Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: Ouran Koukou?! ROTFLOL ROTFLOL ROTFLOL

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Rossi: ::japhaha:: Good job, mufurc! *vállon veregeti magát*
Rossi írta:Tamaki meg annyira pozűr, hogy az már "poesur" hihetetlen nagy arc!
És ha az ember belegondol, hogy ugyanaz a hangja, mint a Wolf's Rainből Kibának.... xD;;; (Én legalábbis ezen haltam meg legjobban, mikor először meghallottam. xD)
Pal-chan írta:Remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy fején találtam a szöget.
Nah, azt, hogy látom, nem ismered Haruhit. xDD

Btw, "új srác" felőlem bekavarhatna, úgysem lenne jelentősége. Mármint, a manga első fejezete, az anime első epizódja óta teljesen egyértelmű, hogy ha vki összejön Haruhivel, az Tamaki lesz... (Én mondjuk Kyouyával látnám szívesebben, nade evvan.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Pal-chan írta:
Rossi írta:(Tényleg, írt ide egyáltalán előttem fiú? :wink: )
Te vagy az első fanboy köreinkben. :D Bár Biiru Seijin szerintem fiú...
És mindez miért? Mert pl vannak fiúk akik egyszerűen le-yaoizzák pedig bele se néztek....IGAZ MAYER?! :wevil:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Misu írta:És mindez miért? Mert pl vannak fiúk akik egyszerűen le-yaoizzák pedig bele se néztek....IGAZ MAYER?! :wevil:
Azt azért remélem, nem állítod, hogy minden különösebb ok nélkül teszik. Volt "szerencsém" a manga első fejezetéhez, és kicsit más fényben világította meg a dolgokat (pl. azt hittem, hogy legalább az a szőke bishounen straight, de tévedtem).
Nem tetszik, na. Ettől még persze nem mondom azt, hogy OMG SUX, de ez nem az én műfajom, és lehet, hogy Mayer is így van ezzel. :p

(Hint: ha több fanboy véleményét is szeretnétek olvasni, tudom ajánlani ezt a topikot - a postok 95%-a fiútól származik. :p)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Abban egyetértek hogy nem teljesen tiszták a szereplők,de attól még nem nevezném yaoinak... Amúgy meg nem gondoltam véresen komolyan a Mayernek tett megjegyzésem :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Nah, azt, hogy látom, nem ismered Haruhit. xDD
Btw, "új srác" felőlem bekavarhatna, úgysem lenne jelentősége. Mármint, a manga első fejezete, az anime első epizódja óta teljesen egyértelmű, hogy ha vki összejön Haruhivel, az Tamaki lesz...
Persze, ez is hozzátartozik egy sztereotípikus szerelmi komédiához. A főszereplő bishie pasi összejön a főszereplő lánnyal. :wink: Amúgy én se gondoltam komolyan, hogy az új srác Haruhi gyerekkori szerelme lenne, csak egy extrém tipp volt. :D
Rage írta:(Hint: ha több fanboy véleményét is szeretnétek olvasni, tudom ajánlani ezt a topikot - a postok 95%-a fiútól származik. :p)
Ahogy olvastam, egy negatív kritikát se vettem észre, ami azért jó jel. :D Valaki tökéletesen megfogalmazta: "Ennek a sorozatnak zseniális humora van, egyszerűen kötelező mindenkinek aki röhögésben akar meghalni" :thumb:
Rage írta:azt hittem, hogy legalább az a szőke bishounen straight, de tévedtem
Jól hitted, hiszen a kiscsajra van teljesen ráállva. :-P Igaz, hogy eleinte fiúnak nézte, dehát istenem. ::jhihi::
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Rage írta:(pl. azt hittem, hogy legalább az a szőke bishounen straight, de tévedtem).
? Egyelőre mindenki totál straight (oké, Honey és Mori gyanúsak xD). A fanservice az csak annyi, fanservice. :P Azt meg senki nem mondta, hogy muszáj, hogy tessen, de marhaságokat ettől még nem kell beszélni. Az anime (sokkal inkább, mint a manga) arra megy rá, többek között, hogy kiparodizálja a bishounen-anime műfajt... még jó, hogy van benne egy rakat fanservice. :roll: (Btw, az ugye megvan, hogy Haruhi lány? :D)

Más: lefordítottam a "100 kérdés az Ouran rajongóihoz" kérdőívet (eredeti itt), hátha rajtam kívül vannak még elborult fangirlök, akik kitöltik. Aki kitölti, mindenképpen linkelje be!

