Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Egyszercsak a semmiből megjelenik Rukia seifukuben Ichigo ablakában állva. Kb. ennyi.
Pontosítsunk:nem Ichigo ablakában hanem annak az osztálynak az ablakában ahova Ichigo is jár^^
Zsan:Egyszerű a megoldás:ne jegyzed meg a mellékszereplők nevét arról akinek meg komolyabb szerepe lesz úgyis látod az első perc után.Megjegyzem valóban egy kicsit kusza amikor a Seireitei-ben vannak de annyira nem vészes a dolog.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én a akkor kezdtem el megjegyezni a neveket mikor a fillerek elkezdődtek... visszamentem kicsit noszatalgiázni, és így néha: oh jaje, tényleg ez a neve.

EGyébként mind a mai napig mondok olyanokat hogy a Tüsi Fehérhajú törpe, a Hawaii köntösös muksó, stb. Szal a nevek közt tényleg káosz van :) (nemhogy még tudni az Zanpakutou-k nevét, Shikai formában és még netán bankai formában, tudni az összes kidou-t... jesszusom, ez már hardkór lenne :D)
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Főleg ha még hozzá vesszük a manga féle neveket mint Ulquiorra vagy Wonderweiss és ez mégcsak két Arrancar a sok közül aztán még ugye ott vannak a Visoredek szal. nevek terén tényleg van mit megjegyezni.A zanpaktou nevek pedig márcsak hab a tortán.(bár egy-két nevet amit sokszor emlegetnek könnyű megjegyezni ugye pl.Zangetsu,Zabimaru,Senbonzakura vagy Hyourinmaru)
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

:lol:
Nekiálltam felsorolni a kapitányokat/alkapitányokat,és kiderült,hogy majdnem mindet tudom...kicsit durva. :oops:
Hanatarou desu.
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Azokat talán még én is feltudnám sorolni de max. csak keresztnév szinten.Mellesleg a manga kezd érdekesen alakulni:Urahara ismét megmutatta hogy nem egy kispályás Shinigami kapitány volt anno Rupee-ban és Wonderweiss-ban ugyan csalódtam(bár utóbbi még hozhat meglepetéseket)ellenben arra kiváncsi leszek hogy hogyan fog alakulni most Inoue sorsa.Grimjaw meg még mindig RULZ^^Szvsz még Rukia és Ichigo is kevés lesz pedig még nem is release-elt.
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mayer írta: EGyébként mind a mai napig mondok olyanokat hogy a Tüsi Fehérhajú törpe, a Hawaii köntösös muksó, stb. Szal a nevek közt tényleg káosz van :)
Haha nevekkel én is így vagyok/voltam nálam a tüsihajú az tökmag, Shunsui meg hedonista, gaytaicho. :oops:
Régebben Rangikut hívtam még "nagytüdejűnek", de aztán fanboy okokból megtanultam a nevét. ::daisuki:: ::reliev::
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hát Rangiku nevét még sokan fogják megjegyezni ha az anime-ban is sor kerül egy igen "érdekes" jelenetre Inoue-val.^^
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Na,most már kíváncsi vagyok... :)
Én szegény Yachirut hívtam először kis rózsaszín patkánynak,aztán mikor kezdtem megkedvelni,akkor lett eperfagylalt.
Soi Fong helyettese viszont még mindig Mócsing fukutaichou.
Hanatarou desu.
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Nos a manga ismét hozta a formáját:nem várt fordulatokban nem volt hiány:előszöris Shinji megmutta hogy nem véletlenül a Visoredek vezetője másrészt Grimjaw-nál is elszakadt a cérna és majdnem Releaselt de Ulquiorra közbe szólt(kár hogy csak RAW volt,kiváncsi lettem volna milyen szöveget vág le Ichigo-nak)Rupee is túlélte Hitsugaya támadását(mondjuk ez várható volt)Wonderweiss pedig még mindig nem csinált semmi érdemlegeset
Kép
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Ne bántsd Wanderweisst amiota megláttam azt lesem mikor lesz lényegesebb szerepe, biztos vagyok benne hogy megéri várni :D
Asszem megvan az uj kiskedvencem :D Virulok :D
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hát tény hogy szegényke nem egy Vastoorode de azért a "füvezésen" és a lepke evesén kívűl azért mutathatott volna mást is.(és igen az hogy ráakart ugrani Urahara nem számítható érdemleges megmozdulásnak)
Shinji meg Shinji :D őt már akkor megkedveltem amikor először feltünt a manga-ban.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mivel nagyban szerveződik a háttérben, és mivel van itten egykét újabb arc, kiváncsian megkérdem h az ŐSZI NAGY BLEACH COSPLAY TEAM-hez csatlakozna e még valaki? jelenleg körülbelül 10 fős a csapat, ha minden összejön, ez egy iszonyatjó Cosplay lesz, de ha tudjuk, hát fokozzuk! Mások akik beszállnának a nagy Csoportcosplaybe? Karasu? Szabi? Többiek? :D
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

remélem, majd a képeket felkülditek!!---én csak "nézelődni" szeretek---
de nagyon kíváncsi lennék rátok :cool:


más; eddig nem értettem az emberek mért fikázzák annyira a "filler"részeket, persze azért nem olyan, mint mikor Rukiáért indultak a SSociety-be, de gondoltam hullámhegy hullámvölgy--ilyen sok részes anime-nél belefér... --aztán bepótoltam a lemaradásom a mangából...:cool:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Cosplay:majd gondolkodom még,mert Izurunak túl lány vagyok,Nemunak és Soi Fongnak túl teltkarcsú,hm,Unohana?
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Soi Fong foglalt már, Unohana meg elvileg iLoveRenji-re van "osztva", de nemtudni h él-e a lehetőséggel :)

