Ojamajo Doremi

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Ojamajo Doremi

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Van valaki aki ismeri ezt az animét és tetszik is neki?Én anno jó párt éve a német RTL2-n néztem.Nekem tetzsett.^^
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én és 10-est is adtam rá az ismertetőben az oldalon (amit én írtam ^^"). Nagyon tetszett, remek szórakozás, nagyon aranyos és szerethető szereplőkkel. Nem váltja meg a világot, viszont egy abszolút aranyos, eredeti magical girl anime. ^^ A kedvencem Onpu (Nicole volt németül, lila hajú).
Én is az RTL 2-őn láttam anno, sajnos az utolsó két évadot nem vették meg, pedig a 3. nagyon érdekelt volna és persze azt nem lehet beszerezni sehonnan.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, RTL2-n én is láttam belőle néhány részt. Mondjuk semmit sem értettem belőle. XDD Amúgy jópofa kis anime, lehet szert kéne rá tennem, de még meggondolom. ^^
Amúgy talán Emily volt a kedvencem (sárga ruhás, szemüveges, és ha jól emlékszem, hegedűlt ^^), van is egy emilys kulcstartóm.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Igen, Emily volt, a japán neve pedig Hazuki.
Egyébként sajnos a DoReMi is azon sorozatok közé tartozik, ami végül áldozatul esett a 4K!ds stúdiónak, úgyhogy az amerikai változatnak gyakorlatilag semmi köze nincs az eredetihez... én egy részt láttam, félelmetes... O_o
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Anno én is láttam amit az RTL2 leadott. Aranyos kis sorozat. Nekem Nicole volt a kedvenc, volt is egy kulcstartóm, de aztán valahová elkevertem.
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Szomojuh vagyok....

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Kicsit szomorú vagyok...youtube-on kerestem de csak részleteket találtam belőle,amúgy a németen asszem csak odáig vetítették,hogy a kisbabát(Sajna elfelejtettem a navét...)visszaadták as varázsvilágba...
Nagyon szerettem ezt az animét,és azthiszem ööö...a kékhajú lány(Nah,a kisbabán kívül még az ő neve nem jut az eszembe) volt nagy kedvencem...:)
Emily-t is nagyon bírtam(hehe...Emily2 vagyokXD szemüveges,barnahajú és hegedülökXD)...:)
Aztán Nicol-t,mindig más volt épp a kedvencemXD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Németen az első két évadot adták le, összesen 4 van. Meg van egy 13 részes OVA sorozat is, amit ugyan a 4. évad után adtak ki, de a 3. alatt játszódik időrendben.
Kép
Válasz küldése