Dir en Grey és egyéb visual finomságok...^^

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos

Ki a kedvenc Dir en Grey tagod???

Kyo
8
29%
Toshiya
8
29%
Die
2
7%
Shinya
7
25%
Kaoru
3
11%
 
Szavazatok száma: 28

Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Dir en Grey és egyéb visual finomságok...^^

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Ide jöhet minden megszállott visual fan! DEG 4 ever!!!
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

^^ heh heh...!
Látom Shinj nem megy a visual téma!
XP
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

"Nem megszállott, csak ismeri" arcok is?
Azon aggyozok h engedjek-e a csábításnak és kimenjek- e a párizsi cuccra...
Egyáltalán pénzben mennyi? /koncertjegy/
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

na ez jó kérdés...kérdezd meg megumit priviben.
Ő most volt egy DEG koncerten.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Lesz Párizsban DEG koncert???
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Ainariel-hime írta:Lesz Párizsban DEG koncert???
de lesz ám! msot elég sokat koncertezgetnek, ugye volt a berlini koncert, aztán felléptek rock-am-ringen/rock-im-parkon is, meg most ugye párizs, meg majd belgium júli 29-én...aztán meg ki tudja XD
dehát a többség anyagilag lenullázta magát a berlin-trippel, ugyhogy már csak egy-két mázlista ember tervezgeti tőlünk, hogy talán elpályázik a párizsi koncertre is.

ja infó :arrow:
Zoska a Soundofjapanen írta:Ha valaki esetleg gondolkozik azon, hogy jönne, az társulhat hozzánk, ha akar. A 2x990 Ft-os repjegy ugye 21500-ra jön ki a többi költséggel együtt (reptéri illeték, meg hasonlók, amikkel átverik az embert) + oda-vissza 13-13 Euro a busz a repülőtértől, a belépő 46.20 vagy 44.00 Euro, szállást úgy néz ki, hogy Ariana rokonánál tudnánk kapni. Be van tervezve egy nagyobbacska városnézés is, de csak szigorúan az ingyenes látnivalókra koncentrálnánk ^^ Meg most a cél egy első soros hely lenne a koncerten.
mellesleg meg a beszámoló a naaaaaaaagy túráról elolvasható a soundofjapan.hu-n :cool: thanx to da Case
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

megumi írta: mellesleg meg a beszámoló a naaaaaaaagy túráról elolvasható a soundofjapan.hu-n :cool: thanx to da Case
thanx to da soundofjapan cheerleader! :vigyor:
Kép
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Case írta:
megumi írta: mellesleg meg a beszámoló a naaaaaaaagy túráról elolvasható a soundofjapan.hu-n :cool: thanx to da Case
thanx to da soundofjapan cheerleader! :vigyor:
yoyoyo nincsmit *megrázogatja a pompomokat* XD
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

megumi írta:...
De jó!!! de... július 24... :cry: azt hiszem akkor pont nyaralni megyek... :cry: azért még reménykedem addig míg meg nem kérdezem szülőket...
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Ainariel-hime írta:
megumi írta:...
De jó!!! de... július 24... :cry: azt hiszem akkor pont nyaralni megyek... :cry: azért még reménykedem addig míg meg nem kérdezem szülőket...
nem akarlak sürgetni, de azért igyekezz a kérdezgetéssel, mert nem tanácsos a jegyvásárlást az utolsó pillanatra hagyni ^^"
gondolom a párizsi cuccra is hamar el fognak fogyni a jegyek. a berlini "húúú három nap alatt sold-out lett a koncert!" dolgot kicsit eltúlozták szerintem, de egy-két hét alatt simán elfogy a jegy .... :?
Avatar
Ariana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.13. 20:17

Hozzászólás Szerző: Ariana »

A jegyek nem tudom, hogyan fogynak, de az akciós repcsijegy (Wizzair) már kifogyott ::bawl::
Ha valaki szeretne jönni, és belebotlana valami jó ajálatba (vonat, esetleg, vagy haza Bp.re valami járat, mert Párizsba még van, csak haza nincs-legalábbis ma este még volt) a neten, vagy valahol, akkor az tök jó lenne!
Minden javaslatot várunk!
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

megumi írta:szállást úgy néz ki, hogy Ariana rokonánál tudnánk kapni.
Úgy készültem, hogy földön is elalszok ha kell XD
De ez így más tészta ^^
Ariana nem is mondta, h vannak kint rokonai... hmmm....
Megyek :D
Hun lehet jegyért folyamodni?
Avatar
Ariana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.13. 20:17

Hozzászólás Szerző: Ariana »

Yuki írta: Megyek :D
De jóóóóó!!! Yuki jön!!!
:D
Csak az a baj, hogy mostmár asszem le van fújva az egész. A kedves-édes rokonom nem adja oda a lakást :cry: Berlini koncert után meg nem nagyon akarok valami szállást is fizetni, mert annyi lóvém meg nincs.
Én is benne lennék a csövelésbe, csak az a baj, hogy busz lenne, ami akciós (mert ugye a repcsijegy elfogyott), de szombaton megy és szerdán jön haza, annyit meg nem lehet csövelni.

