Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nos, újra internet közelben lehetek :D

Első hír amit levadásztam: valószínűleg 105. résztől kapunk új Openinget. De ez még nem megerősített infó. A kis pletyka szerint a következő szám fog jönni az új Openingben:

"Splash" by B'z... azért is tessék ezt nagyon fenntartva kezelni mert a szám kinn van már, és megvásárolható, ami az eddigi Openingekre nem volt jellemző tudtommal. Mindenesetre, meg lehet hallgatniu, és gy meghallgatva az eddigi legpocsékabb opening lehet ez :weh:

Endingnek pedig: "El Mirador" by Unknown (azaz Ismeretlen)

Az új Opening a 105. résztől érkezhet, azaz, lehetséges h eddig biztosan Fillerek mennek... hát damn... :-P

--------------------------------------

Nos mint kiderült ezek csake FAKE infók, valakinek jó kedve volt és elkezdett felhozni ilyen pletyiket... szóval a fillerek végére is várhatunk :p

a Mininova.org-on található 95 és 96 epizód torrenjte pedig vírusos... vigyázzatok :)

Nah, holnap pedig új EP... Ichigo csatlakozhat Byakuya harcához, és gyakhatnak, remélem eseménydúsabb filler epizód lesz.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

-テレビせとうち 2006-08-22(火) 19:30 30 94 日番谷の決意!激突の時迫る
8/29は放送休止 8-18(金) 16:04 _

テレビせとうち 2006-09-05(火) 19:30 30 95 白哉出陣!風を裂く桜の舞 ! 8-18(金) 16:04 _

Ezek szerint holnap nem lesz Bleach rész.. :)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jah, erre most jöttem rá h elgondolkodtam... damn :D

De manga chapter továbbra is csoroghat :)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mayer írta: Ajánlanám ezt az AMV-t mindenkinek:
http://youtube.com/watch?v=cKxYA4VS-p4
Ez eszméletlen jó volt. Köszi! ::vic::
Mellesleg CD Japanről már előrendelhető a 2007-es Bleach naptár.
A 2006-os képekeben
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

241.(raw)Ichigo apja és Ishida apja ismerik egymást bár nem tüntek kifejezetten puszipajtásoknak bár lehet hogy Ishida apja mindenkivel fapofával beszél.Érdekes.Ichigo-ék megérkeztek a Hueco Mundo-ba ahol már várta őket a fogadó bizottság de persze Aizen csak lazán üldögélt tovább a "stílusosan" berendezett kuckójában nem zavartatva magát.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Éreztem én, hogy nem szabad meetre menni, erre tessék; engem is megfertőztek. Elkeztem Bleach-et nézni ::bawl::

Harmadik résznél tartok és nagyon feelinges ::^_^::

érzem, hogy többé már nem menekülök...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

hangos felnevetés: *BOHAHAHAHAHAHAHAHA*

És ne feldd anubys: "Spirits are allways with you!" :)

Uhh az eheti mangachapter is felpörgetett. AZ utóbbi hetekben NAGYON jók a chapterek. Nagyon jó lesz ez ha sikeresen meganimálják.

SPOILER
Nem gondoltam volna sosem h Isshin *fan fan fan fan* ismeri Ryuuken-t méghozzá nem is olyan rosszul, sőt... és nem csak azért mert mindketten az egészségügyben dolgznak. Nem lepődnék meg ha Ryuuken Shinigami gyűlölete és Isshin száműzetése között lenne valamilyen kapcsolat, de amire méginkább kiváncsi lennék: Mindkettejük csatlakozása egy hatalmas csatához. Mondjuk Ichigo-ék Hueco Mundo küldetésének sikeres befejezéséhez :)
SPOILER END
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

240.(sub)Kiderült hogy Inoue képessége igazából nem is gyógyítás hanem visszájára fordító képesség vagyis jelenesetben Grimmjaw "szimplán" visszakapta azt a karját amit még Tousen vágott le anno.Más érdemleges dologra nem derült fény(vagyis Grimmjaw-nak nem volt különösebb oka hogy kicsánlja Rupee-t szimplán annyi hogy az igazi 6.^^)
241.(sub)Ishida végülis talált az apjának tett igéretében egy kis kaput(vagyis hogy Ichigo nem számít nem teljes shinigami-nak mivel nem tartozik az SS-hez hanem ő csak egy "közvetítő" aki úgy viselkedik mint egy shinigami vagy valami hasonló^^')a két father közötti beszélgetésben nem volt semmi extra csak Ryuuken(eddig nem is tudtam hogy így hívják Ishida apját^^') meglepődött hogy Isshin betudott jönni az ő kis "edzőtermébe" és hogy visszatért Isshin ereje ja és hogy Ryuuken direkt hagyta hogy lelépjen Ishida és rábízta hogy végülis hogy használja az erejét(bár ebben nem vagyok biztos de valami olyasmit mondott hogy vajon életben tartja-e az ereje vagy teljesen elpuszítja asszem)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

SPOILERek

****************

Inoue "I reject" dumája értelmet nyert. Nem visszafordít dolgokat, hanem azoknak a bekövetkeztét tagadja meg, utasítja vissza. "visszautasítom". Azaz egyszerűen visszautasítja a dolgokat, ezáltal meg nem történtté téve azokat. Grimmjaw így kapta vissza a kezét. Kiváncsi vagyok, vajon a halálból is vissza tud így hozni embereket?

