Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Asszem a fentiek után már végleg áttérek az interneten való Naruto-nézéshez.Megazért sokkal jobb a japán eredeti hang.
Az a fiú nekem is lány marad :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Sztem tök jó az anime, bár az első rész nem naon győzött +, de utána már egész jó. Főleg Sasukét bírom. Én a Jetixen nézem, de nekem vhogy Narutao hangja nem naon stimmel, vhogy nem minden helyzetben illik rá... De azért nem rossz. + sztem Sakura hangja sem a ljobb, de Sasukéé majdnem naon jó. De azért Kakashit eltalálták.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Shippuden shippuden shippuden!!!4444 Gaaraaaaa <3 Ugye pénteken jön ki az új rész? *fangirl mode on*

:dirr:Omgomgomg ezt is megértük, inuyasha és kaleido fangörlök a narutó topicban :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Misu írta:Shippuden shippuden shippuden!!!4444 Gaaraaaaa <3 Ugye pénteken jön ki az új rész? *fangirl mode on*

:dirr:Omgomgomg ezt is megértük, inuyasha és kaleido fangörlök a narutó topicban :dirr:
Ha Akatsuki fansub megerolteti magat mint mult heten, akkor csutortokon kint lesz :D Amugy igen, pentek.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Csak halkan jegyezném meg, hogy az "Akatsuki-Subs"-féle verzióval időzítésbeli / minőségbeli problémák voltak (sőt, sajnos a fordítás is... nos, hagyott némi kívánnivalót maga után). Még mielőtt valaki azt hinné, a "hátuk mögött fikázom" őket, elmondanám, hogy jelen voltam az IRC csatornájukon pár napig, és ott is tanácsokkal láttuk el őket. Jelenleg az említett csatornán egy amerikai úriember tartózkodik :dirr:, így valószerűtlennek érzek egy újabb Akatsuki-releaset - inkább várjátok meg a DB-verziót.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Az időzítést múlthéten csináltam először, program nélkül, szal tényleg nem épp a legtökéletesebb, de mostmár Aegisubbal csináltuk volna. De nincs sok értelme mert az SD is speedsubot csinál, és már múlt héten is volt SD release csütörtök este. Szal lényeg, nem éri meg így 5-6 órát dolgozni vele. Szal igen, nemlesz "Akatsuki-subs" release.

Egyébként megnéztem ep4 rawot, eléggé húzzák (főleg Deidara vs Gaara) az egészet, látszik hogy nemakarják beérni megint a mangát. Kakashi katon / doton / suitonja pedig filler. :? Na nembaj, ennyi belefér.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kakashi szupergyors handseal bemutatója nekem tetszett. Meg ugye a NO SPOILER :-P
Gaara rajzolása néhol kicsit furcsa volt, de azért szép légi ütközetet láthattunk.
Amúgy már várom, hogy a részek végén lévő magyarázás mikor vált át "Shinobi Cup.... Golden"-re (Bleach után szabadon :-P )
Kép
Kép
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Zols írta:Egyébként megnéztem ep4 rawot, eléggé húzzák (főleg Deidara vs Gaara) az egészet, látszik hogy nemakarják beérni megint a mangát. Kakashi katon / doton / suitonja pedig filler. :? Na nembaj, ennyi belefér.
Engem nem zavar a filler, ha az anime igényesen van megrajzolva, és nem elb*szott következetlen dolgokat csinálnak belőle. Szal ha olyan dolgokkal töltik fel, ami széthúz, viszont értelmes az jöhet amennyit csak akarnak (a fő szál maradjon, és ne DBz-hez hasonlóan a leamortizált területet mutassák 3 percekig ahol csak egy bokrot fúj a szél, mert az szétvág agyilag). Már így sem nagyon szeretem, hogy csata közbe 3-4 perces monológokat vágnak le a karakterek. (illetve nem is tudom hogy szeretem e, mert jó hogy minden infot megkapok hogy mit is szeretne csinálni a karakter, de így megtörik a csata pörgését.)
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Hát szerintem ezeknél a filler jeleneteknél jóval rosszabb az animáció is.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Miért van az hogy az este sötétjében minden zöldes kékes, kivéve a Gaara által mozgatott homok? és miért van az hogy Kankuro nem tud az ablakhoz normálisan futni? :dirr: (egyébként is ebben a helyzetben miért normális emberi sebességgel fut? Miért nem úgy mint ahogy ezen epizódban Yura?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es miert van az h egy fight legalabb 3 reszig van huzva, amikor semmi epuletes nem tortenik benne 1 resz alatt? De azert ezek a parbeszedek:
"Milyen gyorsan rajottel h itt vagyok!
-Igen, a sivatagban nincsen ilyen madar!(merth sokfele van papirbol keszult feher madar, meg amugy sok madar van a sivatagban)."
Meg a masik, Kankuro:"...Gaara?!?!
-Az egben harcol!
(kikeredett szem): Gaara!!! Ennyit sikerult hozzatennie az esemenyekhez..Szetestem..
De legalabb a Kakashi-Naruto-Sakura-fele szalnak vege van..es Gaara-nak neha tenyleg olyan furcsan volt megrajzolva a feje, de ettol fuggetlenul meg mindig o a leggizdabb..
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Eléggé el lett csúfítva :\
Pedig a mangában ez iszonyat jó volt. Hát sajna, koreai animáció, és ismét nem a legjobb (mondjuk volt már ennél jobb is). Nem értem, hogy narutonál miért nincs egy olyan animációs csoport, ami szépen tartaná a szintet? Ez rejtély számomra.
Sebaj, a csengő kiképzés lement, remélem ezek után már normálisan fog menni a történet.
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Biztos filler team csinálja a folytatást, nem a régi srácok.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

