Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

BLEACH EPISODE 98:

EMBEREK EZ HIHETETLEN! Csoda történt, de ez a filler Episode már már... JÓ volt. Tetszett... hihetetlen, nem is tudom kifejezni az érzéseimet.

És hihetetlen dolog Történt! SPOILER: Egy részig harcolnak, és MEGHAL EGY BOUNTO! vagyis nem is Bounto, hanem maga Ichinose Maki (pedig őt még szerettem is :( )

Bár a grafika még néhol bőven elmarad a nem fillerkori animációtól, azért bekell valalni: ez már valami.

Ez az Episode JÓ! Várom a folytatást :)

MANGA CHAPTER 246:

Nem nagyon haladt előre a történet. Mint kiderült nem minden Arrancar gonosz, és nem is minden Hollow (legalábbi ebből az következhet :)) Érdekes kis fazonok ezek az új karakterek, bár mostmár sztem Kubo Tite kicsit a ló túloldalára esett emrt az Espada-k mellett ottvannak még a rengeteg Visored és nem sikerült még nagyon bemutatni a többséget :-P mostmeg már ittvannak ezek a "csövesHollow-k" is :) De jó tudni h Rukia és Renji is csatlakozik a felmentősereghez ^^ Köv héten meg már talán Los Nochesbe érnek...

ÖSSZESSÉGÉBEN: BLEACH IS GOOD :)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elértem a Happy People endingekig. Valahogy az elmondások alapján rosszabbra számítottam; igaz, hogy nem nagyon illik bele a sorozat jelenlegi hangulatába, valahogy rám mégsincsen zavaró hatással.. :)
Azért nme bánnám, ha jönne a következő ending/opening, ahogy hallottam az az eddigi legjobb.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

csak én érzem úgy, h az új endingben a "Zaraki a szálló őszi falevelek közt" jelenet nagyon-nagyon wtf??? o_O

amúgy tényleg jó rész volt :D (Ichinose nem érdemli meg, h csak úgy otthagyják...^^)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

anubys írta:Elértem a Happy People endingekig. Valahogy az elmondások alapján rosszabbra számítottam; igaz, hogy nem nagyon illik bele a sorozat jelenlegi hangulatába, valahogy rám mégsincsen zavaró hatással.. :)
Azért nme bánnám, ha jönne a következő ending/opening, ahogy hallottam az az eddigi legjobb.
Na visszanéztem, hogy hogy vannak az openingek és endingek sorban...
Happy People nekem kifejezetten tetszett!
Ne várd annyira a következő endinget annyira nem jó. Az azutáni meg rövid távon is agysorvadást okoz...
Viszont a következő OP tényleg jó! (Csak sajnos idegesítő Bounto-k vannak benne amiket mégis megnézek, mert van utánnuk egy kép ami mindig változik) A zene is ottvan és hangulatos az animáció is. De az túlzás, hogy a legjobb. Szerintem az első a nyerő. Azt mindig végignéztem. "Miyageta yozora no hoshi tachi no hikari", asszem. És ebben voltak a legjobb képsorok is (fatönkön egyensúlyozó Rukia pl).

