Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Szvsz mert abszolút elüt a manga-tól amiben még javában azon van hogy visszaszerezze.
Amugy itt egy kép: http://href.hu/x/1mh0

Edited by Rage: Kissé hosszú volt a link, lerövidítettem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sai 2006.08.07. 15:09-kor.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Bocs,mangát nem olvastam/olvasom! Vááá ez a ruha tényleg gáz! Kösz a linket. ::vic::
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Szóval igen, azért is baj h Ishida most új erőre kapott (ami labilis, szóval előre láthatólag megint elveszti az erejét... :)) Mert a mangában sokkal drámaibb ahogy visszaszerzi (vagyis... csak folyamatban van). Meg a Filler Ishida folyamatosan sír és rinyál, és míg a mangában meg a korábbi bleach részekben egy kúl karakter volt, addig itt egy rinyáló p*cs :-p

MOVIE
http://www.bleach-movie.com/

Nah, van valami pontos dolog a story-ról. EGy senna nevű Shinigami csapatot szed össze (Ichigo-val együtt) h a DARK ONE ellen vezesse őket... durván ennyi :D
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Senna?Akkor KT nem csak Nirvana,hanem F1-rajongó is? :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Meglehet :)

Mindenesetre a 92. Epizód csalódás a számomra, mert azt vártam h most valami all-out-war lesz de nem, valóban úgy történt ahogy Pata gondotat... most meg kell találni a Bountokat... ezért most megnézem inkább megint a SoulSociety Arch-ot :) Abban jók voltak a fight-ok legalább...
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Nemnem,előbb meg kell találni Ren'Tao-t vagy kit(15 ep),aztán kiszedni belőle,hogy hogy lehet lenyomni a Bountokat(7 ep),de amit megtudnak,az persze csak akkor működik,ha a Hold együttáll a Merkúrral meg a Jupiterrel,szerencsére ez húsz epizód múlva bekövetkezik,addig Ichigoék edzenek,és AZTÁN jöhet a Kétségbeesve keresem Kariyát-filler(25 ep),amelyben Ichigoék találkoznak Jim Morrissonnal,Inoue bátyjával és egy new york-i taxisofőrrel...
Azt hiszem,be fogok golyózni.
:oops:
Hanatarou desu.
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

ez de lol ez tetszett ez a leírás:D

újabban divat lett hogy mindent agyonfillllerezzünk?:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

ezt a divatot is Naruto-nak köszönhetjük :D (najó ez geci volt :-P nagyonis sajnálom h a Naruto-val így elbántak...)
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Előbb-utóbb csak vége lessz a filléreknek nem?Ugye?Nem tarthatnak örökké(csak túl soká)!Néha elgondolkodom hogy vajon mikor lessz vége a sorozatnak pontosabban hány rész után?És mi lessz a legvégén?
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Na de inkább filler minthogy szimplán félbahagyják mint anno az Inuyasha-t mert beérték a manga-t.(a Naruto-nál is ez volt,az persze más kérdés hogy már rég folytathatnák mert megvan a kellő távolság az anime és a manga között)Mondjuk én a fillerekben csak annyi jót látok hogy eggyel vagy kettővel több op és end meg esetleg egy-két kapitány akció közben.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szerinted ennyi elég? Ennyi erővel AMV-ket is nézhetnél... Én nem bánom, hogy abbahagyták az Inuyasha-t, jobb, ha nem tesznek tönkre egy sorozatot minősíthetetlen pótlékkal(elnézést, ha kicsit goromba voltam... ::jbow::). Ha már folytatnak egy animét, legalább töltsék fel igényes tartalommal...
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Félreértettél.Nem azt mondtam hogy a fillerek nem jók(bár az eleje elég gázosan indult és már nincs lelkierőm neki kezdeni újra szal. nem szólom le anélkül hogy láttam volna)csak szimplán én nem nézem mert nem látom értelmét hogy fölöslegesen foglalja a helyet a gépemen ha az eredeti történet szempontjából semmi jelentősége.Mellesleg az Inuyasha-ban is volt egy rakás gyenge filler(30-40 kb. hanem több)ráadásul nem is biztos hogy folytatni fogják az anime-t mert már senkit nem érdekelne szal. inkább filler mint egy lezáratlan anime.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Inkább olyan Poénfillerek mint Narutoban Kakashi maszkjának rejtélye (ami csak féligmeddig filler :-P),

Szóval sztem iszonyat poén lenne ha mondjuk Byakuya átkerülne az élők világába, és Rukia módjára be kell illeszkednie. Képzeljétek el a jelenetet amint Ichigo szekrénye kinyílik és Byakuya egy selyemköntösben kilép onnét. Vagy hasonló dolgok. Naruto fillereknek ennyi előnye van, h megvan a remény arra h a következő filler arch jobb lesz. Míg itt, tudjuk h hosszú ideig lesz Bounto gyakás (vagy éppen keresés...)

