Hellsing

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd a Hellsing-ben?

Alucard
102
53%
Anderson
17
9%
Integra
13
7%
Victoria
39
20%
Walter
19
10%
Incognito
3
2%
 
Szavazatok száma: 193

Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Én mondtam, hogy van vmi az ezüstben :D
Köszi a megerősitést.....! :lol:

A Pengében, ezüst-nitrát vegyület volt, ha yo emléxem :)
de nem szeretnék hülyeséget mondani, úgyhogy inkább utánanézek.....
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

bad sector írta:A Dracula című filmben is ezüst feszülettel nyomult a csávó ugyhogy csak lehet valami ebben az ezüst dologban.
Sztem itt a lényeg nem az ezüstben, hanem a kereszten volt... :wink:
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

naja, de nem mind1 a kereszt alapanyaga sem beláthatod :)
milyen lenne már egy műanyag kereszt? :twisted:
azért mégis csak jobb az ezüst :D
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Wizard írta:naja, de nem mind1 a kereszt alapanyaga sem beláthatod :)
milyen lenne már egy műanyag kereszt? :twisted:
azért mégis csak jobb az ezüst :D
érdekes a fával eddig nem volt baj, pedig a fanem egyenlő az ezüsttel : S
Kép
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

:)
igaz :)

Találtam egy oldalt ami még téged is meggyőz az ezüst hasznosságáról : ::jthrill:: ::japhaha::
Vampires: Ways to kill Vamps http://www.zerotime.com/night/destroy.htm

ha ez se győz meg, akkor menthetetlen vagy :P

egyébként igaz ami igaz: A vámpírokat nem lehet megölni. Hiszen rég halottak. :ossick:

ja már tudom, hol olvastam még. Darren Shan :)
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

No, azért kereszt nem egyenlő a feszülettel! Kéretik nem keverni. Egy kereszt lehet akár két kereszte tartott fadarab is, míg egy feszületen a Vén Hippi apró mása is megtalálható.
Másik az ezüst téma. Legtöbb elfogadott dark valamint dark fantasy nézet szerint az ezüstnek semmi különösebb hatása sincs a vámpírokra. Tesznek azok rá magasról. Nem úgy a vérfarkasok. Nem vagyok túlzottan otthon a témában, és nem is hiszek az ilyesmiben, de mint bizonyos fantasy világ részeit, elfogadom és jó ötletnek tartom a vámpírokat és a vérfarkasokat. De ennyire azért nem kéne komolyan venni ezt a misztikusnak tűnő, ugyanakkor gyermeteggé vált témát. Majd kérdezzétek meg tőlük mi a helyzet, mikor találkoztok eggyel.;)
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Zelmor írta: De ennyire azért nem kéne komolyan venni ezt a misztikusnak tűnő, ugyanakkor gyermeteggé vált témát. Majd kérdezzétek meg tőlük mi a helyzet, mikor találkoztok eggyel.;)
Ejj... minden jónak elrontója :roll: Ezt most muszály volt mondani... Amúgy sztem Wizard utolsó hozzászólásával zártuk az ezüstös témát/bár nem győzött meg :wink: /
Van olyan, aki hisz az UFO-kban... nyugottan, ha neki az okoz örömöt.
Én hihetek a farkasemberekben /a vérfarkas honnan jött?/, meg a vámpírokban. Amíg nem bizonyították, hogy nem létezik, addig létezhet.
Kép
Avatar
Neara
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.05.23. 21:23
Tartózkodási hely: egy messzi-messzi galaxisban...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neara »

Nekem nagyon tetszik ez az anime, csak a LEGVÉGÉT nem értem.. :oops: Olyan, mintha lecsapták volna a végét... Elég befejezetlennek tűnik :roll:
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a mangát honnan tölthetem le? (ha lehet, angolul)?

Én egyébként az ezüstgolyó+feszület+hagyma+karó- kombóban hiszek ::hehe:: Azért megnézném, hogy ezekkel felszerelve hogy küzd az ember egy vámpírral...nyakban hagyma, övben a karó, egyik kézben a feszület, a másikkal meg találja szíven a vámpírt... ::jhihi::

Ja, és a szenteltvíz! :LOL:
"Some people live free
Some people just want more
As for me, I got what I need
Don't got much but I got what I need"
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Akumaryuuki: hát ilyen nincs :)
téged mivel lehetne meggyőzni? :)

Mellesleg ne keverd össze az UFO és a Földünkivűli jelentését. Az UFO, azaz Undentifeid Flying Object (Azonosítatlan Repülő Tárgy, Csészealj :LOL: ) az E.T.-k szállítójárműve. Rengeteg ember van aki azt állítja látott már UFO-t, meg zöld kis emberkéket. De hogy van az, hogy ezeket szinte csak rendőrők, és vidéken élők látják? Itt miért nincs? Én is akarok egy E.T.-t ::japhaha::
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Miért, azonosítatlan repülő tárgyakban nem lehet hinni? Én már láttam egy párat, amit az ex-barátnőm hajított felém XDDD
Amúgy engem nem lehet, meggyőzni, csak valami cáfolhatatlan bizonyítékkal, de olyat még nem mutatott fel senki... /én is írkálhatok bármit a netre, de attól még azt nem kell elhinni :roll: /
Sztem ezt a témát már kár tovább feszegetni...
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Nem szeretném szétoffolni a topicot, így válasz itt. :wink:
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

A Hellsing az egyik legjobb anime ::jwin::
Alucard humora meg utánozhatatlanKép De nekem Walter a kedvenc szereplőm. Iszonyat jófej. Van 1 nagyon jó képem amin még fiatal. Mindjárt megkeresem és belinkelem...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@Kerub: Légyszíves a direct linkelt képet [img]-tagek nélkül használd, mert ahogy látod, a site, ahonnan a kép származik, protekcióval bír az efféle sávszéllopás ellen.

