School Rumble

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Meglepő módon ezt is elkezdtem,nagyon tetszett,mégis befejeztem kb a 6. résznél.Nem tudom,mi van velem,ez a 3. sorozat,amit csak úgy befejeztem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pedig a hozzasolasaidbol itelve te mindent olyan gyorsan "legyursz" :D (meg 77 resz Bleach-et is..)
Amugy en nagyon szeretem a sorozatot, bar vmiert en is a felenel abbahagytam, de addig en is sirtam a rohogestol, a kedvencem Tenma-chan :D ..a masodik evad reszei egyenlore pihennek a gepen, majd ha ezt befejeztem "nekiesem"..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

IloveRenji írta:Pedig a hozzasolasaidbol itelve te mindent olyan gyorsan "legyursz" :D (meg 77 resz Bleach-et is..)
Amugy en nagyon szeretem a sorozatot, bar vmiert en is a felenel abbahagytam, de addig en is sirtam a rohogestol, a kedvencem Tenma-chan :D ..a masodik evad reszei egyenlore pihennek a gepen, majd ha ezt befejeztem "nekiesem"..
Hát az utóbbi 1 hónapban 3 sorozatot hagytam abba,de 3-4 napja elkezdtem a Tenjou Tenge-t,és az ma fejeztem be :S
Kép
Kép
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL a school rumble-t abbahagyod a Tenjou Tenge-t pedig befejezed. Az egyik legrosszabb animét amit valaha is láttam =S Persze tom ízlések és pofonak na mind1.

Megnéztem végre a 4-ik részt és simán ez volt a legjobb. Az előző részekben egyedül 2 jó rész volt. A komornyikos poén-ami nagyon ütött-illetve a fegyverpárbaj.

Sztem simán elképzelhető, hogy egy osztály fűrdőbe menjen együtt. Pld az osztályommal én is sokszor voltam közösen fűrdőkben. Ebben nincs semmi furcsa....
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Az utóbbi két rész nekem nem nagyon nyerte el a tetszésem, a Cultural Festival nem volt nagy durranás (bár az Azumanga Daioh ebben verhetetlen volt) viszont a színjáték az hatalmas lett. :D

Viszont nekem mintha az tűnt volna fel, hogy egyre több állóképpel töltik ki az időt, remélem nem mennek el a költségcsökkentés irányába...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na belekezdtem ujra az elso szezonba, es elkepeszto sebesseggel haladok, mar a 19.resznel tartok..de van egy kerdesem..nem tudja vki mi annak a szamnak a cime, ami akkor megy amikor nezik a hullosillagesot? Mert az olyan szep, de sztem nincsen rajta a soundtracken, legalabbis igy elso hallasra :(
Avatar
atlas99
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.03.31. 22:12

Hozzászólás Szerző: atlas99 »

Ha minden igaz akkor a szám címe Fukui Yukari - Best Friend (és így hallásra is stimmel ^^)
Amúgy meg az image albul 7en van rajta (Sara Adiemus)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Koszi szepen, tenyleg erre gondoltam.. ::hehe::
(nem is tudtam, h ennyi soundtrack cd van.. :shock:)
Na most fejeztem be, es majd felrobbanok az utolso resztol! Sztem akkora gaz volt, ez az egesz macskas, meg almos, meg nem lehet tudni h mi tortenik dolog, valahogy ugy erzem mintha pofonvertek volna. Azt tudtam h nem lesz lezaras, meg h senki nem jon ossze senkivel, meg h mostmar van 2.evad, de ez akkor sem tetszik egyaltalan!!
Szal, az utolso reszben csalodtam, de amugy tetszett, plane a sportnapos reszek..bar Lalatol, Togotol, es Halimatol falra masztam, rettento unszimpatikusak voltak az elso pillanattol fogva, de abban a 2 reszben legalabb annyi minden tortent, nem voltak annyit jelen (halisten h csak a vegefele kerultek be az egesz sorozatba)
Avatar
Sagesse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.08.30. 05:16
Tartózkodási hely: Wudersch

Hozzászólás Szerző: Sagesse »

