Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mayer:Hát mondjuk igaz, hogy mindenkit átvert Aizen, és azt is tudom, hogy Rukia Ukitake "division"-jének a tagja, ezért akarja megmenteni, és csatlakozik hozzá Kyouraku, de akkor a nagy tiszteletet tartó Yamamoto, legalább mondjuk "számüzte" volna öket...Bár jobb, hogy nem száműzte, mert Ukitake az egyik kedvenc szereplőm...
Ami meg Byakuyat és Ichigot illeti, direkt azért írtam így: "barátok" ...
Szóval kicsit furcsa, hogy akivel Ichigo SS-ben harcol, szinte mindenki nem tekint rá ellenségre, mint pl. Renji vagy Ken-chan, aki csak harcolni akar vele.Meg most Byakuya is.Már csak Gin és Aizen van hátra. :D
Kicsit fura a 63. részben amikor Byakuya és Renji bent vannak a szobában, Byakuya kérdezi Renji-t, hogy miért van ott, Renji meg azt válaszolja, hogy:
"I'm your Vice-Captain." és akkor jön Ichigo és Inoue, s "Bye Renji, bye Byakuya." és Inoue: "Bye Abarai-kun, Byakuya-san." :D S akkor mondja Byakuya, hogy már Byakuya-nak neveznek. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most néztem meg ezt a videot: http://www.youtube.com/watch?v=m3iwRA6yE4s

Alig tűnik részrehajlónak a készítő :mad:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ez M.U.G.E.N.Ez a játék a WinMugen.Nagyon jó játék, s nekem megvan ez a két karakter, pont ez a kettő, Ichigo meg Naruto és még Sasuke is... :D Nagyon jó játék, csak nekem nem a 600 valahány karakteres verzió van meg, hanem 280 karakter max.Ez a verzió Wagner barátomnak megvan, és töle kaptam meg a két karaktert is. :D Nagyon jó kis játék.S biztos, hogy Naruto fog nyerni, bár még nem néztem meg.Erősebb karakter.

Szerk.:Megnéztem.Ami azt illeti, éppen ebben erős Naruto karaktere, hogy meg se lehet mozdulni.Én is csak Vegitam-mal tudom kinyirni, de akkor is úgy, hogy alig marad életem.S a 2. szempont az, hogy az egyikkel a gép játszott, aminek a fokozatát lehet, állítani, és nagyon gyengére volt állítva.Szal. Ichigo volt a gép, lehet látni, hogy nem csinál cselt se, pedig elég erős cselei vannak...Megnéztem azt is, amikor Brolival harcol, s ott se moccan meg Ichigo, csak védekezik, pedig ha Naruto-t nem is, Broli-t le tudná győzni...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

azért lepődik meg byakuya mert nem "Kuchikisan"nak nevezték vagyis a vezeték nevén,hanem a keresztnevén "Byakuya"...
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Éppen erről beszélek Loo-chan...

Szerk.:
anubys a Naruto témában írta:Ma lesz a Naruto 200. része. Szép éltes kor. Talán a Bleach is megéri...
Szerintem ne élje meg, ezek a filler részek se valami jók, hát akkor ha még annyi fillert nyomatnának.Magam részéről maradhatott volna úgy is, hogy nem térnek vissza az Igazi Világba, hanem Aizen viszatér és Ichigoék nehezen legyőzik őt, azután haza mennek, Ichigo és Rukia összejönnek.^^' S The End. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Szóval kicsit furcsa, hogy akivel Ichigo SS-ben harcol, szinte mindenki nem tekint rá ellenségre, mint pl. Renji vagy Ken-chan, aki csak harcolni akar vele.Meg most Byakuya is.Már csak Gin és Aizen van hátra.
Nem tekintenek rá mint ellenségre, mert végülis már tudják ki az igazi ellenség ki az akitől félniük kell. Ichigo Aizen ellen ment, és sajnos csúnyán ownolta őt Aizen. Most akkor vajon mi értelme volna Ichigo-ra ellenségként tekinteni? Elvégre: Az ellenségünk ellensége a Barátunk. Bár ichigo tény h ellenségként lép színre, hisz behatol Seireitei-be ami kb egy határsértésnek felel szinte meg :) De aztán itt van Aizen is, aki mindenkit az orránál fogva vezetet (pontosabban a szeménél fogva :)) aki kb a teljes SoulSociety létét fenyegeti "Isteni" terveivel.... szóval most akkor kit tekintsek ellenségnek? A Világuralomra törőt, vagy a kis határsértőt, aki ráadásul ellensége a világuralomratörőnek?

