Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Misu írta:RITAAAAA de jó hogy hamarosan újra köztünk leszel!!!! Asszem hullámvasútügyben én is úgy fogok festeni mint te,pedig az itteni tényleg nem egy nagy szám...
Jezusom, vki elolvasta a hozzaszolasom O_o (Koszi Misu!!)
Jaja, ha jol szamolom, akkor a kovetkezo kismeeten meg nem, de utana mar jelen leszek mindenki nagy oromere... :-P
Egyenlore olyan hatalmas problemakkal kuszkodok, h hogyan vigyem haza a csomagom? Leven van 2 100 mazsas borondom, meg egy nagy szoros gorillam, meg a hatitaskam, na most csak az egyik borondot magaban sem birom el, nem tudom h fogom mindkettot a, kicipelni a vonatallamosra b, vonatallomasrol metroba c, metrobol repterre d, repteren beluli "keressuk meg honnan indul a gepem?" verseny alatt..vhogy a gorillat hozza fogom kotozni a huzos borondhoz...
Doom "elmenyei a kismeet alatt" - utalom ezt mondani de LOL
"aki Mayerre es a tobbiekre kivancsi?" - Mayer a sztar, lassan belepot kell majd fizetni, h megtekinthessuk ot a kismeeten? :D
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Gratula paTKány, te is modi lettél. :D ::jcheers::
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Vííííííííííííííí megjöttem :) az eső kizavart minket a vidámparkból bár már a gyomrom alaposan kavargott,szóval nem is baj :P Kiderült hogy én vagyok a legbevállalósabb :P (mily meglepő) szóval MINDENT kipróbáltunk...Először még visítoztam aztán jöhetett mindenből a repeta....az összevisszaforgatós-tériszonygyanús cuccok meg se kottyantak,de az űrhajószimulátor az kikészített :) Jah és kis barátaim megtudták milyen ha úgy istenigazából visítok...pedig már hozzászokhattak,de még én is tartogatok meglepetéseket :D Szóval jó volt :)

Doom: hát ez élmény volt....hüpp :dirr:

LDTS meet jövő héten? Mégis jönnék :dirr: mert a rajzaim mégis személyesen adom le...szal Pal chan gyereeeeee

Rossi,valamiért azt hittem Mufurc vagy....biztos az avatar :dirr:

Rita,szívesen kimennék segíteni de hát messze van :D majd gondolunk rád :) Itthon meg majd kipihened magaaaad vagy jöhetsz kismeetre a sok pihentagyú közé :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En Rossi-ra mindig azt hiszem! Sot amikor "kismeet beszamolot" irtal, meg regebben, akkor is meglepodtem, h Jeee, mufurc kismeeten? :dirr:
Na ja, kicsit messze vagyok ahhoz, h barki is segitsen, ugyh kenytelen leszek egyedul megoldani, vagy igenybevenni a taxit... :neutral:
Nem akarodzik elindulnom sehogysem..de most nekiindulok a nagy utnak a belvarosba...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

RECECCE

...btw megyek vissza a koleszba :dirr: még mindig szédülök
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Kitartás Rita! Jó téged ismét egyre gyakrabban itt látni. :) Ezek szerint a jövő heti meet-re már el tudsz jönni? Szeretettel várunk köreinkben! ^^
IloveRenji írta:Jezusom, vki elolvasta a hozzaszolasom O_o
Én is elolvastam, sőt még a linket is megnéztem. :-P Az a hullámvasút nem piskóta. O_o"
Misu írta:Rossi,valamiért azt hittem Mufurc vagy....biztos az avatar :dirr:
Engem is többször megtévesztett már Kyouya. :drop:
Misu írta:LDTS meet jövő héten? Mégis jönnék :dirr: mert a rajzaim mégis személyesen adom le...szal Pal chan gyereeeeee
Azt megértem, hogy személyesen akarod leadni a rajzaid a versenyre, de mint már mondtam programom van szombatra. :-P Azért remélem, hogy a con előtt még ülésezik egyszer az LDTS. XD
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

biztos fog...és amúgyis...PATA IGYÁÁÁL XDD

Ritasama, megtisztelő lesz végre látni téged ÚÚÚÚÚÚÚÚGY HIÁNYZÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!! T_________T"""""""""""" jó lesz látni végre azt a tipikus Ritás vigyorgást ^_~


