Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Misu iz et Lód :dirr: Loo tegyél be magadróó képeeeet! Befestetted?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

nah, hát a lábam továbbra is szarul van olyannyira h egyszerűen kínomban nem bírtam tovább és hazajöttem a mai előadásokról... most meg jegelem továbbra is, valamennyit hat...
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Akkor majd vki a hátán visz fel a színpadra a cosplayen?Én biztos nem :dirr: mert én megyek fel utoljára!
Jobbulást!Használd a szellemi póvád Mayer!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kicsit későn, de ha már szó volt róla...
IloveRenji írta:Ah en lattam az teljesen a tudomanyrol szol, es sztem teljesen elkepeszto az egesz..egyebkent elobb-utobb te is belekattannal abba h egesz nap embereket preparalsz..amugy mufurc mit hallottal meg az urgerol?
Hát, készült róla jópár dokufilm, amik részletesebben is bemutatták a fickót magát, és amit csinál... sz'al, enyhén szólva disturbing dolgokat művel, és most nem a kiállításra gondolok. Az egész ürge enyhén ijesztő, ami még beleférne, mert istenem, senki nem kérte, hogy legyen teljesen komplett, de ahogy lelkesen előadja (miközben a háttérben egy ilyen plasztinált tevét emelnek ki egy medencéből), hogy a következő projektje egy elefánt lesz, mert az sokkal nagyobb, mint egy teve, és közben láthatóan csillog a szeme... hát nemt'om, ez már nem egy józan és megfontolt tudós szavainak tűnik. Emellett jópár per is folyt/folyik ellene holttestek csempészésével ill. illegális beszerzésével kapcsolatban.

Wikipedia cikk idevágó része: http://en.wikipedia.org/wiki/Gunther_vo ... ccusations

"In February 2004, the German Süddeutsche Zeitung confirmed earlier reports by the German TV station ARD that von Hagens had offered a one-time payment and a life-long pension to Alexander Sizonenko if he would agree to have his body transferred to the Institute of Plastination after his death. Sizonenko, reported to be one of the world's tallest men at 2.39 m, formerly played basketball for the Soviet Union and is now plagued by numerous health problems. He declined the offer."
Uh. Psycho.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

alig egy órája ez jelent meg az üzenőfalamon :arrow:
"Jézusom!!! -> http://cukivagyok.hu/ a videót ajánlom... "
Kép
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Rage már 1-2 hete elsütötte IRC-en. :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

biztos. nem igazán járok arra... :drop:
nekem ez még az újdonság "erejével" "hatott" :tard:
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

YOSHAAA~!!!!!!!!

vindóz újratelepités totális formázás- ready. apróbb csinosítgatások és tökéletes lesz az én egyetlen kicsi szemem fénye...:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

mufurc írta:Kicsit későn, de ha már szó volt róla..
Ja, a tevet (raadasul nem is egy teve, hanem tevecsalad) lattam amugy, az volt az egesz kiallitason nekek a legbizarrabb, meg volt egy lo is, az nem tetszett... :neutral:
Hat, barmennyire is pszicho is a pasi, azert ez az egesz amit kitalalt zsenialis...de hat ezekszerint he lost it a long time ago...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

LOAD ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill:: LOAD EGY ISTENSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!!!! :D

Víííí beleolvastam az EL flambe,rég szórakoztam ilyen jól :dirr: 2 hét múlva CON!!! :D:D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Bárcsak ne laknék olyan messze Budapesttől, akkor én is ott lennék az bisztos! :) Mert hát a két főváros között 800 km van, és hát így elég lehetetlen.De majd egyszer bepótolom.Hát igen, Elfen Lied Flamen lehet nevetni, de hát lehet sírni, is, hogy mennyi van belőle. :P Egyébként amióta külön lett választva a két téma és már nem lehet flamelni az EL témában, feltűnően kevesebben írnak bele.Milyen meglepő? :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

TE JÓ ÉG MI LENNE VELEM NÉLKÜLETEEEEEK!!! nem győzök hálálkodni diör LDTS tagok...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

*megnyalogatja misu arcát*

mi is szeretünk Misuuu!!!!!!!!!!!!!!!!
befestettem a hajam múlt vasárnap TARTÓS FESTÉKKEL !!!!!!feketére!!!!! és már most barnul vissza a hajam. és ráadásul nem is vmi nyominger 100 ft-os festékkel festettem!!!! utáááááááááálom a hajam!!!!!!!!!!!!
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Rita got tattooed...es barki barmit mond, nagyon fajt...legalabbis nekem, de legalabb jot mulatott rajtam a tetkos csavo, mikozben allati hangokat, meg uvolteseket adtam ki egyfolytaban (igy vezetem le a feszultseget..)
A legkozelebbi hozzaszolasom mar otthonrol lesz...weird...
liache, nekem bezzeg a sotetbarna is egybol feketere fogta be a hajam anno :?
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Wow:D
Rita!!!!!!!!!! ISZONYATOSAN várunkmááá hazaa^.^
milyen tetkót csináltattál?
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Kedves fórumozók, engedjetek meg egy kis élménybeszámolót...

mottó no.1. : "Let's play games, dudez! :dirr:" (Őrnagy)
mottó no.2. :"Játssz, ki tudja meddig játszhatod..." (Vörösmarty után szabadon :dirr:)


Az a helyzet, hogy a közelmúltban megakadt a szemem Őrnagy aláírásán, amelyben egy általa szervezett társasjáték-klubot említ, és mivel az elmúlt pár évben nem nagyon volt lehetőségem társasozni, ezért priviztem neki, hogy lesz-e még ilyen alkalom. Lett...

