Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

K@e-chan írta:feketék fehéren
nagyon jó film xDDD megéri megnézni :D bővérszálló feelingem van tőle :D
Bővérszállót ne is említsd! :D Attól a filmtől én kész voltam! :D
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Verdák, Szívörvény, Én és a Hercegem
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_day ... &i_ch_nr=4

Csupasz Pisztoly 2 1/2

HOLNAP Tv2 20:00!

NÉZNI! KÖTELEZŐ! :)
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

ughhh volt szerencsém a kőkemény családhoz.... mekkora ratyis, amcsi, nyálas, családos film, és az a szomorú vége... nanemár... a legjobban a reklámok hiányoztak belőle :cool: A következő hasonló filmbe tuti belevágok egykét heineken reklámot, hogy megtörje a ratyit.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kiss Kiss, Bang Bang - eltartott egy ideig, amíg sikerült megnéznem (moziban akartam, nem jött össze), de megérte a várakozást. :D Szeretem az ilyen önironikus/meta cuccokat, ráadásul a végén háromszor is meg kellett állítanom, hogy kiröhöghessem magam. :D (És jézusom, Robert Downey Jr.... én még emlékszem rá, mikor még jóképű volt. :/ Kids, don't do drugs.)

Btw, a másik Kiss Kiss, Bang Bang c. film is nagyon jó. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Theonyn írta:Én most láttam a Karib Tenger Kalózai 2-őt...nos...hm....jó volt, de szerintem nagyon túlzásba vitték a szörnyezést...
Meg az akciót és a special effekteket... Valahogy így se tudtam annyira élvezni, mint anno az első részt, DE nem is vártam jobbat vagy olyat, mint az első, így nem ért csalódás. A poénok többségét ellőtték a trailerben (ettől tartottam), Davy Jones legénysége meg nem volt olyan... "ijesztő", mint Barbossáé. De összességében nem volt rossz, várom a befejező részt (utálom, mikor ezt csinálják filmeknél, már a Mátrix 2-nél is nagyon utáltam ^^").
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

uccsó film amit moziban láttam az X-man 3 volt. barátnőm rángatott el, én magam nem vagyok valami hűdenagy fan. nem volt annyira rossz, bár nekem olyan egyszernézős kb... meg voltak benne olyan részek amit nagyon magávalragadóra és drámaira terveztek.... nem jött össze. pl SPOILER amikor a szárnyas gyerek mint őrült ki letépte láncát, nem hagyja h beadják neki a szurit, és diadalmasan kitárja szárnyait miközben fújtat mint egy gőzgép és szúrósan néz apucira.....hát ezen kidőltünk. bocs ha ezzel bárkit is megsértettem, lehet csak nekünk tűnt viccesnek, a moziban sem röhögött más rajtunk kívül
ma meg csupasz piszoly 2,5... ismét ütött, ezredszer is
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

miyume írta:uccsó film amit moziban láttam az X-man 3 volt.
Eröl jut eszembe, az utolsó film amit én a moziban láttam, az ARMAGEDDON volt még valamikor 98-ban. Jó film ez is.
(hm rám férne egy kis mozi látogatás, de fáradt vagyok ahoz mennyek ::hamham:: )
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

A vándorló palotát láttam legutóbb(múlt héten).
Csodálatos volt!! Nem tudjátok,ki lett adva dvd-n??
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Igen, a Best Hollywood kiadta.

Ha érdekel, itt megrendelheted:
http://www.dvdfutar.com/dvd_03571.html#3398

Bár valami olyan mendemonda ( inkább beszámolók ) kapott szárnyra, hogy vírus került a lemezre a gyártás során, ami tönkreteheti a lejátszót, szóval csak óvatosan.
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

anubys írta:Igen, a Best Hollywood kiadta.

Ha érdekel, itt megrendelheted:
http://www.dvdfutar.com/dvd_03571.html#3398

Bár valami olyan mendemonda ( inkább beszámolók ) kapott szárnyra, hogy vírus került a lemezre a gyártás során, ami tönkreteheti a lejátszót, szóval csak óvatosan.
Hát ez tök jó...azért megnézem,mert nagyon tetszett és kéne.
Köszi a választ. :wink:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

A Bálnalovas. Régebben is láttam de újra megnéztem és nagyon-nagyon tetszik...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

lol... virus ami tönkreteszi a DVD lejátszót? XD az inkább írási hiba lesz, ha valóban tönkreteszi... (DVD lejátszó nem valószínű hogy bármilyen szoftvert elkaphatna DVDről.... ha kártékonyt el tudna kapni, ako nem kártékonyt is lehetne rá rakni, már pedig a DVD lejátszó ami nem csak lejátsza a DVD tartalmát, hanem csinál is vele valamit (pl. eltárolja stb.), az nem dvd lejátszó...)

