Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Ouran High School Host Club

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Remélem nem baj hogy nyitottam ezt a Topicot! (Amenyibben az,úgyis törölve lesz :cool: )
Szóval. Nekem most ez a kedvenc Animém,nagyon borult! ^^
Az Animeajánlóba már írtam,hogy kedvenceim az ikrek.
Kinek mi a véleménye erről az Animéről?
Ki a Kedvencetek?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En imadom, teljesen oda vagyok erte (meg a baratom is, es azert ez mar nagy szo)..bar volt egy resz ami annyira nem tetszett (a zongorazos-kisfius), de amugy minden resz szeteses..plane a mostani, ah noi ruhaban kineznek (kiveve persze Morit), nem birtam, annyira rohogtem h az mar fajt :D
Amugy nekem Mori es Tamaki a "kedvencem", de mindekit birok nagyon..
Haruhi-t is szeretem, bar neha nem tetszik a rekcioja (h neki semmi sem jo, meg mindenre fintorog amikor neki akarnak a kedveben jarni), de valojaban ez nem valtoztat azon, h mennyire bejon az egesz!!
Amugy hany reszes lesz? (mondja valaki h meg jo sok)
Szerk. : mar lattam h 26, ez egy jo hir!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Előre láthatólag 26 részes lesz, hál'istennek :D . És persze én is nagy fan vagyok *_* Legnagyobb kedvencem pedig ki más lenne mint [fangirl mode] az őrült Tamaki ::daisuki:: egyemmegegyemmeg [/fangirl mode]

A sorozat pedig tényelg zseniális, fantasztikus grafika, animáció, kidolgozottság, színek, fények, az sd-k, stb. *_* Szóval a szezon legjobbja, nem kímélve a rekeszizmokat. x)

Haruhi meg nem csoda hogy fintorog xD Azért valljuk be, kész őrültek házába csöppent, és ő annyira más mint a többiek ^^" Nem könnyű követni az ő gondolkodásukat meg -hm- világnézetüket, már ha lehet így fogalmazni ^^" Szóval ha valakinek a legnagyobb problémája hogy "OMG INSTANT KÁVÉ!" meg "SARKI ABC!!" xD akkor nem csoda hogy Haruhi úgy reagálja le az egészet ahogyan ^^' (pláne egy ilyen apa mellett... xD)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MaKo 2006.06.06. 13:49-kor.
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

26? Én már izgultam hogy rövidebbre vágják! :) Hol olvastad?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Az anime abszolút zseniális, látvány, rendezés (azért nagyon meglátszik, hogy az Utena írója csinálja ezt is :D), hangok, zene... nekem jobban is tetszik, mint a manga, sokkal "okosabb". :D (Ez a legutóbbi rész, ez főleg rendkívül súlyos volt. xD)

Az én kedvencem Kyouya-kun, Tamaki szorosan második, de úgy általában mindenkit nagyon bírok. (Haruhi reakcióival nekem semmi bajom - addig oké, hogy az embernek a kedvében akarnak járni, de nem mindegy, hogyan és miért... xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nojika írta:26? Én már izgultam hogy rövidebbre vágják! :) Hol olvastad?
Itt:
http://www.ntv.co.jp/english/pc/ntv-animation.pdf

Thia oldalát meg tessék megnézni mert nagyon aranyos, támogassuk kicsit a magyar fandomot ^^.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amugy nem olyan sulyos, csak amikor elviszik abba a zart "paradicsomba", akkor az a baja, h zart, amikor meg utana elviszik utana a tengerpartra, akkor az a baja..jojo, persze, ettol nem fogom Haruhi-t utalni, meg semmi..(meg tudom en h eladtak a rotringjat XD), meg tenyleg nem lehet konnyu egy ekkora "valtas", a sok gazdag idiotaval egyutt lenni, csak neha akkor is egy picit zavar, h neki semmi sem jo..de ez maganvelemeny..
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

mufurchoz hasonlóan nekem is Kyouya a kedvencem, de azért az ikrek is nagyon ott vannak. És mint sidekick nagyon bejön Renge ... Má mindenhová telepítette a motoros emelvényt ? :mrgreen:

És én vitatkoznék IloveRenjivel, hogy Haruhinak semmi sem jó, hiszen végül is önszántából maradt a társasággal, jól szórakozik az úri furcsaságaikon, valahol szereti és tiszteli őket a célkitűzésük miatt ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat nem jarsz jol velem, mert nem szeretek vitatkozni^^
Amugy meg persze h szereti oket (melyik lany ne tenne? :-P), csak NEKEM akkor sem tetszett h amit felajanlanak neki, h az neki vhogy soha nem eleg jo..amugy meg hat azert nem 100%-ig onszantabol maradt ott, sztem Kyouya az elejen tobbszor, most mondjuk mar nem, de azert eszebe juttatja h miert is van ott..
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Csodálkoztam is, hogy nincs még ilyen Topic!^.^
Bár én még csak 8részt láttam belőle, de nagyon bejön!!! Tamaki a legrulzzabb! *______*
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Elnézést a kitörésért, de...