Tegnap fél hat körül be is futottam a Francia Intézet kávézójába, és- a fórumra feltett képek, meg az asztalra látványosan elhelyezett társasjáték-dobozok alapján- nem is sikerült elkerülnöm Őrnagyot, akit a következő 5 percben le is fárasztottam a "ki vagyok, micsinálok, milyen hülye vagyok" jellegű infókkal, olyanyira, hogy az első - a szivatás magasiskolájának számító ügyességi- játékunkban sikerült is nyernem- bár, mint MrŐrnagy (copyright by Doom) megjegyezte, ebben a játékban még sohasem történt meg, hogy egy newbie vesztett volna. :cool:
Ja, egyébként az első meglepetés akkor ért, mikor kiderült, hogy egy jó darabig csak ketten leszünk- nade sebaj, hiszen így közben szóba kerültek olyan nemes témák is, mint az animecon, japán nyelv és cosplay :D szóval akár egy nagyonkismeetnek is beillett a dolog. :)
A következő játékunk egy, a "sok az eszkimó, kevés a fóka" elvet pingvinekre és halakra alkalmazó kis game volt, melyből azonban sajnos kimaradt a "szomszédaimat agyonverém mind, de mindig kerülnek újak" rész :twisted:. Itt Őrnagy egy orrhosszal győzött, de alaposan sikerült megizzasztanom :dirr:. Aztán egy Heroes of Might and Magic jellegű cuccban aláztuk egymást, mikor végre befutott még két klubtag, Ronja és Lonewolf. Mint kiderült, mindketten egy átfocizott-átlovagolt-átkondizott-átninjutsuzott hét után voltak, eléggé zombi állapotban, úgyhogy két az első játékunk végignyomatása után Őrnagy elővett egy, saját szavaival élve, FLCL szintű hülyeséget- mint kiderült, tényleg olyan volt, így nem is mondok többet róla, mer' ez olyan mint a Yonggary- látni kell!! :banan:

Még egy emlékezetes apróság: búcsúzás előtt (addigra roppant méretű A.T. Fieldem már olvadozni kezdett, pedig nem is ittam :dirr: ) Ronjáékat egy Excel Saga endingbe való beleénekléssel próbáltam kissé felélénkíteni... :dirr:

Sz'al emberek! Gyertek társasjátszani péntek délután!! Hogy miért? Először is, mer' egyfajta meet. (=animések [is] vannak; pl Dokuro-chan itteni elmondások alapján kezdett érdekelni...) Másodszor: nem nagyobb fun IRL játszani másokkal, mint egyedül számítógépezni? Jó, persze néha azt is szeressük, de a "zsugázásnak" és hasonlóknak olyan fílingje van, amit posztmodern korunk virtualitástól fertőzött hétköznapjaiban (hehe) nemigen tapasztalhatunk. Végül: így bárki ingyen és bérmentve élvezheti Őrnagy :thumb: és az én becses társaságomat (lol), nem is beszélve egyéb jófej emberekéről.

Szóval:

:rozsaszintancoloelefant: Let's play games, dudez! :dirr: :rozsaszintancoloelefant:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

IloveRenji írta:Rita got tattooed...es barki barmit mond, nagyon fajt...legalabbis nekem, de legalabb jot mulatott rajtam a tetkos csavo, mikozben allati hangokat, meg uvolteseket adtam ki egyfolytaban (igy vezetem le a feszultseget..)
A legkozelebbi hozzaszolasom mar otthonrol lesz...weird...
liache, nekem bezzeg a sotetbarna is egybol feketere fogta be a hajam anno :?
Tök jó :D de hogy fájhatott annyira hogy orditani kelett? :D öö.. habár na jó biztos vannak pontok.. mert azt ugye nem irtad hová csináltattad :D én spec végig az oldalamon feküdtem, fejtámasszal, és a kb 15 perces "mütét" alatt bámultam a falat amin már az elkészült remekművek voltak láthatóak :D mellesleg jövöhéten ismét megyek..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

WRUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Rezsőkém meggyógyult és a net is beköltözött a szobába....
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

JÁCCCÁÁCCCÁÁÁPPÁRÁPIPPPÁPÁLÁPIPI lálááálááá *hagymapörget*

belezúgtam az Ouran High School Host Club-ba!!!:DD:D::D:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mire vége lesz?! :cool: :wink:
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Liache: még csak most? :cool: pedig JÓÓÓÓ az! XD ki a kedvenc hostod?

Tamaki~~ <3
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Neki is :D Én már kb mindbe bele vagyok zúgva.....

Wííííííííííííííííííí asszem sikerült Ritát meglepniii :D JÓ HOGY ÚJRA ITT VAGY!!!!! :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

liache írta:JÁCCCÁÁCCCÁÁÁPPÁRÁPIPPPÁPÁLÁPIPI lálááálááá *hagymapörget*
Apám múltkor vett póréhagymát, majdnem elkezdtem vele szórakozni a konyhában, de úgy döntöttem, hogy inkább nem csinálok hülyét magamból a szülők előtt, úgyse értették volna a poént... :LOL:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Akkor ne előttük, hanem olyanok előtt, akik értékelik is... :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Rita-samaaaa! Újra itthon! És milyen jóvolt látni újra élőben és nem csak 2D-ben :)

LDTS: Todays Mission was a Success! :)
Kép
Lezárt