Girl's High / Joshikousei

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Girl's High / Joshikousei

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nos, ez is elkezdődött...

Bár, én a mangát nem ismerem, paTKany ajánlása keltette fel az érdeklődésemet eziránt a "borzalom" iránt.

mert eddig borzalmasan jó :D bár az a sok-sok panty-shot... szokni kell :)

Ami így az első részben igazából nem tetszett, hogy leadták a promo-t és még hozzácsatpák az első iskolai nap eseményeit. És a vicc az, h az a 9 perc amit a Promoban láttam sokkal jobb volt, mint ami új most került a szemem elé.

De jó ez eddig. Így az első részből nekem kifejezetten az tetszett mikor a szoknyával szenvednek. Hát az valami hatalmas :lol: aztán mikor a női öltözőbe mennek, hát azt hittem lefordulok a székről!


Jó ez eddig, jöhet a többi :)
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Na igen, csak finoman a cenzorokat emlegetve említettem, hogy mi várható. Nos az első részben a fanszőrzet az asztalon és a második részben a vizeletminta produkálás eddig megvolt. A pantyshotokból kicsit több is lett ahhoz képest amennyi a mangában van. Igaz a mangában van olyan is, hogy egy akkora méretű betét dudorodik ki Eriko bugyijából közben amivel a Don-kanyar vérveszteségét fel lehetne itatni. Igen, ez dirty stuff. De pont ez volt az oka annak, hogy nekem manga újdonság erejével hatott a korábbi hasonló idióta középiskolás lányokról szóló történetekhez képest. Nem fogja vissza magát semmilyen téren és mégis szórakoztató tud maradni.

Hogy mi várható még azt meglátjuk, de ha a Love Hotelben üzemelő vibrátorautomatához kapcsolódó jelenetet is belerakják az animébe akkor biztos lefordulok majd a székről a röhögéstől. :D
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Igaz, én lány vagyok és ez az anime eléggé a férfitábort célozza meg -ahogy észrevettem- nekem tetszett az első része. Tényleg igaz, hogy nem fogja magát vissza, de épp emiatt olyan vicces. Habár erősen túloztak a női öltőzővel, de van benne igazság. :lol:
bár az a sok-sok panty-shot... szokni kell
Talán ez az egyetlen "zavaró tényező" a sorozatban, de ahogy Mayer is mondta... szokni kell. ::jumph::
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

paTKany írta:Igaz a mangában van olyan is, hogy egy akkora méretű betét dudorodik ki Eriko bugyijából közben amivel a Don-kanyar vérveszteségét fel lehetne itatni. Igen, ez dirty stuff.
Nem tudod megmutatni azt a képet? xD Csak úgy kíváncsiságból. Legalább röhögök egy jót... xD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Narumi írta:Nem tudod megmutatni azt a képet? xD Csak úgy kíváncsiságból. Legalább röhögök egy jót... xD
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060416/ ... es.hu_.jpg
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

OMG ROTFL!!! Hááát elég durva azért..ez már kissé beteg......=P Amúgy láttam az első részt és hát gyorsan rá kellett ébrednem, hogy ez nem éppen egy sima school lif-os anime lesz csajokkal =P
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jut eszembe, honnan is lehet letölteni? Asszem van egy pár ismerősöm, akiket érdekelne. :)))
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Torrent =p
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Úgy nem jó... Nem tudná valaki megírni nekem? Írjon privit léccike! ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na megneztem a 2.reszt es nekem sokkal jobban tetszett mint az 1..nagyon sokat nevettem rajta :D
Bar a vizeletes teny h gusztustalan, de inkabb az mint a fanszorzet :dirr:
Es annyira atereztem az injekcios reszt, en is rettegek, es sikoltozok :knife:
Amugy meg meg vagyok lepodve h milyen laza erkolcsu a sorozat..h a Hime-chan-nak nemh baratja van, de el is vesztette a szuzesseget.. :tard:
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL sztem a vizeletes rész nagyon ott volt loooool! Főleg, hogy mikor azon társalogtak, hogy most hogyan találjunk bele abba a pohárba loool XDDD Amúgy sztem inkább ilyen egy high school japánban mint mondjuk az Azumangában ^_^ rofl
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

