Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Mayer írta:Apropó... a rizibizi az egyik legszarabb dolog... a finom rizset siekrül elcseszni a borsóval
Most ettél először rizibizit, hogy erre a felfedezésre jutottál? :-P Amúgy szerintem finom, nekem semmi bajom sincs a borsóval sem.
Különben egy picit én is irigyellek Mayer, hogy legalább azt tanulod ami érdekel. Viszont az egyetemi órarendekkel nem cserélnek, az tuti.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Gratulálunk Rage-nek, h Adminisztrátori pozícióba lépett!!! ::jthrill:: :taps: ::jcheers:: :rozsaszintancoloelefant: :rozsaszintancoloelefant:
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Akkor már gratuláljunk Sister Tenshi-nek is a moderátori pozicióért. :wink: ::beer::
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

hóóóó... tényleg! Gratula!! ::jthrill:: ::jthrill::
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pal-chan írta: Loo-chan, a "honnan" azt hiszem nem kérdéses, de a többi detail engem is érdekelne! :D
Hat, legyek jo arc? Amerikabol jovok :dirr:
Amugy meg reggel 9 ora 5 kor erkezem Ferihegyre, ha errol szolt a kerdes 25.en (ami asszem hetfo, de nem vagyok benne teljesen biztos)...
Immaron Bostonbol irok, (miutan fel New Yorkon es Bostonon vegig kellett cipelnem az egy mazsas csomagomat, nagyon vidam latvanyt nyujthattam, plane amikor az utolso egy meteren az egyik kocsi 100 liter vizet frocskolt a pofamba), nagyon orulok magamnak, kiveve h szakad az eso, nem baj, holnap en leszek az egyetlen aki nagy DunkinDonuts forro csokival a tropusi vihar kellos kozepen vigyorogva fog varost nezni.. :-P
(es meg mennyi minden valtozas tortenik mig nem vagyok itt...csak ugy kapkodom a fejem..)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ooké, nem megyek bele politizálásba, de most hallottam a hírt, és muszáj lereagálnom...

(name censored), te kétszínű, demagóg, hataloméhes dög. =_____=
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Elment az életkedvem :-((( ÉS GYŰLÖLÖM A NEPTUNT!!!! ÉS ...... :dirr: most megyek meghozni életem egyik naaagy döntését.. *sírógörcs*

És ma este sincs semmi kedvem menni :P SEMMI! :mad: nem akarom hogy ilyen idegállapotban lássatok...

ja...hétfőn 3000ft a beugró a vidámparkba cserébe korlátlanul lehet mindent használni..mi ott leszünk :dirr: jobb mint az operációkutatás előadás :P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Misu írta:hétfőn 3000ft a beugró a vidámparkba cserébe korlátlanul lehet mindent használni..mi ott leszünk :dirr: P
:shock: Ez komoly???!!!
Úgy látszik, megjött az eszük. És ez altalános tendencia, vagy csak kivételes alkalom?
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Na itt is megkezdődött a suli.Borzalmas!!! :D
Egyébként gratula Tenshi. :D
Ami azt illeti Rage, borzalmas egy rangod van!!! :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ryou írta:Ami azt illeti Rage, borzalmas egy rangod van!!! :P
Ez van, nekem tetszik. :p
(Aki nem tudja, miért ezt választottam >> LINK)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Van humorod, Rage... ::japhaha::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem Rage ezt eddig se rejtette véka alá. :dirr: Nekem egyébként tetszik.

