Captain Tsubasa

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvencetek?

Ozora Tsubasa
6
23%
Kojiro Huega
8
31%
Misaki
2
8%
Genzo Vakabayashi
9
35%
Roberto Ongo
0
0 szavazat
Más valaki...
1
4%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Captain Tsubasa

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Na úgy veszem észre nincs még ilyen téma úgyhogy csináltam róla.
Én kifejezetten szeretem ezt az animet és a zenéjét is nagyon bírom.
Ide véleményeket várok és mindent ami ezzel az animevel kapcsolatos.
PL egy honlap: http://www.novafantasy.com
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én nagyon felemásan vagyok a Tsubasa kapitánnyal...

Mindaddig amíg nem egy meccsen van a hangsúly addig jó az ANime, de amint egy meccsről szól a dolog máris leesik a lekesedési faktorom...

Nekem nem jön be az h fél óráig futnak és alig tettek meg 30 métert a pályán :) Persze mondjuk rendkívül nehéz egy folyamatos animációt csinálni Focizás témában. De a Story az jó, az tetszik, a Szereplők jelleme is bejön, csak még el kell telnie néhány évnek h igazán jól visszaadja egy meccs hangulatát egy Anime :)
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Érdekes...

Bírom amikor a két csapat úgy néz egymásra, mintha most a világ kimenetelét eldöntő csatában vennébek részt, amikor meg gólt kapnak, mintha minimum meghalt volna valami közeli ismerősük/szerelmük pózt vágnak...

Valahogy nem csípem ezeket a futbalos sportanimeket.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Prof. William írta:Érdekes...

Bírom amikor a két csapat úgy néz egymásra, mintha most a világ kimenetelét eldöntő csatában vennébek részt, amikor meg gólt kapnak, mintha minimum meghalt volna valami közeli ismerősük/szerelmük pózt vágnak...

Valahogy nem csípem ezeket a futbalos sportanimeket.
Pedig egy "valós" meccsen is hasonló érzelmek szabadulnak fel :)
Kép
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Én nem vagyok focirajongó. De nekem tetszik ez az Anime. Tsubasa akkor lesz érdekes, amikor kicsit érettebb lesz.
Kép
Avatar
Urzu11
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.04.04. 07:09

Hozzászólás Szerző: Urzu11 »

szerintem pedig akkor érdemes nézni amikor még kicsi és szerencsétlenkedik. én szeretem a focit nézni és játszani is! a vége fele már nem olyan jó mert mindenkit legyőz ennyi/ Hajrá Reál Madrid
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Antras
Én nem vagyok focirajongó. De nekem tetszik ez az Anime. Tsubasa akkor lesz érdekes, amikor kicsit érettebb lesz.
Egyetértek csak nagyon egyértelmű szinte minden rész végén Tsubasa volt a menő mindig ő mentette meg a csapatot... :eyes: :osgy:
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Nekem is tetszik, de épp ezt kifogásolom.Mármint hogy a Tsubasa menti meg a csapatot. De néha veszítenek és azok a kedvenc részeim :osmad1:
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

De régi anime..már nem is emlékszek rá :-P
Régen tetszett,bár mintha kissé vontatot lett volna...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Egy kicsit uncsinak tartom mert túl sok köze nincs a küzdelemhez és a vereségekhez - csalódáshoz stb. ami hozzátartozik az igazi focihoz, itt túl könnyen megy minden és 1 kicsit zavaró h csak győzni tud Tsubasa barátunk csapata ::hoo::
A zenéje nem rossz ::taka::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát, mikor a vmelyik hétvégén azt a részt adták (rötölö klúb) amikor fiatalkorukban van a szívbeteg srác, aki aztán félholtan rúgja a gólt... hát az már sok :S És akkor jajjde becsületesek legyünk hát szegény gyereket hagyjuk küzdeni mert úgyis haldoklik. Az ilyenektől bírok kikészülni O,o
Kép
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Jajj... :whaaa:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOl anno az első két részt még láttam :P Hááát mit ne mondjak nagyon gáz volt. Ez az anime tipikusan 12 év alatt ajánlott....ja és fiúknak...sőt egyre aktuálisabb hiszen jön a vb ..szal ha van egy gyereked vagy öcséd vagy mittoménkid és szereti a focit akkor a vb-ig el lesz evvel és addig sem zargat legalább lol...és ha felveszed videóra akkor legalább be tudod rakni neki egész nap XD
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