Renji és Rukia barátok már gyerekkoruktól fogva. Ichigo meg akarja menteni Rukia-t és Renji is így tenne ha nem lenne megkötve a keze a törvények által... majd ő is segít Ichigo-nak miután észhez kap h neki mégiscsak fontos Rukia, és Ichigo-nak a tarjsojában meglehet az az erő ami a megmentéséhez szükséges. De azért hozzá kell tenni h mégse lesznek olyan látványosan jóbarátok. Sokat veszekednek, és vitáznak, de azért úgyérzem hogy ha arra kerül a sor (márpedig a fillerkben került rá) akkor kisegítik egymást (Komrades)

Ken-chan meg harcmániás... Ichigo-ban méltó ellenfélre talált, ezért is akar vele folyton megküzdeni.

Ezek ismeretében sztem egyáltalán nem furcsa h SS ellenségéből mostanra "szövetségese" lett (Ichigo)
Kicsit fura a 63. részben amikor Byakuya és Renji bent vannak a szobában,
Az a jelenet szerintem egyáltalán nem fura... annál inkább vicces, hisz Ichigo szokásosan tiszteletlenül és tírpákként reagál az egészre :)
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Jaja, ahogy szokott.
Meg úgye akkor felugrik az ablakhoz, s amikor Inoue ott van mellette megkérdezi, hogy ő hogy ment fel oda? :lol:
Egyébként igaz, hogy sokat vitázik Renji meg Ichigo, de nem azért, mert ellenségek, csakhát ebben hasonlítanak is egymásra.Sőt sok mindenben.Pld. amikor Renji lessz a fillerekben Ichigo testvére, akkor amikor jön az osztálytársuk, egyszere rugják szájba. :D ^^'
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

MANGA NEWS Következik:

Oké, szóval Ishida íjja, amilyen érthetetlenül is néz ki, olyan szinten kúl :) Chad is megint a jó kis Kúl erős pacák akinek eddig kellett volna lennie (fillerekben nagyon elszúrták szegényt) Eddig kissé mintha háttérbe kerültek volna sokan, legalábbis azon fejezetekben mikor Ichigo a Vizored-okat kutatta majd a belső Hollowjával küzdött meg... De most Ishida, Chad és Orihime előre léptek, és nagyon fontos szereplőkké váltak. Ishidára egyszerűen rá kell nézni és megfagysz, annyira cool a karaktere (ismét...) Chad is cool, ahogy lazán kivédi az ütéseket... Mostmár csak Ichigo-nak kell összekapnia magát és igazán Táposan, COOLként reagálnia. Várom a fejleményeket :) (És a fillerek végét természetesen :-P)
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Arrancar arc...ez milyen jól fog hangzani,kár hogy nem tudom kimondani... :)
Hanatarou desu.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Ryou írta:(Ichimaruról) Tévedtem, mert egyszer kinyitja a szemét, akkor amikor Hitsugaya-kun ellen harcol.Amikor már Hitsugaya épphogy kinyirná, akkor kinyitja, s vörös szeme van.
Van még egy, a 46. részben egy negyed pillanatra, mikor Aizennel mennek lenyomni a Hollow-kat. Amikor előhívja Shinsou-t, egy pillanatra kinyitja a szemét. De ott még nem vörös. Lehet, ez a kapitánysággal jár. :)
Abban a részben a legmenőbb szvsz, Aizennel párban.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ja igen, az amikor Hinamori vissza emlekezik, hogy Aizen meg Ichimaru megmenti oket.S a kapitanysagot szerintem arra erted, hogy akkor meg csak Alkapitany volt.Egyebkent en nem vettem eszre, hogy ott is kinyitsa, de elhiszem. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Igen, arra értettem :) Nekem is csak most tűnt föl, hogy megnéztem a részt... És háromszor kellett visszapörgetnem, hogy elkapjam azt az egy pillanatot, úgyhogy tényleg eléggé rövid :) De ha valaki nagy Ichimaru-fan, annak esetleg érdekes lehet, mert ott rendesen kinyitja, nem csak félig, mint a 48-asban, csak ezért írtam... :D

