Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Két olyan anime van most, ami nagyon érdekel és kíváncsi lennék mások véleményére, hogy hogy tetszik, érdemes-e megnézni, stb.

Ergo Proxy
Eureka Seven
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

paTKany írta:Elkészült a Sky Girls fansubja by Froth-Bite. (Loli rajongók! Lehet rohanni letölteni!) Nem volt már időm reggel munkába menet előtt végignézni. Csak az openingre volt időm, de az alatt a fansub creditsen nagyon jót nevettem. :D
Én nem mondanám, hogy loli fan lennék (vagyis a 16 éves lányokkal nincs gond, csak ne rajzolnák őket 13-nak XD), de a Sky Girls már a blog alapján is nagyon megfogott, meggyőzőek voltak a képek. :D
Egyébként csak ez a (majdnem) fél órás OVA epizód jelent meg, nem készült több rész?
Kép
Avatar
Sagesse
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.08.30. 05:16
Tartózkodási hely: Wudersch

Hozzászólás Szerző: Sagesse »

Most néztem meg a Zettai Shonen 9. részét. Eddig nagyon-nagyon jónak tűnik, de nem akarom elkiabálni (a közelmúltban nagy csalódás lett az örömködés vége :(). A karakterdizájnt először szoknom kellett, de most már tetszik. A sztori pedig több, mint érdekes...
Deo favente navigas vel limine. - Horatius
Ira impedit animi iuditium. – Cato
Waff! - Ein
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Fushigi Yuugival végül leálltam... azért kezdtem bele, hogy jó kedvre derítsen, de sajna eljutottam addig a pontig, ahonnan már a film 180 fokos fordulatot vesz, s a röhögést sírás váltja fel... ^^''''''' szóval nem tudom hogy végignézem-e, nincs spec. kedvem megnézni, hogy az összes szereplőt kinyírják...

Lehet ma Esca moviet nézek, ez is nagyon nagyon rossz minőségben volt meg nekem, szóval most megnézhetem úgy, hogy látok is belőle valamit xD
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

FY-t én a 12-13. résznél meguntam.^^"

Chobits
Tudom, már nagyon sokan látták,de én még csak most vettem rá magam másfél év után (mert kb. másfél éve láttam az első részét) hogy végignézzem. ^^" Kicsit szerintem durva, hogy egy ember beleszeret egy persoconba, de azért tetszett, aranyos volt, eléggé ecchi, és voltak benne váratlan fordulatok.^^ (ahh igen, végeztem ezzel, végre nézhetem tovább a Nanát *_* )
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

könnyű azt mondani, h "szedd le" a Gantz-t...>_> mind1.. most néztem meg a 22es Ouran rawt (továbbra sem értek belőle semmit a neveken kívül :drop: ), mindjárt megnézem a Campus első részét, utána folytatom a sort a 21es subbolt Ouran-nal, majd holnap, azután, h befejeztem a Campust, elkezdem a Bleach átmenő forgalmát bonyolítani... ::jcrazy::
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Jüliusban elkezdtem nézni Le Chevalier d'Eon-t,aztán egyszer csak eltűnt és nem volt több.Most mintha láttam volna valahol a második részt(Raw),de lehet,hogy keverem,nem tudja valaki,hogy mi van vele?Zombik ide vagy oda,nekem az az egy szem rész tetszett...(némi Wikipédiázás után meg még inkább)
Hanatarou desu.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Karasu írta:Jüliusban elkezdtem nézni Le Chevalier d'Eon-t,aztán egyszer csak eltűnt és nem volt több.
Ez azért történt, mert a sorozat igazából augusztus 19-én kezdődött. Csak júliusban kedvcsinálónak bemutatták az első részét (ugyanazt lényegében ami később aug. 19-én is lement csak már rendes openinggel és endinggel) egy special pilot epizódként.
Azóta már a 3. résznél tart a sorozat. (Természetesen a zombik továbbra is megvannak. :)
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Asszem ehhez a Texhnolyze-hoz én kevés vagyok :? Iszonyú hangulatos meg nyomasztó meg fordulatos meg minden, de akkor sem bírom felfogni igazából a mondanivalóját igazán. Ötleteim ugyan lennének de...
Asszem levezetésnek nézek valami primitívebb darabot...
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én elkezdtem a D. N. Angel-t... érdekes...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Madfist,én is így voltam vele ^_^"
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Bleach igaz még csak az első részt láttam de eddig jó :D :D
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

