Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy jól láttam-e azt a Kyouya-fejet a 17. rész előzeteseként... mert ha igen, akkor OMG*____*!!!
Jól láttad, és igen, OMG~~ xDDD (bár a Kyouya/Haruhi fangirl felem nem örül, de a fujoshi felem, az nagyon. Ufufufufufu~~ xD;;;;; Arról nem is beszélve, hogy egy halvány elképzelésem, hogy is lesznek itt még a dolgok tovább...) További vicces adalék a dolgokhoz, hogy Kyouya apjának (ld. kép) nem más a hangja, mint Tachiki "Gendou" Fumihiko. xD Talán nem véletlenül. xD

Btw, aki még nem látta, kijött az első OST, rajta háttérzene és három image song, Tamakié, Honey-é és Morié (a másik négy a következőn lesz).

Tamaki image songja a Guilty Beauty Love... mindenki hallgassa meg. XDD Vmi hihetetlenül el van találva, az ember már látja Tamakit, ahogyan nagy beleéléssel dalolja. xDDDD (És kiderült, hogy Miyanónak nagyon jó az énekhangja is. <3) Honey image songja is nagyon el van találva, überkawaii és hyper (és a szöveg teljesen ott van xD), Morié meg.... HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA!! XDDD De Tamakié a legjobb. xD

(Tényleg, kéne egy Ouran boyband... xD;;; )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

...eddig nem is tűnt fel hogy a host club csupa komolyzene :D Pedig manapság sajna nem vagyok érte annyira oda,de ide iszonyat jól illik..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

ep.16. kedvenc jelenete

- "Te meg miért vagy meglepve?" :D
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Hmm, lehet hogy folytatnom kéne, lustaságból a 4. résznél leálltam. XD (najó, a bsplayer nem akarta lejátszani, de lusta voltam még megcsinálni :dirr: )
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Misu írta:...eddig nem is tűnt fel hogy a host club csupa komolyzene :D
Mondjuk úgy, komolyzenei stílusú. ^^;; (Bár az, ahem, "inspirációk" eléggé egyértelműek. :D;; ) Mondjuk most már legalább nem kell azon idegeskednem, hogy nem ismerek fel egy Handel/Beethoven-művet... mint kiderült, mindegyik háttérzene az anime zeneszerzőjének munkája. xDD;;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

mufurc írta:További vicces adalék a dolgokhoz, hogy Kyouya apjának (ld. kép) nem más a hangja, mint Tachiki "Gendou" Fumihiko. xD Talán nem véletlenül. xD
Ez mekkora :) már alig várom..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:További vicces adalék a dolgokhoz, hogy Kyouya apjának (ld. kép) nem más a hangja, mint Tachiki "Gendou" Fumihiko. xD Talán nem véletlenül. xD
Ilyen más animékre utaló, illetve azokat parodizáló poénból mennyi található a sorozatban? :D Tudom, hogy Excel Saga-ból csak egy van (XD), de a Host Club már eddig is tervbe volt véve, és pár ilyen poén jelentősen előtérbe tolná a megnézendő animék listáján. :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Utalás az Excel Sagára...? Én egyetlen egyet sem vettem észre. Az Utenára annál többet, bár az nem éppen "utalás", csak stílusbeli és hangulatbeli hasonlóság, ami annak köszönhető, hogy ugyanaz az ember írta mindkettőt. Más utalásokat pedig egyáltalán nem vettem észre (leszámítva a Rahxephon és FMA cameókat). Mivel az Ouran koukou a bishounen-animéket figurázza ki, azoknak a kliséit használja, de ezen kívül semmi. (A képen látható póz is szerintem leginkább annak köszönhető, hogy a seiyuu Gendou szerepéről ismert Japánban.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Leszedtem én is az albumot, tetszik nagyon :D Miről szól a három szereplő dala? Vagy van esetleg valahol hozzá angol fordítás (ez mondjuk elég koraink tűnik)

Megnéztem az Alice-os részt... nekem nem tetszett különösebben, de legalább az azt követő újságírósban rettentetesen nagy volt Tamaki és a puppy eyes :D:D:D:D Viszont a banánhéj mint poénforrás, már kicsit kezd sok lenni...

-----

No, 16. rész: nem volt benne sok hülyeség, de nagyon tetszett... hirtelen összekaptak egy kis történetet :D És most bajban vagyok mert a 17-es epizódot nem találom felirattal (lehet mert nincs?) :cry:
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, ide is...

Az image songokról láttam már pár fordítást, de egyik sem tetszett (vagy rettentő pontatlanok, vagy rettentő erőltetettek o_o;;; ), úgyhogy megcsináltam a magamét, ennek legalább tudom garantálni a minőségét (amennyiben én garancia vagyok bármire is xD).

