Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Utolsó epizód

Minden különösebb spoiler nélkül (nincs energiám írni):
1, ÉN MEGMONDTAM. xD
2, IMO ez így nagyon, NAGYON jó volt. Talán Eclaire lehetett volna nagyobb durranás, de akkor csomó minden más nem fért volna bele az epizódba.
3, YAY SYMBOLISM!! <3
(4, Eclaire akkor is nagyon pretty. *_*)

Na jó, ezt nem tudom megállni:
SPOILER írta:KYOOOUYAAAAAAAAAAAA!!!!! XDDDDDDD Ez TÉNYLEG felvásárolta az apja cégét!! Istenem, a lottóötösöm jöjjön be úgy, ahogy ezt megjósoltam! XDDDDDDDDDD
Oké, mégegy, mert ezt ki kell adnom magamból:
SPOILER írta:YAY KYOUYAXHARUHIXTAMAKI OT3!!!! XDDDDD Good job, ojisantachi! xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Ez egy tökéletesen megkomponált befejezés volt. Nagyon nagyon tetszett. Imádnivaló anime...1-től 26-ig :wink: A végén ahogyan táncoltatják Haruhit....Kyouya....Tamaki... :lol:
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Csodás csodááás befejezés *____________*
Kyouyaa~ Tamakiiii~ és Haruhi papa... xD
Ouran az abszolút luv. Olyan fura hogy vége van... ;_; (vészesen közeleg az az időszak amikor rácsüngök majd a mangára...)
mufurc írta:
SPOILER írta:YAY KYOUYAXHARUHIXTAMAKI OT3!!!! XDDDDD Good job, ojisantachi! xD
yattaa~ 3 some =*o*= Asszem ott helyben elvéreznék orron keresztül...xDD
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Igen, vége ;____; de csodálatos vége lett! <333 Kerek egész lett az egész, és nagyon jól lett lezárva! Úgyhogy nincs is hiányérzetem ilyen tekintetben ^_^!! Gratula a készítőknek, seiyuuknak és mindenkinek aki dolgozott benne! És persze *hugz* Tamaki <3

A manga meg most fura lesz. Egyrészt nekem nagyon tetszett az az öt kötet amit olvastam, az sd-k aranyosak, a grafika meg néhol elnagyolt, de vannak azért kakkoi képek és ruhák benne... másrészről viszont történetileg és lényegileg az anime sokkal jobban megfogott (meg hát az Ouranhoz a színek szerintem elengedhetetlenek ^^). Kiváncsi leszek, hogy ott hogy alakulnak a dolgok... bár ennél jobban nem hiszem, hogy meg tudja oldani az írónő, főleg ha (állítólag) húzza kicsit a szálakat ^^" Nah, de ez off...
mufurc írta:
SPOILER írta:YAY KYOUYAXHARUHIXTAMAKI OT3!!!! XDDDDD Good job, ojisantachi! xD
Csatlakozom a hátbaveregetéshez: good job, good job~ xD!! (Mondom én, hogy meghallották Japánban, addig szajkóztuk ezt a hármas ötletet xD)
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Amikor Hikaru lezúgott a hintóról és beesett a tökök közé, én komolyan képes lettem volna elképzelni hogy mindjárt valahogy egy csodaszép hintó lesz az egyikből ::hoo:: Sőt, szinte már vártam. xDDD
Dehát, csalódnom kellett ... ::jumph::
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Érezhetően nagyon fel voltak gyorsítva az események, de más panaszom nincs...
és amikor a szülők vitáznak, hogy ki veheti el majd Haruhit az nagyon megfogott...
Csatlakozva a kórushoz:
SPOILER írta:KYOOOUYAAAAAAAAAAAA!!!!! Tökre el tudom képzelni, hogy tudta előre és év eleje óta gyűjtögette rá a pénzt meg tőzsdézett (megmagyarázná, hogy mit írogatott folyton)
Ja, és most indulhat a verseny, hogy ki írja majd az ismertetőt ;D
(De figyelmeztetés, ha nem olyan lesz amilyennek lennie kell, a fanok széttépik a t. szerzőt :P)
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Szerintem is tökéletes befejezés volt!!! Tamakiiiiiiiiiiiiii is tha best!!!! <3
A kedvenc jelenetem amikor Tama-chan, Haruhi után ugrik! *_________*
Nálam a Top5-ben biztos benne van ez az Anime! =)
Kép Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Úgy látom mindenki fangirl módban van úgyhogy nem fogom vissza magam :3
NAGYON ELTALÁLTÁÁÁK.....Ááááááhhh....
Tamaki igazán találkozhatott volna az anyjával :) Vele most mi lesz? Jó hogy az apák előre eldöntik Haruhi sorsát XD Az a tánc a végén :D vííí...
hiányozni fog a hétről hétre megjelenő új rész...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Én is fangirl mód, én is! xD

PONT ilyen befejezésre vágytam! Nagyon el lett találva!