-----------x------------
nyuff én meg túléltem idei évem első japán órájáááát^.^ új arc sok van, de azrét maradt a régi társaság is :) jeeeeeeej^^
majd miután kijelentettem őseimnek h mindenképp nyelvészettel szeretnék foglalkozni a jövőmben, apukám kijelentette, h nyáron menjek ki japánba. nem feltételes módban, hanem már-már szinte felszólítóban. dúrvvvvvvvvaaaaaaa!!!!


btw. palchan néni megtaláltad a boltot?:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pal-chan írta:Ezek szerint a jövő heti meet-re már el tudsz jönni?
Hat..arra meg nem..NODE az azutanira mar igen..(meg mielott megkavarom magam a 25.ei utanira el tudok mar menni..)
Van tipikus vigyrogasom, te jo eg O_o
Na mindegy, ma itt voltam..es ledobbentem teljesen, olyan dolgok vannak ezen a kiallitason, es nem is annyira undorito, hanem inkabb lelegzetelallito. Meg a gondolat, h ezek mind elo emberek voltak akik donorkent "odaadtak" a tudomanynak a testuket halaluk utan. Volt egy kismama, aki terhesen halt meg tudorakban, es meg lehet nezni a babat, mert fel van vagva ugye a hasa, meg a fekete tudot. Meg egy embert "felszeleteltek" kb 10 darabra fuggolegesen, es le van logatva a falrol, es odaallhatsz az egyes darabok koze megnezni minden belso szervet reszletesen..Ez vmilyen uj eljaras, ahogy konzervaljak a hullakat, es nincs is formalinszaguk, de latszodik minden izmuk, meg ideguk, meg minden.Meg hat minden belso szerv kulon kiszedve, kulon meg lehet oket nezni, mindegyikhez magyarazat. Mondjuk en mar boncoltam embert, nekem nem volt olyan gaz, de hat biztos jo sokat kidobtak a taccsot. Nem biztos h mindenkit erdekelnek a reszletek, ezert feheritettem ki...
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

4 órája nézem és még mindig nem tudom elhinni :shock: Asszem a holnapi napot inkább itthon töltöm, nincs kedvem megázni egy hirtelen támadt viharban.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

@IloveRenji:
Én egy olyan filmet láttam (Anatómia a címe), amiben pontosan ilyenek voltak, de ott egy titkos társaság csinálta az egészet, persze úgy, hogy elraboltak embereket, aztán....mindegy, a lényeg, hogy nem önkéntesek voltsk.. uhh. :tard: ^^'
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

gimiből évfolyam társaim mesélték, hogy biosz szakosok, és egyszer elmentek egy ember boncolására. Nos.. nem részletezem.. :shock:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Víííííííííííííííí megvan a nyelvvizsgám :P Ahhoz képest hogy Mayer babazsúrja után volt közvetlenül a szóbeli,nem is lett rossz :P és még azon paráztam hogy a magnón a minimumpont meglegyen és közben "kicsit" több lett :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én mondtam h meglesz ;) GRATULA MISUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! ^^

ehehh... ma IS elmaradt egy Japán órám... MIÉRT? a Fránya Politika miatt :dirr: egész BTK-t bezárták, mert mára tüntetést akartak csinálni a kampusz környékére... vagy nemtudom. Mind1, a lényeg ami a Lényeg: Most arha morcos vagyok amiért PONT a Japán órám maradt el!

A Combizmom Kamija pedig továbbra is betegeskedik és elégetetlen :-P
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Be tudod már hajlítani? :dirr: Mayerbácsi tessék meggyógyulni!!
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ok és itt be is lehet fejezni az esti-hajnali események minősítését. Más fórumon is ezzel kezdődött és flame lett a vége. Minden a témával kapcsolatos hozzászólás, pro és kontra is törölve lesz. Emiatt kérek mindenkit, hogy a véleményeteket tartsátok magatokban! Köszönöm.
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

loli mod XDD ezt csak most vettem észre:D naon lol:D

Ritaaa tökjó lehetett ez a kiállítás:D iszonyat kiváncsi lettem rá!!:P
sikeresen megint begyulladt a fülem vagy legalábbis nagyon így tűnik mert naon fáj :(
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Az a kiállítás... Mikor először láttam a fickó dolgait, akkor jópofa volt, és egyszer tényleg érdekes megnézni a dolgot, de amit azóta hallok/tudok róla... teljesen őrült az ürge, és nem a jó értelemben. Ahogy elnézem, neki ez már réges-rég nem a tudományról szól. Brrr. (Vmi róla készült műsorban meg mutatták, hogy idióták a 10 éves kisgyerekeikkel íratják alá a "felajánlom a holttestemet" lapot... :roll: )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

