Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Felirattal egyelőre még sehol se, de valószínű pár nap és kijön a torrent. :wink:
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Nekem még csak tegnap sikerült megnéznem a 10. részt. De vááááá,én annyit röhögtem ezen a részen! Haruhi apja mekkora volt. XD + amikor követték őt a boltba! XD I just Love it!!!!! ::japhaha::
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Egyetértek :D :D A boltban ahogy "kitombolták" magukat a fiúk,az nagyon nagy volt :D És amikor Tamaki nekiállt gonbát növeszteni :-))))
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Eddig nekem is a 10. és az 5. rész (amikor 'összevesznek' az ikrek) a kedvencem. :D
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nekem is :-))) öcsémnek igencsak felakadt a szeme az ikrek kicsi "dolgain" :-))) De rászoktattam :)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Igaz hogy inkább lányoknak készített sorozatról van szó, de szerintem akkora poén az egész, hogy bárki jót nevet rajta. Csak így tovább Misu, reklámozd! :lol:
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Az én párom imádja. :-P Ami nagy szó,ha Animékről beszélünk. Egyébként nekem is a 10.,meg az 5. a kedvencem. XD Viszont az a kisfiús-zongorás rész nekem nem nagyon tetszett. :?
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Azzal nekem nem volt semmi bajom...a 2. rész viszont nem annyira tetszett mint a többi..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ha már itt tartunk, én a 9. részen akadtam fenn egy kicsit. Már túlzásba vitték a hülyeséget... bár amikor a végén Haruhi nevetésben tör ki, akkor én se bírtam joker arccal tovább. Hogy ezek a srácok tényleg mennyire idióták. ::jhihi::
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Ha már itt tartunk, én a 9. részen akadtam fenn egy kicsit. Már túlzásba vitték a hülyeséget...
Hát, ott nagyjából az volt a lényeg. xD Haruhi is azon kapott röhögőgörcsöt, hogy ilyen nincs, ezek nem lehetnek ENNYIRE hülyék. xDD (Én akkor már szintén majdnem visítottam a röhögéstől... xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nah megvolt a 12. epizód, a vége nagyon ütött, az ahogy a fangirlök visítoztak - Moe ! - a Beatles jobb napjaira emlékeztetett. ::japhaha:: Ja és ne feledjük el a legfőbb fangirl Renge narrációját ... ::karaoke:: :mrgreen:
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Az a baj(?), hogy az a fangirl-dolog? az IGAZSÁG. xD De nagyon. xDDD Annyira ott van az egész, hogy hihetetlen. xDD "Megtetted az első lépést egy új világ felé..." emberek, ez így működik! xDDDD

(És ezért szeretem jobban az animét, mint a mangát. A manga aranyos meg minden, de az animének ezek a kiszólásai zseniálisak. xD)

-----

Na, ide is egy kis szpojler...

13. rész.... OMFG Utena! xD Egy az egyben. Már a 8-as részen is nagyon látszott, hogy ki írja ezt az animét, de itt együtt volt minden, az Utena stílusa, vizuális eszközei, stbstb... már csak az árnyék-lányok hiányoztak, hogy kommentálják a dolgokat, bár bizonyos szempontból ők is megvoltak. Bár azt már most látom, hogy sokaknak nem fog tetszeni ez a rész... :3

Sz'al, nem az az agyament hülyülés volt, mint a mangában, hanem egy viszonylag komoly rész volt... de nekem nagyon tetszett. Jó volt látni egy kis karakterfejlődést, főleg ilyen kreatívan előadva. Persze ez azért nem volt olyan tömény/"deep", mint egy Utena-rész, de itt kevesebb is volt az "anyag" (mármint amivel dolgozni kellett, nem amit az író szívott munka előtt xDD), pont amennyi Haruhi karakteréhez és az anime stílusához kellett. A mangában mindig kicsit zavart, hogy nem nagyon viszik túlzásba a karakterfejlődést meg hasonlókat... persze, egy manga megteheti, hogy szép lassan halad, a maga ritmusában, de egy anime nem, és szerintem ennél jobban nehezen lehetett volna elmondani, hogy mi történt eddig Haruhi életében, és az animében. Renge és a baba különösen tetszett... az olyan TIPIKUS Enokido-féle megoldás volt.

