Hellsing

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd a Hellsing-ben?

Alucard
102
53%
Anderson
17
9%
Integra
13
7%
Victoria
39
20%
Walter
19
10%
Incognito
3
2%
 
Szavazatok száma: 193

Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

akkor csak igazam volt ^^
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Zelmor írta:
Sky írta:Miután az uccsó részben karóba húzzák Incognitot már magától jön...
Ez a karóba húzás eléggé gázos. Mert ugye két külön képen két különböző módon van felhúzva. De ezen kívül sok más baki is van Hellsingben, pölö mikor Seras (Celes) a naplementében sétálgat a városban (Zelmor akkor zurkolt, hogy gyulladjon meg a kis ostoba vámpírturmix :twisted: ) de nem történt vele semmi. Ugyanakkor Alu azt mondta neki: Immár te is olyan teremtmény vagy, ki nem sétálhat a nap alatt."
Ez kissé szúrta a szememet...
Nyüf. Szerintem Alucard sokkal hétköznapibb dolgokra gondolt. Ugye már megmondta ő is "A nap nem a legnagyobb ellenségem. Egyszerüen csak utálom!!!" Inkább Seras/Celes(Hühh észrevettétek, hogy a fansubok hallás alapján dolgoznak, és ebböl sok a kavarás...) számára oly természetes dolgokra gondolt, mint a kakaószürcsölgetés a jó meleg kandaló mellet fekve, egy kiadós ebéd, vagy a "nagy ő" szinrelépése. Egyszerüen a vér utáni vágy olyan erős (még benne is), hogy nem tudna normális emberi életet élni, túl veszélyes a környezetére nézve=> tehát nem járhat a napfényben többet. Avagy a naplemente mentén kell végigjárnia az útját.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

BNC írta:
Zelmor írta:
Sky írta:Miután az uccsó részben karóba húzzák Incognitot már magától jön...
Ez a karóba húzás eléggé gázos. Mert ugye két külön képen két különböző módon van felhúzva. De ezen kívül sok más baki is van Hellsingben, pölö mikor Seras (Celes) a naplementében sétálgat a városban (Zelmor akkor zurkolt, hogy gyulladjon meg a kis ostoba vámpírturmix :twisted: ) de nem történt vele semmi. Ugyanakkor Alu azt mondta neki: Immár te is olyan teremtmény vagy, ki nem sétálhat a nap alatt."
Ez kissé szúrta a szememet...
Nyüf. Szerintem Alucard sokkal hétköznapibb dolgokra gondolt. Ugye már megmondta ő is "A nap nem a legnagyobb ellenségem. Egyszerüen csak utálom!!!" Inkább Seras/Celes(Hühh észrevettétek, hogy a fansubok hallás alapján dolgoznak, és ebböl sok a kavarás...) számára oly természetes dolgokra gondolt, mint a kakaószürcsölgetés a jó meleg kandaló mellet fekve, egy kiadós ebéd, vagy a "nagy ő" szinrelépése. Egyszerüen a vér utáni vágy olyan erős (még benne is), hogy nem tudna normális emberi életet élni, túl veszélyes a környezetére nézve=> tehát nem járhat a napfényben többet. Avagy a naplemente mentén kell végigjárnia az útját.
és ha még emlékeztek, akkor az első részben Alucard is a naplementében tűnik föl ::jsmile::
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