:wtf: milyen kiállítás?????? most már hallottam róla annyit, h felkeltse az érdeklődésem...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jájj... tényleg van vmi beütése ennek az embernek. :?
btw, egyszer át lehet futni a kiállításon, biztos van egy-két érdekes...khm... kompozíció... :roll:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

mufurc írta: Ahogy elnézem, neki ez már réges-rég nem a tudományról szól. Brrr. (Vmi róla készült műsorban meg mutatták, hogy idióták a 10 éves kisgyerekeikkel íratják alá a "felajánlom a holttestemet" lapot... :roll: )
Ah en lattam az teljesen a tudomanyrol szol, es sztem teljesen elkepeszto az egesz..egyebkent elobb-utobb te is belekattannal abba h egesz nap embereket preparalsz..amugy mufurc mit hallottal meg az urgerol?
Hmm, szoval en mar voltam boncolason, de ez teljesen mas, mert nincs is budos, meg vhogy annyira nem undorito az egesz..es sztem en nem vagyok egy aberalt lelek, akinek tetszenek a belso szervek, meg csontvazak meg mittudomen...
Es atfutni nem erdemes a kiallitason, egyreszt mert 24 dollar a belepo, masreszt meg sztem annyira erdekes, h lehetetlen atfutni..
@Edina-chan: az nem a Motel cimu film?
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Akkor szépen sorban. ^^
liache írta:btw. palchan néni megtaláltad a boltot? :D
Igeeen, vettem is pocky-t, szója tejet meg egyéb finomságokat. ありがとう!
Misu írta:Víííííííííííííííí megvan a nyelvvizsgám :P
Gratula Misu! Ez volt a szakmai angol vagy rosszul tudom? ^^;
Mayer írta:A Combizmom Kamija pedig továbbra is betegeskedik és elégetetlen :-P
Jobbulást Mayer! Remélem a cosplay-re nem sánta Isshin leszel. :lol:
mufurc írta:Ahogy elnézem, neki ez már réges-rég nem a tudományról szól. Brrr.
Bár én nem hallottam eddig erről az emberről, sem a kiállításairól; de amikor megnéztem az oldalon lévő videót, nekem is átfutott hasonló gondolat a fejemben. :?
IloveRenji írta:egyebkent elobb-utobb te is belekattannal abba h egesz nap embereket preparalsz
Ez is igaz, de végülis ő választotta ezt a hivatást...
IloveRenji írta:szoval en mar voltam boncolason, de ez teljesen mas, mert nincs is budos
Pont ezt akartam megkérdezni! Hogyhogy nem volt semmilyen szaguk?
Amúgy én nagyon nem rajongok az efféle dolgokért (boncolás, belső szervek, stb), szóval hiába találtam érdekesnek a videót, élőben nem tudom milyen hatást váltana ki belőlem. :ossick:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:Es atfutni nem erdemes a kiallitason, egyreszt mert 24 dollar a belepo, masreszt meg sztem annyira erdekes, h lehetetlen atfutni..
Tulajdonképpen hol is van ez?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Tudom, h o valasztotta ezt az egeszet..na mindegy, nem vedem a pasit, nem is tudom h hivjak O_o , engem teljesen lenyugozott az egesz, es nem tudom mi masrol szolhatna, ha nem a tudomanyrol...
Hat az egy vandorkiallitas, ha jol tudom, en mar New Yorkban is lattam, csak ott nem volt idom elmenni, de most Bostonban van, en ott lattam a Museum of Science-ben, de pl lesz meg Kanadaban is, meg Europaban is..(de lehet h ott csak volt..)
Es ha jol tudom, ennek az uj preparalasi modszernek hala nincsen szaguk..merth nem formalinban taroljak oket..
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

IloveRenji írta:Es atfutni nem erdemes a kiallitason, egyreszt mert 24 dollar a belepo, masreszt meg sztem annyira erdekes, h lehetetlen atfutni..
nem szó szerint értettem... :drop: biztos, h lenne egy-két olyan eleme a kiállításnak, mellyel közel sem foglalkoznék annyit mint más részeivel (amikre több időt fordítanék), ezért talán kicsit rövidebb idő alatt járnám be.
Kép
Lezárt