Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Írd be azt, amit Pata szokott... :D
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Misu írta:Üdv Mesi..jó neked..Misu éhezik :dirr:
Egyenlőre mesi is éhezik még.
Ma még csak egy zacskó pufit pusztítottam el....

Amióta elköltöztem otthonró,elég nyavajognom,hogy nincs kaja és:
1.válasz: "mikor is kaptál fizut? Hogy fogyott el ilyen hamar??"
2. válasz: "kigyüssz hozzánk és ehetsz amennyi beléd fér
mire én:-lusta vagyok,nem hoznád be??? (több mint fél óra buszozás mire kiérek)
Mire ő vagy azt mondja,hogy hoz,vagy ha fáradt akkor azt mondja,hogy épp most ivott meg egy hordónyi sört és nem ül volán mögé :lol:
3.válasz -ez a legritkább-okés,akkor estére elmegyünk pizzázni.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Félóra neked nem ér annyit, hogy telezabálhasd magad? Micsoda lustaság... :D Bár az is igaz, hogy így nehezebben szedsz föl túlsúlyt... :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

...előttem meg ott zabálják a jobbnál jobb falatokat,nekem meg még mindig fogyóznom kell... wruááááá!!

amúgy... BWUHAHAHAAAAA
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Hát,lustaság fél egészség!!! (a tisztaság és rendmániámé a másik fele :lol: )

Bár néha nehéz összeeggyztetni a lustaságot és a rendet :hammer:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hivatalosan is bejelentem, hogy 2chan sux. :3 Komolyan, akárhányszor úgy vagyok, hogy "yay, japánok~ <3", elég egy pillantást vetnem egy 2chan threadre, hogy "az isten szerelmére, japánok... =___=" legyen belőle... (Egyetlen általános és public nyugati boardon sem tolerálnának ilyen szintű rasszizmust...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

mufurc írta:(Egyetlen általános és public nyugati boardon sem tolerálnának ilyen szintű rasszizmust...)
Egy-két példát mondanál? (Mondjuk PÜ-ben, nem lenne jó megkockáztatni egy flamewar kibontakozását. :\)
Szal azt mindig is tudtam, hogy a japánok hogymondjam, nem túl nagyra becsülik azt, aki nem közülük való (megtűrni megtűrik, az más kérdés, hogy mit gondolnak róla). Most lehet, hogy rossz példát hozok fel, de sebaj: biztos sokan tudják, de azért elmondom, hogy már a 4chan létrejötte után nem sokkal kiütközött az amerikai és japán internetezők közötti "nézeteltérés" - néhány 4chan-user elkezdett postolni a 2chan imageboardra, aminek eredménye "WTF AMERIKAIAK" felkiáltással egy globális ban lett szinte valamennyi amerikai ISPre, mindenféle subnetével együtt. Csak úgy. Mert nem japánok voltak. A 4chan-alapító mootnak sem kellett több, a "WTF JAPÁNOK" mozgalom jegyében bannolta *.jp-t a szerveréről. Ez így ment egy darabig, mire 2chan visszavonta a tiltást az amerikaiakról, így ők újra elérhették a boardot. Azt hinné az ember, hogy szent a béke a két site között, de nem: idén, a Golden Week apropójából moot is levette a bant a japánokról, még egy kis üdvözlőszöveget is írtak nekik, hogy használják nyugodtan a boardjukat. Ezen gesztus eredménye egy 500 postos 2chan-thread lett, ahol elég durva (már-már rasszista) kijelentésekkel illették a 4chant és az amerikaiakat. Szal, jah. Nem mondom, hogy a másik fél jobb lenne ilyen szempontból (egyáltalán nem az), de azért ilyenkor valahogy kicsit megváltozik az ember "YAY, JAPAN" véleménye. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Emiatt nem kell imageboardokon lógni.. :mrgreen:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nah, ennek éppen semmi köze az amerikaiakhoz vagy bármiféle provokációhoz.

Az Innocent Venus, annak ellenére, hogy szerintem egy kifejezetten kellemes cucc, tényleg nem az évezred animéje, megvannak a maga problémái. Ezerféle módon és okból lehetne belekötni és leszólni, lehetne szidni az animációt, a sztorit, a karaktereket, a mechákat, stb. (Más kérdés, hogy imo semmivel sem rosszabb vagy klisésebb, mint egy átlag Mahou Shoujo Ecchi Loli-chan anime...) De a 2channak mi a legnagyobb baja vele?

Hogy koreai.

Jobban mondva, csak a karakterdizájner koreai (származású? tökéletesen beszél japánul), de ez már stigma az egész animére nézve. Innentől kezdve minden dupla olyan rossz, minden mögött hátsó jelentés van, és minden alkalmat meg lehet ragadni arra, hogy elejtsenek vmi rasszista beszólást a koreaiakra, szidni a koreai animációt (élén a Wonderful Days-zel), szidni a "tipikus koreai" (és ez most PC volt) karakterdizájnt, stb. A "kimuchi-anime" "chong-anime" stb. becenevek már elterjedtek, a már bezárt első threadben többen kijelentették, hogy "ja, ha ez egy koreai szar akkor nem is nézem", stb. Néhányan szóltak, hogy kicsit vissza kéne venni ebből a stílusból, és egyébként is, a karakterdizájner egy db. ember, aki a sztoriról és egyébről nem dönt, de ezeket lehurrogták "na mi van, te koreai vagy? kussojjá'" stílusban.