BNC írta:
Nyüf. Szerintem Alucard sokkal hétköznapibb dolgokra gondolt. Ugye már megmondta ő is "A nap nem a legnagyobb ellenségem. Egyszerüen csak utálom!!!" Inkább Seras/Celes(Hühh észrevettétek, hogy a fansubok hallás alapján dolgoznak, és ebböl sok a kavarás...) számára oly természetes dolgokra gondolt, mint a kakaószürcsölgetés a jó meleg kandaló mellet fekve, egy kiadós ebéd, vagy a "nagy ő" szinrelépése. Egyszerüen a vér utáni vágy olyan erős (még benne is), hogy nem tudna normális emberi életet élni, túl veszélyes a környezetére nézve=> tehát nem járhat a napfényben többet. Avagy a naplemente mentén kell végigjárnia az útját.
Ha elolvasod a manga eddig lefordított részeit, abban láthatod, hogy Celes nem is nagyon tud már mást enni, mert az egyszerű levestől is hányingere lesz. Mégis erőlteti. node Integra vére segített a dolgon...;)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Úgy látszik egyedül Shukuhai értette meg, hogy mit akartam kérdezni. 8) Zelmor: tudom, h mi az anagramma.
Sky imho tévedsz, vagy nem a DVDRipet nézted meg, ha kell, leírom h mi volt a subban (és nekem lesz igazam, ugyanis Arucard mondja Incognitonak, h az ő neve IS anagramma [Alucard; Dracula]).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Shukuhai írta:A Gin-Tonic majdnem kijön belőle :dirr:.
"Japánosan" Gin-Tonico, s máris megvan a számomra legszimpatikusabb megoldás. :D
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Rage írta:Úgy látszik egyedül Shukuhai értette meg, hogy mit akartam kérdezni. 8)
Az is korszakalkotó, hogy nekem leesett valami :hammer:.
danig írta:"Japánosan" Gin-Tonico, s máris megvan a számomra legszimpatikusabb megoldás. :D
Aham, ha meg olasz gyökerei vannak, akkor Gino Tonic. Jó ez mindenhogy :mrgreen:.
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Nem emlékszel hanyadik részben van?
Mert akkor demuxolom és megnézem a feliratot...
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sky írta:Nem emlékszel hanyadik részben van?
Mert akkor demuxolom és megnézem a feliratot...
Asszem 9. rész (Red Rose Vertigo).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

A: What's your name?
I: Incognito.
A: A nobody?
A: Well, I don't mind that.
My name is an anagram, too.
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sky írta:A: What's your name?
I: Incognito.
A: A nobody?
A: Well, I don't mind that.
My name is an anagram, too.
Erre gondoltam.
Viszont lehet, hogy tévedtem és Arucard úgy értette hogy ez neki sem az igazi neve.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Pontosan!
És aLucard, már csak az anagamma kedvéért is...
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sky írta:Pontosan!
És aLucard, már csak az anagamma kedvéért is...
Tudom, de az R1-DVD subjában r-rel van írva (sőt még Chronos Alucardos figurájának a dobozán is úgy volt). 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Félrefordítás Rox!
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Nem tök mindegy? Alucard, Arucard.. Örök L vs R vita... Úgy írod ahogy tetszik, úgy mondod ahogy tetszik. rage is ^Duuh^, tesója meg Chihiro. Naés? Kit izgat, hogy más hogyan mond valamit? ::argh:: Tényleg, japánok lol-nak, vagy ror-nak? ::smug::
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Zelmor írta:Nem tök mindegy? Alucard, Arucard.. Örök L vs R vita... Úgy írod ahogy tetszik, úgy mondod ahogy tetszik. rage is ^Duuh^, tesója meg Chihiro. Naés? Kit izgat, hogy más hogyan mond valamit? ::argh:: Tényleg, japánok lol-nak, vagy ror-nak? ::smug::
Ha nem tetszik neked a pofám, akkor élőben szórakozzál, ne az ircn és a fórumon éld ki magad...
Főleg hogy halvány fogalmad nincs róla hogy ki vagyok...

CHRONOS
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Chronos írta:
Zelmor írta:Nem tök mindegy? Alucard, Arucard.. Örök L vs R vita... Úgy írod ahogy tetszik, úgy mondod ahogy tetszik. rage is ^Duuh^, tesója meg Chihiro. Naés? Kit izgat, hogy más hogyan mond valamit? ::argh:: Tényleg, japánok lol-nak, vagy ror-nak? ::smug::
Ha nem tetszik neked a pofám, akkor élőben szórakozzál, ne az ircn és a fórumon éld ki magad...
Főleg hogy halvány fogalmad nincs róla hogy ki vagyok...