esetleg azt el tudnám képzelni hogy vírus van rajta ami PC-t fertőz... de ez is erőssen valószínütlen sztem... pláne amiatt, hogyha mindez igaz lenne, akkor már rég nem lenne forgalomban... (Visszahívták volna, újraírták volna)


másszóval... hoax
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

2 napja láttam a Szőrmentén című művészfilmet, totál kikészültem tőle...annyi volt az egész, hogy kábé 20 féle állatfajt felsoroltak és elmondták, hogy melyik mire használja a szőrét és közben szimfónikus zenét nyomattak. Nagyon kész volt, asszem magyar film '99-ból.
Utána meg a FEj nélküli embert néztem meg, ez egy francia animációs film, elég elvont :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sokadszorra: The Pacifier (Gorilla bácsi)

Nem egy Jó film... sőt, a story lapos, nincs igazi egyedi mondanivaló, tele van logikai buktatókkal... de! Nekem iszonyatosan tetszett. Vin Diesel LOL, meg a poénok is jók bár látni lehetett egyet kettőt itt ott más filmekben, de ezt így megnézni jó. Poén, no. Imádom ezt a filmet és Vin Diesel-t is persze :D
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Chiigirl-lel néztem a karib2-t, még kb. másfél héttel ezelőtt, szerintem jo volt
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Sztem is de azért még mindig ott tartok h bárcsak Elisabethet ette volna meg az a nyálkás náthás tengericucc ::box:: ....ceegény Jack :tard:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Mi ez most komoly?!?!?!?! ::jcrazy::
megették Jacket?!?!
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én most néztem meg a saját revünk paródiáját :dirr: fáááájdalmas..
Jah és tegnap valami fantasztikusan rossz filmet láttunk Pata jóvoltából :dirr: ezúton is szeretném megköszönni.. KÖSZÖNÖM :dirr: (már megint elfelejtettem a címét :P)

Szerk.: eszembe jutott... Yonggary :dirr: mingyá ez lesz az avám :D tényleg mély nyomot hagyott bennem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Misu 2006.08.05. 13:28-kor.
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

X-MEN: The Last Stand, és mivel úgy tudom, sokan kedvelik, ezért csak annyit kommentelek, hogy szerintem egy rettenetesen vérszegény, giccses, összecsapott és nevetséges filmről van szó, ami az összes szereplőt kiforgatta saját személyiségéből, valamint sikerült a rengeteg fájó humorizálás és pózolás mellett egy ultragáz befejezést kreálnia (komolyan, a végén már paródiának is elment volna). Imho.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

anubys írta:Igen, a Best Hollywood kiadta.

Ha érdekel, itt megrendelheted:
http://www.dvdfutar.com/dvd_03571.html#3398

Bár valami olyan mendemonda ( inkább beszámolók ) kapott szárnyra, hogy vírus került a lemezre a gyártás során, ami tönkreteheti a lejátszót, szóval csak óvatosan.
Na, akkor várok vele mondjuk 3 évet, miután lemegy az ára 1000 Ft alá, oszt megveszem akkor. Vírusos? Az viszont nagyon gáz... Gondolom akkor nem árt egy futtatás előtti vírusellenőrzés, bár én egy kicsit elképzelhetetlennek tartom, hogy vírus került volna a diskre. Én még ilyenről nem hallottam, hogy gyári lemez vírusos lenne...

Egyébként tegnap láttam a Karib tenger kalózai 2-t. Az első filmnek nyomába se ér, szerintem simán lekörözi.. Egy kis estés-éjszakás műsornak megtette. Várjuk türelemmel a befejező részt.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Anzu93
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.04.12. 18:22
Tartózkodási hely: Álomvilág

Hozzászólás Szerző: Anzu93 »

Narumi írta: Egyébként tegnap láttam a Karib tenger kalózai 2-t. Az első filmnek nyomába se ér, szerintem simán lekörözi.. Egy kis estés-éjszakás műsornak megtette. Várjuk türelemmel a befejező részt.
Pont most néztem meg, és ugyanezen a véleményen vagyok. De azért jó volt...egész jó... :roll:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Narumi írta:Vírusos? Az viszont nagyon gáz...
még mindig az a helyzet hogy egy DVD film nem lehet vírusos... lol...
Kép
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Narumi írta: Egyébként tegnap láttam a Karib tenger kalózai 2-t. Az első filmnek nyomába se ér, szerintem simán lekörözi.. Egy kis estés-éjszakás műsornak megtette. Várjuk türelemmel a befejező részt.
Nem tudom mi a fenének kell minden filmnek második meg harmadik rész. Miért kell MINDEN sikeres filmet folytatni??? Sok filmet ezzel rontanak el.
Egyébként eggyetértek az elöttem szólókkal,az első rész sokkal jobb volt!!!
Én nem várom a harmadik részt.... :?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Karib Tenger Kalózait eleve 3 részesre tervezték, ezért adtak az első résznek is alcímet (Fekete Gyöngy Átka vagy mi)
Kép
Válasz küldése