IloveRenji írta: Na most fejeztem be, es majd felrobbanok az utolso resztol! Sztem akkora gaz volt, ez az egesz macskas, meg almos, meg nem lehet tudni h mi tortenik dolog, valahogy ugy erzem mintha pofonvertek volna.
Nekem az utolsó résszel nem volt bajom - a 24. epizódnál kicsit féltem attól, hogy erőltetett módon elkomolykodják a végét, de aztán megnyugodtam. :D (most beugrott Harima beszólása az ajándékvásárlásnál: "Totál elfelejtettem, hogy ez a lány buta, mint a kő." Uhh! :lol:)

Utólag belegondolva asszem nem is lehetett volna másképp befejezni, csak így (lezárni mint Harima mangáját, aztán mint egy furcsa álmot, végül nyitva hagyni).

És a zárójelenet a rizsföldön, na az szerintem valami zseniális! :cool:
Lehet, hogy kissé hatásvadász, de a szeretnivaló fajtából. :)

Asszem a 2. szezont is meg fogom nézni.
Deo favente navigas vel limine. - Horatius
Ira impedit animi iuditium. – Cato
Waff! - Ein
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Sagesse írta:Asszem a 2. szezont is meg fogom nézni.
Nah én már végignéztem, de ha lesz 3. azt már nem biztos, hogy fogom.
Sajnos bekövetkezett a legnagyobb félelmem amit sejtettem még a 2. széria előtt, így összességében azt kell mondjam, hogy kár érte. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ezekből a karakterekből ennél... ::pirate::
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bár a 2. szezont még nem fejeztem be, ami a leginkább tetszik és ami egyben a legnagyobb gondom is a sorozattal a szereplők száma, és szereplési idejük.

Örülök annak hogy nem csak egykét ember köré épülnek az események, és sokan akik eddig nem kaptak szerepet most előtérbe kerültek/kerülnek, de egyben rossz is, mert nem megy sehova sem a történet, sok embert nem fejtenek ki eléggé, vagy ha éppen egy jó kis feltárás kezdődik el, ugrunk is gyorsan egy másik személyre... Sok a karakter, és nagyon jó dolgok vannak itt, de sajna néha nagyon összevisszás mostanában az egész.
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Na átrágtam magam az első évadon. Egyrészt hihetetlen gáz :D De attól még nagyonis szórakoztató. Azon a jeleneten, hogy "just be quiet!" 2 egész nap folyamatosan röhögtem (a buszon eszembe jutott és kb hülyének néztek az emberek)...
Amit utállok benne az Karasuma-kun.... Kb idegbajt kapok tőle, ha fölbukkan 1 részben. Viszont az első évadnak úgy lett vége, hogy nem is lett vége, mert semmi végkifejlet vagy valami... Csak volt ilyen extra School Rumble foreva nóta a végén. De az is inkább a fiatalkorú lányközönséget célozta meg...
Ez a másik furcsaság. Egy haveromnak mondom, hogy School Rumblet nézek, visszakérdez, hogy az nem kislányoknak való?, mondom, hogy de és közben szélesen vigyorgok. Így van ez.
sYs^
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.08.23. 22:46
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sYs^ »

SoonDead írta:Amit utállok benne az Karasuma-kun.... Kb idegbajt kapok tőle, ha fölbukkan 1 részben
Neki ez a dolga es eleg jol csinalja :D

BTW nekem nagyon bejott, habar a 2. evad nehol mar eroltettnek tunt szamomra.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A kerdes nem tolem jon, de allitolag vege van a 2.szezonnak, ami hasonloan vegzodott, mint az elso, azaz sehogy..vki nem tud vmit egy esetleges 3.szezonrol? Vagy ezt honnan lehet megtudni?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

IloveRenji írta:vki nem tud vmit egy esetleges 3.szezonrol? Vagy ezt honnan lehet megtudni?
Ki akartam írni a főoldalra hírként, csak kiment a fejemből. :dirr:
Szóval a 2. szezon utolsó részének végén ki van írva, hogy jön a 3. is (nem úgy, mint a második széria esetében, ahol nem adtak egyértelmű jelet arra vonatkozólag, hogy lesz-e vagy sem).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Akkor most orulunk, koszi :D
sYs^
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.08.23. 22:46
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sYs^ »

