Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha a DB nem hagyja abba a fordítását (amit most a honlapjukon lévő kiírás épp kétségessé tesz) akkor már a japán adásbamenést követő napon letöltheted torrentről az angol fast-subos verziót. :cool:
Kép
Kép
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

wow XD nem hittem volna hogy ennyire gyors *most örül*
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Dattebayo fansubs nem hagyja abba, az is csak egy YHBT. =)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igen, azóta én is észrevettem az apró betűt. :-P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Újabb hírek:

A Part2, alias Naruto: Hurricane Chronicles Február 15-én kezdődik.
Ha lesz Kakashi Gaiden, akkor az Január végefele lesz szerintem, tehát jó esélyünk van rá, hogy Januárban már vége lesz a fillereknek. =)
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Azért ez már nagyon LOOOL =p Annyiszor hallottam már, hogy majd most, majd most xD Hagyták volna abba a 120-ik rész körül, addig míg jó volt.. S mittomén későb 1 év múlva filler nélkül kihozhatták volna a 2 season-t...de így..az tényleg mazoista aki nézi..rosszabnál, rosszabb fillerek,egyszerűen szörnyű -.-
Kép
Avatar
Hideki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.11.10. 15:26
Tartózkodási hely: Budapest, Kispest

Hozzászólás Szerző: Hideki »

Na egen, ez e temérdek filler tényleg gáz, habár volt köztük azért egy-két ötletes... de állítólag ez a február közepe komoly...csak győzzük kivárni. :-P
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Chapter: 333: Shikamaru elkapja árnyékával Hidant, Kakuzut is elkapná, de kiszabadul a Kage Shuriken Jutsubol. A kezét a föld alá ásta, így ki tudta szedni késöbb a pengét, amit Shikamaru a földhöz dobott. Shikamaru irányítja Hidant, hogy Kakuzut támadja, de sok esélye nincs, mert Kakuzu megkeményíti a testét. Chouji is megtámadja Kakuzut, de az se használ. Viszont Kakashi észreveszi, hogy Kakuzu jutsujában föld elementálra utaló handsealt használt. Ugrás Naruto edzésére, már majdnem kész a technika, Yamato elmondja, hogy az elementálok milyen elementálokra hatnak jobban. Naruto esélyesebb, mert a szél jobban hat a villámra, viszont vigyázzon, mert a tűz meg jobban hat a szélre. Ugrás vissza a harcra, Kakuzu besötétedik, minden bizonnyal ez a speciális keményítő technika, de hirtelen Kakashi átnyúl a szívén egy Raikirivel.
Lehet, hogy Kakuzunak lőttek? Majd meglátjuk.
Nap tanulsága: Az elektromosság a földet üti.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

egy baj van csak ezzel a mangával: túlságosan hozzászoktam hogy mindíg van tovább, és most szívok hogy a végére értem, mert így várni kell a folytatásra :S- nade ez legyen a legnagyobb problémám
visszatérve az animére, asszem a fillerektől kezdek becsavarodni, úgyhogy hanyagolom egy időre őket, nem hinném hogy bármi lényegesről lemaradok
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Naruto Shippuden hivatalos oldal. A Jump Festán le fognak vetíteni egy promót az új sorozatból.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nekem csak most lett elegem a fillerekből. majd szóljatok, ha vége..
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

outsyder: Januárban lesz vége, minden bizonnyal 11-én. Február 15-én meg már Part2, ez hivatalos bejelentés.

Chapter 334: Kakashi tényleg átbökte Kakuzut egy Raikirivel, de mégse halt meg. A válasz itt van : Kakuzu leveszi a köpenyét, és a hátán 4 maszk van, abbol egyet talált el Kakashi. Ezek a maszkok kimásznak Kakuzu hátából (ez iszonyat undorító mangában, hogy animében hogyan lesz, azt nem tudom), és azoknak az a képessége, hogy különféle elementális technikákat csinálnak. Kakashi kap egy jó erős rúgást, és egy elektromos technikát kap majdnem Shikamaru és Chouji, de Kakashi időben beugrik, és kivédi a támadást úgy, hogy mindkét kezében Raikiri van. Ezek után a chapter úgy végződik, hogy az egyik szellem egy tűz technikát idézne elő.