Ja, és az animáció.... BWUH. Atyavilág, de gyönyörű volt. O__o (Bár az Utena lett volna ilyen szép... ;___;) Nem tudom, mennyi pénzt öltek/ölnek ebbe az animébe, de ezért a részért majdnem megbocsátok a Bonesnak a Juuousei végéért. (De csak majdnem. >_>)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Keshik írta:Nah megvolt a 12. epizód, a vége nagyon ütött, az ahogy a fangirlök visítoztak - Moe ! -
Lehet hogy hülye kérdés, de tulajdonképp mit jelent ez a Moe? =fanservice vagy...? :oops:
Amúgy...
mufurc írta:"Megtetted az első lépést egy új világ felé..." emberek, ez így működik! xDDDD
Teljesen :thumb:
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

mufurc írta: xDDD Annyira ott van az egész, hogy hihetetlen. xDD

És ezért szeretem jobban az animét, mint a mangát. A manga aranyos meg minden, de az animének ezek a kiszólásai zseniálisak. xD
Ez ismerős :D A mangáját egész véletlenül töltöttem le még anno. Yaoi keresgélés közben. Aztán amikor "leperdült a lepel" azonnal fogtam és vágtam is a kukába^^" hogy ilyen nincs...

Az animéjét viszont én is imádom ::taka:: Tényleg nagyon "ott van" mindenben xDD. Ezért nekem is megfordult a fejemben hogy akkor letöltöm a mangát újra, de az tényleg kevésbé feelinges. Mégha nagyjából ugyan az is történik...valahogy sokkal lendületét vesztettebb.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

14-es rész... hát, ebben itt minden benne van. AWWWWWW. ::daisuki::
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

WoW, rég jártam erre, és ebbe a topicba muszáj volt benéznem!
Eszméletlen egy anime, nincs olyan rész, amin ki ne feküdnénk a párommal!XDDDD
Honey, és Mori-senpai a kedvencem, na meg az ikrek. XD
Végre egy új anime, ami engem is megfogott!!!^____________^
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Fuhhh... kíváncsiságból megnéztem az első részt. Először megijedtem. Nagyon megijedtem. Az egész rózsaszín :) Minden értelemben :D (mit is vártam egy shoujo-animetől :D). Viszont nagyon megtetszett (a fene se érti mit eszek az ilyen blődségeken :) ), tehát amint a sávszélesség engedi, belehúzok :)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ep. 15 Whoáááá :D már kezdtem félni hogy eltűnt a színvonal...

Ahogy az ikrek felébredtek egy ágyban...moeee :D És az új fickó...nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre...nomeg hogy mi lesz az Hikaruval és Kaoruval ..mintha a féltékenység jeleit látnám :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Misu írta:Ep. 15 Whoáááá :D már kezdtem félni hogy eltűnt a színvonal...
Miért? A 14. rész nagyon, nagyon jó volt, még ha az animáció nem is volt a 13. ep szintjén.

Btw, LEGYEN MÁR JÖVŐ KEDD! A 16. rész jó volt meg minden, de... Kyouya!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Misu írta:Ep. 15 Whoáááá :D

Erre már nincsenek is szavak :D Max egy: hiper :LOL: :gurul:
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

15. részben aztán volt Hikaru/Kaoru fanservice bőven. :D És az előzetesből ítélve a 16. részben is főszerepet kapnak az ikrek. Remélem viszont, hogy megtudjuk ki az új srác és nem Haruhi gyerekkori szerelme vagy valami hasonló lesz belőle. :?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:és nem Haruhi gyerekkori szerelme vagy valami hasonló lesz belőle. :?
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA XDDD