Ma az egész napomat Bleach nézéssel töltöttem (meg van új South Park is, meg Lost is), és kis se mozdultam a gép elől. Ehh...
Már sokan leírták biztos, de ez a Bountos dolog ez... leírhatatlanul szhöánalmas! Nincs rá jobb szó. Annyira gyermetegen gonoszok... Najó most, hogy Soul Societyben vannak már vannak pozitívumok, de például az, hogy a szemüveges pacák hatalomkártyával küzdött azt nem hittem el... Mivan?
Ishida egy pöccs. Mindig is az volt, bár ezt ideig-óráig el tudtuk felejteni. Kövezzetek meg, de szerintem nincs olyan hülye aki segít a bountoknak, mert "odaát erősebb vagyok"...
Viszont Zaraki Kempachi is cool as always. Makinak köze nem volt hozzá...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat megneztem a 98.ik reszt...SPOILER + IMHO: En utaltam Makit, ugyh orultem h kinyirjak, de amilyen hulyesegeket oszehordott, azt rossz volt olvasni..egyreszt a kardjarol, meg a fenyeirol, meg a "nagy szent celokrol"..áá..nagyon nem tudott meghatni az egesz, nem fogadta be a gyomrom vhogy..mindenki tudja h Kenpachi azert harcol, mert elvezetet hajszol, akkor mit kell filozofalgatni??
De az animacio legalabb tenyleg jo volt...meg a csata is, ami ugye 5 percet tett ki a 25bol, mert annyit kell beszelni :?
Viszont van egy kerdesem, meg a regebbi Bleach reszekkel kapcsolatban? Anubys, hatha te tudod, bar most en is nezegettem regebbi reszeket, de amikor Ichigo megalazza szegeny Renjit, es fekszik a cellaban, ahol gyogyitjak, meg beszel a Zabimaruval, akkor miert van bilincsben a Renji? Ott meg nem csinalt semmit...
Edit: az OP meg az ED telleg mindketto szornyu :neutral:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Jól tudom,hogy itt valakik megnyerték a cosplayversenyt a Conon?Grats :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pata írta:Part2 Merchandise! Figurák és kulcstartók. Vége lesz hamarosan a fillereknek! :)
A kép bal alsó sarkán lévő Hitsugaya/Matsumoto/Ikkaku plüssökből ítélve a Bleach is közeledik a fillerek végéig. (De azért szvsz a decemberi filmig simán kitart :-P )
A 98-as rész tényleg jó volt, a közeli képeken szépen ki voltak dolgozva a karakterek, de a hátterek és a távolabbi karakterábrázolások rettentő rondák voltak!! (Michiyo-channal ezért tartott majd 1 óráig megnézni a részt, mert folyamatosan röhögtünk/sírtunk a rajzoláson.)

IloveRenji: Lehet, hogy SS-ben azért is megbilincselnek ha vesztesz a behatolókkal szemben, de túléled :? Vagy, hogy nem kezdett el erősítésért lármázni? Fura hely az a Soul Society.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Szabi: alapból nem bilincselnek meg, csak ha Byakuya a kapitányod :D Ő parancsolta meg, hogy vigyék börtönbe Renjit, mert egyedül állt ki és vesztett. Hinamori meg Kira tiltakoztak is ellene rendesen.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

De akkor alapjában jó nyomon indultam el. ::japhaha::
Csak elfelejtettem a Byakuya-faktort.
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat en erre teljesen nem emlekeszem, de koszonom...mar tudom miert is utalom a Byakuyat :weh:
Amugy igen, hihetetlen, de megnyertuk :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Áááá!
Megnéztem a 44. részt, szerintem ez volt eddig a legjobb!
Első BanKai, Ishida rendesen szét is csapta. Csak azt sajnálom, hogy nem halt meg a kapitány. A nevét nem is tudom... Azért kíváncsi lennék, milyen erős is lenne Kenpachi, ha megtudná a kardja nevét :shock:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

A 12. osztag kapitánya:Kurotsuchi Mayuri
Nekem vmiért mindig Joker jut róla eszembe a Batmanből. :drop:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nekem egy Orochimaru hangú koponya XD
Pedig nem is az a szinkronja. De Mayurit baromira utálom, egyszerüen teljesen ellenszenves.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Kenpachi már így is elég erős, nem gondolod? :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ichigo legyőzte = Nem elég erős...

Ez shounen, itt mindenki tápol :-P
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Őt is legyőzték, ezek szerint ő sem erős? :lol:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ez nagyon hülye kérdés volt már nem azért...

Mégis miről hadovál Ichigo összevissza? "Erősebb akarok lenni" (hogy megvédjem a többieket, de ez most lényegtelen) és vajon miért akar erősebb lenni? mert van aki erősebb nála...
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ez nem hülye kérdés volt, hanem irónia...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Xellos túlbecsülöd a helyszínt amikor azt képzeled az iróniát értik. Max ha mögé írod,hogy ironizálsz...vagy így utólag rámutatsz :arrow: Irónia!
Máskülönben széttépnek a Bleach fanok!

"Erősebb akarok lenni" (hogy megvédjem a többieket, de ez most lényegtelen) és vajon miért akar erősebb lenni? mert van aki erősebb nála... " LOL...ebből következik,hogy akkor SOHA nem lesz VÉGE a Bleach-nek? :weh:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ynah írta:...Máskülönben széttépnek a Bleach fanok!...