Köszönöm a figyelmet. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

nekem Anderson atya a kedvencem, fanatikus pap bácsik 4ever ::jthrill::
mennék hozzá gyónni, kiváncsi vagyok mi lenne a válasza... 5 miatyánk vagy 10 üdvözlégy vagy 20 vámpír Kép
vagy... "Atyám... vétkeztem... falragaszokat és éles pengéket szórtam szerte szét, és senkire nem voltam tekintettel... aztán amikor fejbelőttek nem voltam hajlandó meghalni..." - "Ne is törődj velük fiam, bárkivel megesik" :lol:

egyébként én mindenkit szeretek a sorozatból, a freakchipes vámpírokat is (kivéve azt a b*zit a végéről, de ez van), pl. az a sapkás sztem nagyon rulz volt, meg Incognito fegyver előszedése sem volt semmi

de ugye Alucardot meg nem lehet nem szeretni, a megnyerő mosolya, a beteges humora, meg úgy egyébként is alucarD rulz
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Az összes rész megvan, de még nem sikerült végignéznem... nem rossz, nem rossz, de láttam már jobbat is:) Nekem túl egyszerű :( Persze ezzel semmit nem magyaráztam meg:)
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

akárki akármit mondt nekem az anime nagyon bejött, és csak merem remélni hoyg téleg lesz folytatás...talán az kicsit segitne a 13. rész megfejtésében...
Fry írta:
Pala írta:Max Payne 2höz kijött Hellsing mod http://www.gamershell.com/download_4820.shtml
Már postoltam az offtopicba úgy egy hete. :D (nem sokakat érdekelt. :dirr: mondjuk nem is csodálom)
engem érdekel...de nem is tudtam róla hoyg ilyen van...bár amiket mondtatok róla :roll: ...na sebaj max payne rulez
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én pont most fejeztem be és nekem is nagyon tetszett, főleg, mert ennek az animének nagybetűs HANGULATA van, a zenékkel, a vérrel és Alucard fekete humorával együtt. :twisted: Amúgy szerintem Victoria a legjobb, mert olyan kawaii ( ::daisuki:: ), de persze a 2. kedvencem nem lehet más, mint Alucard. :) Folytatás amúgy most lesz, vagy sem, mert nekem is eléggé olyan érzésem volt, mintha elvágták volna a történetet a felénél. (Pl. nem tudtuk meg, hogy mi lett Victoria-val, hogyan döntött Integra, ki volt az áruló stb., csak a szokásos kérdések. :wink: ) A mangának "normális" a befejezése? (És igen: én is tudom, hogy Alucard=Drakula=Vlad Tepes. :) )
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Véleményemet ilyen téren ha úgy vesszük, felesleges lenne leírni, hiszen csak ugyanazt tudnám mondani, mint a többiek... Naggyon király :D és Alucard a legjobb!!! :twisted: Mondjuk volt egy pár dolog, amit nem értettem :?:
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nagyon jó volt a sorozat!!! Csak az az egy zavart hogy túl rövid, és a vége is enyhén szólva furcsán fejeződik be..legalábbis ezt én így vettem észre. A kedvencem természetesen Dracula..ahhmm sorry :wink: Alucard :) Állítólag lesz egy második sorozat de lehet hogy csak pletyka az egész. A manga pedig tovább viszi a történet szálát.Ajánlom mindenkinek :wvamp: :thumb:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A.Hidekai írta:Állítólag lesz egy második sorozat de lehet hogy csak pletyka az egész.
Nemcsak lehet, biztos is. ("Második sorozatról" már évekkel ezelőtt is keringtek pletykák, azóta sem lett a dologból semmi kézzel fogható.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hát nagyon örülnék ha lenne belőle valami mert a sorozat vége olyan számomra mint ha elvágták volna.....Szóval bárcsak láthatnék legalább egy kis utaló jelet. Talán majd karácsonyra hoz valami jelet a Jézuska :xmas:
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

nálam Seras a top,amúgy ugyanaz mint titkosnál... a végét levágták, a történet sztem befejezetlen.
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ranma írta:nálam Seras a top,amúgy ugyanaz mint titkosnál... a végét levágták, a történet sztem befejezetlen.
Végül is a történet folytatódik tovább a mangában, a baj csak az, hogy tudtommal az sincs fent végig a neten. :(
Kép
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

megpróbálom megkeresni,ha van valami akkor szólok nektek.
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Örökzöld (vagy inkább vörös :roll: )!
Még nem láttam az egészet, de az a pár rész is megtette a hatását.

Majd még bővebben, ha láttam végig...
Válasz küldése