Case in point, 1) - az animében szerepelnek kalózok, akiket "wakou" néven neveznek (létező szó), ami szó szerint ugyan azt jelenti, "japán kalózok", de történelmileg a környékbeli országokból legkevésbé Japánból voltak köztük emberek. Na, amint ezek megjelentek, először jött a felhördülés, hogy "hé, mi az, hogy wakou?!" aztán hogy "hé, mi az, hogy ezek itt jófiúk, ja, és a kapitányuk hogyhogy japán?!" Egy kalózcsaj, aki mit ad isten, koreai, szintén megkapta a "jellemző, milyen randa" szöveget.
Case in point, 2) - ugye mint tudjuk, koreai animáció sux, koreai karakterdizájn sux, koreai animátorok sux, és van ez a rettentő trend, hogy mostanában egyre több japán animációs stúdió outsource-ol Koreába. Idézek: "Ha ez így folytatódik, nem lesz mit néznünk..." *facepalm*
Case in point, 3) - elmélkedés a sztoriról (4. epizódnál tart a cucc, sok minden még nem derült ki). "Na várjunk, csak nem azt tervezik, hogy az Ázsiai Unió majd megtámadja [a sztori szerint szegregálódott] Japánt? Tipikus, ilyet is csak koreaiak tudnak kitalálni. Mi ez az anime, maszturbációs segédeszköz?" (nem szó szerint így mondta, de ez a lényeg.)

Eh. :roll: Tards.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hmm erről most eszembe jutott az a román game-s sztori (még az elöző offtopicban) :D mindegy. Beszéljünk vidámabb dolgokról. :-P kaptam fizetésemelést :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Doom: gratula

egyetértek Patával.

LOL, hazafele láttam (sötét)rózsaszín hajú csajszit. (Mayer->ez most kivételesen jól nézett ki) :dirr:
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

nem volt jó a mai meet i presume. lényegében véve qrva fáradt voltam, és még mindig vagyok (Liache szindróma) és éhes vagyok (Pata szindróma) btw. szntem megyünk enni:P merthogymármegintmayernélvagyokXDD
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

BÉÉÉKAAAAAA ::frog::

-----

Olyan magányosnak érzem magam ::bawl:: ugy hajnali 3/4-ed 4 körül...ajjj ez nem normális dolog...mért nincs itt senkiiiii? :eyes:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Chiigirl írta:Olyan magányosnak érzem magam ::bawl:: ugy hajnali 3/4-ed 4 körül...ajjj ez nem normális dolog...mért nincs itt senkiiiii? :eyes:
Nahh, én itt vok... :lufi:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nah én is megérkeztem és megpróbálom a lehetetlent:regisztrálni akarok a conkaraokéra :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nekem már sikerült! :D Competition, competition! :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Májszú és Lijjácse is indulnak :dirr: aoi-karaoke lesz vagy mi? :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

omg o_O; van netem! 3 napig karbantartás miatt nem volt..ó hogy rohadnának meg. -.- na megyek olvasni, miről maradtam le. :dirr:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Megjöttem :dirr: voltam hegyet mászni...megjártam a helyi búcsút és rájöttem hogy rég volt ennyire s**r..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Énis voltam a helyi búcsúban, itt is sz*r, egyre rosszabb, de a dodgem meg a mini hullámvasút egész jó volt. XD
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ajánlanám figyelmetekbe a MAC (azaz Macintosh) menü skin-t xp-re, nagyon jó ^^ elméletileg elég annyit beírni keresgélőbe hogy mac skin xp-re és lesz találat. tök jó alul ez a dokkoló állomás csak be kell állítani hogy csak akkor jelenjen meg amikor leviszed az egeret :D

Mellesleg sajnos ismételten dög meleg van :( és olyan rosz lesz jövőhéttől melózni.. nem lesz Szandra.. sniff :(
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

micsoda pangás van itt hétvégenként...
inkább én is behúzok a kapitálba tüzijátékot sasolni
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Doom írta:Ajánlanám figyelmetekbe a MAC (azaz Macintosh) menü skin-t xp-re, nagyon jó ^^
Erről egy Moldytoaster videó jut eszembe, idézek: "Macs are about as good as the movie Gigli. With Jennifer Lopez and Ben Affleck. And that good is nothing... it sucked." és "I hate them... Thinking about them makes me wanna shoot myself. I just wanna shoot something... Maybe I wanna shoot... shoot everything, I don't know. Well, there's nothing more to say, it's crap. iPod + Mac = crap." :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Rage: ... fogalmam sincs miről írtál az elöbb :D lol :D nekem erről a rohadt nagy viharról az jutott eszembe speciel, hogy DE JÓ HOGY ISMÉT nem mentem sehova se.. tüzijáték ficc hugom persze elment de ahogy kinézett most ahogy hazajött hahaahahaahah!! És akkor még elötte nekem szól be hogy nem igaz hogy miért nem megyek el tüzijátékot nézni.. :lol: itt álltam az nappaliban amikor hallom jön be valaki, persze totál szét volt ázva :D mondom na hello :D hahaahahahah
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

K*VA nagy vihar volt, tényleg totál katasztrófa-fíling. Eddig állítólag két halott, rakat sebesült, kidőlt fák, épületek, stb.

http://index.hu/politika/bulvar/tuzij060820/
http://origo.hu/itthon/20060820tuzijateknezok.html

Minket a tömeg kellős közepén kapott el, nem volt semmi. Mondjuk, baromira élveztem, de azt hiszem, egy életre egy ilyen bőven elég. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Lezárt