****************
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

De akkor mi volt az a Time Reversal amiről Aizen beszélt?Bár lehet hogy csak ez a mondat zavart be:She can return the target previous state.Bár annyira még nem vágom az angolt szal. valszeg bennem van a hiba^^'
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Keményen eljutottam már az ötödik részig :-P
Remélem Icigo talál valami módot, hogy magától kilépjen a testéből, met ez így vicces lesz egy idő után, ha állandóan ki kell ütni ( szóljatok, ha tévedek )
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

anubys:én most nézem újra, és most pillanatnyilag nézem a 8. részt.Ami azt illeti a hatodikban Rukia szerez valami bogyót, ami valami macis izébe van bele rakva, s attól magától kimegy a testéből, de oszt. mégse jó, mert valami lélek van benne, s irányítsa majd Ichigo testét.Oszt. Urahara kiüti belőle, és belerakják egy maciba, s haza viszik. :D Így most a plüss maci életre kelt.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Oké, szóval akkor ezt most elmondom :)

az a "bogyó" az egy ModSoul, avagy: Modified Soul, ami egy olyan lélek, mely mesterségesen eltt létrehozva a Hollow-k ellen. Élettelen testekbe téve új életre kapnak a testek, és harcolhatnak a Hollow-k ellen... AZonban ezeket késöbb megsemmisítették, ugyanis milyen már h életre kelnek a holtak? :) (Éllettelen test=halott ember teste) Néhány azonban sikeresen megmaradt, és véletlenül Urahara Shop-jába került. KON is egy ilyen MOD soul. Ebből lesz is egy kis kalamajka.
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Izé...én úgy tudtam,hogy Kon oroszlán... :shock: Sörénye van...
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Plüssállatka :) Maci... vagy Oroszlán... ki hogy látja :) Sztem ilyen Maciororszlán hibrid :)
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Kon kifejezetten oroszlán :cry:
nemtudom ki hogy van vele, de ezek a fillerek egyre nevetségesebbek...T_T a kardos legyezős báuntón nemtom h sírjak vagy nevessek, vagy a kettőt egyszerre :S
VÁÁÁ :mad:
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Honnan kezdődnek a fillerek? És azóta mennyit haladt a manga? ( magyarán szólva, mikortól sejthető, hogy továbbhaladnak a történettel? )
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mayer írta:az a "bogyó" az egy ModSoul, avagy: Modified Soul, ami egy olyan lélek, mely mesterségesen eltt létrehozva a Hollow-k ellen.
De az a bogyó egy Gikongan kéne legyen, csak a kis csaj össze keverte, és Modified Soult adott.
Most néztem meg a 10. és 11. részt újra. :D
Bohahahahahaha.
Akkor meg az a Kanonji meg örített, mert egyfolytában azt mondta Ichigonak, hogy boy.
A 11. ben pedig ahogy Ichigo nézett Tatsuki-chanra, biztos halál. XD
Meg amikor el kezdett sírni Rukia, fejeltem az asztalt, s úgy röhögtem, hogy szakadtam meg. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

anubys írta:Honnan kezdődnek a fillerek? És azóta mennyit haladt a manga? ( magyarán szólva, mikortól sejthető, hogy továbbhaladnak a történettel? )
64-től kezdődnek a filler részek.
Real World Espada
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nos a 19. rész megnézve. :D
A 16. rész nagyon jó volt, már épp, hogy Ichigo kinyirná Renji-t, s Byakuya kettétöri a Zankaputoht, s leszúrja Ichigo-t, meg most Urahara csináltassa a "leckéket" Ichigoval. :D Na dehát, Ichigo mostmár Death God. :D
Valaki megtudná mondani, hogy hányadik részben van az amikor először megjelenik a Kuroi Getsuga? :D Mármint az a kemény csapása Ichigonak? :D Az nagyon tetszik. :D Meg amikor Byakuya körül futkorászik írtozatos sebességgel és akkor Byakuya kérdezi, hogy "What's this speed?" pedighát a 16. részben kb. 15 métert tett meg egy fél másodperc alatt, Ichigo még nem is pillantott s már a háta mögött volt. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

95. rész...
Hát, lehet, hogy csak én érzem így, de ebben a részben az animáció nem volt valami kifejezetten jó. Néha Byakuya álla olyan hegyes volt és vékony, hogy akár azzal is meg tudta volna ölni Kariya-t. O_o
96. rész preview-et nézve ott se volt olyan jó a grafika.. :\
Na majd meglátjuk.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mayer írta:hangos felnevetés: *BOHAHAHAHAHAHAHAHA*

És ne feldd anubys: "Spirits are allways with you!" :)
:D 11. résznél tartok, szóval most már értem, mire gondolsz :wink:

Beleolvastam AniDB-n a címekbe. Bár ne tettem volna... :cry: Mint egy hatalmas spoilerfest.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Bohahahahaha. :D
Ezt Kanonji mondja, akkora egy hülye állat. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kinn van a Tonight Tonight Tonight Single.

Nos, továbbra is a TTT az egyik legjobb opening (bár elsőre nemtudtam összetenni a Bleach-el :)) Habár kissé csalódott vagyok, mert a full version nem más mint a 1:30 perces edition kinyújtása 2:50re... de komolyan szinte egy az egyben uaz... ez jó is emg rossz is emrt legalább ami jó volt nem rontották el... de azért vártam néhány váratlan szövegre, meg gitárzúzásra :)

A Single többi száma... nos... még szokni kell :)

Ennyit az első élményekről.

Akit pedig netalántán a számhoz készült videó is érdekel (ami amúgy fantasztikusan móka :))
http://www.youtube.com/watch?v=jh3VDIhHVPo
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hát én továbbra is a "Mijágetá jozórá nó hósi tácsi nó hikári" intrónál maradok. Nekem még mindig az az etalon.
Válasz küldése