Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Cruel Angel írta:Karib Tenger Kalózait eleve 3 részesre tervezték, ezért adtak az első résznek is alcímet (Fekete Gyöngy Átka vagy mi)
Értem.
De akkor meg tartsák a szinvonalat. Mert a második részben nem sokat haladt előre a sztori.
Avatar
Anzu93
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.04.12. 18:22
Tartózkodási hely: Álomvilág

Hozzászólás Szerző: Anzu93 »

Én is hallottam, hogy 3 részes lesz, meg, hogy már forgatják vagy vmi...
Sajna, én nem vagyok túl optimista ezen a téren, ugyanis ha ilyenre sikerült a második rész, félő, hogy pont az utolsót fogják jól elszúrni. :cry:
Az pedig elég ciki, ha nem kerek egy sztori. ::gome:: Bárcsak olyan jóra sikerülne, mint az első volt... ki tudja? :drop:
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Nem fogják elszúrni.. ha elszúrtak volna vmi akkor már elszúrták volna...

Mesi szerintem ez elég kerek sztori volt... és ha nem maradtak volna elvaratlan szálak akkor mi lett volna a 3. részben..?

Na mind1...

Az előbb néztem meg a Ponyvaregényt.. nemtom véleményt mondani.. nekem annyira nem tetszett.. :?
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

A Tengeralattjáró :o :) :)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Urzu7 írta:A Tengeralattjáró :o :) :)
azt nem ismerem, de a címéről két másik nagyszerű alkotás jut eszembe :arrow: Vadászat a Vörös Októberre és a Tűz a víz alá :D :cool:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Apokalipszis Most (Rendezői változat)....

Most láttam először! Ez a Coppola egy zseni! Már értem miért őrültek meg a Vietnámi veteránok... Egyszerre vicces, komoly és brutálisan kegyetlen.
A színészek se rosszak éppenséggel :D
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

outsyder írta:
Urzu7 írta:A Tengeralattjáró :o :) :)
azt nem ismerem, de a címéről két másik nagyszerű alkotás jut eszembe :arrow: Vadászat a Vörös Októberre és a Tűz a víz alá :D :cool:
Majd segítek rajdat :D :D csak épp ruter problémáim vannak.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Cruel Angel írta:Karib Tenger Kalózait eleve 3 részesre tervezték, ezért adtak az első résznek is alcímet (Fekete Gyöngy Átka vagy mi)
Eredetileg egy részes lett volna, csak eszükbe jutott, hogy hátha sikeres lesz, ezért csináltak neki egy alcímet is.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Tűz a víz alá a legjobb tengeralattjárós komédia, amire emlékszem, már évek óta várom, hogy megint leadják, de nem akarják...
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Adeline-Girl írta:Nem fogják elszúrni.. ha elszúrtak volna vmi akkor már elszúrták volna...

Mesi szerintem ez elég kerek sztori volt... és ha nem maradtak volna elvaratlan szálak akkor mi lett volna a 3. részben..?

Na mind1...

Az előbb néztem meg a Ponyvaregényt.. nemtom véleményt mondani.. nekem annyira nem tetszett.. :?
1értek...szerintem nem szándékozzák elcseszni a történetet...ez nem túl valószínű mert nem hozzá találják ki a végét hanem az egész történet megvolt csaki 3 részre kellett szedni mert túl hosszú lett volna 1 résznek...ez nem A holló c film aminek a 2. része az első silány koppintása...ha már bebizonyították h a 2. rész tudott olyan jóra sikeredni mint az első rész akkor higgyük is el az alkotóknak h a 3. se lesz rosszab az elődeinél :wink:


A Ponyvaregénnyel kapcsolatban...háát ízlések és pofonok..nekem teccett :-P
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

anubys írta:
Cruel Angel írta:Karib Tenger Kalózait eleve 3 részesre tervezték, ezért adtak az első résznek is alcímet (Fekete Gyöngy Átka vagy mi)
Eredetileg egy részes lett volna, csak eszükbe jutott, hogy hátha sikeres lesz, ezért csináltak neki egy alcímet is.
Na ja, szerintem nagyobb sikerre szamitanak, ha eleve ugy adjak el a dolgokat, hogy na 3 reszes lesz, es az ember azt hiszi, hogy akkor biztos nem a szokasos gyenge-folytatas hibaba esnek (ha persze az elso resz sikeres)... lasd matrix, mindenki ugy allt neki a 2. reszhez, hogy hu, biztos jo lesz, s az elso resz hangulatat is visszaadja, mert a tervek mar reg kesz voltak... hat ehhez kepest... POTCvel nem tudok nyilatkozni, meg nem lattam, ismerosom nagy fan, neki jobban tetszett a 2. resz...

Ellenben megneztem Alexandert, ami egy kicsit csalodast okozott... persze teny, hogy nemet felirattal neztem, es jarkaltak korulottem, szoval ha akartam volna se ertettem neha az angolbol (foleg ha valami csata-kozbeni orditasrol, vagy zene kozbeni dolgokrol van szo), nemetul meg azert nem annyira tudok (ill. nem tudtam eldonteni, hogy az angolra porbaljak meg figyelni a zsivalyban, vagy a feliratot olvassam eleve :D)... de amugy megertettem joreszt a dolgokat, de annyira azert nem nyugozott le az egesz film... a zeneje miatt neztem meg amugy, mert azt nagyon szeretem, tobbszor vegighallgattam mar az albumot (csoda, hogy igy a film ismerete nelkul ennyire elvezetm ezt az OST-t ;)). Meg lehet egyszer nezni, nem banta meg en se, de azert lattam mar jobbat...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Urzu7 írta:Majd segítek rajdat :D :D csak épp ruter problémáim vannak.
:osnani: :osnani:
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

