Kaleido Star

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Kaleido Star

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Úgy láttam, még nincs ilyen téma úgyhogy ide ömlesszetek!
Ari rajzfilm, nekem tetszik!
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Anime. :wink:
Öhh, nekemis bejön, csak Sora hangja nem tetszik, olyan furcsa. ^^"
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Az egyik legnagyobb kedvencem, és nagyon tudom irigyelni azokat, akiknek van A+uk és tévéből, magyarul nézhetik. Az egészet szeretem, kivéve az 52. rész álnéven futó pluszrészt, mert az egyszerűen rémes, úgyhogy ha netán azt is leadják magyarul én azt mondom szerintem hagyjátok ki. Az 51. rész a tökéletes lezárás és nem kell bele a kavarás, ráadásul az egész nagyon fura. Kedvenc szereplőim Rosetta, Leon, Layla, és Fool (magyarban asszem Fantom néven működik), bár nincs olyan szereplő, akit ne szeretnék, de ők a legjobbak^^
Avatar
izriot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.01.28. 00:49
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: izriot »

Luluko írta:Az egyik legnagyobb kedvencem, és nagyon tudom irigyelni azokat, akiknek van A+uk és tévéből, magyarul nézhetik.
Én felvettem kazira és fellőttem gépre is, aztán pedig a netre : )
Itt vannak bepostolva a linkek ha le akarod szedni:
http://genshiken.extra.hu/forum/viewtopic.php?t=25
Luluko írta:Az egészet szeretem, kivéve az 52. rész álnéven futó pluszrészt, mert az egyszerűen rémes, úgyhogy ha netán azt is leadják magyarul én azt mondom szerintem hagyjátok ki. Az 51. rész a tökéletes lezárás és nem kell bele a kavarás, ráadásul az egész nagyon fura.
Nem tudom mi a bajod vele, nem is lezárásnak készült az a rész és semmi kavarás nincs benne, egyszerűen csak elmeséli, hogy Rosettából is nagy sztár lesz majd valamikor, ami már egyébként idáig is magától értetődő volt. Amúgy azt írták Apluszon hogy azt is leadják : )
Luluko írta:Kedvenc szereplőim Rosetta, Leon, Layla, és Fool (magyarban asszem Fantom néven működik), bár nincs olyan szereplő, akit ne szeretnék, de ők a legjobbak^^
Én is így vagyok vele, de nekem Rosetta a kedvencem ^^
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Leon mikortól szerepel és hogy néz ki?

Idáig tetszik az anime, bár nagy kedvenc nem hiszem, hogy lesz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Nekem most(még?) a kedvencem a KEN!!!(részben mert a Szalai Csongor a szinkronja és mindig azok a szereplők a kedvenceim)
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

izriot írta:Nem tudom mi a bajod vele, nem is lezárásnak készült az a rész és semmi kavarás nincs benne, egyszerűen csak elmeséli, hogy Rosettából is nagy sztár lesz majd valamikor, ami már egyébként idáig is magától értetődő volt. Amúgy azt írták Apluszon hogy azt is leadják : )
Hát szerintem az a Rosetta-Fool dolog eléggé nagy kavarás és imho teljesen hülyeség is. Meg eleve, hogy külön rész, de azért 52. rész cimszó alatt szerepel enyhén zavaró, mikor nem sok köze van a sorozathoz, kivéve a szereplőket. A stílusa is sokkal másabb. Ha mondjuk megnézed a Layla-s főnixes OVA-t, annak sokkal inkább van Kaleido-s hangulata, mint ennek a résznek^^"
Avatar
izriot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.01.28. 00:49
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: izriot »

Imho ott nem volt kavarás, csupán megpróbáltak adni egy kis háttérinfót Fool-ról, de konkrétan nem derült ki semmi, majd a következő évadban ROTFL XDD [vicc volt : )] Fool csak azért izgult rá Rosettára mert hasonlított az egykori szerelmére, aki miatt változott szellemmé [vagy mivé lol] valószínüsíthetőleg. Vagy nem : ) Ez nyitott maradt, de én erre tipelek. Merthogy azért is vált le Fool maszkja az arcáról, mert előtörtek a rég elfeledett emlékei, még ember korából.
Luluko írta:Meg eleve, hogy külön rész, de azért 52. rész cimszó alatt szerepel enyhén zavaró, mikor nem sok köze van a sorozathoz, kivéve a szereplőket.
Azt csak az ATC találta ki, hogy elnevezi 52 résznek... A hivatalos címe Kaleido Star ~New Wings~ EXTRA STAGE.
Luluko írta:Ha mondjuk megnézed a Layla-s főnixes OVA-t, annak sokkal inkább van Kaleido-s hangulata, mint ennek a résznek^^"
Azt most nem, mert már pár hónapja az egyik logikailag döglött vinyómon csücsül XD és leszedni újra meg nem akarom, majd ha visszamentettem az adataimat megném ^^
Avatar
Asami
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.05. 09:04
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Kaleido

Hozzászólás Szerző: Asami »