BTW nem fura egy kicsit, hogy a Soul Society elvileg sokezer éves, mindenki kvázi halhatatlan, elvileg minden évben van felvétel az Akadémiára, és mégis, volt olyan, hogy a 12 hadnagy közül (Kaient is beleszámolva, de Nemut kihagyva, mert róla nem gondolnám, hogy járt az akadémiára) négy egyszerre járt oda? :D (Ugye Kira, Renji, Hinamori és Hisagi, aki akkor volt hatodéves, de ez ilyen távlatokban nem túl nagy különbség) Kivételes évfolyam lehetett...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nem halhatatlan.Csak azok halhatatlanok SSben, akik az igazi vilagbol jottek. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Jó, akkor jó sokáig élnek... Ezer évekig földi időben mérve, vagy hogy... :) Pl. Yoruichi is nemes, tehát biztos ott született, mégsincs igazán megöregedve. Vagy a Shinigamik mégse öregszenek? Nem a gyilkosságra gondolok, persze, úgy mindenkit meg lehet ölni :) Hopp, tényleg, Ukitake-taicho szokott betegeskedni... ááá eddig aszittem ott mindenki egészséges. Na gyorsan újraépítem a koncepciómat. ::jnotes::
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Meg volt Urahara Kisuke Tájcsó szokott betegeskedni. :P Én nem mondanám, hogy nem öregszenek, szerintem aki már öregedne, az éli életét a Rukongaiban, s hagyja, hogy a fiatalakon legyen a sor.
Meg hát még egy okból nem lehet mondani, hogy nem öregszenek.
Yamamoto, the 1st Squad's Taichou nem éppen mondható fiatalnak. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Meg volt Urahara Kisuke Tájcsó szokott betegeskedni.
Mikor is? Erre nem emléxem... lehet régen láttam.

Eddig ódzkodtam az elméletem kifejtésére, de most mégis megteszem.

SZóval. A Legnagyobb vitákat a Bleach világával kapcsolatban a Soul-ok öregedése jelenti általában. Namármost, itt az elején leszögezem: Szerintem Kubo Tite irdatlanul elszúrta a világot, és paradoxonokba fullad az egész. Egyszerűen szarul van kidolgozva no... bármennyire is fáj ezt mondani, ez van. Lássuk miért:
Tegyük fel először is, hogy két féle lélek van: "Tisztavérű" lélek, aki SoulSocietyben született, és a "földi" lélek, aki a földön született, majd ott meghalva, lelke SSbe került. Tegyük hát fel, hogy ez a két lélek egymástól függetlenül öregszik.

Első esetünk: Ha a a Tiszta lélek bár öregszik, jóval hoszabb életet él, mint a földi lélek földi élete során. Erre utal ugyanis Rukia korai kijelentése miszerint jóval több esztendőt élt meg már mint Ichigo. Itt megérkezünk az első Paradoxonhoz: ugyebár a mangában kiderül, hogy Kurosaki Isshin nem más mint egy Shinigami, ráadásul legalább kapitányi szintű. Évekig nem használta a SHinigami erejét, valószínűleg felesége Masaki halála óta, vagy mióta megismerte őt. (Annak nem látnám sok értelmét, hogy egyszercsak kijön SSből mondván ő nem lesz shinigami, majd hosszú évszázadok után megismeri Masaki-t...) Naszóval, a lényeg ami a lényeg. Ha Rukia tényleg olyan lassan öregszik, akkor miért nem tud Isshinről, és Shinigami mivoltáról?

