The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én egyben néztem meg a idő körforgásos részeket. Már a 4. után azt hittem be diliztem hogy mindig újra és újra és újra s újra ugyanazt látom. :)

Bár sorozat is elég dilis néhol de azért ilyesmi lelki terrorral azért nem számoltam.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: scineram »

Szerintem nyugodtan nézd meg az első évadot a TVs kevert sorrendben, utána ráérsz a második vetítéssel foglalkozni. Állítólag úgy sokkal jobb kis mindfuck. Endless Eightet meg most olvastam, úgyhogy újra is nézem szép lassan.
Kép
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

-OJ- írta:Az első évad (14ep) kevert változatát csak akkor érdemes nézni, ha nem akarod folytatni a második évaddal (+14ep), mert a második már időrendben leadja újra az egészet, és közbe belefűzi az új epizódokat, így lesz összesen 28epizód :wink:
scineram írta:Szerintem nyugodtan nézd meg az első évadot a TVs kevert sorrendben, utána ráérsz a második vetítéssel foglalkozni. Állítólag úgy sokkal jobb kis mindfuck. Endless Eightet meg most olvastam, úgyhogy újra is nézem szép lassan.
Jesszus! Köszönöm az infót. Még egy nem ismert csavar akkor. XD Nem tudtam, hogy a 2. évadban leadták időrendben, plusz akkor hozzá még az új részek belefűzve. :P
Azt hiszem tartani fogok egy vagy két Haruhi napot és letudom egybe az egészet. (Úgyis úgy terveztem, hogy megnézem mindenféle változatban/sorrendben :D )

(Akkor a watchanimeon-on van a kevert, a goodanime.net-en van időrendi sorrendben? :drop: )
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Michiyo1188 írta:(Akkor a watchanimeon-on van a kevert, a goodanime.net-en van időrendi sorrendben? :drop: )
Nem, a watchanime az időrendi, a másik a kevert :drop:
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

úristen haruhi,... még mindig nemtom mire volt jó ez a kronológiai sorrendes marhaság... én úgy néztem ahogy kijött fansub akkoriban :)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: The Melancholy of Suzumiya Haruhi

Hozzászólás Szerző: Péter »

Moon Breaker írta:úristen haruhi,... még mindig nemtom mire volt jó ez a kronológiai sorrendes marhaság...
Nagyjából semmire.
Kép
Válasz küldése