Most rantom 26. reszt,nem tudom mit tudnak majd a 3. evadban meg kitalalni, remelem nem akarnak lejebb adni a "szinvonalbol" :P
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Nem hiszem. Nálam a színvonal csappanása már a 2.évad opeingjénél érződött ::umh::
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hát mit ne mondjak a 2-ik évad rettentő rosszra sikeredett..néhány egész jó poénon kívűl semmi újat nem mutatott. Minden tekintetben gyengébb lett az első sorozatnál. Az első egyszerűen hihetetlen jó lett és magasra tette a színvonalat de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire gyengére fog sikerülni a 2-ik évad....jajj mi szegények jön a 3-ik évad is -.-
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bár még nem néztem végig a 2. évadot (23. részig jutottam eddig szépen lassan :)) De őszintén szólva kicsit csalódás ez az évad. Van egykét poén ami SOkkal jobb mint bármelyik poén az elsőből, de összességében az első évad volt a legjobb eddig. Nagyon magasra helyezte a lécet, amit a második nem tudott megugrani. Ettől függetlenül nekem tetszik a második évad és a harmadikat is nagyon várom, mert jó a SR, csak hát... az első évad a legjobb akkoris nah :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hmm, en meg mindig csak az elso evadot lattam, de en addig nem kezdek neki az egesznek amig vmi nem tortenik. Ugy ertem, az elejen nekem meg vicces volt, h mindenki milyen bena, megh mindenki szerelmes mindenkibe, de senki nem tud amasikrol, es semmi nem tortenik es egy evad utan meg lehetett logni hagyni a dolgokat, de ah hallottam a 2.ban sem "oldodik" meg semmi, es az nekem mar kicsit tul sok..ugyh majd ha a 100.evad korul tortenik vmi eloremozdulas a szerelmi szalak ozoneben, akkor majd nekikezdek, addig csak idegesitenem magam..
sYs^
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.08.23. 22:46
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sYs^ »

Szerintem itt nem igazan a storyn van a hangsuly, inkabb csak szimplan a poenokon.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nekem volt szerencsém az eddigi összes részt látni XD
Néha már talán szerintem túlzásba vitték a hülyeséget, de ettől függetlenül hihetetlen jól sikerült az első és a maásoik ,,évad'' is . Várom, hátha lesz folytatás :lol: :lol: :lol: :lol:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Nekem az első évad hihetetlenül tetszett, de a másodikat sajnos gyengécskébbnek éreztem. Persze az is jó volt, de amennyit az elsőn tudtam sírva röhögni, azt nem lehet überelni :lol: Zseniális, mennyi gyógy-poént ki tudtak hozni olyan hétköznapi szituációkból, mint pl. a dolgozatírás és a név rá nem írásának problematikája. :D A kedvenceim Harima és Yakumo voltak, de Tenmával sem volt semmi különösebb bajom, mert olyan fájdalmasan tompa szegény, hogy néha egészen magamra ismertem benne. ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Nee-chan powa!!!
Tenma-chan miatt kezdtem nézni a sorozatot, egy amv-be láttam ahogy a két kis hajtincsét mozgatja. Nah onnan éreztem hogy "must see" kategória.
Aztán mégse ő, hanem Yakumo lett az abszolút námbörvan, bár Harima is nagyon ott van a szeren.
Az első évan tetszett. nagyon. Egyszer úgy lefordultam a székről a nevetéstől hogy anyám feljött megnézni mi volt ez a nagy koppanás :lol: A második évad is tetszett, de ott elég sokszor untam a részeket, és nem ragadott magával annyira. Végén meg nagy csalődás volt, hogy az uccsóelőtti résznek nagyonnagyon itt a vége, most minden eldől... Aztán az uccsó rész rácáfolt erre.
De mindent összevetve király sorozat, rekeszizomgyúrásra való :cool:
David, és Gunther XD
Válasz küldése