Guilty Beauty Love

Angolul van, mert lusta voltam vesződni az eredetileg is angolul lévő szöveggel... Egyébként a cím szerintem vmi olyasmi akar lenni, hogy Guilty Beautiful Love. ;

Amúgy tudtommal a 17-es részhez még nem készült sub.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:Utalás az Excel Sagára...? Én egyetlen egyet sem vettem észre.
Én sem, mivel még nem is láttam a sorozatot. :wink: A "Tudom, hogy Excel Sagából csak egy van..." mondattal arra utaltam, hogy bár az Ouran nyílván nem egy Excel Saga 2 szintű paródia, de azért érdekelt, hogy hány másik animét parodizál ki. :) Ezt megválaszoltad, elsősorban a bishounen animék műfajára ment rá, köszönöm. :) Mellesleg most már biztos, hogy meg fogom nézni, mert sok olyannak is tetszett, akik a yaoit amúgy utálják, szóval tényleg lehet benne valami. :D
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Kösz a fordítást, ez nagyonveszett :D Magam előtt van ahogy Tamaki rózsák között énekli valamelyik csajnak, az meg már arra sem képes Kyaaa!-t sikítson :D

A másik két szám az ha nem is így lefordítva (ami jó lett szerintem - a bűnöm, hogy Isten ilyen széppé tett... :überlol:) de tartalmilag kábé miről szól? (Honey-s érdekelne jobban)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Az Ourant mindenképp érdemes megnézni... a yaoit nem nagyon bírom, vmiért konzervativizmusom képtelen feloldódni X év anime után, de imádom az ikreket - holott láthatóan ők képviselik a "kifigurázom a yaoi srácokat" fővonalat. Egyszerűen nem bírom elégszer megnézni a részeket, mert olyan gyorsan kapkodják a feliratokat, hogy nem akarok lemaradni a poénokról.
A legjobban a feliratokat bírom - nem a fordítást, hanem az eredeti "címkéket". ::hehe:: OURAN! OURAN!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Biiru Seijin: hát, Honey dala ilyen überhepihepi kawaii kawaii stb (asszem hallatszik xD), ennél kawaiibb nem is lehetne.... nagyjából erről szól. xD Mármint hogy hepihepi kawaiikawaii. :D Morié meg.... ....XDDDD azt nekem kínos hallgatni. xDDD Nem tudom, hogy fanservice-nek szánták-e (...hát persze xDDDD), de tipikusan a "mindig melletted vagyok, a te fájdalmad az enyém, azért élek, hogy melletted legyek és támogassalak" stbstbstb. xDDDDDD

Ami a többit illeti, az ikrek image songjának címe "Bokura no Love Style" (kb. "mi így szeretünk"), Kyouyáé "Tsumetai yoru" ("hideg éjszaka" - Kyouya nevében a "ya" az éjszaka kanjija ugyanis). Az utolsó elvileg a "Mata ashita", amin az egész klub énekel, remélhetőleg Haruhi is (ha már Sakamoto Maaya a hangja...).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Hogy Kyouya mennyire cukiii :D Kár hogy azt nem mutatták hogy a fiúk hogy virgonckodtak az üzletekben :D És az a kutya...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

mindamellett hogy ez nem volt túl mozgalmas rész (ám annál tanulságosabb), igazat kell adnom Kyouya-nak: ez a club tényleg tele van idiótákkal ::japhaha:: ::jthrill::

/-- ikrek körhintán --> életveszélyes ::japhaha:: azt a fejet... --\
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Áá, és igen, ep17 x3!! Kyouya kócos hajjal=fangirl halál... *_____*
De ami még ennél is halálosabb, az Tamaki és "Antoinette" XDDD (ez már végleg betett xDD). Tényleg tisztára olyan, mint maga a seiyuuja, ahogy azzal a kutyával fotózkodik XD! És mélységesen egyet tudok érteni Haruhival, avagy "Kyouya-senpai már csak Kyouya-senpai marad" xD. Tetszett, hogy Kyouya vonzereje még a gyorsétteremben is hatott xD. Haruhinak le kellett volna titokban fényképeznie, ahogy Kyouya tömi magába a shomin burgert, ilyen úgyis ritkán van xD. (Bár valszeg ennek Kyouya nem igen örült volna...)
Avatar
Devi chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 21:17
Tartózkodási hely: Föld - Európa - Magyarország - Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Devi chan »

Omg, ritkán röhögök annyit ,mint amikor Host clubot nézek, az egész napomat képes földobni. Nekem a legkevésbé tetszik Kyouya ,bár a 17. rész némileg felnyitotta a szemem, még mindig hátul van. >.< Pedig még a haja is kócos, és tök ari ,csak.. uh nemtom.
A top favorit nálam Tamaki senpai, de alegnagyobb rejtély mégiscsak Honey marad... könyörgöm, hogy lehet egy ilyen shota kölök a legidősebb a klubban?! Ezt nem vagyok képes befogadni. xD
Ennek ellenére imádom, főleg amikor lukas volt a foga és ment mindenkihez könyörögni, ott meg kellett zabálni,de.. uh.
"Friends are the family you choose by yourself."
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nemtudja vki, van már subbolt változata a 18. résznek? mert nem találom sehol és így csak a rawot tudom nézni (amiből ugye egy szót nem értek) ::jblush2::
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

még nem jött ki a sub hozzá. Ha Lunar sub-al akarod nézni, akkor olyan hétfő tájékán nézz szét újra, általában akkora szokták kiadni.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

::argh::
köszi
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Youtube-on már fent van a 18. angol felirattal is :D Annyira most nem volt nagy szám...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem a RAW kellene. A 19-es. Honnan szeditek?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Én a magam részéről Share-ről... de sztem már tokyotosho.com-on is fenn van.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

TokyoTosho-n a 18as rawja a "legfrissebb" :(
Válasz küldése