School Rumble

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Hideki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.11.10. 15:26
Tartózkodási hely: Budapest, Kispest

Hozzászólás Szerző: Hideki »

Az első szezon tényleg sokkal jobb volt, mint a második, de azért a 2nd semester is király! Sajnos nem jutott közelebb Harima Tenmához, és most már Yakumót is össze akarják hozni vele, úgyhogy a love szál kezd tényleg nagyon kusza lenni... reméljük a harmadik évad az első magasságába emelkedik...
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Bár ízlések és pofonok, valahogy nem értem, miért érezte mindenki gyengébbnek a második évadot, mint az elsőt. Tény, hogy olyan húdenagy újdonságot nem hozott, de imho annyit simán adott, amennyit az első évad alapján el lehetett várni tőle - max. nem hatott annyira az újdonság erejével. Persze, vannak hiányosságai, de azért látunk karakterfejlődést is (és azért nem egy Berserk-szintű OMGhúdekomoly anime ez). Ez a "senki nem tud dűlőre jutni senkivel"-dolog kicsit néha már fárasztó, de ha kivennék belőle, akkor az már nem lenne School Rumble, hanem valami más... Persze ha tényleg vége lenne az egésznek, akkor én is elvárok egy rendes lezárást. ^^

Mindegy, én teljesen elégedett vagyok a 2. évaddal, és már nagyon várom a harmadikat^_^, Ja, és az 2nd Season második endingje nagyon aranyos. ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nemrég másodszor is végignéztem a Second Semester-t és igazából arra jutottam, mintha egy picit más lenne mint az első évad, nem rosszabb, hanem más.Jóval több szerepet kapott most a többi karakter.

Mindenesetre az biztos hogy nem ugyanazt hozta mint az első, tán pont azért mert nem hatott az újdonság erejével, viszont voltak olyan epizódok amiken jobban meghaltam a röhögéstől mint az elsőben...

De azért várom a harmadik évadot :D
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

A második sorozatban voltak részek amiken még csak mosolyognom sem sikerült. Azért az elsőbe ilyen nem volt :-P
Továbbá a sok új mellékszereplő nyomatását is feleslegesnek éreztem, csakúgy mint Harima szivatását. Egy idő után már nagyon nem volt vicces :?
Szóval amíg az első széria simán 10 pontos cucc, addig a második csak azért 10/8 mert volt benne néhány veszettül nagy és zsenális paródia. Ezek lettek olyan emlékezetesek, hogy ne tudjam nem szeretni a 2nd Semestert. :)
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Banyek... a második szériát nem kezdtem el, de már csomó poén lelőve belőlle, imádom az embereket akik nem tudják fehérrel írni a spoilert. Fooock... ::argh::

Nah lényeg a lényeg, hogy most végeztem az első szériával Kegyetlen... hülye gimis bénázásaim mind eszembejutottak csajozás terén. :)
Na nem mintha most aztán sokkal okosabb lennék-e téren, de nosztalgázni nagyon jó volt. ^^
Mondjuk az utolsó részben voltak furaságok... az az UFO-s manga. Gyááájjj engem teljesen átvert. :D
Aztán hát az utsó jelenetre azért elválrtam volna egy Tenma-Harima valamit, ha nem is szerelmet vallani, de csak valami baromságot.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Vincent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.05.22. 16:05
Tartózkodási hely: Midgar

Hozzászólás Szerző: Vincent »

Animén még nem nevettem ennyit! Nagyon tetszik, de a második szériát még nem láttam.
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Hát nemt'om... nagyon úgy tűnik, hogy jó ideig nem lesz 3. évad. Bőven nincs még annyi manga-alapanyag, amivel folytatni lehetne a sorozatot, talán majd 2008-'09-ben (?). Persze csak akkor, ha ragaszkodnak a 26 részhez... 1-1 Ova pont beleférne :D

School Rumble 4 ever!
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Válasz küldése