Kérdőív (a válaszaimmal): itt. (A magyartalanságokat és egyebeket mindenki bocsássa meg, hajnali 3-kor csináltam. xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Srác vagyok igen :D És bár az enyhe yaoi-s vonal jelen volt, engem inkább szórakoztatott, mint bosszantott volna - mivel annyira idétlen volt, ahogy a csajok droololtak az ikreken :D Bár ez sajna még mindig egy rész fényében... :(
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Pal-chan írta:Igaz, hogy eleinte fiúnak nézte, dehát istenem. ::jhihi::
Bizony, és akkor is igen erőteljesen "rá volt állva". Így értettem a kijelentésem. :p
mufurc: Azért ennyire még én sem vagyok hülye, igen, "megvan". :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Rage írta:
Pal-chan írta:Igaz, hogy eleinte fiúnak nézte, dehát istenem. ::jhihi::
Bizony, és akkor is igen erőteljesen "rá volt állva". Így értettem a kijelentésem. :p
Btw no offense, de én aztán igazán nem bírom a yaoit (ez gondolom, roppant meglepő; amúgy már a név is arra utal, hogy ...no comment), [különösen, hogy egy emlékezetes alkalommal volt már egy kis flémem Kaworuval (NGE) kapcsolatban, ahol is a beszélgetőpartnerem azon akadt ki, hogy a. nem ismerem el, hogy 100%-os biztossággal állíthatjuk, hogy homoszexuális, b. "vulgáris kifejezést" használok "átlagostól elütő nemi identitására"... :roll: ] de ez a bizonyos jelenet egyrészt imho eszméletlen röhejes volt, különösen, ahogy Tamaki felsorolta a különböző típusú bishouneneket, mint választási lehetőséget; másrészt... izé. Lehet, hogy csak poénkodott? :D Harmadrészt, ennek később (már 6 rész alapján) nem volt folytatása; és végül, (ugye-ugye) ha valaki előre tudta, hogy Haruhi lány... :-P akkor legfeljebb a szándék lehet zavaró Tamaki részéről, de ez mondjuk még engem, az anti-yaoi frakció oszlopos tagját is max csak akkor idegesítene, ha nem lenne totálisan elviccelve az egész. :cool:

Mondom mindezt a manga ismerete nélkül... :^_^:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Rage írta:Bizony, és akkor is igen erőteljesen "rá volt állva". Így értettem a kijelentésem. :p
Csakhogy teljesen egyértelmű, hogy nem "úgy" volt ráállva, hanem egyszerűen aranyosnak találta, és ő már csak ilyen túlzott módon fejezi ki az érzelmeit. :roll: Az a bizonyos jelenet ("icchau?") pedig teljesen egyértelműen poén volt (vagyis szívatta Haruhit).
Rage írta:mufurc: Azért ennyire még én sem vagyok hülye, igen, "megvan". :p
Csak mert múltkor kérdezted. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

mufurc írta:poén volt (vagyis szívatta Haruhit).
Ezek szerint nem csak én gondolom így... :dirr:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Később is szívatja/beszól neki ("Dasaoka-kun", stb), amíg ki nem derül, hogy lány... :3 Arról nem is beszélve, hogy Tamaki van annyira hülye, hogy halálosan komolyan gondolja ezt a "papa" dolgot (olyannyira, hogy a manga 40. fejezete környékén kezdi csak kapiskálni, hogy talán nem TELJESEN apai érzelmeket táplál Haruhi iránt, de persze nem esik le neki a dolog).

(Egyébként félreértés ne essék, ÉN szeretem a yaoit... :3)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Igggen lassan haladva (eddig három rész), de nézem (erre fog rámenni az augusztusi sávszélem :cry: ). Nagggyon tetszik :) Kegyetlen az egész, ahogy a srácok fanservicekednek :) Pláne az ikrek - :LOL: Tamaki meg készen van, mikor bebújik a sarokba :)

(Miért nyáron kell rátalálnom ilyenre... itthonról nehezebb begyűjteni vmit mint koliból... :mad: )
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Pal chan, Rossi !