Őszintén szólva mikor elkezdtem nézni a sorozatot nem sejtettem volna hogy ez lesz belőle :D
YAY KYOUYAXHARUHIXTAMAKI OT3!!!! XDDDDD Good job, ojisantachi! xD
Igen, igen, még! XD Második sorozatot akarok! XDDD
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Már alig várom, hogy én is megnézzem a végét, nyah!
Ha már ennyien áradoztatok róla, csak tuti lehet...
Az Ouran igazi unikum eddig is (24 részt láttam), nagyon sokat szórakoztam
rajta, isteniek a karakterek és a poénokon túl van mélysége a dolgoknak.
Töltsél, gépice!!
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Tiara írta:Igen, igen, még! XD Második sorozatot akarok! XDDD
Én inkább soksoksok doujinshit. xD Az se baj, ha official... xD;;; (ha már láthatóan egy húron pendül az agyunk a készítőkkel xD)

Maa, asszem most jó ideig nem lesz olyan anime, ami ezt felülmúlja... Legutóbb nem is tudom mikor éreztem úgy magam, hogy "ha ezután nem látok több animét, az se baj". :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Hát vége... de imádom :D Nagyon remek utolsó rész volt, megérte várnom a Lunaros feliratra (egész hétvégén míg haza nem értem Münchenből azon izgultam hogy legyen felirat :D:D:D) Ami nagyon tetszett bene amikor Honey és Mori bevették magukat valamint a hidas jelenet, bármennyire is kicsit pozőr volt :D És úgy hiszem meg kéne néznem még egyszer... :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Biiru Seijin írta:valamint a hidas jelenet, bármennyire is kicsit pozőr volt :D
De abban az volt a lényeeeg~~~ :D Az egész fiúszöktetéses-lovaskocsis üldözéses--tökmezőbe esős-hídrólleesős rész annyira tiszta mese volt~~ :mrgreen: Plusz közben Mori és Honey elintézi a gonosz katonákat, Kyouya meg azonnali fővesztés terhe mellett sürgeti az ügynökét... xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

...no comment. egyszerűen így jó.
bár a levezetés lehetett volna hosszabb, de szerintem ennél jobbat nem igazán tudtak volna összehozni. (a kis rakás létrehozásában vajon Honey és Mori mellett Kyouya is részt vett??o_O)
asszem újra meg kell nézni az egészet^__^
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nah, Kyouya azért maradt, hogy elintézze a tranzakciót, amivel felvásárolta az Ootori konszernt. (Vágtató lovaskocsin problémás lett volna... :D) Ezért is mondta Haruhinek, hogy rábízza Tamaki "visszaszerzését" - addig ő elintézi a Tonnerre családot.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

::reliev:: sejtettem. azért vicces volt belegondolni...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hogy ismételjem magam A+ fórumról (bár azóta már megjöttek a szavaim :D;; )

.......ritkán van az, hogy nem találok szavakat valamire, de.......
......

WTF LIVE ACTION SOROZAT????!!!! O_______o

ha... .a....... ..a......... uh.

HE?!

Hivatalos forrást még nem találtam, de ezzel vannak tele a blogok es a 2ch.... Még semmi sem tűnik hivatalosnak, de egy lehetséges casting:
Haruhi: Horikita Maki (er...)
Tamaki: Yamamoto Yuusuke (eer... legalább relatíve pretty, bár messze nem ilyennek képzelem el Tamakit...)
Kyouya: Mizushima Hiro (hát ha élőben is olyan, mint a fotón... :/ dunno)
ikrek: a FLAME boyband két tagja, Izato Yuusukeés Hisato
Mori: Daitou Shunsuke
Honey: Kamiki Ryuunosuke (omfg cradle robbers)

Erm. Nem vagyok live-action dorama fan, és azt sose tartottam jó ötletnek, hogy modellek színészkednek, sz'al... :/ Meg aztán, mindig is úgy voltam, hogy Haidót kivéve élőben nincsenek olyan überpretty pasik, mint amiket animében rajzolni lehet, sz'al felesleges próbálni is. :D Ha tényleg elkészül a dorama, majd megnézem, kíváncsiságból, de... jah, most inkább csak NAGYON meglepődtem, de nincs dokidoki fílingem. (Hachikuro movie se sült el jól, állítólag a Mushishi film se...) Dorama fanok örüljenek és reménykedjenek, hogy nem kacsa a hír, én inkább várok egy OVÁra. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

... O___o

...

... nem vagyok én biztos benne hogy ez a legjobb ötlet amit tehetnek... (bár a kíváncsiság felé fog vinni már látom... ). Egyátalán az egész szenzációs képi világát hogy fogják visszadni? O_o
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sehogy.

