Full Metal Panic -FMP Fumoffu; FMP-TSR

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Surci
Fanatikus
Fanatikus

Re: Full Metal Panic -FMP Fumoffu; FMP-TSR

Hozzászólás Szerző: Surci » 2018.05.22. 06:44

MOD: Futó sorozatok epblogolásánál az adott anime topicján belül is kéretik spílerteget használni!!!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

matta
Haladó
Haladó
Nem:

Re: Full Metal Panic -FMP Fumoffu; FMP-TSR

Hozzászólás Szerző: matta » 2019.12.01. 13:30

Tegnap előtört az animefan énem egy Invisible Victory maraton formájában így gondoltam felélesztem egy picit az FMP saját topikját.
Régebben olvastam már a regényeket amiket nagyon szerettem és jó volt ismét anime formájában újra látni. Voltak részek, amik még a történet ismeretében is rettentő izgalmasra sikeredtek. Ilyen az illegális mecha párbaj ami egészen zseniális volt, valamint a Kuramás történetszál is. Namit is kedveltem és kicsit sajnálom, hogy hamar le lett zárva ez a szál - amellett, hogy nem változtatnék a végén semmit. Merida ostroma is egész jó volt, de számomra sokkal kevesebb volt az élmény a regényhez képest, itt maradt egy kis hiányérzetem.
Őszintén szólva az első pár rész nem igazán tetszett. Amikor megláttam a CG autókat, egy pillanatra nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. De szerencsére a későbbiekben nem volt problémám a látvánnyal.
Mint adaptáció, végig hajszoltnak éreztem. Ez főként az első pár illetve a záró részeknél volt erős negatívum.

Összességében tetszett, a hajszoltság ellenére pont azt hozta amit vártam :). Ha legalább ilyen jó folytatása lenne animében, azt is biztosan végignézném. A záróepizód nem tér el a fő csapásiránytól, szóval elméletileg akármikor lehetne innen folytatni :D

Válasz küldése