manno... a készítők telleg átmentek rétestészta üzemmódba... ennyi erővel fillerek sem kellettek volna ( vagy legalábbis nem annyi)- a mangát így jó darabig nem érik utól
miyume féle papírforma: a manga jobb
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Asszem a Sand Village-t felírhatjuk a legbénábban őrzött shinobi falu lista elejére. Az még oké, hogy összvissz 3 csávó van megbízva az ég figyelésével, és nem szúrnak ki egy bazi nagy agyagmadarat, mert nem is az eget nézik. De hogy mikor már javában folyik a Gaara-Deidara ütközet, baromi nagy robajok közepette, még akkor sem reagál senki. Csak állnak és bámulnak a képzett shinobik hogy "hö némá madár, jéé most meg homok". Kankuro is bemegy Gaara szobájába és meglepődik, hogy nincs ott. -_- Utána meg beszól Deidara,. hogy "úgy látszik a lopakodó technika nem jött be". Hát gyak igen, még robbangathatott volna párat, azt se hallják meg.

Szal elég vontatott volt az a rész (is), de legalább a manga sztoriját kapjuk egész jó grafikával. Mondjuk Gaara animációja, mikor a homokot irányította kririkán aluli volt. Azt hittem break táncol vagy valami. A Kakashi-s részeknél viszont szép volt az animáció.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Gaara igencsak érdekes, karmestereket alázó mozdulatai bennem is megakasztották a levegőt... az arca lágyítása nem zavart, de ez azért hangyabokányit xar volt...
nameg hogy az egyszem beépített emberrel a komplett védelmet ki lehetett iktatni. én azt hittem anno sandékről hogy ők afféle "vadállat ninják"- márminthogy kemény és a végsőkig elszánt harcosok, az egész falu erre van berendezkedve, sokkal keményebben mint Konoha- erre meg leverik őket mint vak a poharat ilyen könnyen...-modjuk ez mangában is így volt, de akkor is... :wink:
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nah hát a Gaara vs Deidara harccal nekem is voltak fenntartásaim ezeket nem részletezném azt hiszem mindenki elmondta már a lényegesebb problémákat.
Azonban.
Egy valamit kiemelnék ami félelmetesen jó lett imho. A zene ami alatta szól valami kegyetlen jó. Remélem ilyen lesz továbbra is. :D
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Kössz a spoilert :mrgreen:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

bezony-bezony, a manga egyre érdekesebben alakul :3
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

és mi van a buborékban, ha már így be lett ide vágva? XD
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Kb. "Kísérleteket végeztél, hogy átmászhass egyik testből a másikba..."
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

+ ...ez lett belőled- ez már csak a következő oldalon van, de így teljes a mondanivaló
http://groups.msn.com/NarutoMangaReturn ... 44mhq.msnw- ha érdekel itt elolvashatod, a minőség nem mindíg jó, de megteszi +gyors és nem kell töltögetni
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Miért van az hogy az este sötétjében minden zöldes kékes, kivéve a Gaara által mozgatott homok?
Lehet azért, amiért a Part I-ben is minden zöldesbarna volt, nappal meg sárga.
IloveRenji írta:Es miert van az h egy fight legalabb 3 reszig van huzva, amikor semmi epuletes nem tortenik benne 1 resz alatt?
1. Félnek, hogy megint hamar beérik a mangát, és inkább így húzzák az időt, mint fillerekkel.
2. Még hűebben akarják követni a manga sebességét, mert a Part I túl gyors volt, és a mangában is általában minimum 2-3 fejezet egy harc, és szintén nem történik mellette semmi lényeges.

Mindenki válassza a fentiek közül a neki szimpatikusabbat. :dirr:
Pata írta:Nem értem, hogy narutonál miért nincs egy olyan animációs csoport, ami szépen tartaná a szintet? Ez rejtély számomra.
Nekem van egy olyan elméletem, hogy a Naruto nézettségéből befolyt összeget is a Bleach-re fordítják, mert nem mondom, hogy annak csúcsminőségű az animációja, de azért ennél szebb. :dirr: Meg a másik, hogy a sorozat nézése alatt mindig olyan érzésem van, mintha célzottan 10 éveseknek csinálnák, és még büszkék is lennének rá, úgyhogy nem kizárt, hogy az animáció is ezért mozog ilyen szinten, bár lehet, hogy megint csak a rosszmájúság beszél belőlem.
Same here! XD (OMG, Orochimaru used the full power of the "Voldemort no jutsu"! :dirr:)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Rage2 írta: Nekem van egy olyan elméletem, hogy a Naruto nézettségéből befolyt összeget is a Bleach-re fordítják, mert nem mondom, hogy annak csúcsminőségű az animációja, de azért ennél szebb. :dirr: Meg a másik, hogy a sorozat nézése alatt mindig olyan érzésem van, mintha célzottan 10 éveseknek csinálnák, és még büszkék is lennének rá, úgyhogy nem kizárt, hogy az animáció is ezért mozog ilyen szinten, bár lehet, hogy megint csak a rosszmájúság beszél belőlem.
Köszi a választ! :)

Reméljük a legjobbakat, hogy majd ismét szép animációja lesz. Amúgy ha megnézitek, a következő résznek ismét szép az animációja, szóval biztató, hogy itt már a késöbbiekben nem béna koreai animátorokkal csináltatják a részeket.
Mangában meg kiváncsian várom a folytatást! =)
Kép
Válasz küldése