Ami meg a vidámparkot illeti, magamat ismerve max. 3 járatra ülnék fel, így nekem nem igazán éri meg a 3000 se. (Felülhetnék megint 20x a szellemvasútra, mint régen, de lehet, már nem élvezném annyira. :dirr:)
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Na én meg alapból nem ülök fel semmiféle szellemvasútra és mindenféle pörgettyűkre, mert nem bírja a gyomrom... :ossick:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amikor vegre van idom nektek normalis idopontban henyelni a gep elott, akkor senki sincs fent :cry: (ez olyannyira jellemzo)
Ugyh vegigolvastam majdnem az egesz offtopikot, es kozben a "Where exactly have I lost my life?" kerdes villogott a monitoron...nem baj, most irany downtown, es a Dunkin Donuts!!
En voltam most a Six Flags nevu vidamparkban, es sikerult engem felpakolni a King Da Ka nevu hullamvasutra (amirol kesobb emlitettek meg, h mellesleg a vilag leggyorsabb hullamvasutja, meg ami a legmagasabbra megy fel), es hat szoszerint ki kellett pakolni az ulesbol (de nagy viccesen az egyik alkalmazott meg megkerdezte tolem, h "How was your ride?", amikor enyhen szolva az arcomra volt irva..), mert nem igazan birtam felallni...soha tobbet nem ulok fel olyan hullamvasutra, amin nem teheted ki a karod, mert olyan gyorsan megy az egesz, h leszakadna..
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Rage, akkor használd egésségel. :wink:
Egyébként én látok rosszul vagy azután, hogy hivatalos Tanemura Arina fanunkból Tenshiből Moderátor lett, te Adminisztrátor lettél??
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Sister Tenshi írta: Ami meg a vidámparkot illeti, magamat ismerve max. 3 járatra ülnék fel, így nekem nem igazán éri meg a 3000 se. (Felülhetnék megint 20x a szellemvasútra, mint régen, de lehet, már nem élvezném annyira. :dirr:)
Én pont ma voltam vidámparkban, felültem a Looping Starra, Ikarusra, Break Dancre, vmi aranyos lila bigyóra ami átfordul, meg vmi hullámvasútra még,azt ennyi elég is volt..^^'
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ryou írta: Egyébként én látok rosszul vagy azután, hogy hivatalos Tanemura Arina fanunkból Tenshiből Moderátor lett, te Adminisztrátor lettél??
Nagyon úgy néz ki. :p Egyébként még előtte lettem az, ugyanis Tenshit már én neveztem ki.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Rage-sama a séfbácsi, dehjóóó =)) :dirr:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Rage írta: Egyébként még elõtte lettem az, ugyanis Tenshit már én neveztem ki.
Akkor ezesetben gratula Rage! :)
Egyébként bocs, írták már elöttem csak nem olvastam el... :D De mostmár tudom. :)
Egyébként már tudod kik lesznek a Moderátorok? :D Vagy ez szakmai titok? :wink:
Egyebkent szerintem olyan forumozok kene legyenek, akik gyakran fent vannak a forumon, es nem ket hetben egyszer, s akkor se figyelnek oda. :P Bar gondolom ezt Rage is igy gondolja. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ami a 3000 Ft-os vidámparki beugrót illeti... Szerintem megéri, mivel egy zseton általában 300 Ft és van olyan ride, ahova 2 is kell. Az ember pedig ha már egyszer elmegy ilyen fun helyre, akkor a lehető legtöbb dolgot ki akarja próbálni. Szóval én mindenképp ki fogom használni ezt a remek alkalmat! :D
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

csapatos vidámparkozás?:D
én úgy hallottam, hogy ezt csak tesztként vezetik be szeptemberben, és ha beválik, akkor marad ez a szituáció... meeeenjünk vidámparkbaaaaaa^^
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én kezdek félni :dirr: most jöttem rá hogy én parás vagyok...a fiúk ki fognak röhögni....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :dirr:

...csak egy jótanács Xellossnak és a többi olyan mítesnek aki "Mayerre és a többiekre" kíváncsi...NE akkor telefonálj amikor már westendben vagy...érdeklődj előre :P

:cry: honvágyam van...

...RITAAAAA de jó hogy hamarosan újra köztünk leszel!!!! Asszem hullámvasútügyben én is úgy fogok festeni mint te,pedig az itteni tényleg nem egy nagy szám...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Misu írta:...csak egy jótanács Xellossnak és a többi olyan mítesnek aki "Mayerre és a többiekre" kíváncsi...NE akkor telefonálj amikor már westendben vagy...érdeklődj előre :P
Ezt az íratlan szabályt szerintem jobb ha mindenki észben tartja, legyen szó bármilyen találkozóról, bárkivel.
Más: Ne aggódj Misu, úgyis rá fognak beszélni a srácok. :dirr:
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

