Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Én a Jubei-chan-t 3 rész után feladtam. Azt reméltem, hogy jobb lesz de sajna nem lett az :?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Hát én a ninja scroll sorozattal jártam igy, a movie még tetszett is, belekezdtem a sorozatba, de az nem tetszett...
Az első részt se bírtam végignézni, talán mert angol szinkronnal volt :P
1ébként az openingje sem tetszett.
Nah miután nagyokat csalódtam gondoltam elolvasok róla egy-két ismertetőt, de semmi jót nem írtak róla, hát nem is folytattam.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

ninja scroll tv... tényleg na az is egy jó nagy bukás volt. Sablon sztori ratyi ellenfelekkel és lehangolóan ultragáz "semmi sem változik" befejezéssel.
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Ninja Scroll nekem tetszik.
8-ik részt fogom most nézni. Tök jó kis szórakoztató sorozat, nincs vele gond. Az openig zene az nagyon király.(le is töltöttem)
A film az télleg eszméletlen hangulatos de azért még is csak jobb ha nem csak 1,5 órában láthatjuk Jubei-t hanem egy sorozatban is. :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Látom a vélemények totálisan ellenkeznek :D
nem értem miért jó a nija scroll és, hogy miért kéne annyira látnunk Jubeit
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nem baj ha ellenkeznek a vélemények, normális dolog.
Akit érdekel Jubei kalandjai az nézze akit nem az ne nézze :D .
Bár a Movie hangulatát ténleg nem éri el a sorozat de attól még nem rossz.
Mindegy... :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

TEljesen igazad van, de azért vannak a fórumok, hogy elmondd a véleményed valamiről és megbszéld másokkal, hogy ez miért tetszett és miért nem stb...stb...
Neked miért tetszett? :)
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

:) Tudom én is hogy ezért vannak a fórumok :D.
Csak mivel én nem tartom magam nagy Ninja Scroll fannak ezért nem akartam nagy vitára vinni a dolgot.

Előszőr is kezdjük ott hogy szerintem kevés a "vándor harcművész" témájú anime, vagy legalább is én eddig kevéssel találkoztam és még kevesebb ami télleg jó is. A Ninja Scroll movie szerintem egy nagyon jó mű ebben a témában ami sok ilyen témájú igazi filmnél is izgalmasabb és érdekesebb, szal egy emlékezetes anime movie, de csak 1,5 óra ugyebár amig élvezhetjük azt a világot. Sorozatnak örültem hogy még többet lehet nézni Jubei kalandjaiból de valóban a movie hangulatát és színvonalát nem éri el, de ettől még nem egy rossz alkotás, egy átlagos "vándor harcművész" anime ami szerintem egy élvezhető és szórakoztató mű.

Szal összefoglalva akkor szerintem a Ninja Scroll movie nagyon jó a Tv sorozat közepes de élvezhető(és a zenéje is szuper :))

Ha már ebben a témában vagyunk had említsem meg azt az animét ami szerintem a legkiemelkedőbb harcművészeti anime, és ez a Shura no Toki/Time of Shura/ (ismertetőt is küldtem belőle az addicts-ra) ez etalon lehetne az ilyen témájú animéknek. (az avatarom is ebből van)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

igen, igen a movie tényleg jó volt, de a sorozat nagyon nagyon nem tetszett :D tényleg ne menjünk bele, akkor, nekem sincs kedvem hozzá :D

Olvastam az ismertetődet, tényleg jó lehet, asszem a ghost in the shell season 2 után belenézek
1ébként láttad a samurai champloo-t? egyik kedvencem, annál jobb samuraios animét még nem csináltak sztem
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

:woff: Örülök hogy olvastad az ismertetőt ::^_^:: .
Samurai Champloo megnézéstét én is a közeljövőben tervezem mert a haverok is nagyon ajánlgatják szal mindenképp belekezdek majd.


ON: Régebben elkezdtem nézni szamuráj témával kapcsolatban egy Kenshin nevű sorozatot de 4-5 résznél tovább már nem bírtam. A főszerplő egy lányos külsejű srác (aszem őket mondják Bishonen-nek) és elvileg egy félelmetes harcos akitől mindenki retteg. Számomra egy gyenge viccnek tünt az egész, de nem csak a szereplő miat hanem amúgy se volt benne semmi a mi megfogna hogy tovább nézzem.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ssj2Viko írta:ON: Régebben elkezdtem nézni szamuráj témával kapcsolatban egy Kenshin nevű sorozatot de 4-5 résznél tovább már nem bírtam. A főszerplő egy lányos külsejű srác (aszem őket mondják Bishonen-nek) és elvileg egy félelmetes harcos akitől mindenki retteg. Számomra egy gyenge viccnek tünt az egész, de nem csak a szereplő miat hanem amúgy se volt benne semmi a mi megfogna hogy tovább nézzem.
Bishonen, vagy bishounen, az az. :) A Kenshin mondjuk még csak a "must seen" listámon van, szóval eddig még nem volt hozzá szerencsém, de nekem kifejezetten tetszett, hogy a főhős nem valami "tökösmacsós" szamuráj. (Pl a Trigun is elsősorban Vash miatt fogott meg.) A TV sorozatról pedig annyit érdemes tudni, hogy az első 26 rész szinte mind "filler" (leszámítva azokat, ahol 1-1 főszereplő jelenik meg), és a sztori ezután indul. Amúgy van egy OVA is, ami Kenshin múlját mutatja be, avagy mitől is olyan "félelmetes harcos", de annak a hangulata eléggé eltér a TV-től (jóval drámaibb és komolyabb), és megjelenési sorrendben is a TV volt előbb.
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