...LOL...ebből következik,hogy akkor SOHA nem lesz VÉGE a Bleach-nek? :weh:
Azért ez nem EL topic :wink:

egyébként egyszer biztos vége lesz... majd ha elfogy a pénz, akkor bzitosan :) De amíg a Fan-oknak el lehet adni a cuccot, addig biztosan lesz, és szépen lassan elnyújtják. Nem épp a legjobb dolog, hisz evvel csak veszít az értékéből a Bleach (főleg most a fillerekkel...) szóval nagyon remélem hogy az Arrancar arch végén már tényleg vége lesz a sorozatnak, hiszen tudjuk, Aizen a főgonosz, nála erősebb jelenleg nincs, ha meg egyszercsak feltűnne egy erősebb ellenfél (mondjuk kiderülne h eddig valami erősebb Hollow főguru aki csak "dolgoztatta" Aizen-) az már sok volna, és borzalmasan pocsék lépés lenne Kubo Tite részéről. De sajnos ezt is el lehet képzelni.
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Egy ideje abbahagytam a nézését. Aztán olvasgattalak titeket,leszedtem egy részt és csak kuksiztam ki a fejemből,hogy ki az a seggén ragadt tojáshéjas kiscsirke kinézetű izééé aki fut Rukia mellett vagy elött. Nahh ennyire régen hagytam abba... gyanítom elég sok részen kellene átrágnom magam és kíváncsi lennék abból kb mennyi a tartalmi...

Lehet újra kellene kezdenem,de olyan kiábrándító a rétestészta effektus és bár nagyon szerettem meg ugye benne van életem eddigi kedvenc anime pasija is :wink: ....dilemma.... :vigyor:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nah igen, filler extra karakterek, akiket szerencsére mostanság háttérbe szoprítottak, de akkoris ott vannak sajnos. Remélem a végén eltűnnek és nem jönnek elő többé.

A Fillereket nyugodtan hagyd ki, nem kell nézni őket, csak ha erős az idegzeted :) Bár most kezd jó lenni ez a filler arc (nem jó... csak fillerhez képest jó :)) Majd ha vége lesz és itt örömünnep lesz akkor viszont mindenképpen nézd megint a sorozatot, addigis a mangát tudnám a figyelmedbe ajánlani.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ynah írta:Xellos túlbecsülöd a helyszínt amikor azt képzeled az iróniát értik
Ezt nem igazan ertem..miert mi a helyszin? :weh: A nyomorekok, a meg nem ertettek, a tarsadalombol kitaszitottak, az osszes perverziojukat a Bleach nezesen kielo, sulyosan fogyatekosok topikja? Azert mert Bleachet nezunk meg van sztem agyunk, nem ertem miert kene belenkrugni... :shock:
Amugy sztem poen a "plussallat hadsereg", egy kis szint visz a sorozatba...hamar borzalmas a tortenet, legalabb hadd lehessen nevetni...meg most az utobbi reszekben tenyleg jelentos animacio-szinvonal emelkedes zajlott le, remelem ez igy is marad..de ennek ellenere nem erdemes nekikezdeni a fillereknek..most mar remelhetoleg tenyleg nem kell sokat varni, es vege lesz..
Amugy ez most nem oltasbol Ynah, de meg lehet kerdezni h ki eleted eddigi kedvenc anime pasija? (ha mar igy kiemelted furdal a kivancsisag.. :-P )
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Mivel halad azért a manga, a fillerek is be fognak fejeződni, csak még nem tudni, mikor. De lehet, hogy éppen ez a cél, és így akarják fenntartani az érdeklődést...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

IloveRenji..sajnálom ha sértőnek érezted amit írtam,nem annak szántam. Egészen egyszerűen arról van szó,hogy ami élőszóban érhető iróniaként az fórumban( helyszín) nem jön le. Így mellé kell írni,hogy irónia,hogy ne sértődjenek meg. Ennyit akartam mondani és nem többet csak talán furcsán fejeztem ki magam mint mostanában olyan sokszor, mert túl sok filozófiát tanulok :wink:
A plüsshadsereg amit említettél. Nekem aztán semmi bajom velük,csak nagyot néztem amikor hosszas Bleach nélküli időzés után a fórum hatására gondoltam belesasolok mi a helyzet. A hirtelen felbukkanó X-számú izé azért eléggé meglepett...

Kuchiki Byakuya amúgy akit kérdeztél.
Kép
Válasz küldése