LOL, de igaz..
amikor meg kicsik voltak akkor nagyon nem tetszett az egesz (plane az a fiu akinek osszenott a szemoldoke :? ), amikor megnottek akkor meg tulsagosan is hasonlitott a Palya ordogei-re..es akkor meg azert nem tetszett..szal nem is adtam neki tul sok eselyt..de ezek a sportanimek vhogy mindig egy szemelyen dolnek el, es azt se birja a gyomrom sokaig..(mint a Milaban is mindig a Mila nyerte meg az osszes meccset..)
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Chiigirl
Egy kicsit uncsinak tartom mert túl sok köze nincs a küzdelemhez és a vereségekhez - csalódáshoz stb. ami hozzátartozik az igazi focihoz, itt túl könnyen megy minden és 1 kicsit zavaró h csak győzni tud Tsubasa barátunk csapata
Van benne valami nagyon egyszerűnek tűnik nyerniük :D . Mikor Tsubasa trükkös rúgásait láttam vagy mikor egymaga vitte végig a labdát... hát akkor kivoltam akadva :crazy: :o_O:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nemcsoda... :crazyy:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Mit ne mondjak, grafika pocsék, zene klassz(nekem legalábbis tetszenek az anime musicjai)...Volt egy idő, megnéztem, mert mittomén melyik anime jött utána, és nem volt jobb néznivalóm. Az öcsém odavan érte, bár nagyon nem tudom megérteni(az öcsém 6 éves). Tsubasának hülyén áll a haja, az egyik csapattársának olyan golyófeje van, hogy fájdalom nézni, és van egy egérfogú is, na az a csúcs...talán ha a benne futó szerelmi szál jobban kibontakozott volna, kis jóindulattal az elfogadható animék közé sorolnám, de így...nálam egy szinten van a Dr.Bubóval(bár szerintem még az is túlszárnyalja). De tökéletes a 10 éven aluliaknak. És például jobban szeretem, ha az öcsém azt nézi, mint mikor látom, hogy tűkön ülve várja a Blue Gendert...Erről ennyit.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nem lehet mindenki tökéletes :!: :!: Én 17 vagyok de Dr.Bubón és hasonlókon nőttem föl. :-P :gurul:
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

A Dr.Bubóról nem nyilatkoztam úgy,hogy elítélem. Mindössze annyit jegyeztem meg, hogy a Tsubasa kapitány még egy normál mese szintjét sem éri el. Erre akartam rávilágítani, és példának hoztam fel a Dr.Bubót.Sorry.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Semmi baj. :lol:
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Hát nem tudom... én se bírom a focit, de azért hétvégén felkelek és megnézem az animet. Még emléxem a régire asszem az ertéel 2-n volt. ::jhihi::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Van regi? :shock:
Sztem nincs, es te a Palya ordogei cimu focis regi animere gondolsz, ami az Rtl Klubon ment, es hasonlitott erre..
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nem is tudom. :( Nekem is rémlik valami focis nime amiben egy gyerek sas rúgásokat mutatott és a legnagyobb szurkolója is utánozni akarta, de nem sikerűlt neki mert ... mert mért is :?: :?: :osexl: na mind1 majd legközelebb. ::jhihi::
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A Captain Tsubasának 3 sorozata van (Captain Tsubasa, Captain Tsubasa J és Captain Tsubasa Road to 2002 -> ez megy nálunk, meg az első is fog valamikor), és valóban, az első ment az RTL2-n Kickers néven
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

A Captain Tsubasának 3 sorozata van (Captain Tsubasa, Captain Tsubasa J és Captain Tsubasa Road to 2002 -html_entities_replace ez megy nálunk, meg az első is fog valamikor), és valóban, az első ment az RTL2-n Kickers néven
Igen igen Kickers volt a címe arigatou Raisu ::sugoi::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Válasz küldése