Második esetünk: Ha a tiszta lélek, és a földi lélek ugyanúgy lassan öregszik SS-ban. Ez is végülis lehetséges, de ugyanúgy az Isshin szindróma lép fel...

Aztán Kubo Tite ismét elintézhet minket egy frankó kis orrbaveréssel: Rukia megmondja: "oh, én végig tudtam h Isshin Shinigami..." Mert ez is lehetséges.

Ezen kis "hiba" ellenére én szeretem a Bleach-et és elsőszámú kedvencem továbbra is (mégha továbbra sem a világ legjobb animéje (mert ilyen nincs ugyebár ;)))
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Mayer írta:(...)
Oké, szóval Ishida íjja, amilyen érthetetlenül is néz ki, olyan szinten kúl :)
És nekem azt kell megcsinálnom(vagy vmi hasonlót). :neutral:
Mayer írta: Ishidára egyszerűen rá kell nézni és megfagysz, annyira cool a karaktere (ismét...) (...)
Hmmm,úgy érzem itt az ideje újra Bleachet nézni! :wink:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Pontosabban a mangát olvasni.. :P
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Urahara csak akkor szokott betegeskedni, mikor Tessai-san ad neki valami jóféle anyagot :D
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mayer írta: Mikor is? Erre nem emléxem... lehet régen láttam.
Egyszer megbetegszik, s mondja, hogy valaki emlegeti, közben tényleg emlegeti Yoruichi, de hadjuk, és akkor az a nagy csávó, hírtelen nem jut eszembe a neve, olyan valamit ad, hogy elkezd fo*ni. :D Bár akkor már nem kapitány, csak úgy bedobtam.

Ami azt illeti, nekem is kedvencem, egyik a 3 közül, de olyan tényleg, nincs, hogy a világ legjobb animéje, mert megvan, hogy melyik műfajokat nem lehet összehasonlítani, plussz megvan, hogy kinek mi tetszik.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Pata írta:Pontosabban a mangát olvasni.. :P
Oh! :roll: Nem szóltam.Helyesbítek,akkor ideje mangát olvasni!
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nah, egész jó volt ez a mostani filler rész. Jó volt az animáció, és a történet is jutott már valamire. A golden az meg most nagyon lol volt XD

Azt vettem észre, hogy most Bleachben is és Narutoban is jó az animáció. Remélem a minőségük ugyanígy megmarad.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Magérkezett Renji. Közel sem annyira cool, mint amire számítottam ( bocs Rita ), Byakuya szerintem sokkal komolyabb ( Ishidát ő sem éri utól ). Aztán persze lehet, hogy fog még Renji is villantani, de az eddigi mutatványa nam volt valami nagy szám...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bleach Anime Episode 97: nem hiszem el... ennek a Fillernek (mert az) szép volt a grafikája! Tényleg... mondhatni gyönyörű. Najó még azért egykét helyen húzhatjuk a szánkat, de irdatlan nagy változás az előző rész kövér Byakuyájához képest! És a történet is kezd felpörögni. Ez a mai filler rész már jó volt. Lehet h Naruto és Bleach fillerjavulást él át? Ami végül a fillerkeből kivezető utat fekteti most le?

A Golden ismét hozta a formát :D Viszont a következő rész előzetesében már egy kicsit gyengébb grafikát láttam... de adjisten h ne így legyen és a maihoz hasonló garikát kapjunk...

Apropó, nemrég Ulqiorra (Fagyis Emo kid...) volt az Openingben most meg Aizen... ezek a Studio Pierrotnál nagyon szeretnek szivatni és diegesíteni minket :D
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

fog még villantani :wink:
Bykauyától a falat kapartam, míg meg nem lepődött párszor. (Ishidában mi annyira kúl???) most fognak azok a részek jönni, ahol néha így-> :shock: néztem! :D
nálam megjelent a három kedves mod soul, így azt érzem, h elkezdődtek a fillerek...

a Bleach Jump Festa 2005 Anime Tour a sztori szempontjából hova sorolható?
Kép
Válasz küldése