AZért nem hiszem h a Japán iskolákban egy kis lepelben rohangálnak vizsgálatokra :D De igen, azért ez JÓVAL valóságosabb mint azumanga :)
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Jó-jó én se úgy értettem de azért olyan mint egy vizelet vizsgálat vagy fanszőrzet az asztalon olyan simán elképzelhető XD
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Eddig úgy voltam a sorozattal hogy, hát vicces mókás, ellehet nézegetni. De ez a harmadik rész ez nagyon bejött :D Szakadtam a röhögéstől főleg az Ayano-Shimotakatani (jesszus ilyen nevet :D) rabu-rabu jelenetektől dotban hátast :D

Oké, azt hiszem innentől fogva Joshikousei Wanted listára került :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na mostmar en is kivancsi vagyok a 3.reszre, eddig novekedo tendenciat mutatott a dolog :D
Es nem azt mondom h nem volt vicces a vizelos, csak khmm..olyan kicsit arconcsapas ezt is visszalatni. :-P
NNa megneztem, es tenyleg nagyon jo..egyre viccesebb az egesz..talan mert egyre kevesebb a bugyi :weh:
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Megnéztem. Mitmondjak? Elég kemény volt :D Mondjuk szerintem elég erős kezdés után kicsit elfáradt, de az utolsó pár rész (Shimotakatani-kun kis aberrációja, illetve az uccsó rész masszázsa...) helyretette. Nem bánom hogy megnéztem :)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En is befejeztem aprocska kihagyas utan..es barmennyire nem en vagyok a celkozonseg, jo kis agykikapcsolos anime volt ez..es a kozepen telleg van egy kis "szintcsokkenes", mar ha lehet ilyet mondani, de a mosoly vegig ott volt az arcomon a sorozat alatt..es az endinget imadom!!Barcsak meg tudnam vhogy szerezni :(
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Én már végig láttam a sorozatot XD
A vége lehetne jobb, (SzvSZ) de ettől függetlenül (és attól hogy magam is középiskolás lány vagyok) nagyon tetszett.
A ,,bugyimkintvanjajdejó'' dolog sem zavart annyira mivel elég poénos volt az egész anime :lol: :lol: :lol:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

:D én elterveztem hogy megnézem de azon az oldalon ahol animéket szoktam nézni sajna nem volt fenn de valahonnan előkerítem és megnézem :)
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Girl's High / Joshikousei

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Múlt héten fejeztem be, csak a "zseniális" és az "epic win" szavakkal tudom illetni. :D Hihetetlen módon bejött, a megszokott animés két véglet után ("ártatlan shoujo szüzek" vs. "tejcsárda fanservice-elemek") öröm volt végre egy olyan sorozatot nézni, amiben valóban lányok szerepelnek, akik esetenként perverzek, káromkodnak, menstruálnak, sőt, Nagi-sama fanjai bocsássák meg, de esetleg nem is mindegyikük szűz. Mindezt megfejelve olyan agyament humorral, ami teljesen őrült, és mégis többnyire hihető, elvégre slice of life cuccról beszélünk. :) (Amiket én általában halálosan unni szoktam, szóval ebből is látszik, hogy nem átlagos cuccról volt szó, még keveselltem is a végén a 12 részt.) Azt meg főleg nem értem, hogy miért szokták néhány helyen ecchiként és pantyfestként reklámozni, tizedannyi nem volt benne, mint egy közepesen átlagos ecchi cuccban, és elsősorban nem is erre hajt.

Röviden: Mindkét nemnek ajánlom, azoknak, akik könnyed kikapcsolódásra vágynak, már elegük van a megszokott sémákból, és könnyesre akarják röhögni magukat. XD (Aztán nem megijedni, ha 1-1 szereplőben vagy jelenetben magára ismer az ember! XDD)

10/10, mert abszolút megérdemli. (A mangából még csak az első kötetnél tartok, sokat eddig nem tudok róla mondani, de az tény, hogy még az animénél is betegebb helyenként. XDD)
Kép
Válasz küldése