Viszont így legalább tudjuk előre h 20-30 részen át fillerek mennek majd, és utána talán folytatódik az Manga Sotryja

Amitől félek viszont h még nemtudni kik lesznek az új Seiyuu-k (arrancarok, Vizardok stb) Ha erről kapunk infót akkor szinte száz h nemsokára vége a fillereknek. De most még egy jó 10 rész benne van a pakliban. Szeptemberben is fillerek lesznek. Sztem :(
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hát Ulquiorra seiyuu-ját itt halhatod http://www.jp.playstation.com/scej/title/bleach/heat3/ ha megnézed a játék trailer-ét.Mellesleg szvsz ha egy játékba behozták Ulquiorra-t akkor ha nem akarnak nagyon spoilerezni akkor hamarosan vége lesz a fillereknek.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bezzeg a PSP kap mangás Bleach game-t :-P

No igen akkor ez egy jó jel h van Ulqiorra seiyuu-nk, és jó is lesz ez a hang. Akkor ha van hang, akkor dolgozhatnak már a szinkronizáláson. Lassan végelehet a filelreknek, de én tartom magam a további legalább 10 résznyi fillerhez (vagy neadjisten több O,o)

-----------------------------------------------------------

Októbertől a Bleach-et szerdán vetíti a TV Tokyo. Naruto pedig átkerül csütörtökre. Namármost a mágikus Október 4-e nem más mint a 100. epizód. Most feldobok egy Rumor-t: Ez lesz a fillerek vége.

Miért is? Mert ez a 100. rész, mert átteszik az időpontot, és mert Narutoban a fillerek vége a 200. részben következhet be ha minden igaz...

Aztán a kövezzetek meg ha nem lesz igazam :-P
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Mayer, Narutoban az a 204. részre esik. Ott meg új szezon lesz. =D

Amúgy a mai rész nagyon uncsi volt, egy kis fight, menekülés, fight, menekülés. Mire Byakuya vmi kis harcot fogna ki, addigra a legyezős bounto csaj elmenekül. Ajvé ajvé. :\
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát igen ez a rész tényleg borzalmas volt továbbra is... de Byakuya belépője isteni volt :) Meg a Golden is mentett. Holnap/Holnapután manga chapter... már várom :)

apropó: Ajánlanám ezt az AMV-t mindenkinek:

http://youtube.com/watch?v=cKxYA4VS-p4
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Október negyedike? :lol: Honnan tudják ezek,hogy akkor van a születésnapom? :lol:
Tudom.Áprilisban kellett volna születnem. :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Manga 239.(raw):Egy kis iskolai közjáték Inou eltünése miatt,semmi extra.(legalább is szöveg nélkül)Aztán Uraraha ismét kézbe vette a dolgokat:levitte Ichigo-t abba a barlangba ahol anno a Ban-kai edzés folyt és ahol nem más várta mint Ishida(immár "igazi" Quincy-ként(ha jól sejtem))valamint Chad(Sado)aki eléggé felszívta magát a Renji-vel folytatott edzés alatt.Valszeg lesz egy össznépi erő demonstráció aztán Urahara vázolja a szitut és irány a téli(ha jól emlékszem) ütközet hacsak nem akarna tenni még előtte egy kitérőt a Hueco Mundo-ban.^^'
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Sziasztok! Szerintem ez itt még nem lett hírdetve. Szóval Bleaches szerepjáték oldal nyílt vagy egy hete. Ha érdekel benneteket nézzetek fel az oldalra:Bleachrpg
Még van sok szabad szerep, úgyhogy bátran jöjjetek.
Real World Espada
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

239.(sub)Nos tévedtem és mégis tesznek egy kis kitérőt Ichigo-ék a Hueco Mundo-ba és egyenlőre elmarad a téli ütközet bár volt rá egy utalás hogy már közeledik>ugye Ichigo kapott valami jegyet az egyik haverjától ami december 5.-re szól.Mondjuk ezt most nem igen értem mert azért 3-an(mégha Urahara is megy akkor is) elég keveses az Arrancar-ok + a trió ellen hacsak nem egy "fogd a lányt és fuss" terveznek akkor szvsz úgy lesz hogy jön a nagy hepaj a földön Arrancar-ok Vs SS + talán a Visoredek és amikor ez zajlik akkor mennek..
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Na gyerekek, a mostani rész is uncsi volt. Legalább a következő részben lesz jó kis Byakuya fight. Viszont ahogy studio pierrot el tudja húzni a fanok elött a mézes madzagot... minden elismerésem.. :)
Most egy arrancar képe volt az openingben (Grimmjaw).
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Én reménykedem hogy Byakuya váltja meg a világot a Bountok-tól^^'
240.(raw)Nos Ichigo-ék elindultak és kiderült hogy Inoue hatalma elég hasznos és első körben adott Grimmjaw-nak egy ajándék új kart(vagyis visszanövesztette) majd teljesen összefoltozta. jött az amiért szeretjük Grimmjaw-ot:röviden tömören kicsinálta Rupee-t de mint a szél aztán ha jól sejtem Inoue tekintetéből megérkezett Ichigo(Urahara vagy mondjuk az apja nélkül ami egyetlen jelent a túl erővel Aizen-ék részéről)Ja és Natsuki +Ichigo másik két oszt.társa ott dekkolt Urahara barlangában.(szerintem lesz valami Natsuki-val mivel ő is látja Ichigo-ékat bár lehet hogy csak az aggódó barát szerepe marad meg neki.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sai 2006.08.25. 21:15-kor.
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Nekem tetszett a 94. rész, attól hogy nem volt benne üsd vágd nem apád. Kimondottan viccesnek találtam.
Real World Espada
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Utálom Grimmjaw-t. :cry:
Szerintem aranyos volt a vadmalacos jelenet...meg Ganju a végén.
Hanatarou desu.
Válasz küldése