Ep. 10 - omg TAAKEHIIITOOOOOOOOOO XDDDDDDDDDD

:gurul: ::japhaha:: :hammer:

*ded*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Juujj, a 10. rész egyenesen fergeteges volt onnantól, hogy megjelent Haruhi papája xD~~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem meg varad a 2 nap varas... :eyes:
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

MaKo írta: Thia oldalát meg tessék megnézni mert nagyon aranyos, támogassuk kicsit a magyar fandomot ^^.
Ez az oldal hiper-szuper jó lett,köszönöm a linket. Na, ma megnéztem a 9. részig...Nagyon állat! Most jelenleg a kedvenc részem amikor elveszlik Honey. XD
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan lesz Ouran topic, a magyar fanoldalról nem is beszélve! :shock:
Először negatívan álltam hozzá a sorozathoz, mert túl agyamentnek találtam, de megnéztem még 1,2,3... részt és nem bántam meg. :D Az ikrek rögtön szimpatikusak voltak, ők a kedvenceim. Szoros második helyre került Tamaki (köszönhetően a szekrényes és a tengerparti jeleneteknek :wink: ) és Haruhi is nagyonn ott van nálam. Szerintem semmi baj sincs a viselkedésével, hisz bekerült egy rakás pénzes ütődött közé, természetes hogy nem tud könnyen azonosulni velük. :hee:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, rekord későn, de sikerült végre a 10es részt is megnéznem... hát Takehito no comment xD Ahogy ebben a stílusban beszélt: "Docchi ga docchi ka naaaa? Ittsumo hanashi kiiteru wa yooo~" xD hát én itt fetrengtem xD. És Tamaki seiyuuja... xD Azért kiváncsi vagyok hányszor kellett ezeket a jeleneteket újra venni, hogy ne röhögjék el magukat xD Mindenesetre Takehitora mintha ráöntötték volna ezt a szerepet xD

És picit kár hogy kihagyták azt a jelenetet ahogy Tamaki kirohan és Haruhival megy a boltba, meg ahogy az ikrek szórakoznak a bevásárlókocsival xD. Persze nyilván nem fért volna bele, így is nagyon sűrű volt - de mekkora!! xD
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jujjj, ez a resz ez nagyon kimeletlen volt.. :D Szegeny Tamaki, o vhogy mindig megszivja (en akkorat rohogtem az elejen, ah alkepzeli Haruhi hazat XD)..Mori meg ááhh, olyan ari, ahogy odaadja neki az epret :gurul:. Es tenyleg egyik resz jobb mint a masik..(amugy mi pontosan az okama? Transzfesztita csak "siman", vagy az apja csak a munka miatt oltozik igy, amugy meg rendesen?)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Éééés belekezdtem :-) Az első 3 rész után azt mondom:
TELJESEN SZÉTESTEM :D :D Ez nagyoooon naaaaaaagy :-)))
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Luluko írta:Juujj, a 10. rész egyenesen fergeteges volt onnantól, hogy megjelent Haruhi papája xD~~
Én már előtte is dőltem a röhögéstől, egyszerűen le kellett pauselni 7 perc után, annyira kiütött ez a rész. :gurul: Ahogy a szomszédnéni gyanakodva megkérdezi hogy hívja-e a rendőrséget. :LOL: Mori tényleg aranyos volt amikor odaadta az epreket Haruhi-nek. :) Mondott egy egész mondatot ebben a részben!!
MaKo írta:Azért kiváncsi vagyok hányszor kellett ezeket a jeleneteket újra venni, hogy ne röhögjék el magukat xD
Na, arra én is! Megnéznék egy ilyen bakiparádé-szerű összeállítást az egyes részek végén. :D
Az egész sorozat nagyon nagy, olyan érzésem van, mintha egy teniszpályán lennék és egyre gyorsabban szerválnák a poénlabdákat, míg leütik az embert és akkor kész. ::japhaha::
IloveRenji írta:(amugy mi pontosan az okama? Transzfesztita csak "siman", vagy az apja csak a munka miatt oltozik igy, amugy meg rendesen?)
Ha jól tudom, az okama szót a nőies meleg férfiakra mondják, akik általában (mint jelen esetben is) nőnek is öltöznek.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Imádom az ikreket :-))) Ők a kedvenceim :-P Főleg az összeveszős rész óta... Amikor Honey-t is dobálták.... :D :D

A 10. részen én is majd behaltam a röhögéstől...ennyi hülyeséget,te jóóóó ég...

+egyre többször jelenik meg a banánhéj.. :-) Meg a nyilacskák :-))) Jaaaj,szétestem :-)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Szeressük Tamakit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként énis észrevettem énis hogy Haruhi néha húzza a száját, főleg Tamakival kapcsolatbna, ami reményeim szerint egy későbbi romantikus kapcsolat előszele.. *álmodozik*

Mondjuk kicsit sajnálom Hikarut (vagy Kaoru szerelmes belé?..mindíg keverem) de...Tamaki akkoris jobb, rajta nagoyn látszik, hogy a playboy image mögött egy érzékeny és komoly fiú van
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ha azt vesszük mind egy nagy egyéniség... Nagyon jól ki lettek találva a karakterek :-) Mindegyiknek 2 oldala van :)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ep 12: ÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ XDDD Honey-sempai SCAARY. XD

De a legrosszabb? Amit Renge mond... az ANNYIRA IGAZ. XDD (Asszem az epizód alcíme lehetne: "making of a fujoshi"... xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Annyit dícsértétek hogy én is elkezdtem nézni... de ez... erre nem voltam felkészülve X-D
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

12.rész? Azt honnan lehet megszerezni?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Válasz küldése