Pedig én úúúúúúúgy szeretném mégegyszer látni Kyot!!! ::daisuki::
Meg persze a többieket is
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

;_; Kyoooooo!!! Bármit megtennék, hogy végre láthassam!!! ( na jó..bármit azért nem..) Dajjó lenne ha ide jönnének koncertezni..bár szerintem ennek minden DEG fan örülne ^__^
Avatar
Ariana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.13. 20:17

Hozzászólás Szerző: Ariana »

Shinji írta:Dajjó lenne ha ide jönnének koncertezni..bár szerintem ennek minden DEG fan örülne ^__^
Hát igen, nem lenne semmi... :D Én abban reménykedem, hogy jövőre jönnek a Szigetre, mert fellépnek/tek a nyáron néhány európai zenei fesztiválon, pl rock em ring, rock im park, belgiumi valami, szal jó lene, ha jövőre útba ejtenék Budapestet is! -de ez még egy év......
Avatar
Zoska
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.06.18. 11:16

Hozzászólás Szerző: Zoska »

Hát én azért még igencsak reménykedem, hogy valami csoda történik, és mégis kijutunk valahogy. De komolyan... A Sors nem lehet olyan vicces kedvében, hogy beleéljük magunkat, erre nem mehetünk. Meg akkor mi tartja bennem az érettségi idején a lelket? Szóval megyünk. Kitalálunk valamit, de megyünk. Kyo - tudom éééén - hogy hiányolna minket ^^
Avatar
Ariana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.13. 20:17

Hozzászólás Szerző: Ariana »

De akkor gyorsan kéne valamit intézkedni, mert csütörtökig kell megvenni a buszjegyet!! nekem most semmi időm a vizsgák miatt.
Zoska írta: Kyo - tudom éééén - hogy hiányolna minket ^^
:D Még szép, hogy hiányolna!!!!!! :D

Ja és jó a tartózkodási helyed!!!Én is lennék szívesen ott...
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Ariana írta: Csak az a baj, hogy mostmár asszem le van fújva az egész.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :computer:
:wevil: ... *setét gondolatok* :arrow: ugyanis nem mehetek...
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Én se, akkor pont nyaralni megyünk... Kaoruuu... :sobsob: talán majd valamikor a Szigeten... :sobsob:
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Sztem a Deg már igen rég nem visual banda :/ Nagyon kinötték a régi imaget és az uj nagyon bejön^^ Berlini és Belgiumi koncert naggyon franko volt akinek kell kép vagy videjo szoljon :D Juuuj Toshinak megint szőke a haja (megmaradt közben félhoszúnak és hullámosnak lol ) Viszont eltűnt a csontos zombie formája aminek nagyon hálás vagyok^^ Kyo fantasztikus volt Belgiumban, a sminkesek nemtom mit tettek rá de olyan volt a szeme mintha photoshoppal csinálták volna meg:D
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

yume_chan írta:Berlini és Belgiumi koncert naggyon franko volt akinek kell kép vagy videjo szoljon :D
ide-ide!!! kell! mert csak néhány elmosododtt képet sikerült összevadászni netröl... meg 1 kis videot, ahol megint szembesülhettünk, hogy a nyugati emberek mennyire nincsenek képben a japán zenészekkel kapcsolatban... -_-"
yume_chan írta:Juuuj Toshinak megint szőke a haja (megmaradt közben félhoszúnak és hullámosnak lol ) Viszont eltűnt a csontos zombie formája aminek nagyon hálás vagyok^^ Kyo fantasztikus volt Belgiumban, a sminkesek nemtom mit tettek rá de olyan volt a szeme mintha photoshoppal csinálták volna meg:D
mond csak, te miröl beszélsz?? Toshiya olyan fekete volt, mint az éjszaka (mármint a haja... ^^")
csontos zombi? max. csak japán, aki alapbol olyan vékony, mint a kisujjam. és Totchan aztán sose volt zombi.
szemfestés + 1xü: szemceruza+tus. mit gondoltál? bele néztek egy kipufugoba?! probáld ki! :wink: ök is magukat sminkeleik.
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Sztem olyan volt mint egy zombie xDDDD Nem a szemfesték miatt , az egész megjelnése Berlinben . És Belgiumban igen is szőke haja volt >.< Kyonak meg fehér szeme xD milyen kis video ? Ahol franciául alábeszélnek ?:D

-----

http://static.animexx.de/fotos/144503/9 ... .gross.jpg
http://photobucket.com/albums/a101/Kyot ... C00125.gif
http://photobucket.com/albums/a101/Kyot ... C00123.gif
hai^^ Toshi Belgiumban^^ mmmm...
Lehet az izzadságtól látszódott feketének a haja nem ?O.o
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

yume_chan írta:Sztem olyan volt mint egy zombie xDDDD Nem a szemfesték miatt , az egész megjelnése Berlinben . És Belgiumban igen is szőke haja volt >.< Kyonak meg fehér szeme xD milyen kis video ? Ahol franciául alábeszélnek ?:D

-----

http://static.animexx.de/fotos/144503/9 ... .gross.jpg
http://photobucket.com/albums/a101/Kyot ... C00125.gif
http://photobucket.com/albums/a101/Kyot ... C00123.gif
hai^^ Toshi Belgiumban^^ mmmm...
Lehet az izzadságtól látszódott feketének a haja nem ?O.o
hát a képeken az maximum ha sötétbarna, semmiképpen sem szöke. Berlinben viszont tökfekete volt. :mrgreen: (meg Toshiya, nem Toshi.. szektás X Toshi-t inkább ne is emlegessük :x_x: )
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Én Toshinak hívom és ezen nem fog változtatni semmi >.< Nem fogom a rabid fangirlök beceneveit használni mint To-to-chan vagy Totchi esetlen Totchan (ez azért túlzás) és a haja sztem szőke, vagy nagyon de nagyon világos barna . Igen Berlinben még fekete volt ez tény, meg még Franciaosrszágban is. Mellesleg akárminek is hívják ezt a hajszínt, ehhez a hajszerkezethez sokkal jobban el tudom fogadni mint a feketét. A Vulgar dvd-n nagyon jo volt a fekete haja azzal a tépett style-al itt nem tetszett annyira, most viszont nagyon jo ^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

OMG!!! asszem átnevezem a topicot.. Dir en Grey és egyéb visual hajstílusokra...^o^
Válasz küldése