Btw, asszem ide még nem linkeltem be:
Helló, Ed!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Ouran Koukou?! ROTFLOL ROTFLOL ROTFLOL

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Akkor én is csatlakoznék- eddig 3 rész volt meg, és:

*fanboy :D mode on :cool: * (Tényleg, írt ide egyáltalán előttem fiú? :wink: )

Mindenekelőtt 1000 köszönet mufurc, hogy felhívtad a figyelmem erre a remek animére :wink: :thumb:. Az az igazság, hogy korábban kimaradtak az életemből az iskolai élet/vígjáték/shoujo dolgok ill ezek kombinációi. Először itt is fanyalogtam, hogy, ahogy már korábban említettétek, "ez meg milyen rózsaszín" de kb 2 és fél perc után már a padlót csapkodtam a röhögéstől... Maaya (azaz, Haruhi ::daisuki:: ) tényleg überkawaii & rulz; a többiek meg... a kedvencem természetesen-of course-natürlich-naturellement-mochiron-X nyelven mondhatom mindenképp Haru-chan, de a többiek is nagyon ott vannak! Asszem ezredszer is tudnék nevetni azon, ahogy a lányok a jajdegyengéd-jajdeyaoi hangon egymáshoz szóló ikreken elkezdenek ujjongni... ("Fiútestvéri szerelem de gyönyörű!", - ehh, a fene a gusztusukba :dirr: :mrgreen: ) Mori meg e három rész alatt egyszer szólt egy "ha"-t, ("Mori-senpai legfőbb vonzereje a szótlansága" :D) de akkor is annyira LOL volt, hogy nemtom mi lenne ha egyszer mondana egy mondatot :lol:. Kyouya egyszerűen cool, Tamaki meg annyira pozőr, hogy az már "poesur" :dirr:, hihetetlen nagy arc!
Szóval ez jó kis levezetés lesz az Esca után, máris fan vagyok...
:rozsaszintancoloelefant: Ouran Koukou Hosuto Kurabu raishuu mo omachi shite orimasu!, ha jól mondom :wink: :rozsaszintancoloelefant:

*fanboy mode off* - for a while... :vigyor: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rossi 2006.08.03. 19:10-kor.
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nyafff....nem akarom hogy az új srác bekavarjon...Go Tamaki!! :thumb:

-----
mufurc írta:Btw, asszem ide még nem linkeltem be:
Helló, Ed!
Megkérdezhetem hogy az a sárga izé micsoda? :D

...Hikaru olyan cuki ahogy elpirul...egyre jobban érezni a különbséget az ikrek személyiségében (vagy csak én vagyok vak)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Misu írta:Nyafff....nem akarom hogy az új srác bekavarjon...Go Tamaki!! :thumb:
Jaja, én se akarom! Tamaki/Haruhi hajrá! :thumb:
Misu írta:egyre jobban érezni a különbséget az ikrek személyiségében (vagy csak én vagyok vak)
Bár mindkettő reménytelenül idióta, azért tényleg különböznek egymástól. Szerintem pl. Hikaru-nak jobban bejön Haruhi, a 15. rész elején is utal rá, hogy nélküle nem olyan szórakoztatóak a napok. Ezért is tűnt úgy, hogy féltékeny volt amikor Kaoru mentette meg a lányt. Persze szörnyen aggódott is kedves testvére épsége miatt, de ez már másik sztori. :vigyor:
Plussz, szerintem Hikaru az első aki előrukkol az ötletekkel, Kaoru 'csak' asszisztál. Mondjuk ez így szokott lenni még az ikreknél is, az idősebb viszi a pálmát. :wink:
Rossi írta:(Tényleg, írt ide egyáltalán előttem fiú? :wink: )
Te vagy az első fanboy köreinkben. :D Bár Biiru Seijin szerintem fiú...
mufurc írta:
Pal-chan írta:és nem Haruhi gyerekkori szerelme vagy valami hasonló lesz belőle. :?
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA XDDD
Remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy fején találtam a szöget. :^_^:
Kép
Válasz küldése