De lesz egy Nanao-chan is ha minden igaz. És Orihime is. Esetleg Hinamori?
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Azt mondta Pal-chan nekem,ha találunk neki valami szereplőt ő is beállna hozzánk cosplayelni :dirr: ötletek? Fogjuk a szaván... :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nos, régen nem írtam, ezért most írok :)

Szóval:

ANIME

pozitívumok:
- a fillerek action részekbe kezdtek
- a 91. epizód az eddigi legjobb filler rész volt, Ichigo végre COOL volt, oltotta Kariya-t, nagyon kiélezett actiondús harc volt... de aztán...

negatívumok:
- Ishida visszakapta az erejét...
- Ishida megjelent, ilyen Gay Quincy egyenruciban
- Ishida megtette azt amit egy rajongó sem kívánt... egy íjjal utat nytott a további fillereknek...

Szóval. Filler Ishida, KABBE!

MANGA

pozitívumok:
- Az eheti manga az eddigi legdrámaibb
- Orihime lelki drámája
- Orihime "confession"-je... Ichigo alszik, Orihime pedig beszél... és milyen szép amit mondd :cry:
- Orihime jelenléte számomra először nyer értelmet

negatívumok:
- remélem nem fognak ettől függetlenül egy nagy LoveRomance Storyt összehozni, és remélhetőleg Orihime szerelme egyoldalú marad, és leginkább titokban :p
- HOL AZ EHETI CHAPTER?

MANGÁT AKAROM LÁTNI ANIMÉBEN!! ÜT!! NAGYON JÓ! IMÁDOM! BLEEEAAAACCCH!!!!!
Elnézést az érzelmi kitöréseimért... :)
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Mayer írta:- Orihime jelenléte számomra először nyer értelmet
Node Mayer :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Na igen jó lenne már látni egy Ulquiorra-t vagy Grimjaw-t animációs formában is^^a seiyuu-król már nem is beszélve.(ha ennek a két szereplőnek elszúrják a hangját...)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Mayer írta:negatívumok:
- Ishida visszakapta az erejét...
- Ishida megjelent, ilyen Gay Quincy egyenruciban
- Ishida megtette azt amit egy rajongó sem kívánt... egy íjjal utat nytott a további fillereknek...

Szóval. Filler Ishida, KABBE!
Hey, Mayer, ne sértegesd a kedvenc karakteremet! :D Miért baj az, ha visszakapta, ez önmagában még aligha eredményezhet újabb fillerhegyeket. Jönnek azok anélkül is, legalább ne keressünk bűnbakot. A movie után elvileg nem lenne több filler, vagy igen?
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Nem akarom azt mondani,hogy én megmondtam,de én megmondtam(csak nem itt,hanem másutt):most jön majd A Bountok lenyomják a Seireiteit című 80 részes filler,amelyben minden lesz,amire várunk,kivéve az akciót,az értelmes történetvezetést,a karakterek normális viselkedését,és a Vastroodekat/Vizoredokat/Aizent(ki a fene kíváncsi rá?)/Gint/Tousent(ő se érdekel senkit).Lehet hogy lesznek zombik is,én már semmin nem lepődöm meg. :cry:
Normális Ishidát akarok,és Vonderweisst.
Hanatarou desu.
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Na nem véletlenül késett a manga elvileg(ha jól értettem)a mostani 238. egy dupla fejezet volt(vagyis igazából nem, csak volt még + 4 oldal ami nem kapcsolódik a sztorihoz,mondhatni manga filler)Amugy nagyjából a következőről volt:Megesett a nagyeset Inoue eltünésével kapcsolatban tehát mindenki megtudta a hírt Ukitake beszámolója alapján.Ezt követően egy percre örülhetett a jónép mivel megérkezett Zaraki(!) és Byakuya bár valszeg. csak azért hogy elvigyék a többieket(vagyis Renji és Rukia Byakuya míg Ikkaku és Yumichika Zaraki kiséretében távozott)vagy esetleg felváltani Renji-t és Rukia-t(bár ezt kétlem de ne legyen igazam^^)
Kép
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Nagyon szeretem Ishidát, de azért az a "ruci"... hát nem tom.. belőlem röhögőgörcsöt váltott ki. just a jiggolooooo


manga; úgy tűnik, korábban Rukiáért indult Ichigo, most meg majd mehet Inoue-ért...
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Na végre kijött a sub változat és sajna valószínűbb lehetőség jött be Zaraki-val és Byakuya-val kapcsolatban(vagyis hogy csak szimplán kiséretnek küldte őket Genryuusai.)Mondjuk kiváncsi leszek ezek után Ichigo mihez fog kezdeni így egyedül(jó persze ott vannak a Visoredek de ők szvsz nyiltan nem mennének neki az Arrancar-oknak.)bár talán hamarosan jön a várva várt téli ütközet és akkor egyszerűen meglehet oldani a dolgot.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

sakuya írta:Nagyon szeretem Ishidát, de azért az a "ruci"... hát nem tom.. belőlem röhögőgörcsöt váltott ki. just a jiggolooooo
Hmm,szokás zserint le vok maradva(82.részt láttam legutóbb) szal ha szépen kérem vki be tudna linkelni egy képet hogyan néz ki Ishida?Remélem annyira nem gázos mint mondod! :neutral:

Mayer,miért is baj hogy a kedvenc szereplőm erelye visszaért? :wink:
Válasz küldése