AyaDid írta:
anubys írta:
Cruel Angel írta:Karib Tenger Kalózait eleve 3 részesre tervezték, ezért adtak az első résznek is alcímet (Fekete Gyöngy Átka vagy mi)
Eredetileg egy részes lett volna, csak eszükbe jutott, hogy hátha sikeres lesz, ezért csináltak neki egy alcímet is.
Na ja, szerintem nagyobb sikerre szamitanak, ha eleve ugy adjak el a dolgokat, hogy na 3 reszes lesz, es az ember azt hiszi, hogy akkor biztos nem a szokasos gyenge-folytatas hibaba esnek (ha persze az elso resz sikeres)... lasd matrix, mindenki ugy allt neki a 2. reszhez, hogy hu, biztos jo lesz, s az elso resz hangulatat is visszaadja, mert a tervek mar reg kesz voltak... hat ehhez kepest... POTCvel nem tudok nyilatkozni, meg nem lattam, ismerosom nagy fan, neki jobban tetszett a 2. resz...

Ellenben megneztem Alexandert, ami egy kicsit csalodast okozott... persze teny, hogy nemet felirattal neztem, es jarkaltak korulottem, szoval ha akartam volna se ertettem neha az angolbol (foleg ha valami csata-kozbeni orditasrol, vagy zene kozbeni dolgokrol van szo), nemetul meg azert nem annyira tudok (ill. nem tudtam eldonteni, hogy az angolra porbaljak meg figyelni a zsivalyban, vagy a feliratot olvassam eleve :D)... de amugy megertettem joreszt a dolgokat, de annyira azert nem nyugozott le az egesz film... a zeneje miatt neztem meg amugy, mert azt nagyon szeretem, tobbszor vegighallgattam mar az albumot (csoda, hogy igy a film ismerete nelkul ennyire elvezetm ezt az OST-t ;)). Meg lehet egyszer nezni, nem banta meg en se, de azert lattam mar jobbat...
szerintem nem volt rossz a mátrix 2... a 3.at rontották el, mert a sztori jo volt, de mégis túl sokáig ragozták az egészet.. viszont gondold csak végig szerinted beleéfrt volna az egész történet 1 filmbe??!!
nem hát..
egyébként mátrixbol nekem a 2. volt a kedvencem...
karib tenger kalózai 2-t is nemrég láttam, szerintem abbl is a második volt a jobb
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Múltkor néztem újra a Mátrix 2 egy részét, de " kérem kapcsolja ki! ". Neo Vs sok Smith ügynök a film mélypontja. Borzasztóan látszanak a CGI részek :mad:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Adeline-Girl írta:[viszont gondold csak végig szerinted beleéfrt volna az egész történet 1 filmbe??!!
nem hát..
Nem mondtam hogy belefert volna, de szerintem nem is kellett volna... az elsö resz nekem igy is lezartnak tünt, vagy legalabbis szerintem nem kellett volna megcsinalni a többir reszt, de ez egyeni velemeny...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

AyaDid írta: Nem mondtam hogy belefert volna, de szerintem nem is kellett volna... az elsö resz nekem igy is lezartnak tünt, vagy legalabbis szerintem nem kellett volna megcsinalni a többir reszt, de ez egyeni velemeny...
Ezzel teljesen eggyetértek! :goodpost:
Nem értem miért nem lehetett ot befejezni a filmet,hogy Neo kinyírta a gonoszokat,összejött Trinity-vel és kezit csókolom!
Bár nem mondom a második részben tetszett az autós üldözés,de ezt akármelyik másik akciófilmbe be lehetett volna tenni. Más nem volt jó (szerintem) Én ugyanis elaludtam rajta(jó filmeken nem szokásom).
Mégegyszer leírom,ez egyéni szerény véleményem. :lufi:
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

szerintem AyaDid nem a mátrixra irta..
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Láttam a Karib tenger kalózait, meg a Tokyo Driftet is rá két napra a moziban :D
Marha yo volt :D
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Most néztem meg az 1980-as Ragyogást (The Shining) Jack Nicholson föszereplésével. (milyen fiatal volt még itt :o fantasztikussan játszott, és a hangja is kiváló)
Csak ajánlani tudom, mindenkinek kötelező alap mű, ez pszhio horro film.
Kép
Kép
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

volt szerencsém pata által nekem is a.......... YONGGARY-hez!!!!
az a film egy iszonyat.....önmaga paródiája vagy nemtom de akkora hogy nagyonjajizéhuhdefáj:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Meg kéne tudni annak a kakiszagolófejű undormány pasinak a nevét és képeket kéne keresni róla :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

én meg azt mondom, hogy OSZKÁRDÍJAT YONGGARY-NEK!!!:D
fantasztikus egy film, de tényleg!!:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Yonggary.... de tényleg...
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

OSZKÁRT NEKI!!!!!! Víííííííííííííí :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De egyebkent ez tenyleg vmi parodia nem? En akkor lattam meg mielott indultunk volna a repterre es hajnali 4 kor v mikor adtak az Rtl Klubon, es gondoltuk megnezzuk h ne aludjunk el es kessuk le a repulogepet...es en tenyleg nem hittem a szememnek, ilyen bargyu filmet...amugy a Mortal Kombat 2 re emlekeztetett, ott volt egy ilyesmi "csata"...
Válasz küldése