GTO - Great Teacher Onizuka

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Kedvenc tag az osztályból?

Noburu Yoshikawa (Guru of Games)
2
8%
Yoshito Kikuchi (A Photoshopper)
4
15%
Kunio Murai (Akinek Anyakomplexusa van)
7
27%
Koji Fujiyoshi (Aki elhagyta a pénzt)
0
0 szavazat
Tomoko Nomura (Low IQ, Big Breasts)
1
4%
Urumi Kanzaki (Evil Genius)
9
35%
Anko Uehara (Aki utálja Yoshikawa-t... vagy mégse?)
0
0 szavazat
Miyabi Aizawa (aki csak szimplán gonosz :twisted: )
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Nemrég néztem csak végig a sorozatot. Nem volt olyan "OMGWTFKEWL"-anime, de jó volt és szórakoztató ^^ Normálisan meg úgyse tudták volna befejezni a sztorit, sztem jó ez.

Nekem Kikuchi volt a legszimpatikusabb, mert okos, szemüveges, és Midorigawa Hikaru a seiyuu-ja >_> *köhh*

Megnéztem a belőle készült live action-t is, de annyira nem voltam oda érte =/ Onizuka élő emberként viszont sztem pontosan ugyanolyan lenne külsőre, mint a színésze (csak festett hajjal, persze), szal azt nagyon eltalálták =D
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Szerintem jó volt a Live is. Kicsit más volt mint az anime, de ettől függetlenül tetszett. A mozifilm viszont valami iszonyatosan unalmas volt, majdnem kómába estem alatta.
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Huh... már 2-szer néztem végig az animét. Egy dolgot elsőre letisztáztam magamban. Ez "AZ ANIME!" Ehhez fogható nincs több. Onizuka karaktere zseniális, Wataru Takagi pedig a tökéletes seiyu hozzá. Nála jobban talán csak Kotono Mitsuishit szerettem (Kanzaki). Az osztályból viszont pont olyan ember lett a kedvencem, akit nem vártam volna az utolsó 4 részig... Anko Uehara. Az okinawai kirándulás tökéletesre sikerült, Anko és Yoshikawa szerelmének kibontakozása pedig nagyon tetszett. Igaz, hogy a GTO alapvetően poénokra épül, mégis képesek voltak romantikus szálakat is belevinni a dologba ami külön tetszett. Onizuka grimaszai a legjobbak, anélkül nem lenne meg a GTO feeling. Igazából.... 10/10. Látni kell!!! Alapmű. Csak vigyázzatok, mert aki végignézi, az tanár akar majd lenni, de minimum 2-3 hétig a hatása alatt lesz. ;)
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

A GTO én pár nap alatt simán megnéztem és egy percig sem untam, egyszerűen iszonyatosan jó. Én is imádom Onizukat, kár hogy nem létezik ilyen ember (pedig jól jönne a mi sulinkba is). Egyet értek az előttem szólóval, tényleg egy alapmű és mindenkinek megkéne nézni. A tökéletes vigjáték! :D
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Kyssifur írta:Csak vigyázzatok, mert aki végignézi, az tanár akar majd lenni, de minimum 2-3 hétig a hatása alatt lesz. ;)
Nálam ez beüt, csak az a baj, hogy én anélkül is tanár akartam lenni, képzelheted... :dirr:
Az arckifejezések pedig tényleg történelmiek, ilyesmik talán csak a Golden Boyban fordulnak elő, és azok is csak megközelítő minőségben.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

de jo :D én is tanár akarok lenni, de nem GTO miatt :P csak majd meg kellene nézni a Goskusen-t ami kb GTO női változatban :D én majd abbol inspirálodok :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Gokusen is ultrakirályság :dirr:
(Azt a GTO után gyorstalpalóban néztem meg, annyira fel voltam tekerve, hogy látnom kellett még valamit, ami ennyire lelkesedést-robbató tud lenni. Ezek a tanáros animék pedig valamiért iszonyatosan jók benne.)
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Tudom, hogy duplapost, de csak azért írok újat, hogy terjesszem az igét.
(Bocs Rage/Sister Tenshi!)

Jútúbon tessék belezuhanni a GTO live actionbe, megkockáztatom, hogy jobb az animénél, és emellett a történetvezetés is más! Újra lehet nézni mindent úgy, hogy nagyon átélhető megint.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Láttam már, valóban nem rossz, de az anime/manga sokkal jobban tetszett. Onizuka színésze amúgy sztem nagyon-nagyon passzol. Ha valós ember lenne, valahogy így képzelném el =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

az orr meg a száj stimmel : )) de a szőke haj még hiányzik :p amugy itt sokkal jobb pasi mint az animében :D hehe
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nekem valamiért nagyon sokat számított az a Szőke haj :D a live action is szupi, de valahogy nálam közelébe sem ért az animének :(
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem is tetszett a live, egyedüli Fuyutsuki jelleme volt zavaró, totálisan megváltozattták, de egy idő után sikerült megbarátkoznom vele. Azért az eredeti Fuyutsuki még mindig szimpibb.
Kép
Válasz küldése