FMP:Fomoffu

A natúr FMP nem tetszett és bár ebben is volt hogy bele is a falat kapartam de sokkalta jobban tetszett.Amikor a csajokat próbálják megkukkolni a fürdőben az nagyon tetzsett!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Urzu7 írta:Bleach igaz még csak az első részt láttam de eddig jó :D :D
:D
Újabb infected egyén. Most végeztem a 7. résszel. Nagyon durva, hogy egyik pillanatban még teljesen komoly a hangulat, következőben pedig minden átmenet nélkül fetrenger a nevetéstől ::japhaha::
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Anubys:kérdezted még régebben az Ergo Proxyt.Szvsz maradj a Bleach-nél inkább,az legalább nem akar úgy tenni,mintha 'mondanivalója' lenne.Az egyetlen érdekes dolog a főgonosz lett volna,de őt csak töksötétben mutatták...ennyi jött le a két részből,amit kibírtam. :-P
Hanatarou desu.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:( Kár; pedig a trailer alapján nagyon hangulatosnak tűnt. Mondjuk láttam már olyat, hogy mindazt, amiért egy filmet érdemes végignézni, azt belesűrítették egy rövid bemutatóba.... :roll:

Azért én is megpróbálkozom majd vele, hátha bejön. Ha valami elvont dolog, akkor az én műfajom lesz ( Bleach-et most ne vedd bele a számításba :) )
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

18 rész után sem nagy durranás, de azért két résznél mindenképp érdemes tovább bírni, hátha megfog. Elvontnak nem mondanám, inkább sötét, halus, és zavaros.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

anubys írta:...infected egyén...
::japhaha:: ::japhaha::
ez teccik (és van benne vmi... >_>)
mindenesetre... khm... nálam nem megy olyan folyékonyan a Bleach, mint a Natúró... ::reliev::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Fullmetal Alchemist

Végre ehhez is eljutottam. :) Még eléggé az elején járok (10. rész), de ha tartja az eddigi színvonalat, akár kedvenc is lehet belőle. :D
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Peacemaker Kurogane. nekem nagyon bejött. két nekifutásra végig is néztem (közben kelltt aludni egyet :D ) kb. a Samurai Champloo ota nem kötött igy le semmi, észre se vette az ember és elfogyott. ^^ és Saito Hajime forever!!! xD
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Mai napon miután egy ismertetőt elolvastam, nagyon rákattantam a Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu (röviden Hale + Guu) című poénos animére :D. Nagyon jó stílusban adja a poénokat, nem bírom abbahagyni és falom a részeket :D.

Ajánlom azoknak akik szeretik az őrült animéket amik télleg lekötik és szórakoztatják az embert.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Titkos---->jó választás :D a személyes kedvencem :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ssj2Viko írta:Ajánlom azoknak akik szeretik az őrült animéket amik télleg lekötik és szórakoztatják az embert.
Nekem is rajta van a listámon. :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

anubys írta: :D
Újabb infected egyén
Otthon sem vagyok, es megis mindenki Bleachet nez? Hat hogy van ez? :shock: Helyes, csak igy tovabb amugy :-P
En elkezdtem az NGE-t angolul nezni (minden ejjel munka utan, ha eppenseggel nincsen tele a nappalink mindenfele nemzetisegu egyenekkel), es lehet h amiatt mert angol, vagy mert keson megy, de eddig nemigen nyerte el a tetszesem..de tovabb kuzdok, ez az egyetlen ami maradt nekem egyenlore.. :cry:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:En elkezdtem az NGE-t angolul nezni (minden ejjel munka utan, ha eppenseggel nincsen tele a nappalink mindenfele nemzetisegu egyenekkel), es lehet h amiatt mert angol, vagy mert keson megy, de eddig nemigen nyerte el a tetszesem..de tovabb kuzdok, ez az egyetlen ami maradt nekem egyenlore.. :cry:
De miért pont angolul? ^^"
Kép
Válasz küldése