Meg engem leginkább az zavar (jó, az IS), hogy az Ouran sok téren olyasmiken alapul, amiket élőben nem lehet visszaadni. Mármint, ugye anime/manga sztereotípiák kifigurázása, az otaku (sz'al hogyan illene egy doramába Renge? :/ ), a fangirlök, stb. Ez mind teljesen elveszne egy élőszereplős verzióban... :/

Meg aztán, nekem a szereplők hangja fontosabb annál, hogy hogyan néznek ki. Lehet, hogy a (lehetséges) színészek vmennyire hasonlítanak, de baromira zavarna, hogy teljesen más a hangjuk. :/ (Arról nem is beszélve, hogy utánanéztem ennek a Mizushima fickónak, és nem tetszik. :/ Vhogy túlságosan nyálas/lányos/nemtom. A hangja se szép.)

Maa, én sose voltam dorama fan, sz'al igazából nem érdekel az se, ha kaki lesz... Csak inkább csinálnának OVÁt vagy bármi. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

mufurc írta:Meg aztán, mindig is úgy voltam, hogy Haidót kivéve élőben nincsenek olyan überpretty pasik, mint amiket animében rajzolni lehet, sz'al felesleges próbálni is. :D
NEKEM AZÉRT LENNÉNEK ÖTLETEIM :dirr:

Nade... nem tűnnek látásra rossznak a szereplők, bár nem láttam még egyiket se képernyőn... szvsz Tamakinak maga Mamoru lenne a top, dehát ez csak álom :D
Makit meg... nem tudom... @_@ a Nobutában elég nyomi volt szerintem, persze lehet hogy a szerep miatt... Kurosagiban meg a karakter se volt nagy színészi képességet igénylő, szóval nem tudom hogy örüljek-e :/

Egy OVA-nak tényleg inkább örülnék ^o^
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát nemtom... persze, vannak IRL is pretty pasik, de ők sem úgy és nem olyan prettyk, mint a rajzoltak. xD Van erről egy nagyon jó ikon, ami sajna perpill nincs kéznél, maj' belinkelem. xD;; (Pl. a fenti listából ott az a Mizushima fazon - látom, hogy emberek jobbra meg balra dőlnek tőle, hogy milyen pritiboy, de nekem túl nyálas meg túl nőies, nem a jó értelemben... ha rajzolva lenne, máris máshogy jönne át, de így élőben... na mindegy, ez már off. xD)

Egyébként így meló előtt kicsit utánajártam a dolgoknak, és feltűnő volt, hogy minden forrás (mármint amit találtam, a japánok notóriusan nem szoktak forrásokat megjelölni) vagy a 2chanra, vagy kínai blogokba vezetett... Sz'al valószínű a hápháp kiskacsa. Na mindegy, azért fun volt, amíg tartott, rég lepődtem meg ennyire. :D (Aztán nehogy pofára essek, és kiderüljön, hogy mégis igaz... xD)

Mondjuk már egy ideje leginkább azt szeretném tudni, lesz-e valami folytatása annak a drama CD-nek, ami a legutóbbi LaLával jött. Egy Ouran track van rajta (iszonyat fárasztó, kb. annyi a lényeg, hogy Tamaki próbálja felderíteni, miért is van a donut fánkokban lyuk... xD;; ), és a lényeg, hogy az anime seiyuuk játszanak rajta.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Egyszerűen nemtok szavakat találni erre az animére....messze az év eddigi legjobbja....és nagyon lol volt a 3-as a végén Tamai-Haruhi-Kyouya xDD Vazz nagyon örülnék egy új sorozatnak illetve legalább egy ova-nak vagy mittomén csak a host clubbról legyen szó :D
A live meg hál Isten kamu..el ne merjék készíteni soha!
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A.Hidekai írta:A live meg hál Isten kamu..el ne merjék készíteni soha!
Miután volt szerencsém látni a SailorMoon live action első (és számomra egyben utolsó) részét, én is attól rettegek hogy egyszer ezt teszik a kedvenc sorozatommal :^_^:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

*sóhaj* Nem lenne olyan, mint az SMLive. :roll: SMlive = sentai cucc kisgyerekeknek, szombat reggel 7-kor. Ouran és hasonlók = szappanopera tiniknek vmikor du/este. Más közönség, más stílus.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

mufurc írta:*sóhaj* Nem lenne olyan, mint az SMLive. :roll: SMlive = sentai cucc kisgyerekeknek, szombat reggel 7-kor. Ouran és hasonlók = szappanopera tiniknek vmikor du/este. Más közönség, más stílus.
:woff:

Nem elsősorban a célközönségre gondoltam, inkább arra, hogy ezek az anime adaptációk nem a hiteles színészi játékról híresek. (Ne essetek nekem :dirr: )

Ui: Egyébként sem lehet 2D-ből átvinni 3D-be valamit úgy, hogy az ne változzon meg lényegesen.
Kép
Válasz küldése