Chapter 335: Ez a Katon technika igazándiból egy tűz eső. Shikamaruék nagynehezen kikerülik az egészet, eközben Hidan megtámadja Kakashit, aki sikeresen kivédi a támadásokat. Shikamaru elválalja a szerepet, hogy ő fogja Hidant elkapni, és távol tartani Kakuzutol. A terv működik is, kisebb trükközések után Shikamaru Hidan elé ugrik, érintkezik a két árnyék, Hidan ismét el lett kapva.

Chapter 336: Shikamaru és Hidan távolabra mennek el, hogy addig se tudjon a 2 akatsuki tag együtt dolgozni. Kakuzu elmondja, hogy neki sokkal több tapasztalata van, és akárhányszor Konoha jelet lát, eszébe jutattja az első harcát, amit az Első Hokagéval vívott. Nagyon sokat élt, és ez nem halhatatlanság, szimplán mindig egy erős ninja szívét kiveszi, és kicseréli a sajátjával. Így tartalékol még néhány szívet, ki tudja mi lesz.. Kakashi elpusztította az egyiket, Kakuzu mondja, hogy majd Kakashi szíve lesz a pótlék. Hidan kiszabadul az árnyékból és abban a pillanatban megtámadja Shikamarut. Egy kisebb vágás az arcon, lenyalja a vért, és máris megcsinálja a ceremóniát. Gyomron szúrja magát, Shikamaru összeesik, és eszébe jut, hogy Asuma úgy távozott el, hogy hitt Shikamaruban. Ebben a pillanatban Kakuzu rosszul lesz. Kiderül, hogy miért is : Shikamaru megjátszotta az egészet, a vágást, mindent.. Még anno Kakashi szerzett Kakuzu véréből egy keveset, mikor Raikirivel áthasított rajta. Shikamaru felhasználta ezt, és Hidan Kakuzu vérét nyalta le. Hidan mit se sejtve hátat fordít Shikamarunak, aki közben készül a következő csapásra.

Két chaptert még hozzá is adtam.. :D

Amúgy jó hírek. Sajnos nem sokan látták a Shippuuden előzetesét, emiatt minden bizonnyal felvétel sincs róla a neten (hüppp hüppp)..
Viszont, az újságban egy fan adott egy interjút, és elmondta, hogy amit látott Shippuuden előzetesben, az fantasztikus volt. Nagyon profi az animációja, nagyon jó lesz a sorozat. Továbbiakban azt is megtudtuk, hogy az anime készítésében már ott tartanak, mikor Sasuke és Naruto újra találkoznak, tehát Sai, Yamato, Deidara, Sasori, Tobi, és a többiek szinkronja is megvan!
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Egy kérdés: mi a rák ez a Naruto 2 vagy Hurricane Chronicles ha úgy jobban tetszik? Új sorozat, ez eddig tiszta de akkor most kettő fog párhuzamosan futni vagy az eddigivel leállnak? Pls oszlassa el valaki a fejemben lakozó ködöt :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Mivel a mangában az lenne, hogy miután Sasuke elmegy, Jiraiya kapásból mondja Narutonak, hogy elviszi edzeni 2.5 évre. A Part2 a történet folytatása, mikor Naruto visszatér Konohába 2.5 évvel késöbb.
Kép
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Hmmm... A 214-215 már barátságos volt és végre mintha megint kezdenénk a dolgok közelében járni, Sound Village stb. lehet, hogy lesznek végre olyan fillerek amik esetleg közelebb álnak témában a folytatáshoz? Remélem ajjj de várom már az új sorozatot, remélem izgalmas és jó lesz :D
Sagara ready for Action...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

amennyiben a készítők azt a jó szokásukat megtartják, hogy teljes mértékben követik a mangát, akkor nagyon jó lesz (és már miért ne tartanák meg? XD ) úgyhogy már csak várni kell
viszont attól tartok egy kicsit hogy mi lesz ha beérik a mangát? újabb fillerek?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Valahogy biztos megoldják, hogy ne kelljen majd megint fillerekkel szenvedni. Amúgy némi info:

Deidara szinkronja = Mizuta Wasabi
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Nah, én ehhez a témához jelent pillanatban nem nagyon tudok hozzászólni, mivel nem nézem a Narutot..(fillerek)...:dirr:
Lehet hogy már írtam, de nem biztos.. XD : Eléggé nagy a valószínűsége hogy lesz Naruto a Jetixen. Ezt először pár ismerősöm mondta, hogy látták egy reklámban, aztán énis később láttam... Aztán felmegyek a honlapjukra...hát persze hogy nincs róla semmilyen infó. XDDD
Szóval kíváncsi leszek, milyen lesz..és hogy egyáltalán mikor. -.-'
Másik dolog:
Német adóm sajna már nincs (azaz, RTL 2-m már nincs), youtube-on nincs elég bátorságom megnézni egy epizódot németül (gondolom van fennt), ugyanis az opening bőven elég volt...o_O; De látom ezt a témát már kitárgyaltátok. xD *levanmaradva*
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Edina-chan írta: Német adóm sajna már nincs (azaz, RTL 2-m már nincs), youtube-on nincs elég bátorságom megnézni egy epizódot németül (gondolom van fennt), ugyanis az opening bőven elég volt...o_O; De látom ezt a témát már kitárgyaltátok. xD *levanmaradva*
En Youtube-on neztem vegig mindd a 214 epizodot :D. Fillerekkel nem sokat vesztettel. Ha angolt vagod (felirat) valamennyire akkor egesz jo minosegben meg lehet nezni.

Bar most hogy a Bleach-et lehuztam jo minosegbe, kicsit sajnalom hogy Youtube-on neztem vegig azt is :)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Tudom h nem vesztettem sokat a fillerekkel.. :roll: De egy párat láttam..azt hiszem a sorozatot 150-ig láttam, de nem tudom már. ^^'
Youtube-on meg csak azt nézem meg, amit máshol nem találok...^^
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ha valakit tényleg érdekel igazából mi is történik az anime-ben, akkor még ha teheti se az rtl2-on nézze... horror h mit műveltek vele. nem csak a vért tüntették el teljesen, hanem még a fegyvereket is ha azok sérülést okoznak + össze van kaszabolva az egész, teljesen érthetetlen hogy egy-egy szereplő mitől esik össze...+ van egy jelenet ahol nem azt mutatják ami eredetileg van, hanem régebbi jeleneteket vágnak a szöveg alá - amikor semmi szükség nem lenne rá!- ugyanis semmi erőszakos cselekmény nem történik
nameg a szöveg sajátságossága: senki nem hal meg csupán "legyőzik".. hogy a szinkron sem a legjobb azt már kifejtettem korábban a nevek kiejtésével együtt
szal senkinek nem ajánlom h ott nézze a naruto-t, akit komolyabban érdekel az anime... ez inkább csak valami lebutított "izé"
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Edina-chan írta:Lehet hogy már írtam, de nem biztos.. XD : Eléggé nagy a valószínűsége hogy lesz Naruto a Jetixen. Ezt először pár ismerősöm mondta, hogy látták egy reklámban, aztán énis később láttam... Aztán felmegyek a honlapjukra...hát persze hogy nincs róla semmilyen infó. XDDD
Valószínüleg lesz,és drukkoljunk,hogy lesz a Jetix-en Naruto(De remélem nem magyar,mert a Japán szinkronokat imádom! ::daisuki:: De ha magyar lesz,akkor nagyon jóknak kell lenniük)Bár igaz,hogy már láttam egy csomó részt,de szerintem jó lesz magyarul! :D(Már ha lesz XD)
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hmm, ha lesz a Jetixen, akkor félő, hogy vágott verziót kapunk :( Remélem nem. Meg azt is, hogy lesz majd valaki oly' rendes, hogy bedigizze azoknak, akiknek nincs Jetixük ^^"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én egy ideig olyasmiről tudtam, hogy Cartoon Networkon fog menni.
Jetix???? Na ne már.. o_O
Azt sose fogom megérteni, hogyha olyan sok dolog van a sorozatban amit ki kell vágni, cenzúrázni, akkor miért vették meg?
Adult Swim például megvette a Bleachet, és valahogy teljesen normálisan le bírják adni, japán openingel, endingel, semmi vágással (mondjuk ott se tökéletes a szinkron, de azért mégis..).
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Kell a vágóknak is valami munka..:dirr:
De amúgy tényleg, úgy semmi értelme leadni..-.-
Válasz küldése