Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

okés kösz. Csak fáradt vagyok asszem kissé...
akkor Kikyou-nak kampec---SZÚPER!

Spoilert meg nemolvasok mert már kezd kialakulni az önkontrollom :cool:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sango és Miroku szerintem tuti összejönnek, már ha Miroku túléli a sztori végéig. Aztán, hogy lesznek -e gyerekeik, azt szerintem már az olvasóra bízza Rumiko. :)
Kaedét szvsz teljesen feleleges lenne megölni, amúgy is csak mellékszereplő. ^^"
Ayumie írta:Spoilert meg nemolvasok mert már kezd kialakulni az önkontrollom :cool:
Ez jó, de akkor neked sem kéne spoilerezned...
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nekem nincs akkora önuralmam- főleg ha anime-spoilerekről van szó- szal elolvastam a fehérkéket XD
Kikyou: hát nem mondom hogy nagyon meglepett, de azért sajnálom. ő az a szereplő akire azt lehet mondani hogy a körülmények áldozata onnantól kezdve hogy papnőnek született (mondjuk ha átlagos nőként él akkor meg valszeg sosem találkozik Inuval... :S)
Mirokuéknak gyerek: hát nemtom. kutyából nem lesz szalonna mint tudjuk, nem hinném hogy Miroku képes lenne (természeténél fogva) megállapodni és nem kacsingatni az összes csinos nőre akit csak meglát. ezt meg Sango nem hinném hogy akár csak egy párkapcsolat erejéig is el tudná viselni nemhogy gyereket szülne neki (legalábbis én ilyennek látom Sangot)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ayumie írta:okés kösz. Csak fáradt vagyok asszem kissé...
akkor Kikyou-nak kampec---SZÚPER!

:
Bonthatjuk ezek szerint a pezsgőt?! Kikyo kinyúlt?! BANZAI!!! XD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos -igazad van :-P

miyume - szerintem ha Mirokunak végre lenne egy gyereke, ráadásul Sangótól akkor már azért talán visszafogná magát.De meglátjuk mi lesz :wink: (mert azért gondoljunk csak bele...)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Bár ha most az animéről van szó akkor sajna vissza fog jönni még. :(
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ayumie írta: miyume - szerintem ha Mirokunak végre lenne egy gyereke, ráadásul Sangótól akkor már azért talán visszafogná magát.De meglátjuk mi lesz :wink: (mert azért gondoljunk csak bele...)
nem tudom... való életben is ritka hogy ilyen természetű hímek megkomolyodnának egy gyerektől- tudom, tudom animében minden lehetséges :dirr:

Andro: mangáról volt szó
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Andro írta: Bonthatjuk ezek szerint a pezsgőt?! Kikyo kinyúlt?! BANZAI!!! XD
IGENIGENIGEN-BANZAI!

miyume : minden lehetséges, úgyvan. Az is hogy Miroku-t végül mégiscsak elnyeli a Kazaana....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ayumie írta: miyume : minden lehetséges, úgyvan. Az is hogy Miroku-t végül mégiscsak elnyeli a Kazaana....
:dirr:
zért ne bántsátok már annyira csóri Kikyou-t... azért elég xar neki. nem elég hogy nem élhetett olyan életet amilyet akart,egész életében szellemeket gyilkolászott a kavics miatt, abban a tudatban halt meg (igen fiatalon), hogy a szerelme elárulta, feltámasztotta a vasorrú bába hogy őt szolgálja, aztán meg arra tért vissza hogy kutyafiú él és virul, sőt, új barátnőre talált- aki történetesen az ő lelkét birtokolja, mindez megspékelve Naraku főtetü mesterkedéseivel- én sem lennék túl boldog a helyében. tudom én hogy a fél világ a Kagome-Inu párosnak szurkol, de azért nem kell izélgetni Kikyou-t sem mert képzeld csak magad a helyébe. te mit tennél?
Avatar
dzseni33
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.02.25. 19:23
Tartózkodási hely: otthon

Hozzászólás Szerző: dzseni33 »

De jó! Kemény három és fél oldalt olvastam vissza! ::jthrill:: ::japhaha::


Lionela írta:
"Nem győzöm hangsúlyozni hogy a mangában a Kikyou szál már el lett varva, ezzel egyszersmint a két lány közti választás problémája is meg lett oldva."


Honnan szereztétek meg az InuYashát mangában? Ja és magyarul, vagy vmi más nyelven? ::jhuh:: ::jhuh::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

dzseni33 írta: Honnan szereztétek meg az InuYashát mangában? Ja és magyarul, vagy vmi más nyelven? ::jhuh:: ::jhuh::
gondolom letöltötték valahonnan ( megvannak erre a megfelelő oldalak), és azt nem hinném hogy magyarul (angol a legvalószínűbb)
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

dzseni33 írta:De jó! Kemény három és fél oldalt olvastam vissza! ::jthrill:: ::japhaha::


Lionela írta:
"Nem győzöm hangsúlyozni hogy a mangában a Kikyou szál már el lett varva, ezzel egyszersmint a két lány közti választás problémája is meg lett oldva."


Honnan szereztétek meg az InuYashát mangában? Ja és magyarul, vagy vmi más nyelven? ::jhuh:: ::jhuh::
Angolul szedjük.
Most tart az 500. fejezetnél (szép szám, mi? XD)

És hogy honnan?
Kismillió helyről leszedhető a manga, csak használni kell a googlet.