A Kenshin OVA nekem nagyon tetszett, a sorozathoz még nem volt szerencsém.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát ami nekem mostanában nem néztem és nem tetszik:
Arc the Lad:Ma megnéztem az első részét, és hát...szörnyen pocsék.
Ssj2Viko:Ruroni Kenshinről beszélsz?Az az anime nekem se tetszett valami nagyon.
Air:Szerintem, ez is elég nagy hüjeség, bár végignéztem, s volt olyan rész ami nem volt rossz, de alapjában véve... :roll:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kenshinből a sorozatot én se bírtam... az OVA viszont nagyon nagyon nagyon JÓ!
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ahoz még nem volt szerencsém, de ha lessz időm, akkor megnézem. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az Air szerintem a legjobb animék között van, bár ez ízlés kérdése.
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Xelloss írta:Az Air szerintem a legjobb animék között van, bár ez ízlés kérdése.
még csak két részt néztem meg belöle, de érdekesnek tünik. majd nézem tovább is, csak most nem érzek hozzá affinitást. :D
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mayer írta:Kenshinből a sorozatot én se bírtam... az OVA viszont nagyon nagyon nagyon JÓ!
Heh, nálam fordítva. Én nagyon szeretem a Kenshin mangát, és így a sorozatot is (kivéve a harmadik szezont, mert onnantól kezdve köszönő viszonyban sincs se a mangával, se bármiféle értelemmel). Az elején a sok filler tényleg unalmas egy idő után, de amint a második szezonnal beindul a sztori, nagyon, nagyon jó lesz.

Az OVÁkat nem bírom, mert nem Kenshin, hanem valami iszonyat angsty cucc, random szereplőkkel eljátszatva, akiket mellékesen úgy hívnak, mint a Kenshin szereplőit. Az első OVA még csakcsak elmegy, bár az is ilyen angst for angst's sake cucc, amiben majd' mindenki OOC, de a második OVA az katasztrófa.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:Én nagyon szeretem a Kenshin mangát, és így a sorozatot is (kivéve a harmadik szezont, mert onnantól kezdve köszönő viszonyban sincs se a mangával, se bármiféle értelemmel). Az elején a sok filler tényleg unalmas egy idő után, de amint a második szezonnal beindul a sztori, nagyon, nagyon jó lesz.
Tényleg, a mangát végig feldolgozták animében?
Kép
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Amy Jade írta:
Xelloss írta:Az Air szerintem a legjobb animék között van, bár ez ízlés kérdése.
még csak két részt néztem meg belöle, de érdekesnek tünik. majd nézem tovább is, csak most nem érzek hozzá affinitást. :D
Nézd meg, nekem nagy kedvencem. Persze ízlések és pofonok ::japsmil::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Titkos írta:Tényleg, a mangát végig feldolgozták animében?
Nem. A fele van csak feldolgozva, a Shishio-sztori végéig. Onnantól kezdve a sorozat leválik, a két OVA meg... Sz'al, az első OVA nagyjából a manga második feléhez szükséges háttérsztorit adja elő, kivéve hogy az összes karakter OOC. A második OVA elvileg ezt folytatná, csak éppen nem azt teszi, hanem behozza Enishit vmi teljesen értelmetlen módon, aztán az egészet a mangától teljesen eltérően, totál értelmetlenül fejezi be, miközben a karaktereknek semmi közük nincs saját magukhoz, a nevüket leszámítva.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi, akkor asszem maradok inkább a mangánál, illetve a TV felénél-háromnegyedénél. ^^"
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Nemtom mondta-e valaki, de én megszavazom a világ legrosszabb, legsablonosabb animet: Tokyo Mew Mew. Egyszerűen szörnyű... hihetetlen, hogy van rá vevő... :?
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Szerintem a legrosszabb:Parappa,a rapper(Borzalom!)
Pokémon(Mindig ugyanaz:felbukkan a Rakéta Csapat,aztán repülnek :-P Nem tudom,hogy 7 évesen hogy tudtam nézni ::jcrazy:: )
Detective Conan(Láttam németül egy részt,rögtön elment a kedvem tőle)
Arc,a kölyök(Na jó,abban csak Elk nyavalygása nem tetszett :hammer: )
Egyenlőre ennyi jutott az eszembe...
Avatar
Destiny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.10.16. 21:47
Tartózkodási hely: pontosan

Hozzászólás Szerző: Destiny »

Legrosszabb anime, legrosszabb anime... Tokyo Mew Mew, Pokemon :tard:. Hirtelen ennyi.
Boldogság az, amikor a fogorvos azt mondja, nem fog fájni, és a keze beleakad a fúróba.
Válasz küldése