Kikérem magamnak a gyanúsítást, hogy nő lennék. Melyik nő rakná be avatarnak Yang Wenlit ?! :woff: :knife:

:mrgreen:

Egyébként meg szvsz Kaoru nme idióta, de unalmas lenne, ha megjáccaná az okos és komoly testvért a nyilvánosság előtt, ezért játszik Hikaru szabályai szerint ... És én is mufurc véleményén vagyok, Haruhi jobban járna Kyouyaval. Ja és az azért vicces volt, hogy haruhi nme volt tisztában azzal, hogy tamaki az iskola igazgatójának a fia ... ::jhihi::
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

4-5 rész :D :LOL: Rettenetesen jó sorozat :) Renge-chan klubmegújítási kísérlete készen volt :) Tamaki the lonely prince, hogy tetszett neki a szerep :D:D:D:D Illetve az ötödik részben az ikrek is veszettek voltak, a kis hamisak :D

(nemtom ez mennyire számít floodnak, de muszáj megosztanom egy-két rész után valakivel ezeket :D)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

tegnapelőtt hajnal fél4 és fél5 között megnéztem az első két részt... ::hoo:: asszem, most h lejött a többi 13, magamhoz ölelek egy tábla csokit és fel nem kelek a székemből (esetleg átvonulok az ágyra) míg be nem fejezem :lufi:

::japtoun:: HARUHI RULZ!!! ::japtoun::
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Igencsak kész van az a rész mikor meglátogatják Haruhit otthon :D Tamaki igen őrült egy figura, az álmával :) Haruhi apja meg legalább ad egy kis magyarázatot arra, hogy Haruhi miért tudja magát ilyen könnyen túltenni magát a klub felettéb egyedi tagjain :)

Btw: a Nekozawa mit jelent? (a nekoig még értem :) )
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Biiru Seijin írta:Btw: a Nekozawa mit jelent? (a nekoig még értem :) )
Nem láttam az animét (nem is fogom soha), de szerintem egy név lehet (猫沢). A sawa amúgy völgy / mocsár.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ne félj, Rage, senki nem fogja ráderőszakolni a (nemlétező) teh gheyt, amitől te is biztosan ghey lennél, mert a (nemlétező) teh ghey már csak ilyen fertőző. :roll:

Ami a Nekozawát illeti, abban a neko a lényeg, ami macskát jelent - a Nekozawa családnak a macska a "szent állata" (vagy vmi ilyesmije...), ezért is mászkál Nekozawa egy macskabábuval a kezén. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Keshik írta:Egyébként meg szvsz Kaoru nme idióta, de unalmas lenne, ha megjáccaná az okos és komoly testvért a nyilvánosság előtt, ezért játszik Hikaru szabályai szerint
Ez egyértelművé vált a 16. részben. :) Kaoru-t jobban megkedveltem, Hikaru viszont nem épp előnyös oldalát mutatta ebben a részben. Persze a végén aranyos volt, de én nem szeretem az ilyen féltékenykedő, forrófejű alakokat. :roll: A Fruits Basket-es Kyou-ra emlékeztetett Hikaru viselkedése.
mufurc írta:Más: lefordítottam a "100 kérdés az Ouran rajongóihoz" kérdőívet (eredeti itt), hátha rajtam kívül vannak még elborult fangirlök, akik kitöltik. Aki kitölti, mindenképpen linkelje be!
Volt egy kis szabadidőm, hát kitöltöttem én is. :D
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Pal-chan írta: Kaoru-t jobban megkedveltem, Hikaru viszont nem épp előnyös oldalát mutatta ebben a részben. Persze a végén aranyos volt, de én nem szeretem az ilyen féltékenykedő, forrófejű alakokat. :roll: A Fruits Basket-es Kyou-ra emlékeztetett Hikaru viselkedése.
Tényleg hasonló...bár én őt is szeretem,úgyhogy nekem meg pont az ilyen alakok jönnek be.. :) Ami a legjobban megfogott bennük az az hogy milyen mesteri terveket tudnak kieszelni egy egy cél eléréséhez :)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Misu írta:...mesteri terveket tudnak kieszelni egy egy cél eléréséhez :)
élen azzal, amikor eljáccották, h összevesznek... ::reliev::
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

na igen...a végén a nagy kibékülés,áááh... :D :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

meg amikor dobálták a székeket (+ Honey-t és Mori-t)... ::japtoun::
azért én Haruhi helyében laposra vertem volna öket a végén... ::reliev::
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én is kitöltöttem a kérdőivet^_^. És közben sikerült megnézni a 16. részt is... hát, csak annyit tudok mondani, hogy Tamaki megint nagyon ott volt xD Főleg a fagyisbácsi szerepében xD *lefordult a székről* Az meg külön tetszett, mikor jól letolta Hikarut ("milyen host vagy te? xD")... A randi meg *_* Hikaru tök aranyos volt, főleg a végén ^^ myah, nehéz eset, de azért idővel majd minden megváltozik. Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy jól láttam-e azt a Kyouya-fejet a 17. rész előzeteseként... mert ha igen, akkor OMG*____*!!!
Válasz küldése