CHRONOS
lmao... :shock: Én mondtam neked privátbanis, hogy semmi bajom veled. ^^"" De ha ez a chihiro-zás ennyire bánt, akkor abbahagyom... Egyeseknek nincs humorérzéke... :?
Avatar
Higi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2004.01.10. 20:28
Tartózkodási hely: Wired in Pécs

Hozzászólás Szerző: Higi »

Miről szól a Hellsing, nemtom hogy érdemes-e letöltenem? VAlaki mesélne róla dióhéjban?
Egy álmot álmodék, de álmom eltávozott tőlem.
Avatar
Urashima-sempai
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:26
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Urashima-sempai »

Nagy-Britannia, London, napjainkban…

Változás szele érződik a levegőben… már az éjszakák sem olyanok, mint 2000 évvel ezelőtt. Egy új faj van kialakulóban a vértestvérek társadalmában, egy új, felhígult vérű vámpírfaj. Ők már nem félik a napvilágot és szenvedélyükké vált a vérontás, a gyilkolás puszta szórakozásból. Erejük meghaladja egy átlagos emberét, de semmi, az ősi vámpírokéhoz képest, akik közül sokan nem nézik jó szemmel az újkor értéktelen vérszívóinak térhódítását…

De az embereknek egy csoportja felveszi a harcot a kárhozat teremtményeivel szemben, s szövetségesül egy ragadozót választanak, az ellenség soraiból. A Hellsing Intézet már évszázadok óta próbálja megfékezni az ádáz vérszopókat, de az újkor hajnalán egyre több torz szörnnyel találják szembe magukat, amelynek nem ismerik sem, eredetét sem céljait.

Alucard vámpír. Már több ezer éve az tartozik a halhatatlanok közé. Mégis segít a préda fajnak, pontosabban egy bizonyos család tagjainak hosszú-hosszú generációkon keresztül folyó harcukban, saját fajtársai ellen. E szentségtelen szövetség azonban felkelti a Vatikán figyelmét, s hamarosan megjelenik a színen Róma küldötte, hogy kézbesítse az anyaszentegyház akaratát… az összes vámpír elpusztítását…

Ám az éjszaka ekkorra új taggal bővült… s Alucard gyermeke megteszi halhatatlan élete első lépéseit a vértestvérek kegyetlenül gyönyörű világában, s atyja mellé állva veszi fel a kesztyűt a halandó és kárhozott ellenségekkel szemben egy olyan jövőért, amely számára örökké tart majd…

Forrás: WWW.ANIMEVILAG.HU
"Az élet rövid, de nem eléggé!"
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Szerintem nagyon király ez a sorozat de egyvalami sajnos biztos a magyar adókon soha az életben nem fogják lejáttszani ha már a dragonballtól is felkapták a vizet.De milyen jó lenne nem?Honnan lehet a neten letölteni?
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

fuzik írta:Honnan lehet a neten letölteni?
LOL 8)
Lássuk csak: USTEAM, #Anime-Xplosion@Mircx, esetleg valahol találhatsz BT linket is. Ja és eMule, már majdnem elfelejtettem. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

A sorozatba még csak belenéztem, de Anderson máris nagyon szimpatikus :D , aranyosak a pengéi :)
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Pala írta:A sorozatba még csak belenéztem, de Anderson máris nagyon szimpatikus :D , aranyosak a pengéi :)
Nekem is ő volt a kedvencem. :)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

danig írta:
Pala írta:Max Payne 2höz kijött Hellsing mod http://www.gamershell.com/download_4820.shtml
Már postoltam az offtopicba úgy egy hete. :D (nem sokakat érdekelt. :dirr: mondjuk nem is csodálom)
Akkor én most reagálok rá: ez leírhatatlanul szörnyű! Az intro egy helyes kis AMV, a menü szintén rendben van. De, hogy ezt az immáron fapofájú Max-et tették be Alucard-nak, az borzalom. Ennél már csak a pályák rémesebbek. Még a Wolf 3D-ben is több fényelés volt, ott legalább az egymásra merőleges falak közt volt egy árnyalatnyi különbség! Úgyhogy, ha ez nem egy pre-alpha, akkor kuka az egész.
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Én a Hellsing végén a kis poénos béna rajzfilm-részeket szeretm a legjobban :D
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Válasz küldése