Szerintem nagyon jó mese és arról szól hogy van egy lány akinek egy álma és amit meg akar valósítani és ez olyan alap amire lehet építkezni épp ezért ami közbe van az szerintem nagyon jó ^^ És a grafika is nagyon szép és a szinkron is el lett találva ^^
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Luluko írta:
Hát szerintem az a Rosetta-Fool dolog eléggé nagy kavarás és imho teljesen hülyeség is. Meg eleve, hogy külön rész, de azért 52. rész cimszó alatt szerepel enyhén zavaró, mikor nem sok köze van a sorozathoz, kivéve a szereplőket. A stílusa is sokkal másabb. Ha mondjuk megnézed a Layla-s főnixes OVA-t, annak sokkal inkább van Kaleido-s hangulata, mint ennek a résznek^^"
az Rosetta-Fool dologban egyedül az a jó, hogy láthajuk Fool-tm int ember és..jópasiiii *___*

amugy a főnix OVA..háááát..lehet csak azért nem szeretem mert negyrészt Leyla-ról szól..miért neincs egy 'Sora és Leon csakazértis összejöek' Ova?..azt értékelném^^..vagy egy olyan OVA ami May-ről szól..róla nem tudtunk meg sokmnident...vagy Yuri...vagy Yuri-Leon...najó..abbahagyom^^
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Asami
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.05. 09:04
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Kaleido

Hozzászólás Szerző: Asami »

Fogalmam sincs de pont Yuri? ^^ (ha az ő)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Részre pontosan meg nem mondom melyik ez, meg egyébként is totál felesleges. A képről csak annyit, hogy a látszat csal. Szal Yuri hiába félpucér, nem akar semmi olyasmit Sorától.
Avatar
llsz
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006.02.02. 16:03
Tartózkodási hely: Csikszereda, Erdely, Romania

Hozzászólás Szerző: llsz »

Nekem bejon, erdekes a mano, azaz Sora "segitoje".
Tetszik az Op-je.
llsz, ANImeTAL Ltd.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

szerintem elég idegesítő :-P
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Nekm is tetszik
"legalább a kendőt vedd le!" :osgrin:
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Tegnap láttam először de valahogy nem kifejezetten tetszett. Kissé gagyi úgy össz vissz. Már a témája is kicsit fura egy anime sorozathoz. Szerintem
Kép
Avatar
Miki-sama
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.04. 17:12
Tartózkodási hely: A csillagokban...

Hozzászólás Szerző: Miki-sama »

Genki!!!
A témája végülis az álmokra épül, mint sok más anime... Nem sok benne a szerelemi érzés, ez is inkább a sportra (ahogy vesszük ez is sport) koncentrálódik... Itt azért a fantázia legmorbidabb határai vannak szerintem... Lehet, hogy nekem van gyér gyerek korom, de én a cirkuszba nem láttam ilyen extrém dolgokat... Vagyis ez inkább a látványra megy... Nekem végülis már most nagyon tetszik... Főleg az openingje... A hosszabb változat is nagyon jó, ajánlom mindenkinek!!!
Ja mata:
Miki-sama
A csillagokba csak feljutni lehet, de feltolakodni nem!!!
EZ VICCES... CSINÁLJUK MÉG!!!
Ismerek egy igazi szinkronszínésznőt!!! ISTENKÉM!!! SZERETÜNK LELLA!!! ^^"
Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

Aloha!
Én már kb. 1 éve láttam először ezt az animet!Nekem nagyon bejön! A kedvenc szereplőm Anna, az elején azt hittem hogy az fiú és csak nő szinkront adtak neki, már kezdett megtetszeni :hee: de végül rá kellett jönnöm hogy lány :sobsob: ...már csak azért is hittem azt hogy fiú, mert tényleg úgy néz ki...ráadásul mindig fiú szerepeket kap... és biztos hogy nagy a rajongói tábora, hiszen, az emberek feje fölött mindig megjelenik egy szivecske, mint ha szerelmessek lennének belé...^.^"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A tegnapi rész(5.) tényleg megható volt. Még az anyukám is megkönnyezte. Szeretem az ilyen szomorú részeket. A Fantom most is vicces volt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

A Fantom tök állat egy karakter. Folyton röhögök rajta. " Hmmm szerencséje lesz valakinek. Ugye nem a fókának?!" És olyan hűlye képet vágott. A fókica is elég aranyos volt.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Úgytűnik mindenki bírja a Fantomot..én is. XD
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Na én is hozzászólok: Én is!
De a Ken a kedvencem! ::daisuki::
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én egy két részt nem láttam, de amennyit láttam, azok tetszettek. Nem lesz a kedvenc animém, de számomra kikapcsolódásnak nagyon jó. Tényleg az álmok teljesítésén van a hangsúly, de ezek mellett egy igen kellemes, kikapcsolódásra tökéletes sorozat (nekem ;)).
Kép
Nagisa

Hozzászólás Szerző: Nagisa »

Aloha!!!
Tegnap bepótoltam a a vasárnapi elmaradásom ::tenshii:: már teljesen elfelejtettem hogy miről is szól ez a rész...de már eszembe jutott mikor megláttam. Az a fóka nagyon kawai volt!!! ::jsmile:: de egy kicsit túl éhes is,Sora meg hot dogot akart neki vinni, hát az kész volt. Meg mikor Ken elképzelte Sora fiúját... ::jhihi::
Válasz küldése