ja erről már beszéltünk.ezt a szívást. ez egyszerűen nem fair. mind1.legalább a netről azt szedsz le amit akarsz. ha még ezt is korlátoznák büntetésből kiköltöznék (az lenne)...PÜ:fujj-fujj 4kids
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:ja erről már beszéltünk.ezt a szívást. ez egyszerűen nem fair. mind1.legalább a netről azt szedsz le amit akarsz. ha még ezt is korlátoznák büntetésből kiköltöznék (az lenne)...PÜ:fujj-fujj 4kids
Az a szerencsénk, hogy korlátozni csak azért nem tudják, mert nincs hozzá megfelelő eszközük. :D Viszont olyan mértékben a netre is kihat, hogy általában amit megvesz a 4 Kids, abból csak az amerikai verzió letölthető általában. Pl. YGO-ból mindössze 3 japán részt találtam, az is GX-es, TMM-el pedig mázlim volt, mert DVD-n kaptam mástól, de torrenten abból is csak 4 Kids-es verzió volt.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nyitni kéne új topic-ot: utáljuk eggyütt:4Kids/amcsi verziók
most a youtube-on találtam egy csomó mindent, a minőség elég sz*r helyenként, de többnyire eredetit raknak fel, meg egy csomó AMV-t.mind1.
bízzunk benne hogy nem mindíg lesz ez így és jön majd valaki nagy ember aki véget vet a 4kids rémuralmának
Válasz küldése