De ha ennyire lusta vagy itt van némi kiindulópont.

http://www.mangatraders.com/files/manga

A legújabb részek (456-tól felfele): http://s35.photobucket.com/albums/d199/LLStarks/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Sok pathetic hater. :gun:
Pedig még Kikyou volt az egyik legnormálisabb, elviselhetőbb, szimpatikusabb karakter, Fluffy, Miroku, Naraku mellett. :rozsaszintancoloelefant:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Miroku szinte biztos, hogy meg fog halni. Ez egy általános tapasztalaton múlik. Ugyanis barátomnak Miroku a kedvence, és neki mindig meghalnak a kedvenc szereplői, legyen szó animéről vagy mangáról.

... és úgy kívánom, hogy most az egyszer NE teljesüljön a jóslat. T-T
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Érdekes kérdés, hogy Miroku megkomolyodna -e egy gyerektől. :D Mondjuk Sangóval szerintem kb. ugyanúgy lennének, mint eddig (kettesben tök jól, ha meg feltűnne egy idegen nő, Miroku ráhajtana, egészen addig, amíg Sango le nem csapja a bumerángjával XD), viszont kíváncsi vagyok, hogy gyerekkel együtt ez hogy menne. Esetleg Sango beszélné rá, hogy "figyelj oda apura", vagy Miroku nevelne belőle egy ugyanolyan perverzet. XD

miyume: Ez a Kikyou-jellemzés tetszett. XDD A topic közepe felé volt egy hasonló a Shichinintairól. ("méregkeverő, tűzszerész, metál-csávó", stb. XDDD)

A manga amúgy direkt letöltéssel fent van itt is 455-ig, a többit meg le lehet szedni szintén tőlük torrentről, vagy onnan, amiket Lionela írt.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Szerintem Mirokun semmit sem változtatna egy gyerek, hasonló elképzeléseim vannak, mint Titkosnak. XDD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ayumie írta:
Andro írta: Bonthatjuk ezek szerint a pezsgőt?! Kikyo kinyúlt?! BANZAI!!! XD
IGENIGENIGEN-BANZAI!

miyume : minden lehetséges, úgyvan. Az is hogy Miroku-t végül mégiscsak elnyeli a Kazaana....
Várjunk! Mangáról vagy animéről van szó? Mert ha anime,akkor sajnos az a ribanc még visszajön. :(
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ha jól vettem ki, arról van szó, hogy a mangában végérvényesen meghal Kikyou.

Egyébként jó, hát meghal, eleve egy varázslattal feltámasztott hulla volt gyakorlatilag, és az tényleg nem egészséges, hogy egy ilyen valami járkáljon a világban. És Kikyou nem ribanc... :3
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Mi baja van mindenkinek Kikyou-val?? Én kimondottan szeretem!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Andro: A mangáról van szó, már páran írtuk azóta.
Yomiko írta:Mi baja van mindenkinek Kikyou-val?? Én kimondottan szeretem!
Sokan túlságosan azonosulnak Kagomével, és Kikyou-t tekintik az élő akadálynak, ami Kagome és IY kapcsolatának útjába áll. (ez a mangában úgy max a történet negyedéig igaz, az animések meg alapból utálták Kikyou-t, szóval olyan is lett a karaktere, de mellesleg később azért ott is sokat finomul)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ha Kikyou ribanc, akkor Kagome mi? Egyelőre nem Kikyou szédít három pasit. :roll:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Különben meg a Kikyou×Inuyasha páros létezett előbb, sz'al ilyen módon Kagome volt a betolakodó...

"Animés" létemre Kikyout szerettem meg jobban, taán azért, mert vele jobban tudtam azonosulni, mint Kagoméval...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Narumi 2007.04.11. 20:41-kor.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Na először is a ribancozást tessék abbahagyni. Egy: nem a fórumra illik, kettő: nem hiszem, hogy bármely anime bármely szereplője azért mert X Y-nak nem tetszik,nem kedveli kiérdemelne ilyen "heves" és már bocsánat de nevetségesen gyerekes hozzáállást.

Ki ezt a karaktert ki azt szereti magánügy. Ezt a baromságot abba lehet hagyni és esetleg folytatódhatna a beszélgetés normális hangnemben idióta jelzők nélkül.

Kikyou - nem tudom hogyan kell helyesen leírni - és Kagome egy és ugyanazon személy csak külön testben köszönhetően annak, hogy utóbbi hölgyemény a "jelenben" él, az előbbi meg ugye a mítoszok és szörnyek uralta múltban. Pont olyan joga lett volna Inuyasha megszelídítéséhez mint Kagoménak és ha Naraku nem köp bele a lecsóba akkor...nincsen az egész anime. Én sem szerettem mondjuk a karakterét bár szerintem sokkal szebb és nőiesebb mint Kagome. Ő egy helyzetbe született aminek meg kellett felelnie, nem voltak barátai, egyedül volt a végzetével és akit szeretett nos... ezt már elmondták előttem és nem is akarok nagyon belefolyni.
Kép
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Narumi írta:Különben meg a Kikyou×Inuyasha páros létezett előbb, sz'al ilyen módon Kagome volt a betolakodó...

"Animés" létemre Kikyout szerettem meg jobban, taán azért, mert vele jobban tudtam azonosulni, mint Kagoméval...
Azér ebbe van igazság, + mondjuk én amúgy is inkább Kikyou párti vok, nemtom mért... Ő a kedvenc papnőm
You don't know me
Don't ignore me
You don't want me there
You just shut me out
You don't know me
Don't ignore
If you had your way
You just shut me out
Make me go away
"I'd say it's time too late."
"Save water, drink beer!"
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ynah- ...

számból vetted ki a szót...
Csakhogy Kikyou eléggé kiismerhetetlen és ez rossz fényben tünteti fel az animében. Kikyou ellenes volnék, de tudnék róla több jót mondani mint Kagoméről.

126 os IY résznél vok... és foh.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése