Death Note

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Én most szedem az Animanda-féle release-t, remélem, azzal nem lesznek semmiféle minőségi gondok :)

A fényképen meg megvan a válasz: semmit nem lát rajta, ha halott ember képét nézi.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

És ha élő ember fényképét nézi akkor lát valamit rajta?

Animanda tényleg jó. A kiírások is alá vannak iratozva, sőt még a shinigami szemekkel látott nevek is ott vannak angol átírással és még hullámzanak is pirosan :D
Csak kicsit nehéz megszokni a them-et mint határozatlan alakot. Én simán he-ztem vagy it-eztem volna. Live-evil és toriyama is he-zett. De amikor rákérdeztem az #animanda csatornán akkor nagyon ragaszkodtak ehhez szóval elhiszem hogy jó...
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Van film is?!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

SoonDead írta:És ha élő ember fényképét nézi akkor lát valamit rajta?
mindent, mintha csak ott lenne az orra előtt az illető

Misa nagyon nagy segítséget nyújt a mangában Lightnak. (Otthon ül és böngészi a netet.)
Kép
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Én most reggel lestem meg a DG féle release-t mivel kedvenc FTPnkre ezt dobták fel most, bár az Animandanak örültem volna jobban, és sajna nem torrentezhetem le a koliból. Bár lehet inkább kicslezem a rendsszert és lehúzom mégis, mert az valahogy jobbnak tűnik. Igaz nekem a DG féle verzióval sem volt bajom, de ahgy itt olvastam hogy mien eltérések vannak a kül csapatok között, akkor lehet megéri megnézni egy másik verziót is...

A rész meg nagyon jó volt... Megint hozott valamit az eddig sem lapos történetbe...
van egy olyan érzésem itt még L bácsit kicsit megszivatja a Raito+Misa kombó(nem olvastam a mangát, szal csak feltételezek :cool: )
David, és Gunther XD
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Egyébként SoonDead, ha vársz egy kicsit, és ha követik a mangát, mindent meg fogsz tudni a témáról. Legalábbis remélem :)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

ak írta:Van film is?!
Kettő is és mind a kettő élőszereplős. Az elsőt láttam, nagyon jó, a másodikat még nem.
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Hát a DG-féle verzió az vicces... :lol: De legalább tudjuk, hogy nem egy, hanem két csapat folytatja a munkát. Tehát ha valaki vmiben kételkedik, akkor továbbra is lesz két jó forrása.
Ráadásul csináltak új karaokét is, amit értékelek, mert az előző nem igazán tetszett :D
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nálam eddig az Animandás felirat vezet az új felhozatalból. (Látszik, hogy európaiak csinálták :D)
Egyedül az volt kicsit fura, hogy a karaoke szürke és így nekem kicsit nehezen olvasható.
Az egyetlen dolog, amit eddig mindenhonnan hiányoltam az az előzetes. Miért kell levágni? :mad: Vagy most nem volt? :shock:
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt en is hianyoltam amugy..sztem levagtak vmiert, mert eddig minden resz utan volt..viszont most Reito viselkedese nagyon nem tetszik, belegondolni, h o telleg ennyire kegyetlen meg szivtelen (nem mondom h a lanykat sajnalom, de o telleg "felajanlotta magat" Reitonak, es nekem van egy nagyon rossz eloerzetem ezzel kapcsolatban..) Es az a shinigami telleg randa (akkorat rohogtem, amikor Ryuk mondta h o annyira nem melyult bele a dolgokba h tudja h a Death Note tulajdonosoknak nem latjak a lifespanjet XD)
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Hááát nem tudom, de nekem meg pont a lány gyanús. Tuti készül vmi-re... (már csak az tény is húzós, h tudja, h lehet megölni egy Death God-ot), mert azt már tudjuk, h nem hülye egy csaj, és Light sem lát át rajta, azt meg ne akarja elhitetni, h tényleg teljesen odaadja magát csak azért, mert....
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

ak írta:..(már csak az tény is húzós, h tudja, h lehet megölni egy Death God-ot)..
Es hogyan? :dirr: Egyaltalan nem emlekszem h mondta volna..
Az teny h nem buta, de nekem vhogy oszintenek tunt, mar csak azert is mert neki nem sotetult el a tekintete..eleg gyenge labakon valo erveles, de majd meglatjuk..ugy btw nem tudom kerdezte-e mar vki..a mangat 100%ban koveti az anime?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

IloveRenji írta: Es hogyan? :dirr: Egyaltalan nem emlekszem h mondta volna..
De Rem elmondta neki már a 12-es részben.
Super Ultimate Spoiler-kun Attack: Rage of Lightnessisum írta:(Ha egy Shinigami beleszeret egy emberbe és megmenti a haláltól, úgy hogy megöli azt aki megölnél, akkor az a shinigami az a shinigami lét értelmével ellentétesen cselekedet, ezétt homokká vállik és csak a notesze marad meg. Rem is egy ilyen megmaradt noteszt adott Misának.)
IloveRenji írta: a mangat 100%ban koveti az anime?
Mondjuk 92%-ban. Egy két jelenet előbb volt, mint a mangában (pl. Ryuk alma imádatára nem derűl fény már a bemutatkozásakor), illetve több jelenet más helyszínen történik. (Pl. L, ha jól emlékszem nem a megnyitón űlve vallotta be magát Lightnak, hanem a megnyitó után kifele menet. stb.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cruel Angel 2007.01.15. 20:56-kor.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Felhívnám a figyelmet, hogy a mangából spoilerezőkkel szemben elég kemény szankciókat fogok alkalmazni, és ez alól az sem menti fel az illetőt, ha egy másik fórumozónak magyaráz el valamit, és abba keveredik spoiler.
Úgyhogy megkérnék mindenkit, hogy figyeljen oda, mit ír (ez valamennyi ongoing sorozatra vonatkozik egyébként).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De speciel itt most nem volt spoiler sztem, olyan szempontbol, h ez mar volt az animeben is..de mindegy..
Hat azert nem tudtam h h lehet megolni egy Death God-ot, mert vmiert kimaradt az eletembol a 12.resz, nem tudom, h csinaltam, de vmi gyanus is volt, ah neztem a 13.reszt..sebaj, mostmar kepben vagyok :dirr:
Bar attol sztem meg nem egyszerubb megolni oket, mert eleg nehez valakit arra kenyszeriteni h legyen szerelmes egy emberbe..
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy mi a Light seiyuu-jának a neve? Csak mert szerintem rohadtul tehetséges(már az Ouran-ban is nagyot alakított), így szeretném tudni a nevét.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Mamoru Miyanónak hívják. Egyébként a Wolf's Rain-ben is szerepelt.
Továbbá ANN a barátod :wink:
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

IloveRenji írta:Bar attol sztem meg nem egyszerubb megolni oket, mert eleg nehez valakit arra kenyszeriteni h legyen szerelmes egy emberbe..
Jó kérdés, h tényleg szerelmesnek kell-e lennie v. elég, ha csak megmenti. Én simán kinézem Ryuk-ból, h megmentené Light-ot, ha vmi olyan történne. (báár Ryuk sem egyszerű figura) Mondjuk ezt nem tudom a sztoriba, beleépíteni, de hát meglepett már egy párszor... vááá de várom a folytatást! XD)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat egy erdekes figura, de azt biztosra veszem h nem aldozna fel az eletet Reito miatt...(leesnek a szekrol, ha ilyen tortenne teszemazt kesob :dirr:) Es sztem eleg ha megmentik oket, evvel mondasz vmit..a lenyeg az sztem h nem hosszabbithatnak lifespant..
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

IloveRenji írta: Es sztem eleg ha megmentik oket, evvel mondasz vmit..a lenyeg az sztem h nem hosszabbithatnak lifespant..
A lényeg valóbanvalahol itt van. De most úgy sem fogom elspoilolni hogy mi lesz :P (Rage meg örüljön neki.)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Animandás 13.ep-et néztem meg és abszolút jónak tűnik. Igazából csak két gondom van. Az egyik, hogy a karaoke szinte használhatatlan, a másik pedig, hogy nincs előzetes :(
Maga a rész ismét kegyetlen volt. Óriási teljesítmény, hogy ennyi részen keresztül fenntartják, sőt fokozzák a feszültséget és ha ez végig így lesz, akkor nagyon mélyen fejet hajtok a készítők előtt. (Bár már így is.)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Sabroso:
Kösz!

Egyébként én spec. örülnék, hogyha megjelenne még pár shinigami a sorozatban, vagy kiderülne, hogyan verte át Ryuk a királyukat.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

anubys írta:Animandás 13.ep-et néztem meg és abszolút jónak tűnik. Igazából csak két gondom van. Az egyik, hogy a karaoke szinte használhatatlan, a másik pedig, hogy nincs előzetes :(
Maga a rész ismét kegyetlen volt. Óriási teljesítmény, hogy ennyi részen keresztül fenntartják, sőt fokozzák a feszültséget és ha ez végig így lesz, akkor nagyon mélyen fejet hajtok a készítők előtt. (Bár már így is.)
Ha a mangát olvastad, akkor tudod,hogy lesz ez még fokozva. :)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

anubys írta:Animandás 13.ep-et néztem meg és abszolút jónak tűnik. Igazából csak két gondom van. Az egyik, hogy a karaoke szinte használhatatlan, a másik pedig, hogy nincs előzetes :(
Ishatar (egyik animandás arc) IRC-en azt állította, hogy 6 RAW verzióval dolgoztak, de egyiken se volt előzetes. Ezt el is tudom hinni, mivel bármelyik másik subbercsoport DN13-ját nézed 14 előzetest akkor sem találsz.
Valószínűleg nem adták le az előzetest a TV-ben, vagy egyáltalán nem is készült.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hát csak ez lehet. Amúgy meg szerintem az előzetes elveszi az élvezetet. Én soha nem nézem meg.
Kép
Válasz küldése