ja mint legutóbb.. :D 3 kor a westwend bejáratnál. Mr.Doom önmagát is meghazuttolva odaér 2:40-re de egy ismerős arcot se lát. No mindegy. Mivel felhős időt jósoltak, mrDoom totál fekete öltözékbe burkolózott, ám de szerencsére persze verőfényes napsütés volt. Mr Doom ra sokan kérdően tekintenek, de nem baj. 2:50. sehol senki. a nap egyre erőteljesebben tűz, de Doom kitart. 2.55. Doom vadul hivja Misu-t de mivel ismert telefonos problémák miatt nem mindig elérhető, tárcsázza Viko-t. Viko: ha elérem, háromnegyedre odaérek. Mondom már elmult háromnegyed. -Tudom, ugy értettem hogy háromnegyed 4-re /óóó!! :dirr:/ hát jó. 3 is elmult, igy Doom elindult fel fel a magasba fel bábel tornyába /bent jól jött a klíma/ majd ki a tetőre. Kisebb összeverődött társaságok és mivel az egyiknél volt egy kiköpött Rossi hasonmás, majdnem afelé vettem az írányt, de hála hatodik érzékemnek kikerültem a beégés veszélyét /behuppanás közéjük, hangos köszönés stb ők meg csodálkozó fejek, kérdő tekintetek-mellesleg lehet hogy azok is animesek voltam mert ugy nézték a nyakamat mintha tudnák mit jelent rajta a jel :D/ na de sebaj. Mivel árnyék csak eldugottabb helyeken volt és mivel ezáltal ugy éreztem, hogy igy vagy az ujjonan érkezők nem vesznek észre engem vagy én őket, ezért leparkoltam egy jól látható helyen, dacolva ismét a tüzes égi testel, és vártam. vártam. vártam. :D A felmentősereg elösször mrŐrnagy személyében jött el, olyan 3:20 körül (közben elkerültük egymást, szóval ő is ácsorgott egy kicsit :D) nem sokkal késöbb Xellos nagymester is megérkezett, sőt MrViko-ra se kelett már utánna oly sokat várni, egyszercsak felbukkant ő is a horizonthatáron :D ez már igazi kismeet volt a maga nemében, 4 emberrel, 4 óra felé :D Közben ugy festett Xellos mester hozott magával pár nagyobb felhöt is, de azok mintha direktben kikerülték volna azt a rohadt napot :D már jó fél órája pácolodtunk a napon /közben csaj stírölés, cosplay megbeszélés stb stb/ amikor végre Viko végre kimondta azt ami addigra mindannyiunk fejében ott motoszkált -Nem megyünk be a napról? :D /ez idő alatt Őrnagy kb 1 liter folyadékot nyomatott be :D/ több se kelett bementünk a jó kis kondis westendbe, Viko közli ő vesz valami üditőitalt, Doom követővéjé vált azonnal :D /0,5l jéghideg cola rulz/ utánna irány játékterem ahol a szokásos táncszönyeges örjöngés, az ütésmérőnél szokásos emberkedés meg a fénypisztolyos-versenyzős cuccok elött bambuló gyermekek látványa fogadja az érdeklödöket. Közben Xellos nem bírva játékos énjével inkább hazament förszt perszon shúúterezni :D aztán egyszercsak teló beindul, nem más mint Misu van a vonalban :D kérdi hol vagyunk, aztán ne mozdoljunk, sőt vikonak se szóljak mert meglepije van neki. Ok. Meglepi: dragon ball-os pulcsi és mrBirou Senjin aki elösször látogatott meet-re /amugy Viko-ra egy csepett kicsi volt a pulcsi :D/ na onnan le a az ebédlőhőz és láám a nagy kerekasztalnál mrPata,mrMayer,MrsLiache és még 3 nagymeet-es akiknek sajnos elfelejtettem a nevét /gomenasai, gomenasai!! :D/ nos ott kisebb tanácskozás, közben MrŐrnagy kivégezte azt a zöld kis labdát, aminek tartalma kifröccsent az asztalra /tiszta elfen lied-es volt/ aztán Patával vadul elkezdték eltakarítani a bizonyítékokat :D ezen események után ismét arcade terem ott mrMayer tartott egy nagyon vicces elöadást vmi animeről /azt ne kérdezze senki miről volt szó, de azok a dumák amiket lenyomott, kegyetlenek voltak :D/ közben a lányok csak nem jutottak sorra a táncszönyegen, igy mrdoom fájó szívvel, de távozott..

Ez most csak ugy eszembe jutott :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Doom: remek kis beszámoló volt! ;)
Doom írta:Kisebb összeverődött társaságok és mivel az egyiknél volt egy kiköpött Rossi hasonmás, majdnem afelé vettem az irányt,
Nohát... kedvenc kis (vonós)zenekarunk karmestere is említette, hogy az énekkarban van valaki, aki totál úgy néz ki mint én... :weh: Lehet, hogy tudtomon kívül többszörösen klónozásnak vetettek alá!? :dirr:

Apropó, a meetes életbe eddig nem tudtam nagyon belefolyni :( ... de ha jövő héten tartunk, tudnék menni, utána meg úgyis con lesz! :D
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Lezárt